Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на березень 2020 року – Марфа Бомбушкар


В місяці березні «астрологічним балом життя правлять» Риби, їх знак «народжується» з кінця лютого і до 3-ї декади березня. Риби знак подвійності і таємниць, таким буде і цей гороскоп на березень 2020 року. Він буде подвійним – сприятливим для людей, для більшості знаків Зодіаку, але несприятливим для суспільства – глобального рівня. У цьому місяці буде багато важливого таємного масштабного, то, про що може не знатимуть і навпаки дізнаються масштабне. Дуже впливовий місяць для Риб, Козерогів, Тельців.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на лютий 2020 або раніше

Багато періодів і трендів триватимуть з минулого гороскопу, перечитайте загальний гороскоп на лютий і для знаків Зодіаку.

Посилення конфлікту в Сирії з початку лютого, Туреччина стала більш активною і впливовою, але це ще триває «старий» січневий період. У березні можливий початок нової війни або масштабного конфлікту, про що було зазначено в гороскопі на 2020 рік.

Коронавірусу дали ім’я – Covid-19. Моя стаття про нього.

Що буде нового важливого в гороскопі на березень 2020

Дуже багато буде важливого нового в гороскопі на березень 2020 року. Рибам і Козерогам цей місяць буде мати дуже важливе значення, дасть оновлення і розвиток. Тельцям, Левам, Скорпіонам і Водоліям з гороскопу на березень по липень дуже важливий період, який може бути дуже негативним, найбільш несприятливим для народжених на початку цих знаків Зодіаку. Для людей місяць багато в чому залежить від особистих гороскопів, комусь дасть конфлікти, комусь можливість відстояти своє, комусь енергію для дій і розвитку. На глобальному рівні цей місяць може принести великі війни і конфлікти, про що було написано в гороскопі на 2020 рік. Принести економічні проблеми (криза) з березня по травень, мене радує, що ця вказівка не тривала. Але події в глобальній економіці будуть провісниками, потрібно дивитися як буде розвиватися глобально економіка і суспільні зміни з середини березня до початку травня – вказівка цих місяців буде діяти весь 2021 рік і частково в 2022 році. Ще в гороскопі на 2019 рік я писала, що криза економічна і зміна суспільства будуть з 2021 року. В першу декаду березня особисті відносини, бізнес і фінанси будуть проблемними, краще не робити дорогих покупок і відкласти важливі вчинки в будь-яких важливих відносинах. З другої половини березня розпочинаються конфліктні тренди, особливо на глобальному рівні, на особистому вони можуть бути сприятливими. Багато інформації і спілкування, до 10 числа повторення і переоцінка старого, а після 10 час для нового.

Перша половина гороскопу буде краще другої, перший березневий пік сприятливий. Другий березневий пік більш сприятливий для особистих гороскопів, ніж для глобального, є вказівки на нові масштабні державні події, війни, конфлікти.


  • – 9 березня, кілька днів до і після – кульмінації і завершення, пік може бути дуже оманливим, ілюзорним, «ледачим», в кращому випадку творчим, дасть осяяння і інтуїтивні рішення. Дізнаєтеся щось важливе, щось важливе завершиться. У прийнятті рішень використовуйте інтуїцію, допомагайте іншим, остерігайтеся негативних фантазій і ліні. Акцент на творчість, обов’язки, здоров’я, таємниці, духовне і релігійне. Вплив на державні питання, державність, міжнародні державні зв’язки, таємну політику. Я сподіваюся, що під час цього піку буде створено ліки від Covid-19, тому що цей пік якраз впливає на сферу здоров’я (глобально), а з квітня по осінь буде вказівка на затримку в дослідницьких питаннях (писала про це). Але так само – цей пік покаже важливе про коронавірус. Зауважу, що гороскоп і ці рядки опубліковані будуть 21 березня 2020 року. Другий важливе вплив цього піку – державність – державні події будуть масштабні, важливі для міждержавних відносин, вірогідні важливі події щодо кордонів держав і між державами усунення, влади, таємні події.

