Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2019 рік для Зодіаку від Марфи Бомбушкар


2019 рік буде швидким, дуже мало повторень і повернень, якщо порівнювати з 2018 роком. Пролетить 2019 дуже швидко, багато суєти, буде енергії для всіх знаків Зодіаку. Основними питаннями року будуть релігія, світогляд, фантазії і мрії, ідеали і прагнення, міжнародні відносини, морські питання, міжнародна торгівля, питання і акценти інститутів влади і структури, управління, контроль, зміцнення або руйнування слабкого. На мирському рівні, для звичайних людей питання кар’єри і статусу, навчання, все тієї ж релігії і віри. Релігія і віра буде дуже акцентована в цьому році, тема дуже абстрактна, але з такими акцентами всі її помітять. Буде повернення Урана в Тельця, що дасть зміни економічного і фінансового характеру на глобальному рівні, землеробства і ресурсів. У 2018 році було багато середньострокових трендів і періодів – це довжиною в місяць і довше (максимум мінус 10 днів). У 2019 середньострокових періодів буде мало, але буде дуже багато короткострокових (від 3 днів до тижня), так що рік буде метушливим і мінливим. Рік нових можливостей, нових корекцій, розумінь. Але не переоцінки і повернення з затримками.

Загальна інформація про гороскоп

Гороскоп вийшов 18 сторінок, для більшості обивателів вистачить прочитати гороскоп до розділу «На рівні особистості, загальні для знаків, вказівки в гороскопі на 2019 рік».

Коротко списком про гороскоп на 2019 рік – оголошення:
– Я не буду підводити підсумки 2018 року, що збулося і що ні, щоб не займати Ваш час, заощадити свій час, а цікавим людям дати можливість самим все порівняти. Якщо хто задасть питання про гороскопи – спробую відповісти.
– Я все ще шукаю баланс для гороскопів на рік. Раніше я писала для кожного знака, але тепер немає часу і доходи не відповідають витратам часу на гороскопи. У минулому році гороскоп був більше 20 сторінок, були скарги на пошту і якось виглядає це занадто багато. Комусь може і лінь читати.
– Я постараюся зробити гороскоп коротше, лаконічніше, більше деталей чекайте в гороскопах на місяць.
– У цьому гороскопі я ввожу, за порадою моїх друзів, огляди короткі кожного місяця в 2019 році – це буде пам’яткою, ми думаємо, що це буде корисно.
– Я не буду аналізувати гороскоп 2019 по відношенню до Росії, цим я не займаюся вже з жовтня 2018 року, чому так сталося написано в загальному гороскопі на жовтень 2018 року.
– У цьому гороскопі буде посилання на гороскоп 2018 року, тому що 2 з усіх важливих і довгострокових періодів почалися в гороскопі на 2018 рік. Щоб не повторюватися, але я внесу деяку додаткову інформацію про ті періоди. Це я про рух Сатурна і Урана через знаки.
– Я не люблю обивателів вантажити астросімволізмом, плюс в якійсь мірі вважаю використовувані мною механіки і розрахунки своїми «ноу хау». Але в загальному гороскопі на рік буду згадувати деякі речі, це може бути корисно тим, хто хоче глибше зрозуміти астрологію.
– Я вдячна за вичитку гороскопу, поради та допомогу – подругам Ганні і Марії, онлайн помічникові A.S.

Оновлення в гороскопі на 2019 рік

Раптом щось додам, тут буде список і виноска.

Корисні посилання

У 2019 буде 3 довгострокових періоду, які я описувала раніше. Щоб не повторюватися, я зроблю виноски \ посилання на ці періоди. Вони вже були описані в загальному для Зодіаку і для кожного знака окремо.

Загальний гороскоп на 2018 рік – ця стаття містить найбільше інформації про Сатурн в Козерозі, Юпітер в Стрільці і Уран в Тельці, загальної інформації та впливу планет.

Сатурн

Рух Сатурна по знаку Козеріга – з 20 грудня 2017 по грудень 2020. У 2019 «помітніше» всього для 2 декади Козерігів, Раків, Овнів і Терезів, в перші 4 місяці його відчують помітніше і народжені в перші дні 3ї декади.

Опис руху Сатурна по Козерігу був в загальному гороскопі на грудень 2017 і, ще детальніше, в гороскопі на 2018 рік, а також в гороскопах для кожного з знаку Зодіаку:

Овен грудень 2017 – | – Телець грудень 2017 – | – Близнюки грудень 2017 – | – Рак грудень 2017 – | – Лев грудень 2017 – | – Діва грудень 2017 – | – Терези грудень 2017 – | – Скорпіон грудень 2017 – | – Стрілець грудень 2017 – | – Козеріг грудень 2017 – | – Водолій грудень 2017 – | – Риби грудень 2017.

Юпітер

Рухається по Стрільцеві з 6 листопада 2018 року по 2 грудня 2019. Помітний буде для всього знака Стрільця. Найсильніше буде він для 2ї декади.

Загальний вплив Юпітера було описано в гороскопі на 2018 рік і в загальному гороскопі на листопад 2018.

Опис впливу Юпітера для знаків Зодіаку:

Овен листопад 2018 – | – Телець листопад 2018 – | – Близнюки листопад 2018 – | – Рак листопад 2018 – | – Лев листопад 2018 – | – Діва листопад 2018 – | – Терези листопад 2018 – | – Скорпіон листопад 2018 – | – Стрілець листопад 2018 – | – Козеріг листопад 2018 – | – Водолій листопад 2018 – | – Риби листопад 2018.

