Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп 2022 – світ – A.S. та Марфа Бомбушкар


2022 рік: воєн, таємниць, епідемій, соціально-економічної кризи, змін соціуму, революцій, проблем природного характеру, релігії та релігійних інститутів. Час нового – весна. Маса повторень, розвитку, що було у 2021 році у другому півріччі, посилене повторення старого з кінця літа до кінця року. До кінця весни та наприкінці року багато невизначеності у світі.

Гороскоп важливих подій у світі від AS. та Марфи Бомбушкар на 2022 рік розбитий на фрактали, структура подібна до гороскопу подій на 2021 рік.

  – Коронавірус \ Covid-19 \ Штами
  – Міжнародні відносини
  – Економіка (Економічна криза, Нафта, Мета \ Meta – всесвіт)
  – Духовні інститути, релігія, таємниці
  – Війни, конфлікти, теракти (Старі війни та конфлікти, Нові війни, Вказівки на агресію, теракти)
  – Інші теми (Революції, Суспільство та влада \ політика, Науковий та технічний прогрес, Медицина)
  – Пророцтва по країнах (США, Німеччина, Китай, Франція, Україна, Росія та Білорусь)

Місце для посилань на гороскопи для знаків Зодіаку, людям від Марфи Бомбушкар.

Світу в гороскопі на 2022 багато відлунь старого, про що передбачалося на 2021 рік і раніше. Використовуйте пошук на сайті. Читайте гороскоп подій на 2021 рік, гороскоп на 2020 рік і загальні гороскопи на місяці.

Коронавірус \ Covid-19 \ Штами

20-30 років триватиме пандемія. Дивіться “Гороскоп на 2020 рік” та “Гороскоп подій на 2021“.

У 2022 році багато важливих вказівок для Ковід-19 та розвитку штамів. Зміни країн, влади від нього, інститутів.

2022 посилить вплив коронавірусу на світ. Важливий рік, другий після 2020-2021 років – початку і звістки про нього, цей і наступний стануть роками розвитку його впливу і лікування. Нове важливе з грудня 2021 до травня 2022 року, а після з кінця жовтня до кінця грудня 2022 року. Це нові штами, повідомлення, лікування, вплив на світ.

З кінця січня – середину березня – різке прискорення розвитку, але хороше, краще можливого.

Середина березня – середина травня – нові сильні штами, новий етап для коронавірусу, можливість маси поворотів для інфекції, велика кількість нових штамів.

Нові способи лікування з квітня до травня та з середини жовтня до середини січня 2023 року. Ймовірно, це гарний час для коронавірусу та боротьби з ним. Додатково це час трансформації державних інститутів, сильний вплив на державу.

Уповільнення розвитку коронавірусної теми з липня до листопада\грудня. Залишається ймовірність, з кінця липня до середини грудня, коли почнеться паралельна руйнівна, погана вказівка для соціуму та економіки, що цей час буде поганим для світу, суспільства. Руйнування політичних, економічних, соціальних структур та багато іншого (екологія, наука, технології, енергія, державні режими, революції). Паралельна вказівка, можливо, буде результатом під час регресу у Ковіда.

Нові штами, пандемія, нова масова біологічна загроза

Сам рік схиляє до нових штамів, пандемій, біологічних проблем. Для коронавірусу з грудня 2021 до травня 2022 – нове та розвиток існуючого. З жовтня знову повторюється період для нових штамів та пандемій. Найвища ймовірність небезпечного нового березень-травень, сильна ймовірність масових локдаунів, ізоляцій. З літа, з кінця липня до початку вересня цікава вказівка на зміну для пандемії.

Весна найважливіший час, нові етапи, штами, лікування, розвиток. Можливо найгірший час, мор, після прискорення взимку-навесні.

До 2026 року важливий час для Covid. У 2023 році найскладніше навесні – квітень-червень.

Міжнародні відносини

Міжнародні відносини розбиті дві частини.

Перша – грудень 2021 року до травня 2022 року з жовтнем-груднем 2022 року. Таємні відносини, спілки, бізнес. Багато допомоги та взаємовиручки, таємних спільних дій. Ймовірно, приховані, терплячі, жертви в ім’я компромісів, пасивність. З поганого – таємна ворожнеча, підлості, обмани – це швидко стане очевидним із травня. Найважливіше з березня до середини травня – нове у міжнародних відносинах, нове таємне, релігійне, організації, союзи, партнерство. Найгірше з кінця жовтня до середини грудня.

