Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Телець чоловік – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Це земний і чуттєва людина. Можна також відзначити його повільність і обережність. Але при всьому тому, це досить романтичний знак. Йому потрібно багато часу на те, щоб ви стали його дружиною або просто жінкою. Він не хоче пірнати в басейн романтики і по дорозі виявити, що туди забули налити воду.

Але вже якщо він вирішив, що ви підходите йому, і вирішив завоювати вас, тут він перевершить будь-якого чоловіка. Це чутлива, практична, повільна людина, здатна посилати вам квіти до тих пір, поки не доб’ється свого, тобто вас. Він може бути дуже ніжним і уважним. Він буде реагувати на ваші духи, гладкість шкіри, м’якість волосся. Він може і не говорити вам відкрито, але знайде спосіб показати, що відзначає все це. У нього розвинене відчуття дотику і дотику. Але він сповнений протиріч в любові. Йому подобається бачити вас чудово одягненою, він дуже легко реагує на музику, вона надає йому любовний настрій. Напевно, у нього є улюблена пісня, яка нагадує йому про вас. Типовий Телець буде робити вам подарунки, може запропонувати прогулянку при місяці та інші.

В якості батька Телець сама досконалість. Він з особливою ніжністю ставиться до дочок. Він твердий у дисципліні. Щедро відноситься до примх дружини, дає їй можливість не відмовляти собі в дорогих речах: парфумах та інших дрібницях, важливих для жінки. Він рідко шкодує гроші і, тим не менш, завжди думає про завтрашній день. Він багато працює, тому йому потрібен відпочинок. Будучи втомленим, він може бути нестерпний. Удома він буває лінивий, не лайте його за це. Його можна підштовхувати і квапити.

Телець віддає перевагу великі компанії знайомих, дуже гостинний. У нього в домі має бути спокійно, затишно, тихо. Будьте його жінкою, і ви знайдете кращого чоловіка. Його любов проста і чесна. Його любляча натура і увагу дадуть вам вірність. Дійсно, він упертий, але це можна назвати і терпінням. Доглядайте за ним, і все буде чудово.

Коли він за вами доглядає, він не буде дивитися по сторонах. Він не забуде день, коли ви познайомилися або іншу вашу річницю. Але він не буде обіцяти вам повітряних замків. Швидше за все, він відразу принесе проект будинку, куди введе вас господинею. Ця людина – втілення бізнесмена. Коли Телець введе вас в будинок, ви можете бути впевнені, що у нього є можливість вас прогодувати. Цей чоловік призначений для жінки, яка цінує справжні цінності.

Це спокійна, стійка натура. Він завжди планує завтрашній день. Як правило, це ділова людина, що вміє робити гроші. Але в Тельці є недоліки. Перш за все, вам треба відшліфувати вашу поведінку як жінки. Не один Телець не примириться з жінкою, у якої гучний голос, або жінкою, своїми манерами нагадує чоловіка. Якщо у вас на щось є своя думка, не намагайтеся втовкмачити це Тельцю на людях. Глибоко всередині він поважає жінку з інтелектом, хоча на перше місце він ставить простий здоровий глузд. Але при цьому вам краще залишити його в яскравому світлі і не затьмарювати його. Емансипована жінка йому не підходить, на таких жінок у нього може бути дві реакції: примітивний Телець (а їх, до речі, багато) може вас струсити і вдарити, більш навчений Телець просто заперечить вам перед усіма, і стане кам’яною брилою, зіпсувавши залишок вечора. Ваші друзі також будуть в скрутному становищі, це положення неможливо виправити, поки Телець не «відійде» сам. Якщо ви хочете повернути його в нормальний стан, залиште його в спокої. Його можна довести до злості, якщо намагатися заспокоїти. Але при всьому тому, Телець ніколи не залишить жінку одну, як би він не був злий. Раджу вам вибачитися перед ним. Скаржитися на нього я вам не раджу. Жінка повинна завжди заспокоювати чоловіка-Тельця і ​​тримати язик за зубами. Його можна принижувати або відпускати на його адресу жарти. Він надзвичайно терплячий, але цього не виносить. Але не обов’язково прилипати до нього, як виноградна лоза. Він занадто практичний і любить свою свободу, щоб дозволити жінці зазіхати на нього. Він не заперечує проти жіночої індивідуальності, але його інтригує і балансує власна стабільність натури. Ніхто не може бути добрішими, ніжнішим і терпимішим Тельця, коли його чоловічу гідність в безпеці. Він все робить для жінки, яку любить. Крім одного – він не дозволить їй вести себе подібно до чоловіка. Телець буде дуже довго придивлятися до вас. З наскоку він ніколи не почне серйозне залицяння. Це може дивувати: занадто довгий залицяння і ніяких дій. Йому потрібен час, щоб зрозуміти, що ви йому потрібні. Типовий Телець зазвичай буває сліпий до будь попереджень про несумісність характерів, і чим більше друзі кажуть йому про це, тим більше він опирається. Отже, Тельці часто помиляються у своєму виборі партнерки. Але розлучення вони переживають довго і важко, і ще довше шукають нову подругу.

Фінансова сторона життя з Тельцем чудова. Він любить село, рибну ловлю, природу. Він воліє читати книги про героїв минулого, біографії великих людей. Чоловік-Телець більше інших втілює в собі чоловічі якості. Тому його треба годувати ситно, по-домашньому.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,485