Опис Юпітера по Козерігу (з 2 грудня 2019) буде для знаків Зодіаку в грудні.

Уран

Найпомітніше, до березня місяця, буде для Овна, Рака, Терезів і Козеріга останніх днів знака Зодіаку. Опис Урана в Овні я не робила для знаків Зодіаку, він вперше зайшов в Овна в 2010 році.

З березня 2019 Уран буде рухатися по Тельцю, в цей раз до липня 2025 року. Вплив сильніше буде для народжених в перших 5-6 днів знака, а ще особливо сильним буде народженим під знаками Тельця, Лева, Скорпіона і Водолія.

Загальний вплив Урана найкраще описано в гороскопі на 2018 рік, коротко і з повторенням в загальному гороскопі на травень 2018.

Опис впливу Урана для знаків Зодіаку:

Овен травень 2018 – | – Телець травень 2018 – | – Близнюки травень 2018 – | – Рак травень 2018 – | – Лев травень 2018 – | – Діва травень 2018 – | – Терези травень 2018 – | – Скорпіон травень 2018 – | – Стрілець травень 2018 – | – Козеріг травень 2018 – | – Водолій травень 2018 – | – Риби травень 2018.

Загальний огляд року

Постараюся бути лаконічною.

2019 рік буде дуже швидким, метушливим, масштабним в діях і бажаннях, мріях, але ось результатів у бажань буде не багато, більше лише мріяння і завзяття. На особистому рівні, не буде так багато повторень і повернень, переоцінок як було в 2018 році. Всі тренди і періоди будуть проходити швидко, мало повернень і повторень. Хороший рік для тих хто вміє планувати, але не мріяти, потрібно більш тверезо і заземлено оцінювати свої бажання і прагнення, ідеали.

Найновішою і головною темою року буде релігія і все що її стосується – це інститути релігійні, церква, фанатики, віруючі, структура релігії і різні інститути, відношення громадян до релігії, ідеологія. Це прихід Юпітера в Стрільця, який почався з листопада 2018 року і буде по грудень 2019. Він так само торкнеться питань міжнародних відносин (кордони, торгівля, домовленості) і права влади (права, порядку, законів і подібного), медицини, різного наставництва і навчання. У питаннях релігії зміни і події будуть в кращу сторону, а в питаннях міжнародних і права – можуть бути проблеми.

На другому місці залишається Сатурн в Козерозі – це було описано в загальному гороскопі на 2018 рік, коротко кажучи – це вплив на державний лад, структури, інститути влади. До того ж це посилиться з кінця року, коли Юпітер зайде в Козеріга. Про рух Сатурна по Козерігу багато було написано в гороскопі на 2018 рік. Можуть бути, що глобальні зміни в структурах влади, інститутах, світ помітить ще в лютому 2019 року і до липня. Але скоріш за все, що глобальні зміни (або це будуть найсильніші зміни) розпочнуться з грудня 2019 року.

На третьому місці, повернення Урана в Тельця, Уран був у Тельці з травня по листопад 2018, тепер пробуде в ньому до липня 2025. Про рух Урана було багато сказано в гороскопі на 2018 рік. Він змінить економіку, аграрну сферу, цінності. Це він дасть економічні глобальні зміни, ймовірну кризу, зміни землі (планети). Повернеться він в Тельця в березні 2019 року, але я думаю, що криза буде в 2020-2021-2022 роках (пік на 2021). Може бути почнеться криза і в березні, але пік на 2020-2021 роки. У 2019 виражених змін не буде, але все ж рух Урана почне змінювати «тельцеві» сфери, тому зміни в економіці будуть, але в кризу я особисто поки не вірю.

У 2019 може бути багато обману та ілюзій, схильності бажати більшого і потурати своїм бажання, ліні для всіх. Найбільш проблемними будуть міжнародні відносини, міжнародна торгівля, право (як міжнародне, так і внутрішнє), фанатизм і ідеологія.

Я не можу з упевненістю сказати, кому з знаків Зодіаку буде найкраще в цьому році. На відміну від минулого року, 2018, в 2019 немає факторів, на які б я могла послатися.

Найгірше буде, ймовірно, Ракам, на другому місці Близнюки. Хоча рік буде дуже затуманювати (розмивати) життя Рибам і можуть бути розчарування у них. У Стрільців багато удачі, експансії, віри і сильна інтуїція, але багато ліні і схильності все кидати і розчаровуватися в існуючому (наявному). Рибам і Стрільцям варто побоюватися шкідливих звичок. Діви все ж одні з найбільш розсудливих знаків Зодіаку, і я не думаю, що у Дів будуть проблеми такого характеру.

Швидкі і стрімкі зміни будуть у Тельців, Левів, Скорпіонів і Водоліїв першої декади, народжених в перших 7 (максимум 10) днів знака.

В кінці року, коли Юпітер перейде в Козеріга, з грудня 2019, розпочнеться гарний час земних знаків, найкраще Дівам, Тельцям початку 1й і всієї 3й декади, а на останньому місці Козеріги. Хоча, якщо Ви Козеріг відповідального «типу», з прагненнями і вміє тримати удари долі, то Ви може бути будете на 1м місці.

Загальний огляд місяців

В цьому розділі гороскопу на 2019 рік я постараюся коротко описати кожен місяць. Це будуть огляди, номіналізації і узагальнення, засновані лише середньостроковим (тривалістю від 15 днів по максимумі) трендам.

Січень. Буде насиченим на події та складний, напружений. Багато обманів і мрій, експансії, ліні і перебільшення. Сильні тренди (один до лютого, другий до березня або серпня), що зачіпають релігію, міжнародне, навчання, владу і право. Багато конфліктних трендів, самий конфліктний місяць в році.

