Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на 2020 рік від Марфи Бомбушкар


Гороскоп на 2020 рік зроблений якомога лаконічніше, в порівнянні з гороскопом на 2019 рік. Але, в гороскопі зазначено все найважливіше і корисне для читачів. У минулому гороскопі було багато теорії і роздумів про дуже далеке майбутнє (2025 року). Так само змінена структура гороскопу, все саме цікаве і корисне спочатку, додані і прибрані розділи. На жаль, немає можливості зробити гороскоп для кожного знаку на 2020 рік, але сподіваюся і загальний для Зодіаку буде корисний.

Оновлення в гороскопі на 2020 рік

Якщо щось додатися або будуть зміни в гороскопі, в цьому розділі будуть сповіщення.

Загальний огляд року

Зміна політичних і державних систем, територій і кордонів, права і законів, шляхом зміцнення, трансформації, усунення, масштабного і багаторічного (як початку, так і завершення або зміни), таємного і несподіваного явного. Цією однієї, але великої фразою, що починає гороскоп на 2020 рік, можна і завершити гороскоп на 2020 рік. Далі я буду писати ДЕРЖАВНІСТЬ, маючи на увазі весь цей абзац цим словом.

2020 рік справді матиме дуже сильний вплив на держави, державний устрій, політику і владу, структури держав таємні і приховані, міждержавні відносини, державні інститути і цілі, події в державах. Багато що залежить від особистих гороскопів правителів, володарів, політиків, державних управлінців, як в їхніх країнах буде відбуватися розвиток.

Економічної кризи, як я бачу, в 2020 році бути не повинно, про це про це я писала ще в гороскопі на 2019 рік. Але в березні-квітні можуть бути перші ластівки, які завершаться в травні і в травні ж (можливо) наймасштабніші події. Те, що буде з економікою світу і «державністю» в березні-квітні – це перші ознаки \ знаки того, що буде в 2021 році. Уже в кінці 2020 року (грудень, кінець грудня) і взимку-навесні 2021 року будуть сильні несприятливі вказівки для світової економіки, та й весь 2021 рік для неї несприятливий. Але повернемося до сьогоднішнього року.

У 2019 було багато різних періодів і трендів, вони зачіпали різні сфери в гороскопі. У 2020 році все, в основному, буде сконцентровано на ДЕРЖАВНОСТІ. Всі інші сфери, активності, в 2020 році будуть вторинні, теж важливі, але на першому місці «державність».

Важливі терміни, тренди і періоди для «державності»:
– до березня місяця зміцнення і трансформація, зміни, повторення з липня по листопад – цей період буде впливати додатково на медицину ( «здоров’я населення»), таємну владу;
– з січня по березень таємне і релігійне, але сприятливий і воно ж з червня по листопад – це може вплив релігійне на політику або щось не дуже значне, але все ж сприятливе, розширення духовного і політичного;
– березень і квітень – дуже конфліктні місяці, можуть початися великі конфлікти, скандали, руйнування, агресія, революції, криза (вірогідніше за все перші ластівки), все буде швидким, несподіваним, змінним і руйнуйнівним;
– можливо (не можу бути впевненою на стільки наскільки хочу) в травні (може трохи раніше і довше), і точно з листопада 2020 по лютий 2021 – дуже масштабні, дуже важливі, дуже довгострокові події для світу і людей, що впливають на світ і людей . У 2020 році – ці події зачеплять державність більше, а з грудня 2020 по лютий 2021 – вплив на суспільні інститути, суспільство, революції, економіку, політику, науку. Це найважливіший період-тренд у 2020 році! Розширення, розвиток, нове, зміцнення або руйнування існуючого. Ймовірно, розширення кордонів країн і влади під час цього періоду-тренда. На жаль, мій превеликий, в цей раз він буде несприятливим, особливо «осінньо-зимове» повторення;
– з березня по грудень – ще одна вказівка для розширення меж і влади, це будуть масштабні зміни державні, «здоров’я населення», міжнародних відносин, політики, права, таємної влади;
– з червня і до кінця зими 2021 року велика чреда періодів і трендів конфліктів, воєн, агресії. Відродяться старі конфлікти і розпочнуться нові, 2020 рік справді багато вказівок має на війни. Найсильніше з липня по жовтень. Але і 2021 рік почнеться з періодів і трендів конфліктів і агресії (зима 21 року).