  • – 24 березня, кілька днів до і після – нове, для людей пік нейтральний, але на глобальному рівні конфлікти, війни, масштабні державні зміни, усунення, трансформації, всередині країн та між країнами. Не можу сказати, сприятливий пік або негативний. Багато егоїзму, запальності, активність, бажання стояти на своєму, особистісного. Несподівані новини, переговори і спілкування. Маса енергії в ці дні для знаків стихії вогню.

З 4 по 16 березня, повторення періоду, який був в січні і на початку березня. Інтелектуальний тонус і маса ідей для знаків стихії повітря, особливо Водоліям. Всім дасть інформацію про політику, масових заходах, масових планах, друзях, клубах, спільнотах і суспільстві. Він впливає інформаційно і ідейно на технології, науку, футурістіку. Вивчайте і дізнавайтеся корисну інформацію, використовуйте свої знання в цьому. На глобальному рівні більше новин про політику, політико-соціальних змін.

З 5 березня по 3 квітня більше харизми, творчості, романтично-корисливих відносин і ділових, чарівності і привабливості, для знаків стихії землі, особливо Тельцям. Всім цей період посилить акцент на відносинах, які дають дохід, посилить акцент на багатстві і збагаченні. Більше активності і вчинків в збагаченні і відносинах, які впливають на багатство. На глобальному рівні – цей період буде мати вплив на економіку, оновлення економіки. Дасть активність в ділових, прагматичних, корисливих взаєминах. Спочатку періоду буде 1 негативний тренд, а після багато сприятливих.

З 16 березня по 11 квітня, повторення періоду, був у лютому. Інтелектуальний тонус і посилення емоційного інтелекту та інтуїції, інтелектуальної творчості для знаків стихії води, особливо Рибам. Всім дасть інформацію про духовне, релігійне, містичне і езотеричному. Але буде інформація і про мирські таємниці, плітках, чутках, релігійні новини. Вивчайте і дізнавайтеся корисну інформацію, використовуйте свої знання в цих питаннях. На глобальному рівні більше новин про духовно-релігійне і того що приховували від світу.

З 30 березня по 13 травня буде багато енергії і фізичних сил для знаків стихії повітря, особливо Водоліям. Всім в цей період варто зайнятися соціальною активністю, суспільним становищем, активністю в суспільстві, спільними планами, розвитком дружби. Період дасть енергію для боротьби з суспільством і в ім’я суспільства, бунтарства, революцій, відстоювання громадських прав і цінностей. Період, почнеться з негативних трендів, конфліктних, агресивних, руйнівних або тих що розбурхують. На глобальному рівні період посилить соціальну напругу, соціальну поведінку, революції, зміни в суспільстві і дії суспільства. На початку періоду конфлікти між суспільством і державою.

Дуже важливі тренди \ періоди

У березні 2020 року розпочнеться 2 дуже важливих вказівки, може бути, що навіть 3 вказівки, але в останній 3тій я поки не впевнена.

З 19 березня по грудень місяць, середину грудня або навіть сам кінець грудня триватиме важливий тренд. Я згадувала його в гороскопі на рік, з його тривалістю у нього будуть піки і спади, перший пік раз з 19 березня по 1 травня. Цитую річний гороскоп «вказівка для розширення меж і влади, це будуть масштабні зміни державні, «здоров’я населення», міжнародних відносин, політики, права, таємної влади». Це важливий тренд для державності, в державах і між державами будуть відбуватися масштабні і глибокі зміни, можуть бути таємні зміни. Зміна влади, політики, інститутів державних і систем. Зміна відносин і зв’язків міжнародних і таємних, їх ідеалів і прагнень. Зміна прагнень і ідеалів у володарів. Зміни будуть через розширення і зростання, усунення слабкої і відродження (зміцнення) сильного, це будуть КАРДИНАЛЬНІ зміни, які не крайність і не дріб’язковість. Для людей цей період буде мати подібне значення. Людям він дасть зміну своїх ідеалів і прагнень, сильний акцент на кар’єрі і цілі в житті, репутації і досягненнях, віри та релігії, сили волі і готовності до дій. Для кожного з знаків Зодіаку буде акцентована окрема сфера, в якій будуть відбуватися зміни.