Лютий. Насичений на події місяць, може бути одним з найбільш гармонійних в році, головне щоб нічого поганого не було в перших 2 тижні місяця. Багато енергії, спілкування, творчих трендів. Може бути, з лютого почнеться глобальна зміна структури влади, держави, якщо не в лютому / березні, то цей тренд точно почнеться в кінці 2019 роки (грудні).

Березень. Важливий місяць, принесе довгостроковий, багаторічний період – це перехід Урана в знак Тельця (описаний в гороскопі на 2018 рік) в цей раз до липня 2025 року, важливі зміни в трендах. Уран змінить економіку, фінанси, «тельцеві» питання. Будуть конфлікти на особистому рівні. Для ділових проектів місяць проблемний. Я вважаю його нейтральним місяцем, може навіть гармонійним, насичений на події.

Квітень. Бідний на тренди місяць, події. Один з найбідніших в році. Небезпека фанатизму, дурного лицарства, жертовності.

Травень. Багатий на тренди місяць, насичений, складною буде тільки перша декада місяця, після він буде гармонійним. Багато енергії, швидкий розвиток подій. Багато акценту на особисті і ділові відносини, фінанси. Повторення сильного сприятливого тренда (вперше був в січні) впливає на кар’єру, релігію, владу.

Червень. Мало буде трендів, але більшість з того що буде – це негативні тренди, місяць один з найбільш негативних, другий по конфліктності в році. Багато спілкування. Повторення негативного періоду, з червня по першу декаду липня, який був в січні, що впливає на міжнародні питання, релігію, право. Конфлікти з керівництвом, конфлікти на державному рівні.

Липень. Мало трендів, негативних більше. Середньостроковий період конфліктів на рівні суспільства, кілька конфліктних періодів на особистому рівні. Місяць не підходить для бізнесу, нових ділових проектів.

Серпень. Найменше трендів серед всього гороскопу, всіх 12 місяців 2019 року, але й найбільше сприятливих трендів. Найгармонійніший, м’який, місяць. Багато енергії, особливо земним знакам. Прискорення розвитку подій.

Вересень. Другий за насиченістю місяць, дуже насичений і другий за кількістю негативних трендів. Це не конфліктні тренди (як в червні або липні), а саме негативні. В останній раз повториться негативний період який зачіпає релігію, міжнародні питання, право (був в січні і червні). У вересні буде найбільше фанатизму, схильності порушувати угоди, міжнародні, правові. Багато обманів і ліні. Багато спілкування і новин.

Жовтень. Бідний і нейтральний місяць. В останній раз повториться сприятливий період, що впливає на кар’єру, релігію, владу. Був в лютому-березні і травні-липні. Можуть бути невеликі конфлікти з владою, керівництвом.

Листопад. Бідний, один з найбідніших на тренди, нейтральний місяць. Не підходить для бізнесу і проектів. 2 конфліктних періоди, особливо на рівні соціуму. Але буде і два сприятливих періоду.

Грудень. Важливий місяць, насичений, гармонійний. Ймовірно найгармонійніший, сприятливий в 2019 році, в залежності від особистих схильностей. Я вважаю цей місяць найважливішим в гороскопі. Він принесе довгостроковий тренд – перехід Юпітера в знак Козеріга по грудень 2020 року. Багато сильних трендів почнуться в грудні, які зададуть окрас 2020 року будуть повторюватися в 2020 році. Сильний тренд впливає на владу, структуру, державний лад, чиновників, важливі структури (корпорації і організації), закони і порядок і тд. тп. – це все піддасться змінам, усуненням, оновлень, прискорення розвитку державних питань. На особистому рівні теж будуть хороші періоди для кар’єри, відстоювання своїх прав, прийняття рішень, досягнень і цілей. Діловий місяць. Можливі навіть м’які революції (в 2021 буде більше можливостей революцій, але грубих) або подібне (тренди будуть тривати плюс-мінус місяць і будуть повторюватися в 2020 році, сам 2020 рік буде дуже орієнтований на державні питання).

На рівні особистості, загальні для знаків, вказівки в гороскопі на 2019 рік

Кар’єра, кар’єрний ріст і соціальний статус

Хороший рік для тих, хто робить ім’я, професію, в сферах благодійності, творчі напрямки, релігійне, наставництво. Ймовірно, що для моряків цей рік теж хороший (для кар’єри). Та й взагалі довгострокові проекти \ мети \ досягнення пов’язані з творчістю, релігією, допомогою.

Сприятливі тренди з січня по березень (серпня), з травня по липень (серпень), жовтень-листопад (серпень-січень) (в дужках вказані альтернативні розрахунки). Особливо небезпечних періодів немає, тільки в особистих гороскопах вони можуть бути.

Фоновий період для всього Зодіаку, не дуже сильний (хіба що в особистих гороскопах), але все ж з 30 квітня по 18 вересня – це час, коли не варто починати нове, краще повернутися до старого. Говорячи іншими словами, в цей час краще не починати новий шлях, не вступати в нову посаду, не братися за довгострокові проекти. Переоцінити те, що маєте. Можливі затримки. Регрес.

Увагу кар’єрі варто приділяти Козерігам і Овнам, Рибам, для цих знаків в загальному гороскопі вказівки найсильніше. Крім кар’єри можливість зміцнити себе духовно, психіку, здоров’я, ну і звичайно статус і репутацію.

Далекі подорожі і освіта вища

Для цих питань рік буде важливим і в деякі періоди складним.