У гороскопі на 2020 рік дуже сприятливий, гармонійний, стан сфери релігії, духовних питань, релігійного розвитку. З січня по березень і з червня по листопад місяць це все буде розвинене в кращу сторону. Особливо, якщо над цим працюватимуть! На відміну від 2019 року, коли було багато релігійних конфліктів і змін, виникнення нової української церкви і багато інших змін в ісламі, католицизмі.

Нафта повинна рости в ціні, у всякому разі нафтовий ринок повинен розвиватися сприятливо (тільки в квітні-травні негативні вказівки і червні). Якщо над цим будуть працювати і розвивати. Сприятливі періоди для нафти з січня по березень – зростання і розвиток і з червня по листопад.

З літа, липня місяця по січень 2021 року багато конфліктів, агресії, навіть є військові вказівки, для старого і нового. Дуже важливий для старих конфліктів період з вересня по листопад. Хоча, дуже важливі і масштабні конфлікти можуть бути вже в березні-квітні, але це нейтральна вказівка і якщо вони будуть навесні, то восени повторяться. Або ж навесні будуть нові і в другому півріччі посиляться.

Весна взагалі буде дуже важливою, я вважаю її найважливішою з сезонів, багато важливих трендів, але може і не всі спрацюють. Але якщо спрацюють всі, тоді ця весна запам’ятатися надовго. Історична весна. При цьому, те що буде цієї весни – це перші ластівки того, що чекає світ з листопада 2020 року і в наступних кілька років, може навіть до 30 років, в середньому 12 років і мінімум 7 за астрологічними канонами, але точно дуже сильний розвиток цих подій буде в 21 і 22 роках (за моїми мірками). Інший варіант, що весна і зима (починаючи з листопада 2020) – це те, що буде «історичним», але в цьому варіанті – навесні багато руйнувань, які все ж будуть стабілізовані і змінені (пом’якшені), а вже з «зими» проблемні тренди. 21 рік почнеться з несприятливого.

Березень і грудень 2020 року будуть місяцями які задають нові тренди, почнуться нові довгострокові важливі і сильні періоди. Хоча, період що почався в березні завершиться в квітні, але повториться в 2021-2023 роках. Травень (кінець квітня і початок червня) і листопад-зима 2021 року – це час важливих вказівок які задають розвиток подій на роки.

При цьому, рік 2020 буде повільним, поворотним, багато починань і багато повернень до старого. Він не буде таким швидким як був 2019 рік, скороминущим. Але, знову ж таки, в державності в 2020 році будуть великі починання і зміни, довгострокові, важливі. Повернення більше для людей, на рівні особистостей, у відносинах, багатстві, активності, цілях, розвитку.

У 2020 році буде швидко розвиватися природа, розвиток планети землі, природи, клімату, закони людські про землю і вплив людини на природу, і тд.тп, кажучи іншими словами, всього що зачіпає землю. Це буде змінюватися, звільнятися, руйнуватися, дуже швидкими і несподіваними темпами. Особливо негативний тренд в березні-квітні. Але ця вказівка зачіпає не тільки 2020 рік, а вона багаторічна – до 2026 року і ще багато яких змін, трендів і періодів, буде із Землею. У найближчі роки найсильніші в березні-квітні 2020 року і багато негативних вказівок на 2021 рік.

Для мене в прогностиці найцікавіше – це березень і квітень з травнем, тещо буде в ці місяці – це те, ті питання, сфери, доленосні події, які будуть в 21 та 22 роках.

