Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на квітень 2019 – Марфа Бомбушкар


Бідний на місяці тренд, але багато періодів. Більшість трендів будуть негативними, грубими, руйнівними. Завершилися м’які місяці, березень (хоча як показала дійсність він і не був настільки м’яким) і лютий, тепер до серпня буде багато проблемних трендів в кожному з місяців. Ймовірно, квітень – це останній місяць, коли можна буде відпочити, мало трендів, всі наступні будуть дуже активними і насиченими.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на березень 2019 або раніше

Вибачте за змішані хронології.

Березень, хоча я і писала, що місяць буде хорошим, виявився не таким вже сприятливим. Розстріл в Новій Зеландії 15 березня – це жах. На жаль, мабуть поки Юпітер буде рухатися по Стрільцеві, релігійні чвари будуть посилені, про це я писала в гороскопі на 2019 рік. Ймовірно, що в 2019 році нас чекають ще подібні теракти і інші релігійні проблеми, скандали, найближчі негативні тренди будуть в квітні місяці, найгірший в кінці квітня.

Президент Казахстану пішов у відставку. Погано розбираюся в цій ситуації, вибачте якщо в чомусь помилилася. Чула, що керував він країною більше 30 років. Важливі політичні зміни. Схоже, тепер я ще більше впевнена, що тренд який змінює політику \ владу почав працювати раніше термінів. У гороскопі на 2019 рік, я писала, що нас чекають великі зміни восени-взимку 2019 року політичні та владні, усунення (позбавлення) \ відродження, але схоже що тренд почав працювати ще з кінця лютого. Скоро його дію завершиться, ближче до середини травня. А після буде повторення, тепер я думаю з жовтня. З жовтня (раніше я вважала, що кінець листопада-грудень) 2019 року в світі знову будуть важливі політичні \ владні зміни і весь 2020 рік багатим на кардинальні зміни (шляхом усунення або відродження) в політиці і владі.

Завершилося слідство у Трампа, коментувати не можу, так як я його навіть в гороскопі на 2019 рік не згадувала (Трампа, хоча розумію, що особистість і країна важливі). Лише можу сказати, що ще в 2018 році я писала, що все погане у Трампа завершитися в 2018 році, про що можете пошукати на сайті.

Брексіт (Brexit) – не трапився, про що я теж писала в гороскопі на 2019 рік, я повторюся, але я не вважаю, що він відбудеться в цьому році. Або він буде вже в 20тих і це буде зовсім інша «історія» (мета \ подія \ реалізація).

Вибори березневі в Україні поки коментувати не буду. Теж про них було згадано в гороскопі 2019, у Порошенка шанси високі (з урахуванням часу, коли робився гороскоп на рік і про Зеленський ще не було відомо).

Пана Зеленського даних про час народження у мене немає і якщо коротко про його характер – він дуже вольова людина і дуже егоїстичний, любить керувати і не любить підкорятися, не знає кордонів багато в чому і любить публіку (у нього дуже вдалий гороскоп для артиста!). Як політик він може бути в міру альтруїстом, надто вже з широкими горизонтами, безкрайніми. Але схильний до образ і диктатури. У Водоліїв першої декади в 2019 році можуть бути несподівані і швидкі зміни. Це ж буде перший політик в Україні Водолій і з насиченими знаками Водолія і Лева? (Може хтось із астрологів українських зробить коментар, тільки без реклами)

В одному я впевнена, що вибори в квітні будуть з дуже швидким і несподіваним результатом, може бути навіть шокуючим. Як я вже писала, подібні вказівки були під час виборів пана Трампа.

Я думаю в Туреччині влада не змінитися. Знаю, що в Туреччині теж вибори.

А тепер про «зоряне» і дуже коротко.

З 10 лютого по 17 квітня інтелектуальний період для водних знаків, особливо Рибам. Для людей час творчого і одухотвореного мислення і спілкування, навчання.

З 14 лютого по 31 березня енергія і активність для земних знаків, особливо Тельцям. А з 31 березня по 16 травня більше активності з енергією для повітряних знаків, особливо Близнюкам. Для людей час спілкуватися і навчатися поверхнево, займатися торгівлею. Період додасть активності для комерсантів, торговців, учнів і вчителів.

