Все про вагістність
Все про вагістність

Телець-жінка – Лінда Гудман, книга «Астрологія з посмішкою»


Телець-жінка, гороскоп від Лінди Гудман, американський астролог (книга “Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою”)

Навколо – мороз, сліпучий сніг
І порожньо, як у пустелі.
У нас же радість, дитячий сміх,
Горить вогонь у каміні.

Одного разу мені довелося говорити з письменницею, яка, згадуючи про свою матір, сказала: «Вона була велика людина». Зрозумівши цю фразу буквально (письменниця була невеликого зросту), я припустила, що у неї був невисокий батько. «Ні, я не про зростання. Мама була особистістю». Мати письменниці була Тельцем.

Жінка-Телець – сіль землі, втілення тих якостей, які чоловік вічно шукає в жінці і рідко знаходить. На неї деколи находять напади нестримної люті, але для цього потрібно дуже і дуже постаратися. Якщо ви не будете надто сильно відчувати її терпіння, вона буде залишатися рівною, спокійною та лагідною. Її природна чесність не сполучається зі звичайними жіночими вивертами і хитрощами. Жінка-Телець володіє більшою силою духу, ніж найсильніший чоловік, але у нас вистачає розуму не демонструвати цю «не жіночу» якість своєму партнеру. Жінка-Телець – справжня жінка, тому вона шукає істинного чоловіка.

Чоловіків в ній завжди приваблювало те, що вона приймає людей такими, які вони є. Вона може з однаковим успіхом спілкуватися як з ученим, розгадувати таємниці світобудови, так і зі звичайним клерком. Її друзями можуть бути самі різні люди, часом надто оригінальні, але це завжди живі люди, а не ходячі манекени. До ворогів жінка-Телець абсолютно байдужа, вона їх просто не помічає, зате для друзів здатна на жертви. Вона простить другу будь-які недоліки і ніколи не кине його в біді. Але у відповідь чекає такого ж ставлення до себе. І якщо ви не виправдаєте її довіри, вона образиться і замкнеться в собі.

Телець не дуже ревнива. На відміну від інших жінок, які можуть прийти в сказ від того, що чоловік захоплюється чарівною фігурою юної дівчини, Телець не стане нарікати за це чоловікові, а швидше за все розділить його захоплення. Але це стосується тільки невинного захоплення. Якщо ж ви дозволите собі справжню зраду і вона про це дізнається, вам буде непереливки. Тому постарайтеся її не провокувати.

Тельця не можна назвати сверхінтеллектуальною; вона не з тих, хто читає заумні філософські трактати і цікавиться теорією відносності. Наявність безлічі дипломів і вчених ступенів залишає її зовсім байдужою. Вона вважає, що цілком достатньо і одного. Для неї набагато важливіше наявність здорового глузду і вміння розуміти глибинну сутність речей. Сама вона істота суто розумна і практична, твердо стояча на землі. Але при всій її приземленості вона, безсумнівно, артистична, з тонко розвиненою чуттєвістю.

Телець ніколи не поставить у вазу штучні квіти – і не тільки тому, що вважає це неестетичним. Її квіти повинні бути живими, з ніжним запахом – будь то розкішні садові або простенькі польові. Телець обожнює гарні, дорогі парфуми, причому спектр ароматів дуже широкий – від екзотичних до холодних, свіжих. Вона любить запах свіжевистіранної і висушеної на сонці білизни і щойно спеченого хліба, ранкових газет і скошеної трави, палаючих свічок і осіннього листя. Пам’ятаючи про те, як чутлива вона до запахів, користуйтеся хорошим кремом для гоління і дорогим одеколоном. Ніщо так не відверне її від людини, як неприємний їй запах. Колір також багато значить в житті Тельця. Їй імпонують всі відтінки синього, від блідо-блакитного до індиго, а також рожевий колір. У неї сильно розвинене почуття колірної гармонії.

Телець любить смачну їжу, рясно приправлену спеціями. Намагайтеся запрошувати її час від часу в ресторан, але неодмінно з гарною кухнею. Якщо вам пощастить, вона запросить вас у гості на домашній обід. І вже тут ви будете остаточно вбиті. Жінки-Тельці, як правило, чудові кулінари, а, як відомо, шлях до серця чоловіка лежить через шлунок.