Обережніше з подорожами і освітою в періоди, потрібно бути відповідальніше:
– січень-березень (квітень);
– червень-початок липня (2 декада травня по 2 декаду липня);
– вересень-початок жовтня (3 декада серпня по 2 декаду жовтня). Вересня буде найскладніше і конфліктніше.

Весь рік буде йти період який впливає на освіту, подорожі, міжнародні відносини. Може бути і не всі почнуть навчатися або подорожувати, але в світі зміниться і оновиться суть цього. Нові якості і можливості, цінності, експансія для навчання і зарубіжжя.

Активність і енергійність (енергія, вітальність, сили)

У 2018 році було найбільше енергії у Водоліїв. А в 2019 році у всіх буде «порівну», а якщо точніше, то особливо виділити я не можу ні один із знаків. Періоди енергійності будуть у знаків від Овна до Скорпіона протягом року. Навіть групу знаків (по стихії) я виділити не можу.

Конфліктні періоди

На відміну від гороскопу на 2018 рік, в 2019 році трендів і періодів буде більше, але вони будуть швидше.

Самий конфліктний на особистому і соціальному рівні буде січень і, ймовірно, по середину лютого. У лютому все залежить від особистих гороскопів, але в суспільстві будуть несподівані зміни і події пов’язані з конфліктами. Якщо говорити про війни чи щось подібне «масштабне», то це січень і по середину лютого.

А потім лише короткі тренди, якщо в 2018 році вони були по ~ 20 днів (деякі навіть більше, згадайте березень, липень і серпень 2018), то в 2019 по 7-10 днів:

– січень по середину лютого – це низка конфліктних трендів і сам конфліктний період;
– березень – друга декада, на особистому рівні;
– травень – перша декада, на особистому і соціальному, релігійному та міжнародних рівнях;
– червень – друга декада, на особистому і державному рівні (з державою і подібне);
– липень – друга декада, на особистому і соціальному рівні (в цілому в соціумі);
– вересня – це другий, після січня-лютого, по конфліктності місяць, конфлікти у 2 декаді, на особистому і соціальному рівні, релігійному, міжнародному;
– жовтень – третя декада, на особистому і державному рівні;
– листопад – третя декада, на особистому і соціальному рівні.

Трендів багато, в порівнянні з 2018 роком, але вони будуть швидшими-короткими, а значить – слабкіше.

Бізнес (відрядження, торгівля), оформлення різних документів

Це загальні вказівки, не всім вони можуть підходити, завжди є винятки з правил.

Не починайте нові проекти, нові відрядження, нове навчання або оформлення документів. У ці періоди переоціните те що є, проведіть повторні переговори або переоформлення документів, повторні відрядження, більш глибоке вивчення існуючого або повернення до вивчення старого. У тому випадку якщо почнете нове, потрібно бути уважніше, не чекати швидких результатів, можливо потрібно буде все переробити в майбутньому або будуть затримки, а може навіть припинення на якийсь час. періоди:

– З 5-28 березня;
– З 8 липня по 1 серпня;
– З 31 жовтня по 20 листопада.

Для розширення бізнесу і відряджень, фоновий період (не дуже впливовий, але все ж якщо є можливість варто врахувати його) – 10 квітня по 11 серпня – не підходить, несприятливий.

Якщо Ви в державній структурі, держ. службі, а так само плани і цілі на багато років (для всіх видів діяльності), фоновий несприятливий період (не дуже впливовий, але все ж якщо є можливість варто врахувати його) – 30 квітня і по 18 вересня.

Обережніше треба бути з ілюзіями, обманами і лінню з 2 декади березня по 1 декаду квітня.

Відносини – шлюб, бізнес, ворожнеча і будь-які важливі відносини

У 2019 відносини будуть розвиватися швидше і тренди будуть проходити швидко, не буде повторення трендів і періодів, як було в 2018 році (наприклад, тривалий період для Скорпіона і Терезів був по 2 рази).

Я перерахую тренди, тривалістю більше 10 днів, як негативні, так і позитивні. Але при цьому, це загальні тренди, тому в гороскопах на місяць буде додаткова інформація. Відносини – всі види важливих відносин, від шлюбу до ділового співробітництва, від близьких відносин до ворожнечі.

Сприятливі тренди:
– 2 декада січня – другий по романтичності період, особливо для вогненних знаків, для справ він теж підходить, але можуть бути конфлікти;
– З кінця 2 декади лютого по кінець лютого – особливо для ділових питань і спілкування;
– 3 декада серпня, найкращий період для любовних відносин, та й для ділових непоганий – це ймовірно найромантичніший період у році;
– 2 декада вересня – для ділових питань;
– З кінця 3 декади листопада по першу 1 декаду грудня

Конфліктні періоди були перераховані вище. Вони матимуть вплив і на відносини.

Здоров’я

Варто берегти Ракам, Козерігам, а так само Овнам і Терезам 2 декади. Раки і Козеріги – весь знак, але гірше за все буде у другої декади. Найгірше зі здоров’ям, може бути, Ракам.

Статус

Козерігам і Овнам варто приділити йому більше уваги. Овнам останніх днів знака потрібно бути дуже обережними до березня, максимум до травня.

Про найцікавіші події в 2019 році

Вітаю, Ви дочитали до 10 сторінки, далі вже не дуже важливі дані, тільки для допитливих. Коротко про те, що у всіх на устах і в голові. Як я думаю.

