Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на лютий 2019 – Марфа Бомбушкар


Загальний гороскоп на лютий один з найсприятливіших в 2019 році, якраз час перепочити після складного січня. У лютому буде багато новин і спілкування, але все це буде дуже швидкоплинним і імпульсивним, може бути мрійливим. Напружені тренди будуть помітні не для всіх, взагалі напружених трендів буде вкрай мало в лютому, хоча деякі можуть принести нові соціальні негативні події. Місяць пролетить швидко.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на січень 2019 або раніше

На жаль, через велику завантаженість, в загальному гороскопі на лютий не буде аналізу гороскопу на січень. Січня один з найважливіших місяців в 2019 році, що приносить нові події, нове.

Що буде нового важливого в гороскопі на лютий 2019

Місяць буде багатим на події, особливо спілкування, новини, ідеї! Багато метушні і дрібниць, поривів, активних дій, багато енергії (особливо вогненним і повітряним знакам), бажань. Я вважаю місяць гармонійним. Напружені тренди були в минулому гороскопі, хоча один з них ще буде тривати в лютому. У лютому напружений тренд, новий, буде всього лише один і він буде в самому кінці місяця. У лютому події розвиватимуться швидко, всі тренди і періоди будуть швидкі, без затримок і повернень, переоцінок, лише рух вперед.

У лютому буде кілька нейтральних, але сильних, трендів. Які можуть бути як позитивними так і негативними, залежно від особистих обставин і гороскопів. З 10 по 16, 16 по 20, 21 по 24 в лютому, вони будуть короткостроковими і ймовірно не сильно негативними навіть якщо особисті обставини привертають до цього. Я вважаю лютий місяць гармонійним і таким, що дає можливість спілкуватися, публічних активностей.

На рівні суспільства, соціальному – конфлікти, агресія, аварії, травми, можуть бути спочатку місяця (до 7 \ 9) і в середині з 10 по 16 лютого. Якщо Ви схильна до конфліктів людина або часто потрапляєте в колотнечі і аварії, то може бути, Вам варто бути обережніше.

Піковими періодами будуть 4 і 19 лютого, другий період буде сприятливим, під час першого можуть бути конфлікти і агресія:
– 4 лютого – нове, нові бажання або можливості, при цьому багато імпульсивності і незвичайності в можливостях і бажаннях. Дуже активний соціальний пік, для соціуму, політики, громадськості. Можете Ви (людина) брати участь активно в соціумі, так і просто соціум стане «активніше», щось нове і велике, масштабне. Багато новин і спілкування, багато ідей, багато агресії в суспільстві. Для особистостей це непоганий час почати реалізовувати свої плани або щось планувати, вступати в клуби, зайняти активну соціальну позицію або політикою, оновити дружбу.
– 19 лютого – кульмінації, усвідомлення, рішення, завершення. Багато енергії для земних знаків. Час вирішувати заземлені питання, приділіть увагу здоров’ю, звичкам, вихованцям, роботі, обов’язкам. Варто серйозніше оцінити фінанси і відносини, спробувати зміцнити їх або зруйнувати. Обережніше треба бути з ідеями й обіцянками, не перебільшувати. Багато інформації, варто використовувати інтуїцію.

З 4 лютого по 1 березня трішки більше гармонії і спокою, посилення чарівності і харизми, у земних знаків, особливо у Козерігів. Для людей це час налагоджувати відносини з керівництвом, оновлювати відносини, позбавлятися, зміцнювати. Час зайнятися всіма відносинами, які впливають на Ваш статус, репутацію, досягнення і цілі. Вороги можуть сильно впливати на репутацію і конкуренти. У відносинах з вищестоящими людьми можуть бути романи. У суспільстві більше акценту на право, відносини між масами і керівництвом країни, політиками.

З 10 лютого по 17 квітня, інтелектуальний тонус у водних знаків, особливо у Риб – це можливість за пару місяців навчитися новому і в березні повторити \ відродити старе, всім водним знакам варто розвивати свої знання, як практичні, так і езотерічні. Для соціуму цей час творчих і духовних ідей і новин, релігія, поезія, містика, езотерика. Можна дізнатися нове про благодійність. У світі буде більше таємних переговорів, прихованої інформації.

З 14 лютого по 31 березня більше фізичної енергії, та й в цілому енергії і енергійності у земних знаків, особливо у Тельців. Для людей це час заробляти гроші, збагачуватися матеріально, відстоювати свої фінансові та матеріальні права, може бути витрачати свої накопичення на щось. У суспільстві активніше будуть фінансова і матеріальна сфери, вплив на економіку, банківську сферу, відстоювання своїх прав. Цього року період буде сприятливим (може бути віришиться, після мітингів або подібного, питання шатдаун в США або Брексіта).

