Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки жінка – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Якщо вам подобається гарем, женіться на жінці-близнюки. У такому разі у вас буде, принаймні, дві жінки, а іноді три або чотири. Природно це порівняння умовне, вона відрізняється відсутністю інтересу до земних пристрастей. Її дуже важко змусити сісти і зайнятися чим-небудь серйозно. Її розум постійно подорожує. Але загляньте глибше. І ви побачите романтичну жінку, здатну на сильну пристрасть. Причому вона буде в поєднанні з розумовими, духовними та фізичними якостями. Як зберегти мінливий характер і внутрішню сутність жінки-Близнюки? У цьому суть усієї проблеми. Її вік повинен бути для вас дуже важливим, тому поки вона подорослішає, її романи для неї будуть лише грою. Її поведінка може бути непередбачуваною до неймовірності. Спочатку вона може захоплюватися вами, а потім почне все критикувати в вас з рідкісним сарказмом і великим розумом. Але нехай це вас не відштовхує, тому вона завжди двоїста. Вона не так безсердечна, як це може здаватися часами. Вона фантазерка. І роман – це найлегший спосіб для неї висловити свої фантазії. Всі свої фантазії, всі свої мрії вона переносить на свої романи. Цій жінці потрібна ваша жалість, а не ваша злість. Їй важко присвятити себе якійсь одній людині. Вона може бути захоплена вами, але при цьому спокійно відзначає, що ви погано розбираєтеся в музиці або, приміром, в поезії. А коли вона знаходить людину, що розбирається в музиці або поезії, вона знайде в ньому якісь інші недоліки через подвійності свого характеру. Тому в її душі відбуваються постійні конфлікти. Але треба віддати їй належне. Зазвичай вона тримає при собі всі складності свого характеру, не обтяжуючи вас ними. Вона, як правило, життєрадісний і веселий партнер. У більшості випадків вона яскрава, розумна, індивідуальна, добре веде бесіду. Їй дуже подобаються всякі романтичні і сентиментальні жести. Ніяка інша жінка не зачарує вас такими оригінальними способами любові і чарівності, як вона. Вона може дуже витончено моргати своїми віями, як типова жінка, але при цьому вона безпомічна, щоб заробити собі на життя. Вона буває дуже різною: спочатку вона весела, легка жінка, потім може бути обожнюючою дружиною, серйозною жінкою і раптом може перетворитися в клубок нервів, страхів і т.д. Вже вона-то не одноманітна! Прикладом того може з’явитися Мерлін Монро. Жінка-Близнюки може бути самою різною в різних ситуаціях. Вона завжди мріє закохатися по-справжньому. Але їй це не вдається. Вона також прагне до материнства, але це теж не завжди виходить. У кожному чоловікові вона може знайти кілька хороших якостей, але прагне до досконалості, завжди не досяжному.

Вона може бути вашим добрим другом. Вона може брати участь з вами в будь-якій справі, яка вас цікавить. При цьому їй завжди вдається виглядати дуже м’якою і жіночною, а також виявляти свій розум. Причому її гострий і швидкий розум дуже яскраво проявляється, коли вона зустрічає нового чоловіка. Вона щиро переконана, що закохана в вас, але при цьому може бути захоплена іншим чоловіком теж. Якщо вона не перебуває весь час поруч з вами, вона може вас забути швидше, ніж будь-яка інша жінка. Це її натура, яка прагне до постійних змін і шукаюча їх. Якщо вона не навчиться керувати своєю поведінкою, не навчиться терпінню і стабільності, то вона може зіпсувати все своє життя, а заразом і ваше. На щастя, для чоловіка, закоханого в таку жінку, більшість жінок-близнюків приходить до глибокого розуміння своєї натури. Як тільки вона прийме вашу пропозицію, ви можете пошкодувати всіх інших чоловіків, які приречені на шлюб тільки з однією жінкою. У вас буде кілька дружин, якщо ви одружитеся з нею.

