Все про вагістність
Все про вагістність

Контакти Марфи Бомбушкар


Контакти астролога Марфи Бомбушкар в Інтернеті, офіційні дані.

Час від часу в Інтернеті з’являються мої сторінки, імейли, скайп і багато іншого. Але насправді воно не моє. Тим, хто шукає мої контактні дані, варто довіряти тільки інформації зазначеної на цій сторінці і на двох сайтах: goroskop2.com і його аналогу goroskop2.com.ua

УВАГА, час від часу я буду оновлювати дані на цій сторінці, будуть з’являтися нові способи зв’язку, зникати старі (якщо вони стали недієздатними).

Оновлено 13 жовтня 2017 року

Зв’язок зі мною

Мій імейл — m.bombushkar@goroskop2.com

Я не відповідаю на листи про допомогу, справа в тому, що люди завжди просять безкоштовні консультації, іноді я їх надаю, а іноді — відмовляю. Але, я помітила таку тенденцію, що люди створюють «додаткові» імейли і знову починають просити … Це дуже не приємно. По-цьому по імейл я консультую тільки постійних клієнтів або шлю файли. Мій імейл тільки на сайті goroskop2.com!!!!!!

Мій Skype — m.bombushkar

Я буваю в ньому тільки в разі потреби, запланованого заздалегідь спілкування, а так само в разі важливою консультації. У мене велика різниця в часі з Києвом і Москвою, це так само слід врахувати.

Ще я хочу додати, що я завжди любила літери, знаки, символи, а не слова і звуки… Все ж, люди запитують приходять і йдуть, хтось повертається, а хтось йде назавжди. І коли до тебе повертаються через 4-6-8 місяців… Можна забути про людину за цей час і те, про що Ви говорили … Але ось символи — вони залишаються назавжди. Прошу мене зрозуміти правильно!

Більш детально про Скайп та Імейл

Мої профілі в соціальних мережах

Соціальні мережі

Марфа Бомбушкар в Facebook
Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте

Пошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 17 T. 0,153