Все про вагістність
Все про вагістність

Covid-19 (Coronavirus disease 2019). Коронавірус-2019 і астрологія


В загальному гороскопі на лютий я згадала про нову інфекції – Covid-19 (Coronavirus disease 2019 – Coronavirus-2019 NcOv), коронавірусі 2019 року. На мій жаль, я помилилася в розрахунках. Я приношу свої вибачення.

В загальному гороскопі на лютий я згадала про коронавірус 2019 року, а так само багато про нього відповідала в соціальних мережах. Все ж тема дуже актуальна. Загальний гороскоп на лютий був опублікований 30 січня 2020 року. На момент публікації гороскопу, я брала до уваги початок Covid-19 – січень 2020 року, якраз в кінці січня під час другого піку (25 січня) і після про нього почали говорити. Я вважала, що Коронавірус-2019 NcOv почався в січні, коли світ про нього заговорив, думав про нього в кінці січня. Я помилилася, Китай поінформував про нове захворювання ВООЗ 31 грудня 2019 року.

Якщо я раніше писала, що перша корекція буде в травні місяці, квітень-травень. Кульмінація буде в липні-серпні. Друга корекція – вересень-жовтень. Це з урахуванням початку захворювання в січні, під час 2го піку в січні. Можливо, що цей «неправильний» гороскоп буде працювати як інформація про Covid-19 на глобальному рівні, світу і суспільству.

Тепер, виходячи з «народження» Covid-19 – 31 грудня (перше офіційне інформування ВООЗ Китаєм), як раз на 2й грудневий пік (він був 26 грудня) – це означає, що масштаби у Covid-19 будуть великими, розвиток у захворювання буде швидким, сильним вплив на державні питання. Хоча це і так всім зрозуміло.

Але, ще це означає, що дана хвороба продовжитися не менше року – по січень 2021 року (можливо кінець грудня 2020 року). Перша корекція – березень-квітень. Кульмінація в липні, можливо в липні буде рішення, може навіть завершення, але гороскоп на липень поганий, я не вірю в завершення. Усвідомлення всіх масштабів і термінів зараження – це точно буде в липні. Друга корекція в жовтні. Завершення або новий етап (розвиток) – січень 2021 року.

Ймовірно, що з травня місяця у Covid-19 буде уповільнення, буде його переоцінка на глобальному рівні, повернення старого (повторення), до осені.

Далі можна прогнозувати події орієнтуючись за загальним гороскопом на 2020 рік. Як я вже писала, ймовірність кризи економічної найсильніше березень-квітень 2020 року, це два найгірших місяці для глобальної економіки і «глобальності». Схоже, що це збудеться. Але радує, що це лише 2 місяці, після можливо буде краще (у всякому разі особливо несприятливих вказівок немає). Економіка, сподіваюся, відіграє своє. Але, в травні ще є вказівки на початок чогось важливого, масштабного, серйозного і багаторічного. Хоча сама криза економічна і соціальна, як я думаю, буде в 2021 році, вже з початку 21 року або з грудня 20 рока.

Смертність від коронавірусу на рівні держав – березень покаже багато (може з кінця лютого, 23 лютого пік). Якщо в березні буде чи продовжиться значне зростання (масштаби більше ніж у лютому, математична прогресія \ процентне співвідношення), то ймовірно смертність до грудня від хвороби триватиме, до травня буде велике зростання, після сповільниться, а після з жовтня знову почнеться зростання. Але може і з липня місяця масштаби зростуть (коли буде кульмінація і усвідомлення).

Чи буде лікування (вакцина або спеціальні ліки від Covid-19)? Сподіваюся, що в березні встигнуть. Інакше дослідники навряд чи зможуть щось діюче створити до жовтня місяця.

Березень, на глобальному рівні, взагалі досить поганий місяць цього року, березень і квітень. На особистому рівні – ці місяці досить сприятливі. Березень почне розширювати межі і усувати багато.

14.02.2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 92 T. 0,434