2020 рік непоганий, хоча багато з написаного може і прозвучати як негативне. Але все ж сильні негативні тренди тільки навесні і з другої половини року багато конфліктних вказівок і можливостей для важливих конфліктів. Багато вказівок на 2020 рік нейтральні, але дуже важливі, я б охарактеризувала їх – змінюють і усувають. Ці зміни і усунення – сприйматися будуть глибоко, але не болісно. А ось 2021 рік вже поганим, негативним.

Загальні вказівки для знаків Зодіаку в гороскопі на рік

Дуже коротко про те, що чекає знаки Зодіаку в 2020 році, тільки найважливіше в ключових словах.

Кому 2020 рік буде важким? Складно сказати, будуть полегшення і ускладнення. Майже весь рік, найскладніше буде Ракам, на другому місці Терези і Овен, після Козеріг. Але! У березні-квітні, буде полегшення і найскладніше ці два місяці будуть для Водоліїв, після Телець, Лев і Скорпіон (для цієї 4ркі те, що почнеться в ці 2 місяці – «нагадає» про себе в 2021 році і буде «переслідувати» до 2023 року).

Найкраще рік буде для знаків стихії землі. Особливо гарний для Дів, не бійтеся нового досвіду, розвитку себе і своїх ідеалів, прагніть до своїх бажань і змінам у житті. Особливо якщо Ви Діва творча і давно хотіли змінити своє життя. На другому місці Козероги, яким будуть нові можливості, багато енергії і вітальності, багато бажань, удачі і успіху, але Козерогам буде і багато конфліктності, агресивності, дратівливості, шансів на травми, гірше рік буде для Козерогів останньої декади. Тельцям тільки другої половини цей рік буде сприятливим, у Тельців першої половини знаку – багато змін, нестабільності, можуть бути проблеми зі здоров’ям.

Несподівані зміни, звільнення, бунтарства, руйнування, зміни в житті будуть найсильніше у Тельців, після Водоліїв, потім Львів і Скорпіонів (найгірше березень-квітень), але помітять це тільки народжені в першу декаду і початок другої, тільки березень-квітень помітять всі.

Інтелектуальний тонус найсильніше буде для знаків водної стихії – Риби, Рак і Скорпіон! Цього року вчіться і переучуйтесь, поглиблюйте і розширюйте свої знання, знаходьте корисні навички. Не вищу освіту, а нові знання і навички – курси, перенавчання, підвищення кваліфікації, більше інтелектуальної зацікавленості. Крім того, буде багато поїздок, спілкування, знайомств, торгівлі, важливої інформації.

Питання важливих відносин, любовних, ділових, договорів, шлюбів, співпраці успішніше за все будуть знакам стихії повітря, особливо Близнюкам. Але і вогненним знакам теж рік буде важливий для відносин з іншими, особливо Стрільцям.

Енергії і активності найбільше для знаків стихії вогню, особливо Овнам. Але ця ж вказівка дає ймовірності великих травм, сильних конфліктів, кардинальних вчинків для Овнів, хоча ще вона дасть мужність і енергію для досягнення цілей.

Конфліктності і ймовірності травм, на другому Козероги (після Овнів), а після Раки і Терези. Це все буде в другому півріччі і в якійсь мірі струсоне життя цих знаків.

Найважливіше 2020 рік буде для наступних знаків (в порядку черговості по колу Зодіаку):
– Овни – Ви будете палати з кінця червня до початок січня 2021. Протягом року треба бути цілеспрямованими і стриманіше в сподіваннях і цілях;
– Тельці – першої декади – думайте над свободою, змінами, будьте готові до зовнішніх змін у житті і ініціюйте обдумані зміни самі;
– Близнюки – у Вас можливості для важливих відносин (ділових і любовних, шлюбу) і особистого збагачення (накопичення, покупки, колекції, цінності духовні і матеріальні), переоцінки відносин і багатства (духовного і матеріального), займайтеся цим з квітня по початок серпня;
– Козероги – використовуйте всі шанси, які дає вам всесвіт, не падайте духом і не біжіть від проблем, зміцнюйте і розвивайте своє життя. Для Козерогів 2020 рік найважливіший. Козерогам початку третьої декади – рік продовжить приносити усунення і трансформації в житті;
– Водолії – березень і квітень буде складним, аналізуйте всі і зміцнюйте, ці два місяці предзнаменують Вам 2021 рік, і багато буде до 2023;
– Рибам – кінця другої і початку третьої декади – багато творчості і натхнення, але обережніше з тим що дурманить розум.