Не особливо сильний, але все ж середньостроковий період з 22 лютого по 5 березня, дає більше енергії фізичної і вітальності, особливо земним знакам і особливо Рибам і Тельцям. Для людей це час працювати над своєю духовністю, творчістю, езотерикою, вірою, фінансами, багатством, заробіткам. Відстоювати права, досягати нового, реалізовувати проекти і бажання. У світі цей період повинен згладити конфлікти, особливо якщо вони з фізичним насильством і агресією. Посилить релігійні завзяття і бажання, а також фінансові і матеріальни.

Останній тренд буде з 3 декади лютого по 2 декаду липня, може бути з березня по травень, точно в кінці року (з грудня). Я не впевнена зовсім в термінах цього періоду, в тому що він «спрацює» в лютому. Тому так все розмито. Я опишу його лише на рівні соціуму, для нього він впливовіше, звичайно, якщо він спрацює. Цей тренд дасть великі зміни в політиці, державному ладі, соціальному, питаннях влади і диктатури, управління масами (народом), вплив на тих хто впливає (важливі політики і лідери), влада, державні структури, а так само великі корпорації і фінансові організації. Період повинен буде їх змінити, прибрати, відродити. Це час змін для політики і державного ладу. Посилення диктатури і контролю, шляхом усунення існуючого або відродження старого, початку нового. Я описувала його в гороскопі на 2019 рік, не думаю, що варто поки приділяти йому велику увагу. Говорячи простими словами хтось із важливих політиків (компаній) може покинути свою посаду (положення), а може і навпаки занадто зміцнити свій вплив.

Короткі періоди в гороскопі на лютий

Короткі періоди, що впливають на спілкування, навчання, поїздки, інформацію, документи. Таких коротких періодів буде дуже багато, терміном на 2-3 дні, але їх описувати я не буду. З тих що варті уваги:
– З 18 по 20 лютого – акуратніше з мріями і обманами, багато творчих ідей і гарний час для творчих проектів, а ось серйозні розрахунки і переговори краще відкласти.
– З 21 по 24 – схильність все роздувати в спілкуванні і справах, перебільшувати! Не обіцяйте багато і не беріться за занадто багато, не базікайте зайвого. Особливо в навчанні і таємниці, плітках. Обережніше з відрядженнями, торгівлею, судовими справами, переговорами і угодами.

З 1 по 4 лютого – час несподіваних можливостей, подій і вчинків у відносинах і матеріальному-фінансовому. Швидкі закоханості і здійснення покупок. Події в ділових відносинах, переговорах. Використовуйте осяяння для відносин і багатства.

Пік 4 лютого.

З 10 по 16 лютого – тренд залежить від особистих гороскопів, повинен бути позитивним, але може комусь бути негативним. Багато енергії (особливо Овнам), реалізації несподіваних бажань і прагнень, готовності до дій, імпульсивності. Час будувати або час руйнувати, але точно – час діяти. При негативізм можуть бути конфлікти і травми. У суспільстві це період активних дій, може бути дуже конфліктних, оновлення воєн і агресії, конфліктів між народом і владою.

З 16 по 20 лютого – тренд залежить від особистих гороскопів, нове, може бути позитивним і негативним. Акцент на відносини і фінанси, статус, репутацію. Можна зміцнити відносини і фінанси. Час для довгострокових інвестицій і капітальних покупок. Але можуть бути зруйновані слабкі відносини і слабке багатство (витрати або незадоволеність в доходах). Варто зміцнювати репутацію і боятися втратити її, якщо вона слабка.

Пік 19 лютого.

З 19 лютого по 2 березня – вдалі дні для переговорів, угод, здійснення покупок, просто спілкування, флірту. Гарний час писати листи, обговорювати хвилююче і цікаве для Вас, дізнаватися більше про інших. Час для інтелектуальної творчості, поезії, малювання, музики. Особливо сприятливі для цього дні Козерігам і Рибам.

З 21 по 24 лютого – тренд залежить від особистих гороскопів, нове, може бути позитивним або негативним. Акцент на відносини і багатство. Можуть бути витрати або доходи, сприятливі або негативні зміни в багатстві, якщо є ризик – краще не ризикувати. У відносинах може бути посилення почуттів так і позбавлення від любові. У ділових відносинах може бути бажання керувати і домінувати, але можна і глибше зрозуміти слабкості ворогів і своїх партнерів.

З 28 лютого по 3 березня – негативний тренд, остерігайтеся витрат і матеріальних втрат, змін у відносинах. Можуть бути розриви з партнерами або необдумані вчинки, інтриги. Для одиноких цей період краще – можливість інтриги. Обережніше з укладенням необдуманих угод, інвестицій, відносин з керівництвом.

Гороскоп опублікований 26 січня 2019 року. М. Бомбушкар.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,388