Все про вагістність
Все про вагістність

Телець-дитина – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Телець-дитина, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

… Звісивши голови вниз, вони стануть
кликати: «піднімайся, люба, до
нас ». Якщо мені це сподобається, я
піднімуся, а якщо ні – залишуся тут …

Упертість, бажання наполягти на своєму виявляться у вашій дитині рано, швидше за все ще в пологовому будинку. Спробуйте-но надіти на нього сорочечку або кофтинку, якщо він цього не хоче. Він буде наполегливо притискати ручки до тіла, і ви ніякими силами не зможете їх розігнути, щоб просунути в рукави.

Якщо вам все ж таки вдасться наполягти на своєму, то малюк, який тільки що за секунду до цього мовчки посміхався, весь напружиться, обличчя його почервоніє і він підніме такий рев, що збіжаться всі сестри і санітарки з інших поверхів. Цим криком ваш маленький Телець показує, що він не любить, коли на нього тиснуть.

Так буде відбуватиметься кожного разу, коли ви будете намагатися примусити його зробити щось проти його волі. При цьому, будучи сильним, він відчайдушно чинитиме опір. Раджу мамам Тельців нарощувати побільше мускулів, щоб впоратися зі своїми свавільними нащадками.

Але впертість, мабуть, єдина негативна риса вашого малюка. І хлопчики, і дівчатка Тельці дивно ласкаві і люблять голубитися. Вони часто просяться на руки і на коліна, щоб їх потискали і поцілували. З таким же задоволенням Телець відноситиметься до ваших друзів, звичайно, якщо вони йому подобаються. Батько насилу встоїть проти декілька незграбної грації дочки-Тельця, в той час як мати буде любити симпатичного здорованя-сина. Діти-Тельці зазвичай добре розвинені фізично і можуть похвалитися відмінним здоров’ям. Причому хлопчики вже з ранніх років – майбутні чоловіки сильні, міцні, вольові, підтягнуті, тоді як дівчатка – справжні жінки, дбайливі, ласкаві, ніжні, акуратні. Деякі дівчатка, правда, володіють хлоп’ячими манерами, люблять битися і лазити по парканах, але варто їм нагадати, що вони майбутні жінки, і вони миттєво перетворюються в зразкових юних панночок.

Тельці навіть у ранньому дитинстві більш самостійні, ніж інші діти. Вони міцні не тільки фізично, а й морально, рідко схильні до зміни настроїв. Звичайний настрій дітей-Тельців, коли їх ніщо не злить, – спокійний і доброзичливий. У них, навіть у дитячому віці, відчувається якась дорослість, зрілість. Зазвичай вони добре поводяться в компанії дорослих, якщо не звертати на них особливої уваги. Якщо ж Телець стає центром уваги, він соромиться і як би проковтує язик.

Тельці зазвичай не лізуть в чужі справи, вважаючи за краще займатися власними. Але не здумайте тиснути на них, змушуючи що-небудь зробити. Толку все одно не буде. Зазвичай дитина-Телець, якого сильно третирували в дитинстві, виростає похмурою і жорстокою. Маючи справа з дитиною-Тельцем, ви повинні користуватися тільки одним засобом – любов’ю. Не підвищуйте на нього голосу, говоріть з ним м’яко, логічно, умовляючи його зробити те, що ви хочете. Ніколи не наказуйте йому. Ви можете годинами безрезультатно змушувати його підкоритися вашим бажанням, тоді як хвилинного ласкавої розмови і поцілунку буде досить, щоб він зробив для вас все на світі.

З раннього віку Телець відрізняється здоровим глуздом. Він виконає все, що йому здасться розумним тільки ви раніше повинні дати розумне пояснення. Фраза: «Сказано тобі, зараз же марш у ліжко» не матиме на нього ніякої дії. Краще подіють слова: «Збирайся-но спати, дружок. Скоро погасять світло і в темряві ти все одно не зможеш грати». А можна запропонувати й інший варіант: «Зараз наше малятко ляже в ліжечко, надіне чудову теплу піжаму з рожевими слониками, а мама почитає йому на ніч улюблену книжку». Запевняю вас, як би він не упирався до цього, подібні слова не залишать його байдужим, і він поспішить швидше влягтися, щоб послухати казку.

Колір і звук мають важливе значення для його емоційного розвитку. Яскраві оранжево-червоні тони зроблять його неспокійним. Пастельні відтінки блакитного і рожевого кольорів подіють на нього заспокійливо. По поведінці Тельця завжди можна вгадати вплив на нього того чи іншого кольору. Співзвучні його натурі ніжні тони роблять його спокійним, а кричущі тони збуджують. Те ж зі звуками. Гучні звуки чинять на нього такий же вплив, як і яскраві кольори.

Добре в ранньому дитинстві почати учити Тельця музиці і співу. Майже у всіх Тельців низький, з м’яким тембром мелодійний голос, а деякі володіють чималими музичними здібностями. Тому чим раніше вони почнуть серйозно займатися, тим краще Тельці віддають перевагу класичній музиці перед естрадною і народною. Перевірте і художні здібності своєї дитини. Час покаже, чи стане він художником-професіоналом, але те, що він навчиться розбиратися в живописі і буде непогано малювати, не завадить йому в житті.

Зазвичай в школі вчителі ставлять дитину-Тельця в приклад всьому класу. Тельці найчастіше працелюбні, зібрані і добре вчаться. З них рідко виходять вундеркінди, як із Близнюків, Водоліїв і Овнів, зате вони ніколи не бувають на поганому рахунку. Телець не схоплює все на льоту, але дуже довго пам’ятає засвоєний урок. Зазвичай вони ретельно готуються до занять, тому контрольні і заліки здають добре. Непідкупна чесність, сила і здоровий глузд Тельців завойовують їм симпатії класу і роблять їх ватажками.

Ваш малюк-Телець через свою впертість може доставити вам деякі неприємності в юному і перехідному віці, наприклад: з’їсти смаженого курчати, яким ви збиралися пригощати ввечері гостей, розірвати свій недільний костюмчик, влізаючи на огорожу, спробувати вирізати ножиком красивий узор на меблях. Але це все витрати ніжного віку. Зате в юності, узявши напрокат батьківську машину, ваш син-Телець не тільки не розіб’є її, але навіть не подряпає. Він ніколи не забуде день вашого народження.

А ваша донька-Телець матиме затишний, доглянутий будинок і із задоволенням запросить вас на прекрасний недільний обід, а її діти, ваші онуки, будуть чудово виховані.

Отже, найголовніша рекомендація при вихованні дитини-Тельця – побільше ніжності і любові, і він, ставши дорослим, стократ відплатить вам за всі ваші старання.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,496