Загальні вказівки по сферам для людей

Кар’єра, кар’єрний ріст і соціальний статус

Козерогам і Овнам найбільше вказівок для цього – кар’єри і соціального статусу. Особливо Козерогам. Овнам теж, але у них можуть бути проблеми, розчарування, конфлікти. Але і всім іншим людям і знакам 2020 рік має вплив на кар’єру і статус.

Якщо Ваша кар’єра пов’язана з торгівлею, поїздками, аналізом і інтелектуальною працею, тоді несприятливі періоди:
– з 17 лютого по 10 березня;
– з 18 червня по 12 липня;
– з 14 жовтня по 3 листопада.

Якщо Ви пов’язані з творчістю і мистецтвом, несприятливий період з 13 травня по 25 червня.

Для державних службовців і всіх, хто працює на державу або дуже великі компанії, несприятливо з 11 травня і до 29 вересня, хоча цей період більше фоновий.

Для міжнародного бізнесу та відносин, права, вчителів і вчених несприятливо з 14 травня по 13 вересня.

Але знову ж таки, це загальні вказівки.

Далекі подорожі і освіта вища

Найбільше Козерогам – це Ваш рік для далеких подорожей, розширювати свій кругозір, набувати нову філософію або розширювати існуючу. Знаходьте нові знання, вступайте в університет або розвивайте існуючі. Іншим знакам стихії землі теж хороший рік для далеких подорожей і вищої освіти.

Знакам стихії води цей рік сприятливий для звичайного навчання (школа, коледж), курсів, отримання нових навичок, практичних знань і умінь.

Періоди невідповідні для початку нового навчання і курсів, недалеких поїздок:
– з 17 лютого по 10 березня;
– з 18 червня по 12 липня;
– з 14 жовтня по 3 листопада.

Період невідповідний для початку нових далеких поїздок і вищого навчання 14 травня по 13 вересня.

Активність і енергійність (енергія, вітальність, сили)

Найбільше енергії і активності для Козерогів і Овнів. Овнам з другого півріччя, а Козерогам весь рік. Правда Козероги третьої декади можуть відчувати занепад сил. Але і Овни в період з середини вересня по середину листопада теж можуть відчути занепад сил.

Іншим знакам стихії вогню і землі в цьому році теж буде більше енергії і активності.

Конфліктні періоди і тренди

Якщо описувати по черзі всі конфліктні періоди і тренди в гороскопі на 2020 рік, то це займе майже сторінку. Рік конфліктний, особливо друге півріччя.

У цьому році дуже велика ймовірність початку нової війни або відродження старої війни. Будуть вказівки, які були перед початком Другої Світової війни, а так само інших важливих конфліктів і воєн в минулому, з найостанніших – війна в Україні, війна в Сирії.

Самі основні вказівки:
– з середини березня до середини квітня – це може бути початок нового масштабного конфлікту, але може бути і пом’якшення конфліктів, якщо буде конфлікт він буде довгостроковий або дуже великий. Для людей це час перепадів конфліктності, треба бути обережніше.
– з середини вересня по середину листопада – це теж початок відродження старих конфліктів, переоцінка конфліктів, нові конфлікти краще не починати. Розпочаті нові конфлікти затягнуться на роки.

Але крім того, все друге півріччя буде конфліктним вже починаючи з кінця червня по січень 2021 року. Сильніше всього з кінця липня до початку листопада і середина грудня. За ці півроку буде більше 10 важливих вказівок, короткострокових (більше 10 днів) і середньострокових (до 3-х місяців).

