Все про вагістність
Все про вагістність

Стихія повітря – Близнюки, Терези і Водолій


Стихія повітряДо стихії повітря відносяться наступні знаки Зодіаку – Близнюки, Терези і Водолій

Елемент стихії повітря відповідає світу ідей та інтелекту, властивому лише людині. Дійсно, більшість знаків Зодіаку – зоосімволічни, за винятком знаків повітряних, з яких два представлені символами людей. Як і вогонь, елемент стихії повітря захоплює “позитивні”, екстровертировані знаки, і, отже, вогненні і повітряні знаки добре сумісні один з одним. Представники цих знаків мислять вільно, без всяких обмежень: вогонь зігріває повітря, надихаючи його, тоді як повітря роздуває вогняне полум’я, його діяльність і ініціативу.

Близнюки, Водолій і Терези – знаки дуже товариські і цікавляться людьми, яких залучають їх сильний інтелект і дружелюбність. Вони логічні, раціональні, об’єктивні і воліють скоріше розмірковувати, ніж необачно кидатися діяти (як вогненні знаки), або ж дотримуватися встановленого порядку в усьому (як знаки земні).

Проблеми повітряних знаків найчастіше виникають на емоційному рівні, в тому числі і в спілкуванні з іншими людьми. Вони – Близнюки особливо – воліють про свої почуття писати, або їх аналізувати. Терези. хоча і втілюють сам принцип людських взаємин, передусім стурбовані все ж рівновагою і гармонією інтелектуальної. Водолій персоніфікує ідею братерства і гуманізму в цілому, і має більше проблем у відносинах з іншими на емоційному рівні, ніж два інших повітряних знака разом узяті.

Здатність розмірковувати, вносити в життєві ситуації ясність і об’єктивність – сильна сторона цих знаків. Без інтелектуальних прозрінь і неупереджених суджень повітря динамізму вогню і матеріальним запитам землі не вистачало б розвитку та перспективи.

Елемент повітря в гороскопі говорить про здатність людини міркувати, легко вступати в контакт з іншими і високо оцінювати культурні досягнення людства. Проте людині, у якого більшість планет розташовані в знаках повітряних, може бракувати чутливості до інших людей. Якщо ж елемент повітря в гороскопі відсутня, людина буде нездатний міркувати про те, що робить він та інші люди, а також сприймати адекватно думки інших і висловлювати власні судження. Він буде захоплюватися людьми з розвиненим інтелектом, або критикувати їх за відсутність емоцій.

Автор: П. Торнтон

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,165