Друга – з травня до жовтня 2022 та з грудня 2022 до травня 2023. Все таємне стане явним. Активність у відносинах, бажання домінувати, бути центром, вказувати іншим, сварки, війни. Руйнування спілок, міжнародних договорів, інші проблеми від бажання виділитися та бути головними, від державного егоїзму. Нові спілки. Сильний період для військових спілок. Сильніше міжнародні конфлікти. У різних союзах із відсутніми лідерами з’являться тимчасові лідери. У 2022 році важливі вказівки з середини травня до середини червня, з кінця серпня до кінця вересня, в кінці жовтня. Останні два погані. Імовірність міжнародних війн травень-червень та восени.

Поганий час для переговорів, безрезультативні, запізнення з результатами:
– з початку року до 4 лютого;
– 10 травня до 3 червня;
– 10 вересня до 2 жовтня;
– 29 грудня до 18 січня 2023 року.

З 28 липня по 24 листопада повернення старих міжнародних зв’язків, старих тем у міжнародних відносинах, погана результативність нового.

Загалом важливий рік для міжнародних відносин. Багато змін міждержавних зв’язків, добрих, з квітня до травня та з жовтня до січня 2023 року. Навесні, під час вказівки на міжнародні конфлікти, висока ймовірність нового міжнародного лідерства військового та політичного.

У 2023 році багато поганих вказівок для міжнародних відносин, державних, економічних, військових, наступний рік набагато гірший.

Економіка

Складний рік для економіки. Допомога від країн для населення навесні. Зростання інфляції весь рік. Прискорення інфляції із травня до жовтня. Зростання цін на продукти з кінця весни та кінця літа. Більше поганого соціально-економічного із середини літа.

2022 і частково 2023 стануть роками військової економіки. Більше інвестицій у ВПК, армію, більше видатків на це. Найсильніше з весни до осені 2022 та з зими 2022 до весни 2023. Початок нового загального економічного та військового.

Для світової економіки найкращий час – із середини січня до середини березня. Найгірше – з середини липня до середини грудня.

Проблеми в економіці, уповільнення, рецесія повинні початися до 29 січня, поки Венера ретроградна в Козерозі, ефект від цього протягом усього року. Деталі у моїй статті «Ретроградна Венера з 19 грудня 2021 року до 29 січня 2022 року». До кінця грудня 2022 року високі шанси на економічну кризу для держав, державних джерел доходів, корпорацій, державних економічних інструментів та інвестицій з доходами та цінними паперами.

У приватному секторі активність з лютого до березня та найкращий час приватному бізнесу. Найгірший час для приватного бізнесу з середини травня до середини червня, з кінця серпня до середини жовтня. Все друге півріччя набагато гірше за перше.

Нові закони для морів та океанів. Варто очікувати на нове законодавство, правила, у морському праві, розділі морських кордонів, міжнародних морських відносин.

До весни 2023 року продовжиться криза мікросхем, у найгіршому випадку до 2025 року.

З 2023 року менше допомоги для населення від держав, благодійності, підтримки, крім кінця весни та початку літа, початку зими. Наступний рік стане важливим для світової економіки. Новий етап економіки. Інфляція продовжиться та посилиться, зростання банківських ставок. Почнеться нове у розвитку виробництва, банківських та фінансових інститутів, інвестуванні, накопиченні, агросекторі, торгівлі мистецтвом. Криза незрівнянно послабиться або посилиться, імовірніше волатильність, гірша на початку літа, з кінця літа і на початку осені, решта року краще 2022 року. З 2028 року Сатурн рухатиметься Тельцем – це ще одна вказівка на наступну сильну економічну кризу.

Економічна криза

Цей рік є останнім для сильної вказівки на економічну кризу. Вказівка з 24 липня до 11 грудня 2022. Вперше було з березня до травня 2020 року, вдруге було з січня до серпня 2021, втретє – з листопада до початку лютого 2022. І востаннє з 24 липня до 11 грудня 2022.

Цього разу воно сильніше за попередні роки. Час соціально-економічної кризи.

Пошукайте гороскопи на сайті. Марфа переказала про кризу на 2020-2021 роки у гороскопі на 2018 рік, вказувала у гороскопах на 2019, 2020 та 2021 роки. У гороскопі на березень 2020 року назвала цю вказівку «Колапсом».