В період з 5 по 28 березня могли бути проблеми з бюрократією та інформацією, документами. Повернення старих проблем і проблеми з новими стартами. Могли повернуться старі знайомі і стара інформація, зробили переоцінку цього.

З 1 по 26 березня приріст харизми і товариськості для повітряних знаків, особливо Водоліям. Для людей гарний час для дружби. А особливо хороший період для політиків. А з 26 березня по 20 квітня більше харизми для водних знаків і спілкування, особливо Рибам, більше гармонії. Для людей це час духовних відносин, таємних відносин, духовного сприйняття. Хороший період для духовних наставників.

Кому цікаві деталі, ось посилання на гороскопи: загальний на лютий і загальний на березень.

Піковими періодами в березні були 6 і 21 березня. До речі, піковий період 21 березня буде «повторюватися» 19 квітня (подібний пік, тільки тепер сильніше вплив на тих, хто народився в кінці знака Зодіаку).

Що буде нового важливого в гороскопі на квітень 2019

Гороскоп на квітень буде бідним на тренди для більшості знаків, тільки деяким знакам буде більше подій в житті. Квітень в більшості своїй негативний місяць, змішано хороше і погане. Багато подій пов’язаних з релігією, владою, політикою, міжнародними відносинами, більшість з яких негативні. У цьому місяці буде парочка дуже конфліктних трендів. Нові конфлікти можуть бути розпочаті на початку місяця, коли буде перший пік. В середині місяця бажання домінувати і змінювати, можуть бути політичні конфлікти і соціальні, жорстокість. В кінці місяця багато фанатизму, багато бравади, релігійної напруги. І в кінці місяця можуть бути несподівані події, зміни, в фінансових питаннях, відносинах і конфліктах на особистому рівні і для світу (суспільства). У квітні розпочнеться переоцінка релігії, права, міжнародних зв’язків та повернення. Розпочнеться переоцінка кар’єри, влади, цілей.

Намагайтеся в цьому місяці трохи менше конфліктувати, особливо через релігію і світогляд. По можливості починайте масштабні проекти і навчання до 10 квітня, але не пізніше. Кар’єрні проекти, нові цілі та досягнення (нагороди), починайте до 30 квітня, не пізніше. У цьому місяці буде простіше з бюрократичними питаннями, ніж було в березні.

Пікові періоди квітня, обидва, будуть нейтральними, багато в чому залежать від особистих гороскопів для людей. Обидва періоду будуть впливати на відносини і конфлікти, другий буде зачіпати економіку:
– 5 квітня – нове, нова інформація, нові бажання, багато емоцій, посилення агресії і егоїзму, готовності до дій, прагнень до нового. Хороші дні зайнятися собою, почати щось нове в житті. Для людей – бажання ставити себе вище інших. Це хороші дні відстоювати себе, свою репутацію, боротися за бажання і реалізовувати їх, починати нове. Для суспільства в ці дні можливо початок нових скандалів, конфліктів, посилення агресії і егоїзму. Це хороші дні для нових конфліктів, як для людей, так і в суспільстві (світі).
– 19 квітень – завершення і усвідомлення, можливість розібратися і прийняти рішення. Пік подібний до того, що був 21 березня – знову акцент на всі види важливих відносин. Але в цей раз, ймовірно, раптові рішення або зміни, несподівані події і результати. Для світу цей період може принести несподівані зміни в економіці та міжнародних відносинах.

З 10 квітня по 11 серпня фоновий період, помітний не для всіх. Вплив на питання міжнародних відносин, права, медицини, моря, релігії, навчання – це для суспільства, буде переоцінка існуючого, затримки в розвитку нового, повернення до старого або повернення старого. Повернення старих подій сприятливих і негативних. Ймовірно, посилення впливу релігії на суспільство. Для звичайних людей цей період не найкращий, щоб починати масштабні проекти з зарубіжжям, навчанням, зміною філософії, релігією, судові розгляди, наставництво. Масштабні проекти можуть так і залишитися Вашими бажаннями, мало буде дії і ще менше результатів. Людям теж добре б переоцінити існуюче і повернутися до старого. Найпомітніше період буде для Стрільців.