Міжнародні відносини

У цьому році будуть великі зміни, як і в наступних 2х наступних роках. Все ж відносини між країнами виходять і будуються на основі бажань країни \ керівництва країни. 2019 рік акцентує міжнародні відносини і право. У 2020 році буде акцентована державна сфера, влада, керівництво. У 2021 році акцент на соціумі, людей, ймовірно революцій або бунтарство, змін громадської думки. З 2019 року світ входить в череду, петлю, лінійку подій які впливають на суспільство і державний лад (влада, президентство, парламентські структури і тд.).

У 2019 буде сильний акцент на міжнародні відносини, зміни. Багато обманів. Сильніше міжнародних питань будуть тільки релігійні.

Економіка

Для кожної з країн потрібно робити свій гороскоп, але і той може бути не точним, адже у деяких країн складно з’ясувати дату «народження».

Зміни в економіці глобальної будуть. Тому вплив буде і на економіки країн. Зміни стануть прискорюватися, посилюватися з березня місяця. Але кризи, як я вважаю, зараз не буде. Зміни ініціює Уран, про що я писала, але негативних трендів з Ураном (аспектів) в 2019 році немає. Будуть вони з 2020 року, найсильніше в 2021, а останні в 2022.

Агресія і конфлікти, теракти

Конфліктні періоди вже були описані. Конфліктних періодів і трендів буде більше, ніж в 2018 році, але вони будуть набагато коротше.

Оновлення конфліктів з січня по середину лютого.

У 2019 буде багато конфліктів на релігійному грунті, фанатизму.

Для суспільства, соціуму, напружений місяць січень і початок лютого, потім вересень, а на 3му місці червень і липень.

Міжнародні конфлікти будуть прихованими, таємними. Відкритих конфліктів бути не повинно.

Brexit

Давним-давно я писала, що не впевнена в його здійсненні (коли він ще «розпочався»). Мої думки про це залишилися незмінними – його не буде. Або це все затягнеться до 20тих років і потім це буде щось зовсім інше. Його не буде, як мінімум в 2019.

Криптовалюта

У гороскопі на 2018 рік я писала про Bitcoin. Я все так же вважаю, що за цими валютами буде майбутнє. Переоцінені чи ні вони – це не має для мене значення. Уран по Тельцю змінить систему цінностей, економіки, накопичень. Може бути і щось інше з’явиться. Подивимося, які будуть зміни з березня, а ще серйозніше за змінами потрібно буде дивитися з грудня \ листопада 2019 року.

Вибори в Україні

На жаль, я не змогла знайти часу народження ні пана Порошенка (чинний президент), ні пані Тимошенко (кандидат з високим рейтингом). А без часу точної бути не можна в таких складних питаннях.

Інших кандидатів я не розглядала, тому що їх дуже багато!

З того, що я думаю:

– Порошенко – в 2018 році були складні тренди, але вони завершилися. Зараз, в 2019 році, в більшості своїй гороскоп у нього хороший, буде сильне зміцнення протягом року. Може бути з кінцем 2019, грудень (максимум листопад) і початок 2020 якесь розчарування і буде, але не настільки негативна ця вказівка. Можливо, що здоров’я погіршиться і проблеми в сімейній сфері. Але немає негативних вказівок, сильних, для статусу, але є сприятливі вказівки.

– Тимошенко – 2019 рік для неї хороший гороскоп теж, як цей рік (2019) так і наступний навіть краще (2020). При цьому, потім, після 2020 року, гороскоп «послаблюється», не буде сильних і сприятливих вказівок. Ймовірно, що ці 2 роки (19 і 20) для Тимошенко будуть піковими в питаннях статусу, особливо 2020 рік. 2019 рік для статусу напружений, переломний.

Я чесно не знаю, хто переможе. У Тимошенко гороскоп більш сприятливий (в цілому), але у Порошенка є сильні і хороші вказівки для статусу.

Другий тур виборів (якщо він буде в кінці квітня, 21 квітня) як раз на повний місяць і з аспектами до Урану. Дуже схоже на голосування в США, коли обрали Трампа. Так що, як я вважаю, в другому турі результати будуть дуже несподівані, непрогнозований період раптових змін. Подивимося.

Говорячи простими словами, я не знаю хто виграє вибори. У Порошенка краще вказівки для статусу. Але і Тимошенко з кінця 2019 гороскоп для статусу стане краще, ніж на початку 2019.

Значні довгострокові тренди і періоди в 2019 році

Щоб скоротити розміри гороскопу, а ще витрати мого часу на нього, я буду вставляти цитати і робити посилання. Це вже 14 сторінка гороскопу.

У 2019 буде лише 1 новий період або два – це перехід Юпітера в Козеріга, але він буде в кінці року – з 2 грудня 2019 по 19 (20) грудня 2020 року. Другий період – це Уран у Тельці, але це повернення Урана (він вже був у Тельці з травня по листопад 2018 року), Уран повернеться в Тельця 6 (7) березня 2019 і пробуде в ньому до 7 липня 2025 року. Самі вважайте, 1 або 2 періоду буде чекати нас. Все ж завжди новий досвід і нові тренди для таких значних і тривалих вказівок.

З старих. Юпітер з Стрільці, з 6 (7) листопада 2018 до 2 (3) грудня 2019. Сатурн в Козерозі з 20 грудня 2017 по 16 (18) грудня 2020.

Юпітер у Стрільці

Пробуде він до грудня 2019.

