Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на лютий 2020 року – Марфа Бомбушкар


Я розумію, що спізнююся з гороскопами на лютий для знаків Зодіаку і навіть запізнилася із загальним гороскопом. Січень – місяць свят і мало було часу, радує, що був завершений загальний гороскоп на 2020 рік в січні. В загальному гороскопі на лютий буде мало вступних роздумів і лише основне, акцент на періодах і трендах.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на січень 2020 або раніше

Конфліктний міжнародний період, який розпочався 3 січня – почався з вбивства іранського генерала армією США – 3 січня, а після чреда відповідних випадів, які ще тривають. При цьому на перший пік був збитий український пасажирський літак і на другий пік було визнання.

Але куди важливіше – це те, що на другий пік світ дізнався про нову глобальну загрозу – коронавірус (Coronavirus-2019 NcOv). У всякому разі, більш гучно в світі про цей вірус стали говорити під час другого січневого піку. Ну що ж, 9 лютого, плюс-мінус 3 днів – буде перший «пік» і багато важливої інформації, розуміння, результатів, усвідомлення суті цього. Другий пік для ситуації з вірусом, можливо, буде вже влітку в серпні (хоча, може і в липні), а корекція в квітні-травні.

Що буде нового важливого в гороскопі на лютий 2020

Гороскоп на лютий буде одним з найбільш м’яких в 2020 році, найбільш гармонійних і найбідніших на тренди. Проблемні вказівки лише з кінця лютого. Найбільш напруженими питаннями і сферою будуть відносини і меншою мірою багатство, але це в кінці лютого. У лютому багато енергії для знаків стихії вогню, повітря і землі. Для знаків стихії води багато інтелектуального тонусу. Вогненним знакам багато харизми і привабливості, можливостей для творчості, любові, відносин з іншими людьми. У цьому місяці почнеться сприятливий тренд для релігії, духовного світу, але і для людей він дасть гармонію на душі і вірі. Бізнес, навчання, відрядження і важливі покупки краще зробити до 13 лютого. Лютий дуже хороший місяць, розберіться зі своїми проблемами і складним або відпочивайте, тому що з березня по червень буде багато важливих подій, відпочивати буде ніколи.

У лютому буде два піки, обидва сприятливі:


  • – 9 лютого, кілька днів до і після – кульмінації і завершення, нейтральний пік. Для людей він повністю залежить від особистих гороскопів. Дізнаєтеся щось важливе, щось важливе завершиться. Акцент на творчість, дружбу і суспільство, плани на майбутнє, дітей, любов і романи. Вплив на суспільство, політику, творчість, мистецтво і шоу-бізнесу, масові заходи. Я думаю, що цей пік покаже нам багато про новий вірус, короновірус (Coronavirus-2019 NcOv), якраз пік буде мати сильний вплив на суспільство. Цілком імовірні сильні політичні зміни, державні, інститутів влади, але може бути зміцнення або усунення.

  • – 23 лютого, кілька днів до і після – нове, ймовірно сприятливе. Пік сприятливий. Багато бажань духовних і релігійних, езотеричних, бажання будуть новими і нові можливості, дуже великий акцент на віру і релігію, духовну, творчість, мрії, таємниці, укладення та ізоляції, ескапізм. Маса енергії в ці дні для знаків стихії землі і води. Слухайте інтуїцію, віщі сни і знаки, зайнятися духовним розвитком і творчістю. Важливі події в духовному і езотеричному, релігійному. Але все ж лякає його схильність до таємного і ізоляції, з урахуванням нового вірусу.

З 3 лютого по 4 березня і потім ще повториться в кінці березня – інтелектуальний тонус і посилення емоційного інтелекту та інтуїції, інтелектуальної творчості для знаків стихії води, особливо Рибам. Всім дасть інформацію про духовне, релігійне, містичне і езотеричному. Але буде інформація і про мирські таємниці, плітках, чутках, релігійні новини. Вивчайте і дізнавайтеся корисну інформацію, використовуйте свої знання в цих питаннях. На глобальному рівні більше новин про духовно-релігійному і того що приховували від світу.

