Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на грудень 2019 – Марфа Бомбушкар


Грудень буде одним з найважливіших місяців в році 2019 для Зодіаку. У гороскопі почнуться довгостроковий період і важливий тренд. Ці період і тренд зададуть загальний акцент на 2020 рік. Вони будуть впливати сильно на політику, державні устрої, а для людей на кар’єри і зміни в життєвих цілях, можуть бути руйнівними і відроджуючими, такі що змінюють. У гороскопі на грудень буде багато різних новин, різної інформації, спілкування, більше в багато разів новин та інформації, ніж в листопаді. Енергії буде багато у водних знаків. Харизми і чарівності, відносин для знаків землі і повітря.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на листопад 2019 або раніше

Опису не буде, бажаючі можуть прочитати гороскоп на листопад і все порівняти.

Що буде нового важливого в гороскопі на грудень 2019

Гороскоп на грудень дуже сприятливий, конфліктні тренди відсутні, багато гармонійних і сприятливих трендів. У грудні лише 2 негативних тренда, перший дасть схильність до обманів і оман, другий несподівані вчинки у відносинах і з багатством. У цьому місяці варто сфокусуватися на своїх довгострокових планах та ідеях, подумати про майбутнє. Гороскоп дасть можливості для змін у відносинах особистих і ділових, які можуть бути усуненням і розривом, втратами, а можуть бути трансформаціями та відродженням – це залежить від особистих гороскопів і розвитку особистих і ділових відносин. Місяць буде енергійним, але енергія більше творча, сексуальна, емоційна, не фізична. Розпочнеться довгостроковий тренд, який буде тривати до лютого і після ще буде повторюватися в 2020 році, він змінить політику, державний лад, кордони держав, політичні партії, владу і керівництво країн, щось прибере, а щось відродить і трансформує. Крім цього тренда, на початку грудня розпочнеться важливий річний період, що впливає на державу, владу, політику, ієрархію влади і механізми, а для людей на кар’єру, цілі в житті, становище в суспільстві. Місяць завершиться добре, в кінці місяця багато оптимізму, кінець грудня буде дуже активним і масштабним в новинах, бажаннях, змінах.

Два піки в грудні, обидва сприятливі і хороші:


  • – 12 грудня, кілька днів до і після – кульмінації і завершення, багато суєти і новин, ідей, бажань, публічності, можливість завершити і отримати результати, дізнатися багато і зрозуміти, донести інформацію до інших, публічно виступити. Щось важливе завершиться або новий етап в чомусь важливому, усвідомлення чогось важливого. Дуже сприятливий і хороший для прийняття рішень по ідеям і планам на майбутнє. Можливості змінити відносини, зміцнити відносини, зруйнувати ненадійні і віджилі своє ставлення. Сильний вплив на міжнародну політику і міжнародні відносини. Впливатиме на ідеологію і релігію, світогляд.

  • 26 грудня, кілька днів до і після – нове, нові починання і нові бажання, цілі і прагнення, які можуть бути кардинальними. Великий приріст енергії, віри, надій, бажань і впевненості в майбутньому і прагненнях, цілях. Це все, нове і дії, буде дуже масштабним. Повторні зміни або повторні плани, рестарт. Для людей він принесе зміни в життєвих цілях, нові починання або бажання, а так само кар’єрі і статусі. Дуже сильний пік для політичних і глобальних починань, а може бути усунення старого та початку нового, кардинальних змін. Це можуть бути усунення або трансформація влади, таємної влади, міжнародних питань, території. Можуть бути конфлікти, таємні або терористичні, але не на особистому рівні, а на глобальному і державному. Пік усунення і змін з впливом на владу і політику.

З 9 по 29 грудня інтелектуальний тонус для знаків стихії вогню, особливо Стрільцям. Всім дасть можливості для навчання, дізнаватися більше про зарубіжжя, іноземців, поїздках за кордон, а так же освіті та навчанні. Час виступати перед іншими, ділитися своїми знаннями та ідеями, вести за собою інших. Захищайте дипломні роботи і свої знання, ідеї – це дуже сприятливий період для цього. Багато інформації про політику, новин про ідеологію, міжнародних питаннях і відносинах, «публічної» інформації, але все буде поверхово. Будь-які переговори і спілкування будуть поверхневими, звичайно, ідей буде багато, все роздуто, навіть перебільшено, немає трендів зміцнювальних.

З 20 грудня по 13 січня більше харизми і чарівності, гармонії на душі, для знаків стихії повітря, особливо Водоліям. Всім цей період посилить акцент на відносинах з друзями і публікою. Сприятливий час покращувати і розвивати відносини з друзями, може бути навіть романи. Більше задоволення від публічної активності. На рівні соціуму період пом’якшить відносини соціальні та громадські, менше конфліктів в суспільстві.