З 17 квітня нарешті завершиться період який підсилює спілкування, навчання, інтелект у водних знаків, який був з початку лютого. Тепер з 17 квітня по 6 травня більше спілкування, новин, можливості навчатися новому і інтелектуальний тонус у вогненних знаків, особливо для Овнів. Для людей це час егоїзму в спілкуванні, боротьби за свої ідеї і знання, складніше буде сприймати ідеї і знання інших людей, але легше боротися за свої. Час для самонавчання. У суспільстві більш яскравими будуть словесні перепалки, інформаційні скандали, особливо в кінці квітня.

Ще один період для вогненних знаків, і знову з сильним впливом для Овнів, з 20 квітня по 15 травня більше харизми, публічності, активніше в стосунках. Для людей цей час може принести конфлікти, а може принести активні дії у відносинах – це завоювання партнерів і коханих, посилення конфліктів і нетерпимість з ворогами і в стосунках, бажання показати себе і звернути увагу до себе. Для суспільства період не настільки важливий, але теж будуть більш активні відносини. У травні будуть конфліктні і тренди які розчаровують.

Останній період буде з 30 квітня по 18 вересня, торкнеться він влади, політики, держави, закону і порядку на рівні суспільства. Дасть можливість переоцінити і зміцнити, посилення тоталітаризму і порядку, переоцінка влади, повернення. Період фоновий, не всім помітний. Для людей період негативний для нової кар’єри, довгострокових планів і цілей, боротьби за нові нагороди і досягнення – це все сповільниться, регрес, переоцінка, але можна спробувати повернути старе.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на квітень

Короткі періоди, що впливають на спілкування, навчання, поїздки, інформацію, документи:
З 10 по 13 квітня – намагайтеся не перебільшувати свої знання, проекти, спілкування, обіцянки. Обережніше з плітками, обманами, поїздками.

Перший пік – 5 квітня.

З 8 по 12 квітня – занепад сил, можлива депресія і розчарування, варто берегти серце і голову. Не беріться за складне, небезпека для репутації та кар’єри, стримуйте егоїзм і конфліктність. У суспільстві можуть бути конфлікти з владою, порушення законів або екзальтація влади.

З 8 по 11 квітня – романтичний і творчий тренд, багато що залежить від особистих гороскопів. Можуть бути нові романи або зради, нова творчість або багато ліні. Тренд для творчих особистостей і одухотворених. Гарний час допомагати іншим, але варто побоюватися обманів і дурних вчинків з грошима.

З 11 по 15 квітня – ще один конфліктний тренд для соціуму, грубий, що усуває. Можуть бути хворобливі втрати або тиск. Для людей в цей час, знову, варто берегти кар’єру і репутацію, побоюватися втрат і травм, конфліктів.

З 12 по 16 квітня – прилив енергії, віри і оптимізму, особливо вогненним знакам. Хороші дні для благодійності, наставництва, допомоги іншим. Для суспільства багато духовного завзяття, інформації, показу релігії і міжнародних відносин.

З 14 по 17 квітня – намагайтеся менше витрачати в ці дні, менше вимагати від інших людей, менше давати іншим. Тренд негативний для відносин і фінансів, судів. У суспільстві можуть бути конфлікти.

Другий пік – 19 квітня.

З 20 по 25 квітня – нейтральний тренд, залежить від особистих гороскопів. Багато енергії, багато завзяття, егоїзму, несподіваних вчинків, змін. Швидкий розвиток будь-яких подій. У суспільстві можуть бути великі і несподівані політичні та економічні зміни, революції, руйнування.

З 24 по 25 квітня – ще один конфліктний тренд, скоріш за все конфлікти релігійного характеру і через ідеали. У ці дні може бути багато ліні і неуважності, намагайтеся не братися за складне і об’ємне. Для суспільства загострення фанатизму.

Гороскоп опублікований 26 березня 2019 року. М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua копіювання гороскопів тільки з дозволу і посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,170