2022 року проблеми почнуться від агресії, революції, конфлікту. Висока можливість техногенної катастрофи, війни, революції, крах резервів, запасів. Лопне пузир, пов’язаний з технологіями (IT, високотехнологічні компанії, подібне), нерухомістю, накопичувальними темами.

У цей час ймовірність проблем з екологією. Проблеми із урожаєм, продовольством, цінами на продукти.

Нафта

Важливий рік. Багато нового та змін весь рік. Найважливішими будуть зима та весна, кінець осені.

Цього року зростання видобутку та ціни. Часті невеликі зміни ціни на нафту. Велике зростання видобутку.

Дуже важливою буде весна, з середини березня до середини травня – цей час задасть нові тенденції для нафти, її видобутку.

Цього року слід очікувати нових законів щодо нафти, нових правил. Імовірні зміни нафтових міжнародних організацій та корпорацій. Зміни влітку, липень-серпень, початок змін з весни.

Крипто валюти

Нічого не можу сказати, все як і було. Велика волатильність. Криптовалюти стали новою цінністю з приходом Урану до Тельця, про що вказано в гороскопі 2018 року. Друге півріччя для криптовалют гірше. Гарні зима та початок весни.

Мета \ Meta – всесвіт

Набирає популярності Мета-всесвіт, інвестиції в неї, обговорення, маса різної інформації. У 2022 році ця тема стане менш популярною, вже з травня місяця.

2022 рік гірше для науки, сучасних технологій, суспільства. Час Мета всесвітів на якийсь час завершиться. 2022 буде останнім, на час, коли віртуальна реальність залишається важливою темою.

2025 рік, березень-червень, а сильніше з 2026 до 2032, і трохи в першому півріччі 2033 – це час для нових способів комунікації, торгівлі, бізнесу. Час революції у взаємодії для людей. Усього того, про що говорить Цукерберг, коли розповідав на презентації про Meta.

Духовні інститути, релігія, таємниці

Нове, відродження старого, трансформації у духовному, релігійному, таємному – річна тема, сильна до травня місяця, з кінця жовтня до середини грудня. Ця тема була в 2021 році, з травня до липня, описана в гороскопі на 2021 рік як рух Юпітера в Рибах. У 2022 році багато хорошого та важливого.

Все найважливіше розпочнеться із середини березня до середини травня. Нові релігії, нова віріальна реальність, нові таємні спільноти, церковні інституції, фанатизм та все у цих темах.

Зміни у цих темах. З кінця січня до середини березня – швидкі, реформи, розвиток.

Важлива річна вказівка з квітня до травня, з жовтня 2022 до січня 2023 – трансформації, глибока зміна, вплив на духовну владу, духовні інститути. Минулих років під час цих вказівок православна українська церква отримала Томос.

Цього року варто очікувати на зміни в церковних ієрархіях. Найсильніші трансформації у церковних темах із середини липня до середини вересня. В цей же час, ймовірно, зміни в іншому духовному та таємному.

Найбільші сварки, теракти на ґрунті релігії, руйнування таємниць, інші конфлікти на ці теми – з кінця жовтня до середини листопада. Скандали, інформаційні, з кінця серпня до середини вересня.

Війни, конфлікти, теракти

Нова важлива тема у гороскопі на 2022 рік – війни.

У гороскопі на 2021 рік було написано: «Дуже погано те, що 2022 року розпочнеться період і в 2023 продовжиться, важливий, який «відповідає» за війни. У 2022 році будуть сильні вказівки для воєн, масштабних міжнародних конфліктів, з травня до жовтня, а продовження з грудня 2022 – травень 2023.».

2022 рік – війни, нові та посилення старих, міжнародні, великі.

Війни, що почалися з нуля, стануть основними темами наступних двох років, є ймовірність продовження 5-12 років. Війни, розпочаті восени, стануть зацикленими, повторюваними.

Старі війни та конфлікти

Повторення, посилення, з ймовірним завершенням або новою фазою, старих воєн – з кінця жовтня 2022 року до початку січня 2023 року.

Крім військового, можливі торгові війни, пропаганди.