З 29 грудня по 16 січня інтелектуальний тонус для знаків стихії землі, особливо Козерогам. Всім дасть інформацію для кар’єри, статусу, цілей, репутації. Всім людям варто вивчати нове для цього, дізнаватися інформацію про це. Плануйте життєві цілі і цікавтеся ними. Дізнавайтеся краще керівництво і спілкуйтеся з ним, а так само важливими людьми. Використовуйте знання для кар’єри і статусу, репутації. Проводьте переговори, проходьте курси, плануйте. На рівні соціуму більше новин про владу і країні, важливих переговорів, угод – це все на рівні держави, не міжнародне. Можливо важливих законів або законопроектів.

Найважливіший тренд, буде з 19 грудня 2019 по 5 (9) лютого 2020 року, а можливо і по середину лютого, на максимальні терміни по середину березня і буде повторюватися восени 2020 року. Цей тренд був уже на початку року, але тоді я не приділила йому такої великої уваги. Цей тренд дасть великі зміни в політиці, державному ладі, соціальному, питаннях влади і диктатури, управління масами (народом). Найсильніше вплив на тих, хто «впливає» на суспільство і світ (важливі політики і лідери), влада, державні структури, а так само великі корпорації і фінансові організації. Тренд повинен буде їх змінити, прибрати, відродити. Це час змін для політики і державного ладу. Посилення диктатури і контролю, шляхом усунення існуючого або відродження старого, початку нового. Я описувала його в гороскопі на 2019 рік. Говорячи простими словами, хтось із важливих політиків (компаній) може покинути свою посаду (положення), а може і навпаки занадто зміцнити свій вплив. Взимку і весною 2019 року його себе дуже добре показав: була зміна влади в Казахстані, президент пішов у відставку дуже м’яко і сприятливо і зміцнив свій статус в країні (зміцнення і відродження); загострення ситуації в Венесуелі, багато хто думав що Мадуро піде, але він залишився (зміна і посилення диктатури); повалення чи смерть якогось африканського диктатора (усунення); несподівані політичні зміни в Україні; і несподівані результати місцевих виборів в Туреччині. За ідеєю, в 2020 році цей період буде довшим і значить впливовіше, у всякому разі взимку.

Важливі тренди \ періоди – тривалістю від року і довше

2019 рік багатий на важливі «річні» періоди, тривалістю на рік і більше. Перший такий період був у гороскопі на березень 2019 року, коли Уран перейшов в Тельця по 2025 рік. Далеко не кожен рік буває по 2 таких важливих «переходи».

Другим буде перехід Юпітера в знак Козерога з 2 (3) грудня 2019 року по 19 (20) грудня 2020 року. Завершується зоряне і щасливе, час зростання для Стрільців і хороші часи для знаків стихії вогню. Починається зоряний час для Козерогів і поліпшення для знаків стихії землі.

Я робила дуже детальний опис Юпітера в Козерозі в гороскопі на 2019 рік, тому приведу цитату звідти.

Юпітер перейде в знак Козеріга 2 (3) грудня 2019 по 19 (20) грудня 2020.

Округляючи до року, Юпітер в останній раз був в Козерозі в минулому столітті 19хх – -36, -48, -60, -72, -84, -96, а в цьому столітті в 2008 році. Для всіх народжених в ці «роки» проходження Юпітера по Козерігу матиме посилений вплив, для статусу і становища в суспільстві, кар’єри, професії, цілей і досягнень, бажань і прагнень, репутації. Буде оновлення, переосмислення, набуття нового в цьому. Для цих людей посилиться акцент на навчанні, здобутті нової життєвої філософії, світогляду. Я розумію, що 2008 рік – це ще діти, але теж можна подумати про професії в майбутньому, ким бути.

Юпітер в Козерозі дасть сприятливий вплив для земних знаків, енергії і впевненості, віри, удачі. Для Скорпіона і Риб він буде непоганим, але потрібно буде працювати для успіху. Для Рака, може, принести великі розчарування і великі сподівання. Терезам і Овнам потрібно бути готовими коригувати свої бажання, не перебільшувати свою значущість, стати скромніше, а гординя і експансія можуть принести шкоду. Детально його вплив для знаків Зодіаку буде описано в гороскопах на грудень 2019 року. А зараз лише коротко, про вплив на соціум (в суспільстві), і на людину (на особистому рівні).