Коротко кажучи. Вплив на міжнародні питання, релігію, навчання, морські питання, право, донесення ідеалів до інших людей і оновлення ідеалів (прагнень). Посилення ідеалів, релігійне завзяття, фанатизму. Для знаків Зодіаку найсильніше вплив на Стрільця – цього знаку буде супроводжувати удача, але головне не обманюватися і не обманювати, не лінуватися, не надто все перебільшувати і більше відповідальності брати на себе. Використовуйте інтуїцію і знання, покращуйте знання. Намагатися не потонути в фантазіях і мріях, експансії, щоб не розчаруватися. Після вплив сильний на Риби, Близнюки і Діву. Юпітер дасть хороший вплив для Левів і Овнів, енергії, ідеалів, прагнень, удачі і посилення оптимізму. Про Юпітер в Стрільці було багато написано в гороскопі на 2018 рік і в загальному гороскопі на листопад 2018.

Опис впливу Юпітера для знаків Зодіаку:

Овен листопад 2018 – | – Телець листопад 2018 – | – Близнюки листопад 2018 – | – Рак листопад 2018 – | – Лев листопад 2018 – | – Діва листопад 2018 – | – Терези листопад 2018 – | – Скорпіон листопад 2018 – | – Стрілець листопад 2018 – | – Козеріг листопад 2018 – | – Водолій листопад 2018 – | – Риби листопад 2018.

Всього лише 1 сильний тренд – це тривалий і повторюваний протягом року, повторення 2 або 3 рази за рік (дивлячись як рахувати). При мінімальних строках він буде: з 2 січня по 26 січня; з 2 червня по 3 липня; з 6 вересня по 3 жовтня; до цього можна додати 7 днів максимум. При максимальних термінах (не впевнена в цьому): з 18 грудня 2018 по 18 лютого 2019; з 9 травня по 20 жовтня 2019.

Цитата з гороскопу на січень 2019, де він був описаний як тренд з 2 по 26 січня:

Тренд рідкісний, він і його повторення бувають приблизно кожних 5-6 років. Тренд негативний. Цей період акцентуватиме релігію, духовні питання, містику, благодійність, жертовність, схильність до навчання і усвідомлення, творчості і марень, міжнародні відносини і право, нафту. Цього разу дуже сильний акцент на духовне і містичне. Досить абстрактний тренд, який стосується питання релігії і духовності, наставництва, навчання, «усвідомлення і прозріння». На рівні обивателів він дасть схильність до перебільшення всього, ймовірних обманів, бажання більшого, сильний стимул до духовних і містичним питань, фанатизму. На більш прагматичному рівні він торкнеться судові питання, питання навчання і поїздок, зарубіжжя, підтримки та спонсорства, наставництва. На рівні соціуму він торкнеться міжнародні питання і договори, кордони, питання моря, нафти, міжнародне право, фанатизму і релігійності. В цілому, для обивателів і для соціуму, під час цього тренда не варто перебільшувати, потрібно бути обережніше з обіцянками і обманами, бажаннями. Складно буде дотримуватися графіка, бажань, схильності до змін і перебільшення зростуть багатократно. Можуть бути «гойдалки» в міжнародних відносинах, релігії та релігійних питаннях, нафти, творчості. Найпомітніше Рибам і Стрільцям.

Для кожного з знака Зодіаку він чреватий лінню і обманами, потрібно просто серйозніше ставитися до проблем, менше фантазувати і не вимагати багато, побоюватися розчарувань. Сильний вплив духовного і віри. Детально описано в гороскопах для знаків на січень 2019 року. Посилання приводити я не буду, в майбутніх гороскопах він буде описаний, кому цікаво знайдуть його в гороскопах на січень (тренд з 2 по 26 січня).

Юпітер в Козерозі

Юпітер перейде в знак Козеріга 2 (3) грудня 2019 по 19 (20) грудня 2020.

Округляючи до року, Юпітер в останній раз був в Козерозі в минулому столітті 19хх – -36, -48, -60, -72, -84, -96, а в цьому столітті в 2008 році. Для всіх народжених в ці «роки» проходження Юпітера по Козерігу матиме посилений вплив, для статусу і становища в суспільстві, кар’єри, професії, цілей і досягнень, бажань і прагнень, репутації. Буде оновлення, переосмислення, набуття нового в цьому. Для цих людей посилиться акцент на навчанні, здобутті нової життєвої філософії, світогляду. Я розумію, що 2008 рік – це ще діти, але теж можна подумати про професії в майбутньому, ким бути.

Юпітер в Козерозі дасть сприятливий вплив для земних знаків, енергії і впевненості, віри, удачі. Для Скорпіона і Риб він буде непоганим, але потрібно буде працювати для успіху. Для Рака, може, принести великі розчарування і великі сподівання. Терезам і Овнам потрібно бути готовими коригувати свої бажання, не перебільшувати свою значущість, стати скромніше, а гординя і експансія можуть принести шкоду. Детально його вплив для знаків Зодіаку буде описано в гороскопах на грудень 2019 року. А зараз лише коротко, про вплив на соціум (в суспільстві), і на людину (на особистому рівні).

На особистому рівні. Сприятливий вплив для земних знаків. Для всіх людей цей період акцентує питання кар’єри, своїх досягнень, репутації, відносин з керівництвом і батьками, питань правил та порядку, соціальної значущості і поваги, впливу на оточення. Бажання мати престижну кар’єру, хтось зможе кинути свою професію заради нової кар’єри і поваги. Повага і вплив матимуть більше значення, ніж матеріальна сторона. Зросте бажання впливу на оточення, мати посаду або інші способи управляти іншими. В якійсь мірі період посилить тоталітарні бажання, бажання контролювати і управляти, у особистостей. Люди більше будуть прагнути до результатів і цілям, якщо не впадуть в іншу крайність. Це хороший рік для повністю нової професії, нової кар’єри. Взяти на себе обов’язки і виконувати обов’язки, але не попускати і не лінуватися. Людям слід використовувати цей період, проходження Юпітера по Козерігу, для навчання строгості, цілеспрямованості, прагматизму, зібраності, кар’єри в новій сфері. Будь-які проблеми в кар’єрі і статус (всім, що перераховано на початку цього абзацу) будуть значні, як і удачі і можливості. Бійтеся аморальної поведінки, зневаги обов’язком.

