Все про вагістність
Все про вагістність

Телець-начальник – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Телець-начальник, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Як всі тут люблять розпоряджатися … Тільки й роблять, що змушують читать.
Я їм послав лист знову: Я вас прошу не заперечувать!»

Ви вважаєте вашого начальника милим і душкою, який ніколи не бурчить і не робить зауважень, прощаючи все і вся? Дякуйте Богові, що ця книга попалася вам до того, як ви дізналися його з абсолютно іншого боку. Терпіння Тельця величезне, але не нескінченне. Тому раджу вам не випробовувати долю, а вислухати кілька слушних порад.

Він здається вам тихим, спокійним і абсолютно нешкідливим, чим нагадує потішного телепня-ведмедя. Але не обманюйтеся цим зовнішньою схожістю з ведмедиком. Пам’ятаєте стару казку про дівчинку і трьох ведмедів. Ведмеді здорово розсердилися, коли дівчинка зазіхнула на їх власність: кашу, стілець, ліжко. Казковій дівчинці, правда, вдалося уникнути сумного фіналу. Але вам це може не вдатися.

До того ж не слід забувати, що при деякій схожості повадок Телець – це все ж не ведмідь, а бик. Ведмідь, якщо він не шатун, рідко першим нападає на людину, тоді як бик може напасти абсолютно несподівано. Бики – істоти непередбачувані і небезпечні.

Вам може здаватися, що все гаразд, і ви будете продовжувати випробовувати терпіння вашого начальника, не підозрюючи, що над вашою головою поступово згущуються хмари. І в один прекрасний день несподівано вибухне гроза.

Наприклад, ви приносите своєму начальнику лист, в якому є кілька помилок, або подаєте піврічний звіт, в якому переплутані одна-дві цифри. Він візьме і те й інше без доган, і без крику. Після цього ви починаєте думати, що вам і далі все буде сходити з рук. Спочатку ви спізнюєтеся з обідньої перерви на п’ять, потім на п’ятнадцять хвилин і, нарешті, на годину. Так як ваш начальник не висловлює ніякого невдоволення з приводу вашої поведінки, ви продовжуєте вести себе так і далі. Але у випадку з Тельцем – це хибна практика. Краще зупинитися, поки не пізно. Якщо ваш начальник – Телець, раджу вам повісити над вашим письмовим столом знак типу «Обережно! Лютий бик», щоб він постійно нагадував вам про небезпеку.

Тепер я поясню, чому Телець-начальник поводиться подібним чином з підлеглими. Зовсім не тому, що йому лінь або незручно з вами зв’язуватися. Просто як істота, що володіє насамперед здоровим глуздом, він розуміє, що кожен може робити помилки. І він розцінює ваші промахи саме як випадковість. Він думає, що, усвідомивши свою помилку, ви неодмінно виправитеся. Але от ви здійснюєте іншу помилку. Тут він починає вже більш пильно стежити за вами, вважаючи, що ви все ще здатні усвідомити свою неправильну поведінку. Коротше, він дає вам ще один шанс і придивляється до вашої реакції. Звичайно, як істота найвищою мірою практична і тверезо мисляча, він розуміє, що за один день ви не перетворитеся на відмінного працівника. Але він вас і не квапить. Він просто хоче бачити ваше щире бажання працювати краще і ваші спроби виправити існуюче положення справ.

Але, якщо ви не виправдаєте його довіри ні в перший, ні в другий, ні в третій раз, він викине вас за двері без найменшого жалю. І ніякі сльози благання і обіцянки вам не допоможуть. Якщо бик щось вирішив – рішення його безповоротне. Будучи по натурі власником. Телець ставиться до своєї фірмі, як до власного дітища, і ваше прохолодне ставлення до роботи жодною мірою його не влаштує.

Тельці зазвичай рідко задовольняються невеликою справою або фірмою, а прагнуть розширити їх і перетворити на справжню імперію. Правда, зміни відбуваються не ривком, а поступово, планомірно, день за днем. Почавши якусь справу, Телець ніколи не кине її на середині, а неодмінно доведе до кінця. Подібного ставлення до справи він вимагає і від своїх підлеглих.

Розмовляючи зі своїм начальником, будьте гранично короткі й точні, не розтікайтеся мислю по древу. Він хоч і не покаже вам, що ви надмірно багатослівні, але неодмінно про це подумає.

Вам може здатися дивним, що ви, горячи про нову ідеєю, вривається в його кабінет і починаєте бурхливо висловлювати свою точку зору, намагаючись його зацікавити, а він залишається абсолютно байдужим до всіх ваших задумів. Така вже його природа, адже він за вдачею – консерватор. Всі новаторські ідеї повинні бути грунтовно перевірені на практиці, інакше можна здорово погоріти, що не раз траплялося з більш гарячими головами. А так як Телець в душі не гравець, він віддасть перевагу, щоб нововведення перевіряли на собі інші. Ризикувати він не стане.

Телець-начальник не любить палких суперечок, віддаючи перевагу розважливому, спокійному обговоренню. Йому подобається, коли його підлеглі акуратні, елегантні (але не екстравагантні !!), люблять спокійні, пастельні тони і вживають хорошу парфумерію, а також (жінки) – неяскраву косметику. Розмовляючи з начальником-Тельцем, якщо він запросить вас сісти, не слід розвалюватися на стільці, а також відкидатися на спинку крісла, кладучи при цьому ноги на журнальний столик; він цього не терпить.

У Тельця-начальника є одна відмінна якість: він ніколи не забуває тих працівників, які його не підводять і на яких він завжди може покластися. Якщо ви його союзник – вам не загрожує втрата місця в його фірмі. Телець-начальник справедливий і правдивий. Він говорить те, що думає, і робить те, що говорить. Якщо він назве вас колодою, будьте впевнені, що саме так він і думає. У цьому випадку вам краще пошукати собі іншу роботу. Якщо ж він вас щиро похвалив, знайте, що у вас все відмінно і незабаром послідує підвищення по службі або грошова винагорода. Можете вважати себе щасливим, якщо вам вдалося домогтися його розташування. Швидше за все це на все життя і ваша професійна кар’єра – в надійних руках.

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,171