Тому, для людей, краще не планувати конфліктні питання на друге півріччя. Якщо Ви схильні до конфліктів людина або у Вас в житті є якісь конфліктні питання – будьте обережніше в другому півріччі. Якщо Ви схильні до травм, аварій, насильства – будьте обережніше.

Бізнес (відрядження, торгівля), оформлення різних документів

Не починайте нові переговори, відрядження, оформлення документів:
– з 17 лютого по 10 березня;
– з 18 червня по 12 липня;
– з 14 жовтня по 3 листопада.

Не робіть дорогі і важливі покупки або продажу, укладення важливих договорів (оформлення та домовленості) – з 13 травня по 25 червня.

Цілком можливо, можуть бути проблеми з діловою активністю, відстоюванням своїх прав і бажань, активністю в досягненні бажаного, оновленням бізнесу (проектів, виробництва), конфліктів з 10 вересня по 14 листопада. Особливо якщо Ви персональний бізнесмен.

Відносини – шлюб, бізнес, ворожнеча і будь-які важливі відносини

Почну з ворожнечі. Найгірше для ворожнечі період з 10 вересня по 14 листопада. Бійтеся початку нових конфліктів у цей час. Взагалі друге півріччя буде конфліктним. Постарайтеся знайти завершення конфліктів старих з 10 вересня по 14 листопада.

Нові важливі відносини, ділові та любовні, романтичні краще не починати з 13 травня по 25 червня. Але в цей час можете переоцінити існуючі і повернутися до старих. Розвиток відносин сповільниться. Заручини в цей час краще не робити, шлюбу може не бути або він буде із запізненням.

Перша і друга декади квітня дуже гарні для романтичних відносин, любовних, багато пристрасті і романтики.

Небезпека для любовних відносин з кінця квітня по 2гу декаду травня, багато мрій, обманів, можливих розчарувань. Кінець серпня і середина листопада, теж будуть не особливо приємними для любовних відносин і ділових.

Здоров’я

Овнам, Ракам і Терезам в цьому році потрібно берегти своє здоров’я протягом майже всього року. Якщо у Козерогів були проблеми зі здоров’ям в останніх 2 роки, то в 2020 році воно повинно буде покращитися. Взагалі для Козерогів рік досить хороший.

У березні та квітні здоров’я необхідно берегти Водоліям, Тельцям, Левам і Скорпіонам, замітьте десь свої проблеми зі здоров’ям у ці місяці. Це може повторитися протягом 2021-2023 років.

Операції краще відкласти з 25 квітня по 4 жовтня – цей період не дуже сильний, фоновий, але все ж краще їх не робити. А ще в середині серпня і в першій половині жовтня – теж два несприятливих періоди.

Про найцікавіші події в 2020 році

Найбільш цікаві події, список допомогли мені «створити» мої знайомі, це питання, які мені найчастіше задають.

Міжнародні відносини

У 2020 році акцент все ж буде більше на державності, ніж на міжнародних питаннях. І велике значення має, що мати на увазі під міжнародними відносинами…

Якщо говорити про конфлікти, то березень для міжнародних конфліктів небезпечніше за все (початку воєн), а після ще півроку конфліктності з кінця червня по січень 2021 року (коли в «повітрі буде літати» багато агресії). Для міжнародних відносин конфліктних – з 10 вересня по 14 листопада, важливий період, відродження старих конфліктів або затяжні нові. У жовтні та на початку листопада теж буде посилення поганого періоду для міжнародних відносин.

Економіка – економічна криза і інше

Ще в гороскопі на 2019 рік я писала, що криза в 2020 році мало ймовірна. Так я думаю і зараз. Найнебезпечніше час для початку економічної кризи – березень-квітень, але за 2 місяці… Навряд щось таке станеться. А ось революції і бунти соціальні можуть бути, якісь крайні соціальні зміни в березні-квітні. У березні-квітні ще можуть бути проблеми земного характеру, в цілому планети землі.