У соціумі. Сильний вплив на державу, зміни, поновлення. Це і вплив на політику держави, зменшення демократії і посилення контролю з боку держави. Це вплив на інститути влади, можуть бути створені нові і розширені повноваження існуючих. Вплив на кордони держав. Вплив на права людей і закони, конституції і подібне у держави. Посилення ролі чиновників, президентів, в якійсь мірі парламентів (але тільки в дуже демократичних режимах), все ж Юпітер в Козерозі славиться своїми диктаторами, а не парламентами. Посилення бажання влади, концентрації в одних руках. Говорячи іншими словами, це не час для демократій (але потім в 21-22 роках будуть революційні періоди), а диктатур і автократії. Роль держави і державних мужів стане сильніше і впливовішою. В якійсь мірі посилення націоналізму (цікаво, що в 21-22 роках буде посилення соціалізму), консерватизму (в 21-22 посилення реформаторства), авторитаризму. Посилення впливу права, порядку, якщо зараз в світі – «Дозволено, все що не заборонено», то буде навпаки.

Чому я писала про 2019 рік і 21-22, мені здається, що в 21-22 все, що буде побудовано в 2019 буде зруйновано потім.

Буде багато трендів, важливих, у Юпітера в Козерозі в 2020 році.

Сатурн у Козерозі

Сатурн знаходиться в Козерозі з 20 грудня 2017 року і буде в ньому до 16 (18) грудня 2020 року. Детально його рух було описано в загальному гороскопі на грудень 2017 року, в гороскопі на 2018 рік, а також для кожного з знаків зодіаку в гороскопах на грудень 2017:

Овен грудень 2017 – | – Телець грудень 2017 – | – Близнюки грудень 2017 – | – Рак грудень 2017 – | – Лев грудень 2017 – | – Діва грудень 2017 – | – Терези грудень 2017 – | – Скорпіон грудень 2017 – | – Стрілець грудень 2017 – | – Козеріг грудень 2017 – | – Водолій грудень 2017 – | – Риби грудень 2017.

У 2019 найсильніше Сатурн буде мати на 2 декаду всіх знаків, посилено вплив на Козеріга, Овна, Рака і Терезів. Потрібно серйозніше ставитися до свого життя, відповідальності, вимогам, репутації, цілям. Сатурн – це завжди результати Вашого минулого, того що Ви робили чи ні, а не просто удари долі. Планета складна, але вона показує Вам слабкості і вимагає зміцнення, роботи над проблемами. Руйнує крихке. Якщо все попускати, не реагувати на проблеми або відкладати їх на потім, то результати будуть нищівні.

У 2019 у Сатурна будуть сприятливі тренди, але все ж сама по собі планета складна і негативна, тому навіть сприятливі тренди не дадуть результатів, якщо не працювати старанно. До того ж Сатурн це вчитель-історик-митар-Вашого життя, і він може змусити заплатити за рахунками тих, хто попустітельски поводився.

Можливо у Сатурна в 2019 році буде два тренди, хоча я не впевнена в другому.

Перший тренд, буде 3 рази за рік з 8 січня по 4 березня; з 15 травня по 18 липня, з 15 жовтня по 29 листопада. Плюс-мінус 10-15 днів. Він був описаний в загальному гороскопі на січень 2019 і для кожного знака окремо.

Наведу цитату з загального гороскопу на січень 2019:

Другий з основних 2х трендів 2019 року розпочнеться 8 січня і буде по 4 березня (максимум плюс 10/14 днів). Теж рідкісний тренд, буває навіть не можу точно сказати, наступний буде через 14-17 років … Позитивний тренд. При цьому, теж, дивлячись яку методику обчислень використовувати, можливо він вже працює з грудня 2018 і буде по 2020 рік, іншими словами кажучи протягом усього 2019 року. Тренд так само буде впливати на духовний світ, релігію, віру, але вже сприятливо і стабілізуючий, зміцнює і структурує. На особистому рівні час зайнятися кар’єрою якщо вона пов’язана з творчістю і релігією, гарний час зміцнити творчість і віру, працювати над своїми мріями та ідеями. Слухайте свою інтуїцію про довголітні проекти і цілі, працюйте над тим, що вона Вам радить \ пропонує. Період сприятливий, але вимагає праці, не манна небесна, а потрібно працювати. На рівні соціуму це період зміцнення релігійних інститутів і релігії, творчості, морського права, питань щодо нафти. Найпомітніше період Рибам і Козерігам.

Другий тренд, що стосується Сатурна може початися в кінці лютого і бути до липня (або з березня по травень), а потім повторитися з середини листопада до березня 2020 і в 2020 буде ще раз. Але в цих термінах я не впевнена, надто вже вони великі. Я думаю, що тренд розпочнеться 21 грудня 2019 і буде до 5 лютого 2020 (можна додати по 10-15 днів). Це дуже впливовий тренд, який дасть нове, оновлення або відродження, можливості по-новому укріпити і стримати, усунути. Для кожного з знаків Зодіаку він буде описаний в гороскопі на грудень. Він буде мати дуже сильний вплив на державу, політиків, владу, силові структури, державні та фінансові організації, корпорації. Це час зміцнення і посилення або руйнування і усунення в перерахованому. Зміни структур держав, глав, режимів, територій. Можуть посилитися тиранії, деспотизм, централізація або вертикаль влади. Відродження та зміцнення старого, а може і усунення старого та зміцнення нового. Подивимося, тренд багатообіцяючий з впливом на політику і державний лад, до того ж буде посилений в 2020 році.