Тельці люблять музику, живопис і природу. Самі вони іноді непогано малюють. Доглядаючи за Тельцем, запросіть її на концерт або на виставку. Це доставить їй задоволення. Для весільної подорожі, враховуючи її любов до природи, краще вибрати що-небудь на зразок Ніагарського водоспаду або Великого Каньйону.

Тельці люблять відвідувати луна-парк, кататися на конях, їздити за місто. Все, що так чи інакше пов’язане з природою, тягне їх з надзвичайною силою, адже їх знак – Земля. Телець володіє підвищеною тактильною чутливістю. Їй може не сподобатися ваш светр, бо він «колючий». Вона може навпомацки, з закритими очима вгадати колір предмета. Сама Телець віддає перевагу м’яким пухнастим або шовковистим матеріалам, хоча стиль її одягу ніколи не буває вигадливим, а швидше простим і строгим.

Дізнавшись її ближче, ви зрозумієте, що це рівний, спокійний і сильний тип, з яким завжди затишно, немов у теплій ванній. Порівняння це дуже вдало, так як ванну вона обожнює. Її ванна кімната – щось розкішне, в дзеркалах, заставлена бульбашками і баночками з шампунями, лосьйонами, одеколонами, кремами та іншим. Здається, ще трохи, відчиняться двері і ввійде чорний раб з віялом.

Не забувайте, що Телець не терпить заперечень, особливо на людях. Ну так не робіть цього! Знайте, що вона досить повільна, але це її звичний темп, не підганяйте, інакше вам же буде гірше.

Тельцю дуже йде материнство, воно прекрасно поєднується з її спокійним, врівноваженим характером. Вона із задоволенням няньчить немовлят і возиться з малюками, але зі старшими дітьми буває надмірно строга і вимоглива Її непохитність і впертість грають у цьому випадку негативну роль. Мати-Телець не виносить неслухняності і непокори, їй важко примиритися з тим що у дітей, особливо в перехідному віці, сильний дух протиріччя. Подібне нерозуміння іноді сильно ускладнює її відносини з дітьми.

Природна любов Тельця до краси, затишку і гармонії робить її абсолютно нетерпимою до безладдя, що також не може не позначитися на відносинах з дітьми, які вічно розкидають всюди іграшки, книги і речі. В іншому Телець – майже ідеальна мати, особливо для малюків і дорослих дітей, минувавших пору перехідного віку. Чуйна, добра, любляча, сильна і рівна, яка вміє пожартувати і підбадьорити, приголубити і додати упевненість себе. Телець не належить до розряду неженок. Вона не стане нити і скаржитися, якщо у чоловіка на роботі виникнуть фінансові труднощі, а спокійно піде працювати, поки ситуація не стабілізується. Тельці – прекрасні працівники, вони ніколи не лінуються, правда, воліють працювати повільно, з частими перервами для відпочинку. (Такий відпочинок необхідний їм для відновлення сил.) Жінки-Тельці пишаються своїми чоловіками і часто допомагають їм у роботі. Будучи по натурі сильними, вони зневажають слабкість, особливо в чоловіках.

Жінки-Тельці терпляче переносять біль і емоційне напруження.

Вибираючи в дружини Тельця, чоловік зробить відмінне придбання. Вона любить забезпеченість і тому правильно розпоряджається грошима. Незважаючи на любов до гарного одягу, їжі і обстановці, вона не буде вимагати всього відразу, а буде терпляче чекати, коли цьому прийде час. Телець може пожертвувати сьогохвилинними інтересами заради створення міцного фінансового добробуту. Будучи хорошою господинею, вона постарається стимулювати чоловіка запрошувати до себе в будинок потрібних, впливових людей.

Вона належить до того типу жінок, які будуть ніч за ніччю невтомно виходжувати хвору дитину; вона вдихне надію в яку втратив віру чоловік, коли він прийде додому зовсім розбитим, з почуттям, що весь світ від нього відвернувся. Дружина-Телець – справжній сімейний бог, здатний створити все: від вишневого пирога до затишного, доглянутого будинку і вилікувати будь-яку хворобу: від звичайної застуди до душевної травми. Коротше, вона дійсно «особистість».

Джерело: автор, астролог Лінда Гудман, книга «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»

Інші гороскопи про цей знак, з книги астролога Лінда Гудман «Знаки Зодіаку або астрологія з посмішкою»:

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,168