Нові війни або конфлікти, що розпочалися з жовтня до січня, затягнуться на роки. У 2022 році посилення воєн між сусідніми країнами. Важливий період, буває майже кожних два роки, був у 2020 році (вересень-листопад) із відродженням війни Азербайджан-Вірменія 2020, посиленням старого «Косовського» конфлікту у 2018, війна в Україні з 2014. Пошукайте старі гороскопи на ці роки від Бомбушкар, почитайте загальний гороскоп на вересень 2020 та мою статтю про цю вказівку з 10 вересня – 14 листопада 2020 року.

Нові війни

У 2022 та 2023 роках високі шанси для нових воєн та довгострокових конфліктів. В 2023 році сильніше жорстокість у війн.

Найімовірніший час для старту: на першому місці – травень-червень, на другому – лютий-березень, третьому – жовтень-січень.

Найважливіший час для цієї теми:
– лютий-березень – ймовірно пом’якшення чи посилення існуючих, кардинальний початок нових, час добрих воєн;
– кінець березня-середина квітня – імовірніше соціальні, не військові;
– кінця квітня – початок липня – період посилення воєн, агресії;
– середина травня – початок червня – початок великих, міжнародних, посилення існуючих, розпочаті стануть сильними кілька років;
– з кінця жовтня до середини січня – рестарт старих воєн та конфліктів;
– З жовтня до листопада – таємні, приховані, обманні, війни та агресія.

Вказівки на агресію, теракти

У гороскопі на 2022 рік їх більше, ніж було на 2021 рік.

– кінець лютого – початок березня – теракти, техногенні катастрофи, аварії, вбивства;
– кінець березня – початок квітня – революції, боротьба з владою, теракти, катастрофи;
– середина травня – початок червня;
– кінець липня – початок серпня – революції, теракти, катастрофи;
– кінець липня – середина серпня – революції, боротьби з владою;
– жовтень-листопад – таємне, обманне, релігійне.

Інші теми

Синергія основних тем року: війни, епідемії, таємне, соціально-економічної кризи, здатні сильно змінити інші теми.

Революції

У назві зазначено «Революції», є тонка грань між бунтом, переворотом, революцією, путчем та іншим. Але завжди це події щодо зміни державного устрою.

У гороскопі на 2021 рік і гороскопі подій на 2021, Марфа Бомбушкар писала, що 2021 буде рік революцій, як і 2022 рік. Є вказівки те що, що наступне десятиліття (до 29-30 років) буде революційним суспільству. У минулому і цьому, і наступному роках у народу мало терпимості, революції активні та агресивні.

Фактично у 2021 році революцій не було. Було багато військових переворотів, Афганістану, М’янмі, Судану, Гвінеї. Не сказати, скільки було протестів. І інше погане.

У 2022 році вказівок менше, ніж було у 2021, у 2023 вказівок більше.

2022 рік розпочався з подій у Казахстані, на молодому місяці з аспектами до ретроградних планет, ймовірно повторення цих подій у майбутньому.

Суспільство та влада \ політика

Цитата з гороскопу на 2021 рік: «Політичні революції – нові напрями у політиці, нові партії, нові політичні лідери – ці події відбудуться у 21-23 роках, а потім лише їх розвиток протягом 10 років».

Цього року, до березня 2023 року, продовжаться тенденції минулих років.

У 2022 році ймовірно виникнення нових релігійних громад, організацій, партій. У 2022 та 2023 можливе виникнення нових військових товариств, організацій, партій.

Науковий та технічний прогрес

Менше науки, більше віри та релігії. Менше інвестицій у науку, більше у віру та військове.

Друге півріччя гірше для прогресу, із середини липня до середини грудня. 2022 гірше для наукового прогресу, ніж 2021. Наступні кілька років залишаться такими ж. Не думаю, що розпочнеться технологічний прорив у найближчі 4 роки.

З весною 2023 року стане простіше з кризою мікросхем.

Медицина

Гарний рік для медицини. Багато розвитку, реформ, нового у лікуванні хвороб.

Прорив у лікуванні онкологічних захворювань. Сильні вказівки на ліки від коронавірусу. Значний розвиток психології, лікування психологічних розладів та захворювань.

Для медицини це один із найкращих років за останню п’ятирічку.

Розвиток легалізації наркоторгівлі, використання наркотиків. Про це писалося ще у гороскопі на 2021 рік, у 2022 році – продовження періоду. З 2023 року, до 2025 року, ця тема стане важливою для держав, зміною законодавства.

Пророцтва по країнах

Про 2022 рік, для деяких країн, сказано у гороскопі подій на 2021 рік.

