Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на січень 2020 року – Марфа Бомбушкар


Гороскоп на січень буде багатим на соціальні, світові, що зачіпають владу, події і новини, різні кульмінації, трансформації, початки нового. Протягом всього гороскопу багато акценту на соціумі і політиці, владі і державності, інформації (новини, переговори, обговорення). Початок січня буде нейтральним. Середина місяця залежить від особистих гороскопів, але в світі може бути багато кардинальних змін і посилення тенденцій. В кінці місяця багато негативних трендів.

Оголошення

Старі гороскопи, написані з 2017 по 2019 роки перенесені в архів «Гороскопи на місяць з 2017-2019».

Доля гороскопу на 2020 рік ще не вирішена. Все розраховано, але немає часу описати. Постараюся хоча б коротку версію зробити, по найважливішому.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на грудень 2019 або раніше

Я ще не вирішила, прибирати чи ні цей розділ гороскопу. Може бути, мені з ним будуть допомагати. Аналізувати вказівки на минулий місяць і порівнювати інформацію, події, що сталася протягом місяця.

Що буде нового важливого в гороскопі на січень 2020

Найбільше новин і спілкування на початку місяця і наприкінці. В середині січня кульмінації і завершення. В кінці місяця, коли настане пік, може початися несподівана зміна, несподіваний початок нового. Протягом всього січня і лютого (можливо до середини березня) буде діяти сильний тренд, що почався в грудні, він змінює політику, владу, державні питання, державний лад. Для знаків Зодіаку він впливає на різні сфери, дивіться деталі в гороскопах на місяць грудень. Якраз в січні буде кульмінація для цієї вказівки – 10 січня, плюс-мінус 5 днів. У першій половині січня буде багато новин і інформації (особливо на рівні держави або про державу, політику, влади), кульмінацій в цьому. Цілком ймовірно, в середині січня під час піку, можуть відбутися кардинальні і грубі кульмінації, на рівні держав і політиків. У другій половині акцент зміститься на соціум, суспільство. Друга половина місяця дуже конфліктна, особливо на особистому рівні. У світі, на глобальному рівні, теж можуть бути конфлікти, але не такі сильні як особисті. В кінці січня, під час піку, в світі і суспільстві, будуть несподівані початки, несподівані негативні події пов’язані з економікою і суспільством.

  • – 10 січня, кілька днів до і після – кульмінації і завершення, дуже нейтральний або негативний пік, кардинальні вчинки чи події, можуть бути грубими, хворобливими, що усувають. Пік важливіше для світу, ніж для людей. Для світу, на глобальному рівні, він буде мати вкрай сильний вплив на політику, державний лад, влада. Усунення або зміцнення, сильне і кардинальне в державних питаннях і влади. При поганому розвитку – ймовірність негативних подій, таємних конфліктів, втрат, жорстокості, тоталітаризму, грубості, усунень, державних драм і скандалів. При хорошому – зміцнення влади і відродження влади, сприятлива зміна, зміцнення державного ладу, контролю, впливу. Для людей він залежить від особистих гороскопів, якщо сприятливо – це зміцнення і зміна, відродження, якщо негативно – втрата і розчарування, обмеження.
  • – 25 січня, кілька днів до і після – несподіване нове, це можуть бути події або бажання, починання, але вони будуть непередбачуваними. Пік несприятливий, що руйнує. Посилить конфлікти. Егоїстичні і ексцентричні вчинки і бажання. Крайність подій, змін, несподіваних початків або завершень. Великий вплив піку на суспільство, на народні маси, який дасть революції, мітинги, активність і протистояння влади. Як і перший пік він буде впливати на політику і владу, але тепер більше на опозицію, реформаторів, бунтарів. Зміни в соціумі. Він торкнеться економіки (особливо глобальну, а не країни або людей), несподівані нові тенденції в економіці, фінансах, ринках, банках. Чи вплине на технології та науку, дослідження, енергетику та енергію (особливо атомну). На планеті Земля зміни в екології, можуть бути землетрусу або щось інше пов’язане з землею і природою.

