Все про вагістність
Все про вагістність

Телець-чоловік – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Телець-чоловік, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Так звалися я хоч і з даху, я б і то не пискнула.
Тільки дуже близько не підходь!
Я, коли розійдуся, розламаю
все, що потрапить мені під руку.

Цікаво, яким ви уявляєте собі чоловіка-Тельця? Ну, по-перше, повільним, розважливим і обережним і ще спокійним, розумним, досить приземленим і до мозку кісток практичним. Все це так. І все ж у Тельці є ще одна якість, яка не випливає з усіх перерахованих і здається ніяк не пов’язана з ними, проте ж в ньому присутня. Це – романтичність.

Вам це здається нелогічним? Але хто сказав, що Телець підпорядковується тільки законам логіки? Адже цьому сильному, мужньому знаку протегує планета любові і миру – Венера.

Телець довго думає, перш ніж почати серйозно залицятись. Він не буде, стрімголов, кидатися у вир. Але вже якщо він вирішить, що ви його обраниця, він дасть сто очок вперед всім іншим вашим шанувальникам. Щоранку до вас буде приходити посильний з букетом квітів до тих пір, поки ви не погодитеся стати дружиною Тельця. Він може скласти в вашу честь поему та надіслати її вам без підпису, зрозуміло, у тому випадку, коли твердо впевнений, що ви здогадаєтеся, хто відправник послання. Телець – ніжний, уважний і турботливий закоханий. Він гідно оцінить аромат ваших духів, гладкість вашої шкіри і красу вашого волосся. Він, можливо, не стане виливатися перед вами в барвистих компліментах, але неодмінно відшукає спосіб показати вам, як він цінує ваші принади.

Телець не любить кидати гроші на вітер, але йому подобається бачити вас красивою, і він із задоволенням буде дарувати вам вишукані вбрання і дорогі хутра. Душі Тельця властива сентиментальність, і йому нічого не варто дати старенькій-квіткарки, у якій він купує квіти для вашої бутоньєрки, суму, у кілька разів перевищуючу вартість букетика, тільки тому, що вона чимось нагадує йому мати.

Телець-чоловік надзвичайно чутливий до музики, вона збуджує його і налаштовує на ліричний лад. У нього обов’язково є улюблена мелодія, яка нагадує йому вас.

Якщо всього сказаного вам все ще недостатньо, щоб довести романтичність його натури, наведу ще кілька прикладів. До дня народження Телець подарує вам кілька красивих і дорогих порцелянових і срібних дрібничок, про які ви давно мріяли, на Різдво обсипле вас подарунками не гірше самого Санта Клауса. Він запропонує вам купання при місяці, прогулянки і пікніки в наймальовничіших куточках лісу. 14 лютого, в день Св. Валентина (день закоханих), завалить вас жартівливими віршами і пристрасними посланнями. Якщо Телець доглядає, то це справжнє залицяння, витримане в найкращих традиціях. Він запросить вас на обід в розкішний ресторан з приглушеним світлом і тихою музикою. Телець буде все життя пам’ятати про день першої зустрічі з вами і безліч інших дрібних інтимних дат, про які ви самі вже давно забули. Ну як, тепер я вас переконала?

Телець – не безпідставний мрійник, подібно Водолію, не серцеїд, як Лев, і не творець повітряних замків в рожевих хмарах – Овен. Вибравши вас за дружину, він спочатку представить вам для схвалення план будинку, в якому ви будете жити. Будинок цей не буде схожий на замок Овна, зате він буде справжнім, добротним і надійно застрахованим. З чоловіком-Тельцем вам не доведеться ні про що турбуватися, ваше майбутнє потрапить в надійні руки і ви самі через кілька років, сміючись, будете згадувати рожеві повітряні замки і пристрасні зітхання під місяцем ваших колишніх прихильників. Чоловік-Телець – надійне придбання, і ви ніколи в житті в цьому не покаєтеся.

Свій добробут Телець будує власними руками, поступово, не відволікаючись на дрібниці і не сподіваючись на примарну удачу. Зате і успіх до нього приходить справжній, а стан справ такий, що він може дозволити собі і своїй дружині розкіш зимового відпочинку де-небудь у Флориді або інших екзотичних місцях.

Але, звичайно, як і всім людям, Тельцям властиві недоліки. Телець-чоловік не потерпить поряд з собою грубу, напористу жінку. Ось чому ви повинні виробити в собі м’якість і витриманість. Не здумайте при всіх висловлювати свою думку, тим більше втручатися в суперечки, коли поруч з вами чоловік-Телець. Він вважає за краще грати першу скрипку, вам же уготована роль акомпанементу. Наодинці він із задоволенням вислухає вашу думку, але боронь вас Бог виступати публічно. Це загрожує тяжкими наслідками. Якщо Телець – примітивний тип, він просто влаштує вам скандал. Якщо ж він належить до більш витончених натур, то покарає вас мовчанням і просидить весь вечір кам’яною статуєю, викликаючи здивовані погляди присутніх. Ви ж будете готові крізь землю провалитися.