Сатурн у Водолії

Але найважливіша і сильна, значуща, вказівка – це перехід планети Сатурн в знак Водолія, який буде тривати 3 календарні роки. Перший перехід з 22 березня по 2 липня, а другий з 18 грудня 2020 по 8 березня 2023 року! На опис Сатурна і його впливу я б з легкістю могла витратити 1-2 сторінки тексту, але постараюся узагальнено і коротко. Найсильніше Сатурн буде впливати на Водоліїв, після Левів, Тельців і Скорпіонів. Ці знаки можуть, можуть випробувати удари карми, тяжкість, обмеження, руйнування слабкого в їх житті, проблеми зі здоров’ям і вітальністю, зменшиться їх оптимізм. Але Водолії можуть і самі стимулювати це. Говорячи іншими словами, якщо для Тельця, Лева і Скорпіона – це будуть зовнішні події, корекції і результати їх дій, то ці проблеми у Водоліїв можуть виходити від них самих. В цілому, 2021 рік буде дуже руйнівним для цієї четвірки знаків, коли будуть несприятливі тренди (у 2021 році вони будуть сильніше) можливо, що навіть з березня по початок травня 2020 і влітку-восени 2022 року. Детально буде описано в гороскопах для знаків.

Сатурн у Водолії матиме дуже сильний вплив на суспільство, політику (особливо демократію і автократію), науку і технології.

У перший час, особливо в 2021 році, він може бути руйнівним для того що склалося у відносинах між суспільством і владою, суспільством і економікою, наукою(технологіями) і економікою. Руйнівним для суспільства, політичних режимів, громадських норм і правил. Зміни і руйнування, корекції і обмеження, зміцнення і фундаменталізація. Говорячи прикладами, 2021 рік (може навіть весна 2020 року) і частина 2022 року будуть роками революцій, змін суспільної свідомості, змін мас – людей, бажання змінити структури і владу. Про можливість революцій у 2021 році я писала ще в гороскопі на 2019 рік, в 2018 році. Не обов’язково що всі революції звершяться, вони можуть бути придушені, це залежить від часу початку революцій. Можуть бути придушені старі, які до цього періоду почалися соціальні зміни. Цей же період дасть стимул до зміни в економіці, буде конфлікт між суспільними інтересами, суспільством і економікою, економічним розвитком – це одна з сильних вказівок на економічну кризу. Сатурн посилить вплив суспільства, суспільних груп, важливість суспільних відносин на глобальному рівні.

У науці, наукових теорій, підходів, розвитку науки відбуватимуться подібні зміни – корекції, обмеження, зміцнення і фундаменталізація. Зараз світ технологічно розвивається дуже швидко, складно встигати за всім стежити. Як я думаю, в цей час технології нові можуть розвиватися повільніше, але більше фундаментальності. Цілком ймовірно, що економічна криза сильно торкнеться технології, є вказівка на протистоянні економіки з технологіями і суспільством. Можу з упевненістю сказати, що наука стане серйозніше, не час для дрібних, безглуздих, наукових проектів і відкриттів. Але знову ж таки, 2021 і, можливо, літо-осінь 2022 року буде руйнівними. Дуже цікаво як цей період вплине на атомну енергетику та енергетику в цілому, він повинен мати колосальне значення для цього.

Для людей цей період буде мати важливе значення на дружбу, колективи, товариства в яких люди перебувають, спільні проекти, дуже далекі плани. На жаль, з урахуванням негативних вказівок на 2021 рік, я думаю, що буде багато руйнувань і несприятливих змін. Обмежень і розривів, акцент особистих інтересів і зниження інтересів друзів і колективів. Кожна людина буде більше сам по собі, ніж з іншим. Це дуже схоже на карантин, коли суспільство діє цілком, але кожен діє окремо.

І останнє. Період тривалий, календарних 3 роки або по місяцях приблизно 2.5 року. Будуть хороші і погані тренди. На жаль, поганих буде більше і погане часто помітнішою. При хорошому період дасть стабільність і зміцнення, а при поганому руйнування і обмеження.

