Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець жінка – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Це піднесена жінка. Вона – сіль землі, поєднання всіх чудових якостей, які шукає чоловік і рідко знаходить. Вона може вивести з себе і налякати навіть самого сильного чоловіка. Але вона робить це тільки тоді, коли має достатньо підстав. Зазвичай вона спокійна і дивно стримана. Її чесність поєднується зі звичайними жіночими примхами і сльозами. Жінка-Телець володіє великим емоційним мужністю, ніж чоловік. Але в той же час вона себе відчуває себе жінкою в тій мірі, що ви теж відчуваєте себе чоловіком. Якщо ви недостатньо сильні, то вона може взяти керівництво в свої руки. Але їй не хотілося б, щоб все було навпаки. Їй потрібен справжній чоловік, хоча вона справжня жінка і пишається цим. Вам не потрібно багато часу, щоб зрозуміти, що у неї є свій власний розум, достатньо сильний, щоб вдаватися до кокетування для досягнення своєї мети. У ній багато самовладання, багато прихованої волі. Чоловіки звичайно цінують її тенденцію сприймати людей такими, які вони є. Вона однаково легко почуває себе з різними людьми. Якщо їй хтось не подобається, вона не ображає його, а буде просто уникати. Жінка-Телець виявляє цілковиту байдужість до своїх ворогів, але якщо ви її друг, вона завжди вірна вам, але і від вас чекає такого ж хорошого ставлення. Що стосується ревнощів, вона виявляється у неї своєрідно. На відміну від Леви і Овена, вона не почервоніє від гніву, якщо ви будете захоплюватися кимось при ній. Для того щоб викликати у неї ревнощі, ви повинні переступити дозволені рамки залицяння. І ви повинні довго випробовувати її терпіння. Її не цікавлять абстрактні міркування. Практичний здоровий глузд – ось що для неї важливо. Це не дуже інтелектуальний знак, її практичний розум не прагнути до розумових занять. Вона міцно стоїть на землі, ніяких крил у неї немає. Вона рідко буває неспокійна, в голові завжди порядок, її цілі залишаються прямими і ясними. У неї яскраво виражені фізичні інтереси, а не інтелектуальні. Вона завжди повинна відчувати задоволення, щоб вона не робила, чим би не займалася. Ви рідко можете побачити в її вазах засохлі квіти чи штучні, вона дуже реагує на гарні запахи: запах свіжого хліба, скошеної трави. Ви повинні користуватися гарним одеколоном і лосьйоном після гоління.

У неї гарне почуття гармонії у всьому. Вона добре готує – справжня пастка для чоловіків. Вона талановита в оцінці мистецтва. Рідкісна жінка-Телець не любить село, земля притягує її. Вона може сказати вам, що ваш светр колеться: матерії не повинні дратувати її, вони повинні бути м’якими. Вона віддає перевагу спортивний одяг, без витонченості, одягається зручно, це дуже сильна жінка, рідко буває вимогливою. Винятком є ​​вимога вашій вірності. Людям, як правило, подобається її прямота. Спілкування з нею дає вам відчуття розслаблення в теплій ванні. Вона не любить, коли їй заперечують, особливо при сторонніх людях, а навіщо це робити? Жінка-Телець любить все робити повільно, підштовхувати її не можна, а впливати не варто.

Їй дуже підходить материнство. Вона може бути суворою з підлітками, вимагає суворої дисципліни, не виносить неслухняності і неакуратність. Це виводить її з себе. Вона скоріше друг своїм дітям, ніж мати.

Ця жінка рідко скаржиться, вона завжди буде підтримкою своєму чоловікові, особливо при фінансових кризах. Вона не лінива, хоча їй потрібні періоди відпочинку. Вона рідко намагається в чомусь перевершити чоловіка.

Жінка-Телець не любить слабкість в будь-якій формі. Її терпимість до болю і емоційним стресам просто чарівна. Вона не плаксиві.

Жінка-Телець любить робити гарне враження на людей, дуже гостинна. Вона завжди хороший друг чоловікові, надійна у всьому, це справді велика жінка.

  1. 2 коментарі до “Гороскоп Телець жінка – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»”

  2. Марія в 11.08.2018 | Відповісти

    Гороскоп просто супер. Прямо в точку. Дякую за такі приємні нотки.

  3. Людмилв в 15.03.2021 | Відповісти

    Я приємно вражена, прочитавши свій гороскоп, я знайшла відображенея себе в кожному вислові, це мене дуже підбодрило. Дуже дякую, влучні слова, прості і доступні для розуміння вирази. Сердечно дякую за пророблену Вами роботу!!! Це потрібно людям!!!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,380