З 8 лютого по 4 березня (цілком ймовірно по 9 або навіть 24 березня) сприятливий тренд для духовного, релігійного, творчого. Але і на «прагматичному» рівні він теж буде хорошим, для нафти, державного права, таємних переговорів, міжнародних відносин. У міжнародних відносинах більше допомоги і взаємної підтримки між державами і владою. Нафта повинна в цей час рости, але як я писала в гороскопі на 2020 рік, може зростати видобуток і падіння ціни. Пом’якшення законів, розвиток законів про таємне і міжнародне, релігійне. Для людей краще сфокусуватися на своєму духовному і релігійному, творчості, мріях. Людям треба допомагати один одному, допомога вплине на Вашу репутацію і статус, права. І людям слід працювати, трудитися, щоб були результати – це для всесвіту тренд дасть збіг обставин, а ось людям необхідно працювати. Як мінімум людям в цей час варто відпочивати, особливо в лютому, так як березень і наступні місяці будуть навантаженими і напруженими.

З 7 лютого по 5 березня більше харизми, творчості, активності (дій, вчинків) у всіх важливих відносинах, чарівності і привабливості, любовної і сексуальної зацікавленості, для знаків стихії вогню, особливо Овнам. Всім цей період посилить акцент на відносинах, особливо тих, які треба завоювати, відстояти і показати себе, конфліктні відносини. Більше активності і вчинків у відносинах. Дуже яскраві любовні романи, великі зацікавленості, але можуть швидко завершитися. Більше задоволення взаємодії з іншими, можливості домінувати над іншими і конкуренції, показування своєї переваги. На глобальному рівні – цей період дасть активність у взаєминах, в якійсь мірі це можуть бути конфлікти, але швидше за юридичні і правові, оціночні, ніж агресія і фізичне насильство або військове. Буде багато негативних трендів спочатку.

З 16 лютого по 30 березня буде багато енергії і фізичних сил для знаків стихії землі, особливо Козерогам. Всім в цей період варто зайнятися досягненням своїх цілей, направити енергію на свої цілі і бажання. Період дасть енергію для боротьби і досягнення кар’єри, статусу, поваги і репутації. Зросте бажання і діяльність для кар’єри і цілей, репутації. Період, дуже насичений на зміни і важливі події, починання, завершення, структуризацію і розширення, усунення. На глобальному рівні період посилить державну активність, «енергія» для інститутів влади, але теж тренди будуть багато змінювати в цій активності. Посилення національних конфліктів, скандалів при владі, тиск влади на народ. Період посилить тоталітарні режими, але й змінить їх дії. В цьому році дійсно багато перепадів розвитку, багато трендів. Можуть бути міжнародні конфлікти і локальні, початок воєн в березні.

З 17 березня по 10 лютого для людей не варто починати нове: проекти (ділові), бюрократичне, навчання, публіцистику, відрядження, спілкування, здійснювати покупки особливості електроніки і техніки з інструментами. Треба завершувати і розібратися з перерахованих старим. Глобально цей період принесе проблеми з технікою, втрати даних (інформації), затримки в транспорті і інші проблеми з транспортом, старі новини з їх переосмисленням, невдалі нові домовленості і переговори, повернення старих переговорів і контактів.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на лютий

Перший пік 9 лютого, посилення трендів.

З 18 по 24 лютого – хороший тренд, що дає багато енергії, дуже швидкий розвиток подій, дуже швидкий розвиток бажань і вчинків. Найбільше енергії знакам стихій землі і води, особливо Тельцям і Козерогам. Активні дії економічні, державні, політичні.

З 18 лютого по 2 березня – ще один хороший тренд, що дає енергію для реалізації бажань, вітальність, творчі сили, духовні сили з 18 лютого по 2 березня, особливо для Риб і Козерогів. Активні дії в благодійності і допомоги іншим, особливо на рівні держав і влади.

З 21 по 25 лютого – перший негативний тренд, стосується відносин і збагачення для людей, намагайтеся стримувати свої бажання. Не робіть дорогих покупок або важливих договорів, масштабних вчинків. Проблеми юридичних, міжнародних, економічних державних питань і відносин на глобальному.

Другий пік 23 лютого, посилення трендів.

З 27 лютого по 1 березня – другий негативний тренд, стосується відносин і збагачення для людей, намагайтеся не ризикувати, не втрачати, не маніпулювати, будь-які втрати будуть болючі. Посилення сексуальності, сексуальної дратівливості. Посилення конфліктів і проблем юридичних і економічних, сексуальних, на рівні держави.

Гороскоп опублікований 30 січня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,160