З 3 січня по 16 лютого року буде багато енергії для знаків стихії вогню, особливо Стрільцям. Всім людям варто зайнятися питаннями своїх ідей, відстоювання своїх ідеалів і ідей, реалізації бажань і цілей, захистом своїх знань і наставництва інших, захистом своєї віри. Зростуть духовні сили, віра в краще і більше. Відстоюйте свої ідеї, бажання, права, свою справедливість – це час судів, публічних виступів, вести за собою інших. Активно навчайте і оновлюйте свої знання, ідеї, філософію і діліться цим з іншими. На глобальному рівні період посилить розвиток міжнародних відносин і міжнародної торгівлі. Посилення міжнародних конфліктів, конфліктів через право, торгівлю, ідеї та ідеологію. У меншій мірі релігії, віри, але більше в питаннях пропаганди та ідеології. Один негативний тренд, коли брехня і обман, лінь і самовпевненість можуть призвести до проблем.

З 12 серпня по 11 січня був фоновий період, який уповільнював розвиток політики, початку нових революцій, нового наукового і технологічного прогресу. Була переоцінка суспільством політиків і їх планів з діями. Переоцінка та уповільнення існуючого перерахованого. До того ж він уповільнював зміни і розвиток в економіці, банківській сфері, аграрній сфері, ринках. Після 11 січня це почне розвиватися швидше і більше буде нового, змін.

З 13 січня по 7 лютого більше харизми, творчості, мрійливості і чарівності, чутливості і гармонії, для знаків стихії води, особливо Рибам. Всім цей період посилить акцент на духовних відносинах, платонічних, можливо релігійних. Більше допомоги іншим, а хтось навпаки буде більше вимагати допомоги від інших. Таємні любовні романи. Більше задоволення від таємниць і духовного, містики, релігії. Він хороший для відпочинку. На глобальному рівні – цей період дасть поліпшення для духовних і релігійних сфер, благодійності, таємних відносин і домовленостей.

З 16 січня по 3 лютого інтелектуальний тонус і маса ідей для знаків стихії повітря, особливо Водоліям. Всім дасть інформацію про політику, масових заходах, масових планах, друзях, клубах, спільнотах і суспільстві. Він впливає інформаційно і ідейно на технології, науку, футурістіку. Вивчайте і дізнавайтеся корисну інформацію, використовуйте свої знання в цьому. На глобальному рівні більше новин про політику, політико-соціальних змін.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на січень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
– з 11 по 13 січня – як сприятливі, так і несприятливі. Більш глибоко і серйозно ставиться до цього. Не ризикуйте;
– з 17 по 19 січня – імпульсивність, нестримність, складність в концентрації і стримуванні, егоїзм. Негативні дні для серйозного і складного.

З 1 по 4 січня – найкращі дні для масштабних угод, спілкування, переговорів, торгівлі, подорожей, судів. Маса новин.

З 7 по 13 січня – ще один тренд для спілкування, найкраще показувати себе, свої знання, сяяти. Тренд багатий на інформацію, особливо про владу і державу, а для людей про кар’єру і цілях. І в кінці треба бути обережніше, після 10 січня.

Перший пік 10 січня.

З 11 по 15 січня – нейтральний тренд. Він може змінювати і відроджувати. А може прибирати і обмежувати, руйнувати. Треба берегти здоров’я в ці дні. Більше уваги до кар’єри, репутації, влади, самооцінки і змін себе. Може бути депресія або можливість відродитися.

З 21 по 25 січня – тренд бунтарства, ексцентричного поведінки, порушення правил. Багато неконтрольованого егоїзму і впертості.

З 23 по 30 січня – конфліктний тренд, особливо для людей, конфлікти в різних видах відносин і посилення існуючих конфліктів. Поганий час для судів, конфліктних переговорів і угод. Дурні розтрати на свої бажання або хвастощі. У ці дні намагайтеся берегти гроші і відносини. Посилення сексуальності і активності в любові.

Другий пік 25 січня.

З 25 по 31 січня – ще один конфліктний тренд, але він сильніше буде для світу, ніж для людей. Конфлікти через ідеї, релігію, бажання. Може бути неуважність в бажаннях, діях, краще складне не планувати. Сильніше будуть міжнародні конфлікти, особливо таємні.

З 26 по 29 січня – романтичний тренд, час для платонічну любов. Кілька днів для духовного відпочинку, знаходження гармонії на душі. У справах і бізнесі треба бути серйозніше, з грошима, допомогою іншим, договорами.

Гороскоп опублікований 17 грудня 2019 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,493