Цікавий факт, для США, Німеччини, Китаю, Росії, побічно для Франції та України, восени вказівки на конфлікти, рівна ймовірність військових дій чи торгових воєн, чи всі разом. Мінімум активні дії, напруга у стосунках.

Заборонено коментарі про політику, війни, релігію до статті.

США

У гороскопі на 2021 рік вказувалося, що 2022 рік стане складніше для США і Байдена. Погане перше півріччя, гарне друге півріччя. Для влади найгірше з квітня до серпня. У 2022 році сильні вказівки на конфлікти, сварки, у першому півріччі сварки та руйнування спілок, у другому півріччі (із серпня) – посилення конфліктів із ворогами. Для економіки в січні продовження поганого, наступний поганий етап з квітня до липеня. Для бізнесу поганий весь рік, проблеми з робочою силою. Для міжнародних відносин рік змін, усунення старого, нових союзів, проблеми до лютого, найгірше кінець лютого-початок березня, а з березня посилення позиції, хороші березень-травень, жовтень-грудень. З вересня гороскоп для США різко зміниться, все погане завершиться у липні-серпні, з вересня гороскоп стане набагато кращим.

У 2023 році продовжаться зміни у міжнародних відносинах. Навесні завершуватимуться сильні проблеми в економіці та бізнесі. Наступного року, влітку, або навесні 2024 року Байден може піти у відставку з причин проблем зі здоров’ям. У 2023 році сильна вказівка на конфлікти у другому півріччі. У 2023 році та частині 2024 року проблеми з технологіями, наукою, енергетикою. 2024 дуже хороший для США. Мабуть, Байден піде, але залишить приймача. Якщо ж Байден залишиться, то шанси на перемогу високі.

Німеччина

Маса нового для Німеччини, нових шляхів. Весь рік дуже конфліктний, посилення конфліктів з травня 2022 року до лютого 2023 року, пік осінь-зима. В економіці ймовірність кризи, маса поганих вказівок: обмежень та реструктуризації до березня та з вересня до грудня; різкі зміни, руйнування, з квітня до червня і з листопада 2022 до квітня 2023 року. Для бізнесу погані лютий-квітень. У міжнародних відносинах проблеми, позбавлення та руйнування, з лютого до травня та з серпня до листопада, з лютого зміцнення позиції та відносин, продовження зміцнення позицій у міжнародних відносинах до весни 2023 року. Зміни у суспільстві з червня до жовтня, ймовірність революцій, зміни суспільної думки, способу життя людей. Нові закони, обмеження, правила для суспільства з липня до січня 2023 року і в цей час політичні проблеми.

2023 року краще для економіки та суспільства, після такого складного 2022 року, новий етап в економіці. У 2022, 2023 та 2024 відбудуться зміни у суспільстві, способу життя, ставлення до життя у німців.

Китай

Для економіки погано з початку року та до лютого, решта року все залежить від зовнішніх світових тенденцій, у гороскопі світу соціально-економічна криза з серпня, ймовірно, що для Китаю погано. Важливе з локдауном, ізоляціями, обманами із березня до травня. Для бізнесу хороші лютий-березень, після чого залежить від світових тенденцій. Сильне зміцнення влади у країні, стабілізація. Для бізнесу добре з лютого до червня, з весни прискорення. У міжнародних відносинах проблеми з січня до лютого, після чого залежить від світових тенденцій. Багато конфліктних вказівок, всі сильні, всередині країни (право, політика, релігія, благодійність, вища освіта) та міжнародні, перші з квітня до червня, другі з серпня до січня 2023 року, піки в серпні та восени з жовтня до грудня.

Франція

У 2022 році президентські вибори в гороскопі на 2021 рік мною було сказано, що Макрон переможе. Поганий початок і кінець року, обмеження, проблеми з населенням, рівнем життя, економікою. Зміни у суспільстві з березня до червня, з листопада до березня 2023 року, мітинги, але без революцій, зміни суспільної думки, способу життя у людей. Для економіки невизначеність до квітня і з вересня до лютого 2023 року, найгірше березень-травень, паралельно з жовтня можливе зміцнення економіки до лютого 2023 року. Для бізнесу погано з квітня до червня і з вересня до січня. Сильні зміни у праві, законах, міжнародних відносинах із квітня до червня та з вересня до лютого, проблемні вказівки. Конфлікти у першому кварталі, до квітня – несподівані, швидкі; з вересня до лютого, пік листопад-січень. Найбільша діяльність, активність у становленні впливу на інших із листопада до січня.

