Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Стрілець – листопад 2018 – Марфа Бомбушкар


Дуже, дуже, важливий місяць для Стрільців. Я не люблю говорити астрологічним символізмом, але в цьому гороскопі 8 листопада Юпітер, планета керуюча Вашим знаком, «зайде» в Ваш знак, «повернеться додому» – це дасть масштабні зміни у Вашому житті. Місяць хороший по більшій частині, конфлікти лише в кінці місяця. Ви будете активні, багато інформації (особливо в кінці листопада), сімейних питань, спілкування, кульмінації в стосунках і починання в таємниці.

З 11 вересня по 15 листопада активніше в спілкуванні зі знайомими і в навчанні. З 31 жовтня по 1 грудня маса новин, інтелектуальний тонус, спілкування. З 31 жовтня по 2 грудня більше харизми, уваги до відносин з друзями. З 5 жовтня по 16 листопада переоцінка і повернення в стосунках, дружбі, фінансах, можливість відновити старе і несприятливий період для початку нового.

Займіться духовним світом, своїм здоров’ям, своїми таємницями, психологією з 4 по 8 листопада – це найбільш сприятливі дні. Можете приділити увагу рідним, допомогти їм.

Гарний час для любові, дружби, спілкування з 7 по 11 число, налагоджувати дружні і інтимні відносини, багато романтики. Навіть для конфліктів ці дні підходять.

Перший пік 7 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів. Нові події, нове, пік акцентує таємниці, здоров’я, плітки, комплекси і недоліки, віру, питання містики і езотерики. Хороші дні, приділіть увагу здоров’ю і таємному. Почніть вивчати щось нове, дізнавайтеся цікаве Вам. Варто подумати про таємниці, прожите життя.

Важливий період, сприятливий в більшій частині терміну, з 8 листопада 2018 року по 2 грудня 2019 – це перехід планети Юпітер в знак Стрільця, про нього було написано в гороскопі на 2018 рік і велика частина тих вказівок інтерпретується для Стрільців. Період повинен сильно змінити Ваше життя, принести багато нового, розширити, поліпшити, як мінімум він дасть Вам нові можливості і стимули, а чи використовуєте Ви це і чи будете діяти – це вирішувати Вам. Рух Юпітера по Стрільцеві буде впливати на всіх Стрільців, лише сила впливу може змінюватися, спочатку найсильніше відчують Стрільці першої декади, з весни – 2ї, з кінця літа 3ї. Це буде розширення і поліпшення у всьому, більше віри, бажань, надій, переоцінка поглядів на життя і прагнень. Поліпшення здоров’я, як мінімум можете набрати зайву вагу. Можете знайти шлюб або позбутися від відносин які не задовольняють Вас, можуть бути любовні романи. Збільшення творчих бажань, набуття нових і поліпшення існуючих. Можуть бути переїзди, навіть в далекі країни і несподівані. Набуття нових дорогих предметів, вчинення інвестицій, нового заробітку, кар’єри, поваги. Всі сфери в житті можуть бути поліпшені, оновлені, розширені. Навіть в тих сферах де у Вас в минулому були проблеми і відсутність можливості, можуть бути переоцінки і нові напрямки, способи, вирішення для шляху до бажаного (наприклад, у мене був клієнт, який не міг мати дітей, але під час транзиту Юпітера вона зважилася на усиновлення – це «новий» спосіб вирішення проблеми). Збільшення фізичної енергії, сексуальної, бажання показати себе і діяти, приріст готовності до дій або бажання (якщо Ви інтровертного типу Стрілець), більше впевненості в собі і бажання розвиватися. Посилення інтуїції, релігійності, схильності до філософії, іноземних мов, навчання, поїздкам далеким, торгівлі. Це час для масштабних змін, початку нового життєвого циклу у Стрільців. Період удачі та оптимізму, зміни ідеалів і ставлення до життя. Ловіть моменти, дійте, багато справ чекає на Вас. Вірте в свої прозріння, заведіть блокнот і описувати всі осяяння в ньому щодо довгострокових, багаторічних, періодів! Наступного разу Юпітер зайде в Стрільця, приблизно, років через 11-12.

З 12 по 21 листопада період обманів або самообманом в справах, спілкуванні, документах, спотворення інформації. Обережніше з навчанням, документами, проектами й інформацією, особливо з сімейними питаннями.

З 15 по 24 листопада дуже конфліктний для Стрільців період, масштабні конфлікти, схильність роздмухувати будь-яку фізичну і психологічну активність, перебільшувати все. Обережніше з обіцянками і вимогами до інших людей і по відношенню до себе, велика уразливість. Особливо в питаннях сім’ї, нерухомості, бажань і прав. Обережніше з фізичними навантаженнями і проектами.

З 16 листопада до 1 січня активний період для сімейної сфери, нерухомості, відносин з рідними. Час робити ремонти, але краще з грудня місяця після першої декади грудня, початок періоду буде конфліктним і схильність все перебільшувати, а на початку грудня ще і неуважності і ліні. Відстоюйте права в родині, права сім’ї в світі.

З 17 листопада по 7 грудня переучуватися, переглядайте документи і повторно проводьте переговори, дізнавайтеся повторно потрібну для Вас інформацію. Час переоцінки відносин, кар’єри, професійних якостей, можливо повернення до старого і затримки в розвитку нового. Нове в цих питаннях краще не починати, бережіть документи і не робіть дорогих покупок.

22 листопада, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів. Пік завершить, кульмінації, усвідомлення і розуміння, прийняття рішень. Акцент на питання відносин, але остерігайтеся скандалів і великих вимог. Відносин з ворогами, улюбленими, ділові та особисті. Час розібратися в цьому всьому, шлюб, розлучення, діловій угоді. Нове краще не починати.

Приплив енергії і сил, вітальності з 23 по 28 листопада. Слухайте свою інтуїцію, постарайтеся показати себе, багато оптимізму в ці дні, навіть все погане не буде настільки поганим для Вас.

З 25 по 29 листопада Вас чекає багато новин, планів, ідей, переговорів, можливих поїздок. Маса періодів, які будуть йти паралельно. Намагайтеся менше скандалити, більше навчатися, більше думати про майбутнє і переоцінювати існуюче.

З 27 листопада по 4 грудня обережніше з дружбою і любов’ю, інтригами і розвагами. Це повторення періоду, який був з 27 жовтня по 4 листопада і з 9 по 15 вересня. Несподівані романи, закоханості, схильність до інтриг. Можливість втрат через інтриги. Вчинення поспішних покупок або угод.

Ще один конфліктний період з 27 листопада по 8 грудня, пік його припадає на завершення періоду. Скоріш за все конфлікти з сім’єю. Небезпека травм, схильність до агресивних вчинків і образливість.

Важливі дати і періоди в гороскопі на листопад 2018 для Стрільця

7 листопада, пік плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – час нових таємниць і самотності.

З 8 листопада 2018 по 2 грудня 2019 – новий етап в житті для масштабного.

З 16 листопада до 1 січня 2019 – активніше в сімейній сфері.

З 17 листопада по 7 грудня – переоцінка, затримки, повернення в інформації, відносинах, професії.

22 листопада, пік плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації і завершення, акцент на відносини.

Гороскоп опублікований 28.10.2018 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,170