Але кризи в 2020 році, виходячи з мого розуміння символізму астрологічного, я не бачу. Березень-квітень – найнебезпечніше. Але це я про економічну кризу.

Криза влади і державності – це може бути протягом усього року, все ж ДЕРЖАВНІСТЬ – це головна тема і більшість питань в 2020 році.

Нафта – хороший рік для нафти, ось дійсно тільки сприятливі вказівки. Але чи будуть ці сприятливі вказівки вказувати на зростання або зниження ціни – цього я не знаю. Для мене і моєї сім’ї, які використовують, машини на дизелі – зменшення ціни на нафту – це сприятливо, а для видобувачів нафти – ні. Тому, назву найважливіші періоди, а там подивимося:
– кінець січня-кінець березня;
– середина червня – середина листопада.

А з 23 червня до 29 листопада – це зміна тренда в розвитку ринку нафти, переоцінка ринку нафти.

Несприятливий тренд для нафти з кінця квітня по 3ю декаду травня.

Зміна банківської системи, грошової, накопичувальної – березень-квітень, зміни можуть бути руйнівними (це стосується і кібервалют)

Агресія і конфлікти, теракти

Про конфліктність вже було зазначено, але трохи додам фарб.

Імовірність воєн в цьому році висока. Восени відродження старих конфліктів.

Березень і початок квітня – це щось масштабне, не обов’язково теракти, може бути агресія, аварії, конфлікти і війни.

Вся друга половина 2020 року конфліктна і агресивна. Теракти можуть бути в середині серпня і початку жовтня, але весь жовтень дуже агресивний. Це можуть бути і не теракти, а якісь таємні конфлікти або аварії.

А ось революційних бунтів і мітингів, соціальних конфліктів, в цьому році буде тільки на початку квітня. Правда, з кінця липня до початку листопада, будуть тренди вказують на конфлікти державного рівня.

У 2020 році немає вказівок на несподівані і непередбачені конфлікти, теракти, агресію і війни. Іншими словами, «горіти» буде все те, про що і так всі здогадувалися, те, про що всі розуміли, що очікувалося і «звичайне».

Brexit

Як я і писала в гороскопі на 2019 рік – в 2019 році його не буде і його не було. У 2020 році – це вже буде інший Brexit (далі Брексіт), інші масштаби. Сподіваюся, що він і завершиться в 2020 році. Тому що в 2021 році загальний гороскоп матиме багато вказівок на революції і подібне. У 2021 році в Англії може початися руйнування, шляхом революцій або масових мітингів, але це стосується не тільки Англії, а й інших країн.

У монаршої сім’ї в цьому році можуть бути втрати, велика ймовірність (я не про вихід молодшого сина з престолонаслідування).

Україна

У мене немає часу народження пана Зеленського, президента України. Ґрунтуючись на тому, що президент має великий вплив на країну. Ймовірно, що березень-квітень буде найскладніше для України і повториться те в 2021. Восени, ймовірно, загострення військового конфлікту і переоцінка, буде повторення астрологічної вказівки, коли цей конфлікт почався пару років тому. Цілком ймовірно, що 2021 рік для України буде складним, але з іншого боку наступний рік дасть масштабні можливості.

Франція

Мітинги повинні будуть піти на спад. У суспільстві найбільше напруги буде в березні-квітні, а після спад до осені. Якщо брати до уваги, той час народження пана Макрона, яке мені давали – цей рік буде для нього роком нових можливостей і зміцнення. Тільки березень-квітень все ж будуть для нього дуже значними і напруженими. Економіка розвиватиметься. Зросте міжнародна активність і впливовість.

Китай

Китаєм править партія. Для партії немає можливості побудувати гороскоп. Звичайно, є голова партії, але все ж для астрології потрібен час народження країни або одноосібного лідера – цього я не маю.