Звичайно, ви всіма силами спробуєте вивести його з цього стану, але це буде нелегко. Розлючений Телець охолоне не відразу. І все через те, що ви перебили його монолог якоюсь дурної фразою. Якщо ваш чоловік після цього рішуче береться за пальто, щоб їхати додому, найкраще – послідкувати його приклад і спробувати по дорозі додому вимолити у нього прощення. Не варто вплутувати у сварку знайомих, рідних чи друзів. Це не тільки не допоможе, але ще більше роздратує Тельця. Краще залагодити конфлікт самій і надалі постаратися уникати подібних помилок.

Телець терплячий, але він не дозволить вставити кільце собі в ніс. Не любить бик і ревнивих жінок, чіпляючихся за нього, як потопаючий за соломинку. Його приваблюють витончені, жіночні, грайливі жінки, які будуть постійно тримати його в напрузі і заінтриговувати. Але при цьому жінка повинна знати міру і не перестаратися. Телець із захопленням буде спостерігати за тим, яке враження справляє в суспільстві його дама, але тільки до тих пір, поки вона буде досить розсудлива і не завдасть удару його чоловічому самолюбству. На світі немає нічого, чого не зробив би Телець для своєї коханої.

У Тельця є дивна особливість. Закоханий, він втрачає обережність і розсудливість. Ніякі поради друзів і родичів не зможуть похитнути його рішення, нехай навіть всі в один голос запевняють, що предмет його пристрасті йому не пара.

Тельцю, володареві знака Землі, більше підходять дружини зі знаками Землі і Води, ніж Вогню і Повітря. Але і в цьому випадку бувають щасливі союзи – адже, як відомо, протилежності сходяться. Фінансових проблем для Тельця майже не існує. При його ставленні до грошей, він, якщо і не стане мільйонером, у всякому разі буде володіти стабільним і міцним становищем.

Телець любить заміські прогулянки, спорт, риболовлю і походи, захоплюється розведенням квітів і садівництвом. Вишуканим літературним жанрам і філософських трактатів він воліє книги пригодницького характеру і біографії великих завойовників.

Телець – справжній чоловік у всьому. Він любить добре приготовану домашню їжу і не терпить ніяких консервів і бутербродів. Ось чому вам слід обзавестися гарною кулінарною книгою. Але не подумайте, що він хоче перетворити вас на куховарку. Він із задоволенням поведе вас в хороший ресторан або в гості (за умови, що там добре готують). Сам же ніколи не стане возитися на кухні, хіба що заради жарту.

Телець – уважний, люблячий, турботливий батько. Він з дитинства привчає дитину любити і поважати власність. Батько-Телець дуже витриманий. Він ніколи не злиться на дитину, якщо та проявляє недостатні успіхи в навчанні, головне – щоб вона йшла по правильному шляху. Вам може здатися, що Телець приділяє занадто багато уваги матеріальному аспекту і задаровує своїх чад. Але він також не шкодує для дітей ні часу, ні емоцій, а при необхідності проявить і твердість. Загалом батько-Телець – подарунок долі, якщо не рахувати тих періодів, коли він впадає в лють, що, втім, буває вкрай рідко.

Своїх дружин Тельці балують, купуючи їм наряди, духи і дрібнички, не забуваючи при цьому про обстановку та продукти. Тельці люблять розкіш і можуть собі її дозволити.

Телець багато працює і тому потребує гарного відпочинку. Слідкуйте за тим, щоб він відпочивав, інакше це викличе у нього дратівливість. Ніколи не пиляйте його за повільність. Це те саме що розмахування червоною ганчіркою перед носом бика. Телець живе за власним графіком і підганяти його не тільки марно, але й небезпечно. Телець обожнює приймати гостей у власному будинку але це повинні бути близькі йому за духом люди. Великих галасливих компаній Телець уникає.

Не виносить він і гучних звуків (будь то голоси людей, радіо чи телевізор), безладдя та хаосу, розкиданих речей. Нехай у вашому домі панують тиха музика, краса і затишок. Намагайтеся бути справжньою жінкою, і ви не знайдете кращого чоловіка. Ніхто не зможе оточити вас такою ласкою, увагою і любов’ю, а якщо взяти до уваги стабільність і міцність його фінансового становища, то про що ще може мріяти жінка?

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 79 T. 0,532