Запам’ятовуйте якими були березень-липень 2020 року, це все буде з нами в наступні роки.

І остання вказівка – з 11 березня по 1 травня. Немає впевненості, що вона буде працювати для знаків Зодіаку і я не буду описувати її в роздільних гороскопах, вкажу лише коротко Тельцю і Водолію (цим знакам воно найважливіше), так само воно може бути сильно помітно Леву і Скорпіону. ЇЇ вплив сильніше на глобальному рівні, ніж на особистісному. З урахуванням того, що я пишу вже 5ю сторінку гороскопу на березень, постараюся описати її лаконічно:

– Колапс – цим одним словом можна позначити те, що може відбуватися під час цього тренда (вказівки), колапс з середини березня до початку травня, а після куди сильніше з січня 2021 року (можливо грудня 2020) і весь 2021 рік. Швидкі, що руйнують, несподівані. Вказівка дасть крайність (максимальність) – це не дріб’язкові зміни, які не кардинальні події, а крайній розвиток в сферах питань. Акцент на економіку, землю, природу, планету Земля, суспільство і маси людей, громадянське суспільство і організації, права цивільні, об’єднання, вплив на системи, політику і владу, науку і технології. Що може бути? Період дасть громадські, масові, революції і бунти, а так само їх придушення. Зміни в економіці, руйнування економічних систем, розвитку і обмеження економіки. Катаклізми в природі, швидка зміна Землі і якась затримка (може бути погода буде змінюватися вкрай, але не часто, від посухи до потопів, сильні повторювані землетруси і інші погодні феномени \ умови які доходять до крайності). Руйнування політичних систем, систем влади, якщо вони слабкі. Тоталітаризм і зміцнення домінуючих систем, конфлікти і бунти в тоталітарних режимах. Про події в науці і технологіях написано вище, це теж буде стримування, більше цинізму і фундаменталізму, прагматизму, наука і технології сильно протистоятимуть економіці і Землі.

І, з урахуванням нинішньої ситуації в світі, я б не хотіла, щоб воно спрацювало глобально. У всякому разі, в 2020 році ця вказівка буде короткою, без піків, не встигне набрати сили. Але може бути ознакою того, що розвинеться до крайності в 2021 році. Колапс завжди закінчується корекцією або фіналом, ці сфери зміняться або зникнуть.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на березень

З 1 по 5 березня – серйозніше ставтеся до грошей, діловим і особистим відносинам, ймовірність розчарувань і прикростей, порушення домовленостей.

З 6 по 10 березня – творчі дні, релігійні, духовні, допомагайте близьким. Але і в той же час дні ліні, схильності до алкоголю і дурманячи розум, обманів.

З 7 по 10 березня – нейтральний тренд для відносин і багатства. Несподівані вчинки, події у відносинах і фінансах, зміни, звільнення, бунтарства. Все залежить від особистих гороскопів – сприятливо чи ні.

Перший пік 9 березня.

З 16 по 24 березня – нейтральний тренд, дасть багато енергії для досягнення бажаного. Людям він залежить від особистих гороскопів. На глобальному рівні він може мати набагато більшу тривалість, вказує на масштабні державні і міждержавні конфлікти, але може бути і пом’якшення.

З 20 по 25 березня – ще один нейтральний тренд, дасть енергію для змін, силу волі. Людям залежить від особистих гороскопів. На глобальному рівні сильні конфлікти, можливо теракти, аварії, зміни державності і таємної влади.

Другий пік 24 березня.

З 25 по 30 березня – сприятливий тренд для збагачення і відносин. Дуже сприятливий для збагачення, здійснення покупок, отримання більше доходів від роботи.

З 27 по 31 березня – ще один сприятливий тренд для збагачення і відносин. Він сприятливий для зміни цих сфер, позбавлення та відродження.

З 28 березня по 3 квітня – ще один тренд впливає на силу і владу, нейтральний. Дасть цілеспрямованість або стриманість (обмеження). Для людей залежить від особистих вказівок. На глобальному рівні конфлікти народу з владою або обмеження владою народу, а так само інші агресія і конфлікти, аварії, травми.

Гороскоп опублікований 21 лютого 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,676