У 2023 році для Франції гарний гороскоп, але почнеться вказівка на конфлікти з червня 2023 до березня 2024 року. Сильні зміни в суспільстві з початку року і весь рік. Якщо Макрон стане президентом у 2022 році, тоді 2025 – складний рік.

Україна

Важливий і складний рік, легше 2021. Про 2022 багато вказано в минулому гороскопі, цитати: «Зміни в суспільстві з червня до жовтня (2021), ймовірність революцій, зміни суспільної думки, способу життя у людей.», «Більше вказівок на раптові зміни влади у 2022 році. 2022 року буде легше з міжнародною підтримкою, з червня (травня) для економіки».

2022 рік для України – посилення старих проблем та необхідність їх вирішити або вони зроблять руйнування. Для людей складний рік, обмеження з початку року до березня та з серпня до грудня. Важливий рік для конфліктів, багато хорошого та поганого, гарні вказівки з квітня до червня та з вересня до січня 2023 року, погані – перші паралельно з хорошими з березня до червня. Хороший для міжнародних відносин, найкраще з березня до серпня, паралельно найгірше для них з квітня до травня і з жовтня до січня 2023 року. З 2023 року і до 2025 року в міжнародних відносинах більше обманів. Хороші реформи бізнесу з лютого, березня, до червня та з листопада до квітня 2023 року, активні зміни в бізнесі країни. Цей рік добрий для економіки з травня до жовтня. Рік обмежень та проблем з наукою та технологіями, ймовірні проблеми з енергетикою, періоди з квітня до липня та з серпня до грудня. У науці та технологіях руйнування, регрес з квітня до липня та з жовтня до квітня 2023 року. У політиці різкі зміни та проблеми з квітня до липня, повторення у 2023 році. 2022 рік для України кращий для міжнародних відносин та економіки, змін у бізнесі, хороших конфліктів, але людям складніше, конфлікти сильніші, навесні та влітку маса нестабільності.

У 2023 році погана вказівка для конфліктів, що була з березня до червня 2022 року, повториться з січня до серпня 2023 року і з листопада 2023 до лютого 2025 року. Зміцнення міжнародних відносин.

Росія та Білорусь

Про Росію та її об’єднання з Білоруссю, Марфа Бомбушкар писала у гороскопі на 2020 рік. Що Лукашенко залишиться ми писали у загальному гороскопі на вересень 2020 року.

Росія. Цитати з гороскопу подій на 2021 рік: «У 2021 році економіка та міжнародні відносини будуть більш несприятливими». У 2021 відбулося зміцнення влади, у 2022 році це дасть свої результати, і наступне сильне зміцнення вже з березня 2023 року до березня 2024 року.
Проблеми з економікою розпочнуться з лютого (березня) місяця і за гороскопом цього року не закінчаться. Найсильніші проблеми в економіці березень-серпень, а після грудня (листопада) (2021).».

Найсильніші проблеми економіки до квітня, невелике полегшення у лютому. Решта року для економіки залежить від зовнішніх світових тенденцій, у гороскопі світу соціально-економічна криза з серпня. З лютого до лютого 2023 року зміцнення бізнесу. Конфлікти з квітня до травня і з жовтня до січня 2023 року. З березня до серпня і з грудня до березня 2023 року, повторення з жовтня до грудня 2023 року – зміцнення позицій. З січня до квітня та з серпня до грудня зміцнення влади. З травня до листопада розвиток стосунків із народом. Проблеми у міжнародних відносинах з січня до січня 2023. Різкі зміни у міжнародних відносинах з травня та до червня 2024, у 2023 та 2024 нові союзи.

2023 року зміцнення влади, до 2024 року. У наступні роки, з травня 2022 до червня 2024 року, сильні зміни в міжнародних відносинах. 2023 поганий для економіки, людей, конфліктів.

Білорусь. Реструктуризація економіки весь рік, сильніше з лютого до лютого 2023 року. Конфлікти з квітня до червня і з серпня до лютого 2023 року. Зміна відносин з народом з січня до серпня і з грудня до лютого 2024 року. Міжнародні відносини добрі з березня до квітня.

2023 складний для Білорусії. Лукашенко лишається.

Гороскоп опублікований 24 січня 2022 – автор A.S., за редакцією М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,194