Все про вагістність
Все про вагістність

Телець-підлеглий – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Телець-підлеглий, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

… Я ніколи, цього не чув … Нo, по правді кажучи, – це жахлива дурниця!

Сподіваюся, Телець не працює у вашій фірмі комівояжером. Якщо це так, то перевірте ще раз його особистий гороскоп. Якщо в ньому немає впливу таких знаків, як Овен, Близнюки, Лев або Риби, то для вашого ж блага раджу вам запропонувати йому (постаравшись переконати його в доцільності подібної зміни) інше місце у вашій фірмі.

Як комівояжер він навряд чи доб’ється великих успіхів, так як характер його не відповідає професійним якостям, необхідним для цієї роботи. Він повільний і мовчазний, тоді як продавець повинен бути енергійним і говірким.

Дохід комівояжера залежить від виручки, іншими словами, скільки заробив, стільки й отримав. Таке становище не може влаштовувати Тельця, який воліє мати твердий заробіток. Правда, і в такій справі, як купівля-продаж, у Тельця є улюблений коник, де він часто досягає успіху, наприклад, продаж сільськогосподарського устаткування. Тут Телець потрапляє у свою стихію, адже все, що так чи інакше пов’язане із землею, дуже близько йому.

Тельці – непогані агенти з продажу нерухомості, а також касири в банку.

Іноді, якщо серед його предків є Близнюки або при народженні він відчув сильний вплив Марса, Телець може стати дуже непоганим теле- або радіокоментатором. При цьому мелодійність голосу Тельця послужить прекрасним доповненням властивої Близнюкам жвавості і легкості в спілкуванні.

Незалежно від того, якою справою займається Телець, він буде ставитися до неї серйозно і вдумливо, віддаючи роботі всього себе.

Працює він повільно, але якщо залишити його в спокої і не підганяти, він прекрасно виконає все, що йому доручено. І чим більше відповідальності вимагає робота, тим більше ви виграєте, якщо її буде робити Телець, він надійний і ніколи вас не підведе. Працюючи, він буде думати не тільки про задоволення власного марнославства, але в першу чергу про престиж фірми.

Але хоча Телець не особливий шанувальник нововведень і змін, він ніколи не буде працювати в підпорядкуванні все життя. Будь який Телець потай мріє про своє пасовище і, як тільки накопичить достатньо коштів, тут же відкриє власну фірму.

Однією з найбільш підкорюючих якостей Тельця-підлеглого, будь він середніх або видатних здібностей є його готовність (беззаперечно) виконувати будь-які доручення. Пояснюється все дуже просто. Він твердо переконаний, що перш ніж віддавати накази, треба навчитися їх виконувати. Його повага до влади заснована на тому, що в майбутньому він сам зажадає від підлеглих точно такого ж беззаперечного підпорядкування своїй волі.

Не подумайте, що Тельця можна змусити зробити щось проти його бажання. Його можна вмовити, але вже якщо він упреться, у вас нічого не вийде. У Тельця є одна властивість, яка допомагає йому вигравати у своїх суперників, – він вміє чекати і тому перемагає. Телець довго приймає рішення, але прийнявши, ніколи його не змінить. Якщо він вирішив піти, вам не втримати його ніякими силами. Це стосується не тільки роботи, але і дружніх та любовних відносин.

Що стосується підлеглих-Тельців жіночої статі, то це справжня знахідка. Зазвичай це найкращі секретарки. Будь-яка, сама екстремальна ситуація ніколи не застане її зненацька. Вона, правда, може здатися вам кілька повільною, але це лише зовнішнє враження. Вона степенна, ніколи не метушиться, але всю роботу виконує точно в строк і дуже акуратно. Ви можете навіть порадитися з нею в якихось незначних питаннях. Повірте мені, її коментар буде розумний і логічний, і ви зможете отримати з нього чимало корисного для себе.

Але з цією жінкою потрібно бути обережним в особистому плані: вона не дозволить ніякого легкого флірту. Вона може посміятися і пожартувати, але врахуйте, якщо вона двічі прийняла запрошення на вечерю, значить, вона розглядає вас як ймовірного претендента на роль майбутнього чоловіка. Жінки-Тельці дуже проникливі і не звертають уваги на вартових чоловіків. Якщо ви помітите, що комусь у конторі симпатизує жінка-Телець (навіть якщо це ви самі) – будьте впевнені, що підвищення не за горами.

Жінки-Тельці приємні як підлеглі ще й тому, що вони дуже акуратні, елегантні, відмінно виглядають і рідко курять.

Улюблена фраза Тельців обох статей: «Я волію спати у власному ліжку» цілком відповідає дійсності, так як вони дуже рідко покидають свій будинок, який обожнюють і вважають найкращим на світі місцем.

З Тельців виходять непогані садівники, флористи, тваринники, власники продовольчих магазинів, а також лікарі та інженери. Акторська кар’єра також приваблива для творчої натури Тельця, правда, тільки в тому випадку, якщо добре оплачується, інакше Телець відчуває себе незатишно.

Ті ж міркування відносяться і до кар’єри співака, композитора і музиканта.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,419