Дружина номер один. Може пристосуватися до всього, що вам хочеться в ній бачити, і якщо вам потрібна вірність, вона може бути вірною, за умови, що ви досить цікаві, щоб завоювати її любов. Мається на увазі поєднання розумових, духовних і фізичних якостей. При цьому фізична сторона йде останньою, як перець, який ми додаємо в їжу. Ця дружина буде влаштовувати вас у всьому. Вона з гарним смаком, любить подорожувати, не буде дорікати вас в тому, що ваше майбутнє не стабільне, тому що її цікавить все нове, навіть нестабільне. Вона буде допомагати вам, висловлюючи оригінальні думки. Ви можете розраховувати на неї в скрутну хвилину. І хоча зовні вона справляє враження легковажної жінки, це невірно. Це глибокий мислитель.

Дружина номер два. Може мати інший настрій, ви можете очікувати і цього. Можуть настати моменти, коли вона буде уїдливою і цинічною. Вона може кинути вам виклик в інтелектуальному спорі. Але ж чоловікові потрібно, щоб його стимулювали, чи не так? Давайте, перемагайте її в цій суперечці і, між іншим, це те, чого вона в таємниці від вас хоче. Життя її не шокує, у неї немає забобонів. Вона може взяти участь у страйку, марші протесту. Якщо ви затримуєтеся, вона не буде ставити запитань, де ви були. Але не задавайте таких питань і ви їй. Вам довіряють, чиніть так само по відношенню до неї. Це дуже незалежна особистість.

Дружина номер три. Буде стомлена і знаходиться в стані депресії, від домашньої роботи. Ліжка не будуть заправлені, посуд залишиться брудним, поки вона мріє, читає, курить. На обід вам можуть подати консерви, навіть не відкривши банки. Але, тим не менше, навіть у такі хвилини ви знайдете в ній прекрасного співрозмовника. Вона буде задовольняти ваші емоційні та інтелектуальні пориви. З цікавістю буде вислуховувати вашу думку, буде захоплюватися новими проектами. Коротше, складе вам приємну компанію. Вона також буде ставитися до вас з любов’ю, тому ви не лаяли її за те, що не стерла пил і не приготувала обід. У такі періоди вона може нерозважливо витрачати гроші. І якщо ви запропонуєте їй подорож, вона із задоволенням почне збиратися, не задаючи дурних питань, як дістати квитки і що робити з котом, який залишилився вдома.

Дружина номер чотири. Вона буде життєрадісною, усміхненою матір’ю. Вона не захоче, щоб діти обмежували її діяльність і мінливий характер, діти будуть наслідувати її незалежності і будуть займатися самі собою. З дітьми вона проводить мало часу, хоча дає їм багато любові. Підлітки люблять розмовляти з нею, вона буде їм другом, так як її уява походить на дитячу.

Дружина номер п’ять. Вона буде чудовою господинею, прекрасним знавцем сервіровки, розташування свічок і т.д. Ви можете запросити додому будь-яку людини, всі будуть нею зачаровані. Вона любить театр, виставки, скрізь добре себе почуває. Всі будуть з заздрістю дивитися на вас. Вона може бути романтичною, сверхжіночною, може написати вам вірш до дня народження. Вам захочеться купувати їй оксамитові сукні та дорогі парфуми, оскільки це вимагає її граціозність.

Таким чином, ви володієте безліччю жінок одразу. Її мрії та прагнення змушують її весь час бігти. Постарайтеся наздогнати її, піти з нею в ногу і уповільнити її біг. Потай вона мріє про те, щоб відпочити. Постарайтеся допомогти їй у цьому, вона потребує вас.

Загальний гороскоп Близнюків від Лінди Гудман.
Гороскоп Близнюки чоловік — Лінда Гудман

  1. 3 коментарі до “Гороскоп Близнюки жінка – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Читач в 10.11.2013 | Відповісти

    Йду сьогодні з дівчиною близнюками знайомитись, побажайте вдачі!

  3. София в 03.12.2016 | Відповісти

    Впевнена , що ви незабутньо проведете час. Адже з близнюками ніколи сумувати!

  4. світлана в 23.08.2018 | Відповісти

    О! я Близнюки! Лінда права! Все так! подорослішати не вдається! і не вдасться! у паспорті 43, а в голові (наших головах)) мігруючі цифри.У нас і рук і ніг більше, як у інших, сердець більше, енергії, всього. Шкода, що мало хто встигає))

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,448