Німеччина

Для пані Ангели Меркель рік буде поганим, особливо весна і кінець літа-осінь. Навесні березень-квітень (але це дуже сильний тренд, що впливає на багатьох нинішніх володарів). З урахуванням того, що вона має вплив на Німеччину, для Німеччини цей рік теж буде несприятливим. Хоча найскладніше вже почалося в кінці осені і взимку 2019 року, а в 2020 «нове» буде навесні, в кінці літа і восени «повторення». Для економіки Німеччини рік буде нейтральним (крім березня-квітня – несприятливі місяці). Для міжнародної позиції і відносин – цей рік буде не дуже сприятливий. Про 2021 нічого сказати не можна, восени повинна відбутися зміна влади в Німеччині (це не прогноз).

США

Для пана Трампа березень-квітень будуть досить сприятливими місяцями, хоч загальні астрологічні вказівки несприятливі. А ось увесь інший рік поганий для його кар’єри і статусу. Чи переможе він на виборах в листопаді? Не можу сказати, необхідно аналізувати гороскоп конкурента, а хто буде суперником – невідомо. Осінь ймовірно буде погана для економіки США, можливо навіть з літа. Міжнародні відносини та позиції так само з літа погіршаться. Як покаже себе тренд, що буде в березні-квітні 2020 року та повториться в 2021 – багато чого буде залежати від того, хто буде президентом США.

Росія

2020 рік буде складним роком для пана Путіна, він Терези з багатьма планетами в цьому знаку, а 2020 рік для Терезів складний. Хоча проблеми 2021 роки для Терезів будуть менш значущі, можна навіть сказати, що 2021 рік для Терезів сприятливий. У цьому році в Росії повинні відбутися зміцнення, а інакше 2021 рік руйнівний. Найбільш напружені місяці – березень-квітень і листопад-грудень (включаючи зиму 2021 року). У мене питали про об’єднання з Білоруссю, і я думаю, що воно буде – вже в травні або восени будуть важливі події «розширення» територій. Для Росії економіка і міжнародна позиція в 2020 році буде стабільною, незмінною або зі зміцненням. У 2021 році економіка і міжнародні відносини будуть більш несприятливі. На жаль, друге півріччя буде агресивним, найсильніше з серпня по жовтень місяць.

Загальна інформація про гороскопі на 2020 рік

Гороскоп на 2020 рік підійшов до кінця, цей розділ можете і не читати, в ньому не буде «астрології». Це розділ «інформації» про гороскоп – опублікованому на сайті goroskop2.com (російська версія) і goroskop2.com.ua (українська версія).

Я намагалася і мені допомогли зробити гороскоп якомога коротше, торішній гороскоп зайняв 18 сторінок, цей рівно 10. Але при цьому, гороскоп містить всю найважливішу інформацію про 2020 рік, але вже немає теорії і менше роздумів. Якщо кому цікаво, можуть поставити питання про 2020 року в коментарях, постараюся відповісти.

Перепрошую за звичайну для мене затримку, але сечень ще не завершився (гороскоп буде опублікований 27 січня на сайтах goroskop2.com і goroskop2.com.ua). Хоч він і коротше, але аналіз року зайняв той же час і куди більше часу пішло на його редактуру і стиснення, обговорення що потрібно вказувати.

Дуже великий ризик описувати країни, щоб не образити нікого, якщо врахувати проблеми з доступністю сайту в Росії минулоріч і 2018 року.

Мені порадили не описувати теорію і приклади руху планет, щоб не захаращувати гороскоп, я прислухалася до цієї поради.

Мої подяки, за допомогу в написанні гороскопу, вичитку, коректуру моїм подругам Марії і Анні, онлайн помічникові A.S.

Тим, хто дочитав гороскоп до кінця – в 2020 році намагайтеся підготуватися до складного 2021 року.

Гороскоп опублікований 27 січня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

  1. Один комментар до “Гороскоп на 2020 рік від Марфи Бомбушкар”

  2. Ореста в 15.07.2020 | Відповісти

    Супер!!! Завжди користуюся Вашими рекомендаціями.дуже допомагає в житті.Велике дякую

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,163