На особистому рівні. Сприятливий вплив для земних знаків. Для всіх людей цей період акцентує питання кар’єри, своїх досягнень, репутації, відносин з керівництвом і батьками, питань правил та порядку, соціальної значущості і поваги, впливу на оточення. Бажання мати престижну кар’єру, хтось зможе кинути свою професію заради нової кар’єри і поваги. Повага і вплив матимуть більше значення, ніж матеріальна сторона. Зросте бажання впливу на оточення, мати посаду або інші способи управляти іншими. В якійсь мірі період посилить тоталітарні бажання, бажання контролювати і управляти, у особистостей. Люди більше будуть прагнути до результатів і цілям, якщо не впадуть в іншу крайність. Це хороший рік для повністю нової професії, нової кар’єри. Взяти на себе обов’язки і виконувати обов’язки, але не попускати і не лінуватися. Людям слід використовувати цей період, проходження Юпітера по Козерігу, для навчання строгості, цілеспрямованості, прагматизму, зібраності, кар’єри в новій сфері. Будь-які проблеми в кар’єрі і статус (всім, що перераховано на початку цього абзацу) будуть значні, як і удачі і можливості. Бійтеся аморальної поведінки, зневаги обов’язком.

У соціумі. Сильний вплив на державу, зміни, поновлення. Це і вплив на політику держави, зменшення демократії і посилення контролю з боку держави. Це вплив на інститути влади, можуть бути створені нові і розширені повноваження існуючих. Вплив на кордони держав. Вплив на права людей і закони, конституції і подібне у держави. Посилення ролі чиновників, президентів, в якійсь мірі парламентів (але тільки в дуже демократичних режимах), все ж Юпітер в Козерозі славиться своїми диктаторами, а не парламентами. Посилення бажання влади, концентрації в одних руках. Говорячи іншими словами, це не час для демократій (але потім в 21-22 роках будуть революційні періоди), а диктатур і автократії. Роль держави і державних мужів стане сильніше і впливовішою. В якійсь мірі посилення націоналізму (цікаво, що в 21-22 роках буде посилення соціалізму), консерватизму (в 21-22 посилення реформаторства), авторитаризму. Посилення впливу права, порядку, якщо зараз в світі – «Дозволено, все що не заборонено», то буде навпаки.
Чому я писала про 2019 рік і 21-22, мені здається, що в 21-22 все, що буде побудовано в 2019 буде зруйновано потім.

Буде багато трендів, важливих, у Юпітера в Козерозі в 2020 році.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на листопад

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
З 19 по 31 грудня – обмани або самообмани в переговорах, спотворення інформації, багато ліні в справах і потурання.

З 6 по 10 грудня – обмани, лінь, багато мрійливості, схильності до ескапізму і самообману, релігії. Творчі дні, багато ідей, але мало реалізації. На глобальному рівні проблеми з нафтою, релігією, ідеологією, морськими питаннями, міжнародними відносинами. Негативний тренд.

З 8 по 23 грудня – тренд, більше впливає на суспільство, глобальний, ніж на особистості. Для особистостей варто зайнятися планами на майбутнє та ідеями, особливо по кар’єрі і репутації, цілі на майбутнє, статус, багатство, інвестиції та збагаченні. Можете реалізовувати важливі проекти. На глобальному рівні – прискорений розвиток політичних і економічних подій, щодо влади, держав, кордонів, торгівлі, інвестицій, особливо міжнародних угод і торгівлі.

З 9 по 13 грудня – нейтральний тренд, що залежить від особистих ситуацій. Вплив на всі відносини і багатство, особисті і ділові, що впливають на статус і кар’єру, репутацію. Він може зміцнити і структурувати, показати результати, зруйнувати слабке. Можете руйнувати відносини або багатство які не приносять користі і безрезультатні, а можете спробувати зміцнити це, зробити капітальні інвестиції або відносини, але точно зможете тверезо оцінити результати того що є.

З 10 по 16 грудня – сприятливий тренд, пом’якшувальний конфлікти і агресію, особливо на глобальному рівні. Тренд активності релігійної, прагнень до вищих ідеалів, дуже абстрактний, добрий для творчості і допомоги іншим, релігійної активності.

12 грудня перший пік, посилення трендів.

З 12 по 15 грудня – нейтральний тренд, залежить від особистих ситуацій. Знову, вплив на всі відносини і багатство, особливо на ті, що впливають на статус і владу. Він може змінити і відродити, зруйнувати і усунути. Можете розривати відносини або витрачати багатство, а можете змінювати це і відроджувати.

З 21 по 24 грудня – негативний тренд. Розриви і порушення правил у відносинах, дурні витрати грошей і фінансові втрати. Сильна сексуальна сторона тренда, необдумані інтриги.

З 23 по 26 грудня – багато енергії і вітальності, готовності до змін і нового досвіду.

З 25 по 30 грудня – дуже сприятливий тренд, багато оптимізму, віри, успішності (особливо для знаків стихії землі), багато бажань і ідей. Вдалий для початку нового, нових масштабних і багаторічних проектів, змін. Хоча, для людей, у яких вже немає можливості для «зростання» в бажаному, цей тренд принесе розчарування і бажання кардинальних змін. Дуже сильний вплив на владу і політику, якісь глобальні і масштабні зміни і починання.
26 грудня другий пік, посилення трендів.

Гороскоп опублікований 23 листопада 2019 року. М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua копіювання гороскопів тільки з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,163