Уран в Овні

Уран в Овні був з 2010 року, в останній раз повернувся в листопаді 2018 по березень 2019. Опис Урана для Овна було в гороскопі на 2018 рік.

Зараз, до 6 березня Уран матиме найбільший вплив на людей народжених в останні 2-3 (максимум 5 днів) знака Зодіаку, а найбільш сильний вплив на Овнів, потім Терезів, Козерігів і Раків. У людей цього знака можуть бути зміни, швидкі і кардинальні, в житті, вітальності, его, самовираженні і другому (описано в гороскопі на 2018 рік і в гороскопах на листопад 2018), як період з 6 листопада по 6 березня 2019.

Овен листопад 2018 – | – Телець листопад 2018 – | – Близнюки листопад 2018 – | – Рак листопад 2018 – | – Лев листопад 2018 – | – Діва листопад 2018 – | – Терези листопад 2018 – | – Скорпіон листопад 2018 – | – Стрілець листопад 2018 – | – Козеріг листопад 2018 – | – Водолій листопад 2018 – | – Риби листопад 2018.

У соціумі, світі в цілому, можуть початися конфлікти до середини лютого, вони будуть значимі. І особливо додати мені нічого, все це вже історія.

Уран у Тельці

І останній, не найсильніший для особистих гороскопів, крім тих хто народився в першу декаду знака Зодіаку, а особливо сильний для Тельців, після Скорпіонів і потім Раків і Водоліїв період – це рух Урана по Тельцю. Буде з 6 березня 2018 по 7 липня 2025 і потім з 8 листопада 2025 по 26 квітня 2026. Але в 2019 році буде помітний тільки народженим в першу декаду (особливо хто в перші 7 днів).

Щодо тлумачення Урана в Тельці більше 4 сторінок тексту в загальному гороскопі на 2018 рік, по знакам Зодіаку він описаний в гороскопах на травень 2018:

Овен листопад 2018 – | – Телець листопад 2018 – | – Близнюки листопад 2018 – | – Рак листопад 2018 – | – Лев листопад 2018 – | – Діва листопад 2018 – | – Терези листопад 2018 – | – Скорпіон листопад 2018 – | – Стрілець листопад 2018 – | – Козеріг листопад 2018 – | – Водолій листопад 2018 – | – Риби листопад 2018.

Уран сильніше буде впливати на соціум і світ. Зміни в економіці, аграрних питаннях, фінансових системах і накопичувальних, цінностях матеріальних (що цінують люди в матеріальному – золото, валюти і то що можна «помацати) і людських (що важливо і цінно для людей з духовної сторони (любов, родина, абстрактне)). Період багаторічний і сильний, під час минулого періоду (майже століття тому) Уран сильно змінив світ. Для планети Земля період, зміни пов’язані з грунтом, землею, копалинами, рослинністю.

Негативні періоди у Урана почнуться з 2020 року, точно і сильно буде в 2021 і 2022 роках (далі я не дивилася, але по ідеї якраз 21 і 22 найгірші).

У 2019 важливих трендів з Ураном не буде.

Я думаю, що Уран дасть економічну кризу, змішає \ зруйнує \ змінить економіку світу, фінансову систему, простимулює маси до змін. Але криза не в цьому році, а в 2020-2022. Але якщо вона і почнеться, то 2020-2022 будуть дуже складними, куди складніше.

Гороскоп на 2019 рік від Марфи Бомбушкар був опублікований 12 січня 2019 року. Без права на публікацію на інших сайтах, без дозволу.

 1. 2 коментарі до “Гороскоп на 2019 рік для Зодіаку від Марфи Бомбушкар”

 2. Оксана в 14.01.2019 | Відповісти

  Раніше читала Ваші гороскопи щомісяця. Дивувалася як точно зпрогнозовано все було. Найбільш цікавим був річний гороскоп, тому що з плином часу можна було співставляти свій гороскоп, що вже збулося, а що ще очікує мене. Сьогодні, коли побачила річний гороскоп, зраділа і відразу ж читати… Але Ви мене неприємно здивували. Особиссто моя думка – що він написаний для тих, хто вивчає астрологію, як науку, а не для звичайних людей. Бо оце Уран у Тельці… чи ще щось у чомусь … мені здається це малозрозуміле комусь. Думаю, що зі мною погодяться, що річний гороскоп хочеться все ж таки бачити в розрізі знаків зодіаку. Тому особисто для мене – Ви витратили багато часу для цього гороскопу, проте для мене він нічого корисного не приніс. Пробачте за критику. Моя думка… Дякую!

 3. Марфа Бомбушкар в 15.01.2019 | Відповісти

  Оксана в 14.01.2019, дякую! Нічого страшного 🙂 Вибачте, але для знаків Зодіаку наразі немає часу писати гороскопи.

  Я розумію про Уран, але Уран згадується в гороскопі і потім іде його “розшифровка” (вибачте, не знаю, яке правильно слово підібрати в українскій мові).

  Дякую Вам за Вашу критику! Мені корисні та цікаві коментарі від українців.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,201