Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Близнюки – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


У цьому знаку завжди присутні дві людини, і за змінами його характеру стежити дуже цікаво. Вони можуть швидко змінювати одяг, роботу, місце проживання, свої рішення і манери. Вони весь час скачуть, навіть читаючи книгу, вони можуть почати її з кінця, з останньої сторінки. Близнюки здатні добре вести дискусію. Їх завжди оточує нервова енергія. Більшість з них говорять швидко і при цьому погано вміють слухати. Ці люди дуже нетерплячі по відношенню до консервативних людей. Але в них є якась дружелюбність по відношенню до інших. Вони швидкі і граціозні. Ніколи не потрібно намагатися їх у чомусь переконати. Близнюки можуть легко викрутитися з будь-якої ситуації. Вони швидко все обмірковують, можуть бути гостро сатиричні, вони розумніші за інших людей. Багато з них отримують задоволення, дивуючи тугодумів швидкістю своїх розумових процесів. Якщо тільки хто й може впоратися з Близнюками, так це Водолій.

Коли Близнюки закохані, вони можуть вас постійно дивувати, їх основний секрет полягає в їх подвійності. Вони можуть одночасно робити кілька речей з меншими зусиллями, ніж інші знаки. Будь яка рутина і повсякденність змушують їх відчувати себе птахом у клітці. Вони ненавидять монотонність у всьому. Зазвичай вони не пунктуальні, часто запізнюються. Вони рідко описують історію свого життя і не люблять писати листи. Причина полягає в тому, що у них немає постійної думки. Тому вони пишуть часто під псевдонімом. Вони люблять і знають мови, французька їх улюблена мова. Їх тенденція легко відмовлятися від своїх думок може призвести до безчесності. Але, тим не менш, вони занадто великі ідеалісти, щоб стати злочинцями. Це найбільші марнотрати. Який би проект вони не приймали, їм завжди посміхаються ангели. Вони найбільші усовершенствователі в світі. В душі кожен Близнюк-торговець. Близнюкам необхідно спати в два рази більше, ніж іншим, щоб дати відпочинок постійно працюючим мізкам. При цьому вони часто страждають безсонням і тому рідко отримують повний відпочинок, внаслідок чого для них існує загроза нервового виснаження. Від лікарні їх може утримати тільки сонце і свіже повітря. Найпоширеніші захворювання Близнюків – хвороби плечей, рук, пальців і долонь. Легені також можуть бути слабкими, крім того, їм може загрожувати ревматизм, мігрень і артрит. І ще дивна річ – вони легше переживають емоційний вибух від туги, ніж від зайвої діяльності.

Глибоко всередині себе вони прагнуть до ідеалу. Їх головна проблема зрозуміти, що ж це таке? Ідеалом може бути все, що завгодно, тому що його уява не знає кордонів. Грошей, слави, багатства, любові – йому завжди буває недостатньо. Йому завжди буде здаватися, що краще там, де його немає. Можливо, вони шукають щось нерозкрите в самих собі. Їх очі гострі, таланти численні, у них багато дипломатії і тонкощі, але їм не вистачає сталості і терпіння.

Близнюки довіряють тільки собі. Вони чужі на землі.

Гороскоп Близнюки жінка — Лінда Гудман
Гороскоп Близнюки чоловік — Лінда Гудман

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,191