Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на травень 2019 – Марфа Бомбушкар


Перша декада місяця буде напруженою, всі негативні тренди будуть під час неї. З другої декади і майже до самого кінця місяця тільки сприятливі і нейтральні (залежать від особистих гороскопів) тренди. Протягом місяця буде дуже багато інформаційних періодів для різних знаків і стихій, багато спілкування всім, навчання, новин, інтелектуальних періодів. Місяць буде насиченим на тренди, більшість сприятливі і продуктивні, не на часі відпочивати. Повторення хорошого тренда для влади, духовенства, духовних і державних питань, для людей і для суспільства. Дуже сприятливий місяць для знаків землі.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на квітень 2019 або раніше

Коротко, з відносною хронологією і коротко. У квітні 2 Пасхи і стежити за новинами не було часу.

Пікові періоди в квітні виявилися негативними, хоча я тільки 1й пік вважала негативним і конфліктним.
– Перший – 5 квітня. Нові зіткнення, масштабні, в Лівії. Загострення мітингів в Венесуелі і Франції, та й в інших країнах. Загострення відносин між США і Іраном.
– Другий – 19 квітня. Пожежа 15 квітня в Нотр-Дам. 21 квітня – теракти в Шрі-Ланці. Вибори в Україні, дали несподіваний результат (про це я ще в гороскопі на 2019 рік писала, в загальних гороскопах на лютий і березень).

Ці всі події відбувалися на фазах Місяця, повинні, змінювати перебіг і давати / робити важливі зміни. Брексіт так і не відбувся, тепер його перенесли на кінець жовтня. І ось що буде в жовтні мені сказати складно, якщо він не відбудеться, то ймовірно його вже не буде ніколи або його можуть, знову, відкласти. Ще років зо 2 в ЄС можуть бути проблеми, зі стабільністю, але потім буде краще або завершення.

З 31 березня по 16 травня більше енергії для знаків землі, особливо для Тельців. Детально період описаний в загальному гороскопі на березень.

З 10 лютого по 17 квітня був період інтелектуальний і інформаційний для водних знаків, особливо для Риб, описаний в загальному гороскопі на лютий. З 17 квітня по 6 травня інтелектуальний і інформаційний період для вогненних знаків, особливо для Овнів, описаний в загальному гороскопі на квітень.

З 26 березня по 20 квітня було більше харизми і гармонії для водних знаків, особливо Рибам, опис в гороскопі на березень. З 20 квітня по 15 травня харизма у вогненних знаків, особливо для Овна, хоча може бути менше гармонії, опис в загальному гороскопі на квітень.

Що буде нового важливого в гороскопі на травень 2019

Насичений на тренди місяць, більшість із трендів впливатимуть на фінансові питання і інформацію. Не варто відпочивати в цьому місяці, час заробляти гроші і отримувати зв’язки, обговорювати проекти і починати проекти. Більшість трендів впливатимуть на відносини, спілкування, переговори, фінанси, здійснення покупок, збагачення, міжнародні відносини, судові питання, інформацію. Конфліктів, напружених трендів, буде найбільше в перших 10-11 днів місяця і вони будуть посилені піковим періодом. З другої декади гороскоп сприятливий, багато хороших трендів (особливо деяким знакам) і кілька нейтральних (що залежать від особистих гороскопів). Все небезпечне і складне плануйте на 2 і 3 декаду місяця. В самому кінці травня, в останніх 3 дні, буде парочку негативних трендів з впливом на спілкування і інформацію. У травні можна і відпочивати, бажання відпочинку буде, але краще працювати. Можна братися за складне, але не довгострокове. Беріться за проекти, які можна швидко реалізувати, беріться за багато короткострокових і легких проектів і планів. Важливі події в особистих і ділових відносинах, події, які приведуть до змін, плануйте на середину травня. Місяць поверне хороший тренд для роботи над духовним і цілями, кар’єрою і вірою, репутацією і одухотворенням, який був в січні-березні, цей тренд дуже хороший для Козерогів і Риб, та й іншим теж буде сприятливим, якщо посилено працювати.

Пікові періоди 4 і 18 травня і обидва будуть впливати на багатство:
– 4 травня – час починати нове, можуть бути новини, нові події. Починати краще всього в фінансах, новий проект з метою збагачення, інвестиції, почати щось збирати або колекціонувати. Пік буде конфліктним. У суспільстві можуть бути конфлікти, вірогідні скандали і агресія, через релігію, навчання (університети, школи, різні питання навчання), право, міжнародні відносини. Для суспільства цей пік може принести зміни фінансового плану. Пік може бути напруженим і мінливим.
– 18 травня – час завершувати старе або переходити на новий рівень, приймати рішення. Знову, варто приділити увагу фінансів, накопичень, інвестицій, виплат, боргам, кредитам, колекціям і прибуткам. Пік буде сприятливим.

З 6 по 21 травня інтелектуальний тонус, багатий на новини та спілкування період для земних знаків, особливо Тельцям. Для всіх цей час думати про фінанси, збагаченні, інвестиціях, накопичений і колекціям. Для світу період дасть інформацію про багатство, фінансовій системі, планеті земля. Багато хороших трендів. Час сприятливо для бізнесменів, інвесторів, банкірів.

З 15 травня по 9 червня ще один період з впливом на багатство, збагачення і заробітки, інвестування, хороший період. Він більш помітний земним знакам, дасть більше харизми і гармонії, творчої, особливо Тельцям. Для людей час заробляти гроші, здійснювати капітальні покупки, оновити свої колекції. Займіться душевними і матеріальними цінностями. Для суспільства цей період активує фінансові питання, інвестиційні, цінностей. Ще один сприятливий період для бізнесменів, особливо банкірів та інвесторів.

З 15 травня по 19 липня (може бути до 30 липня), повторення одного з найважливіших трендів 2019 року (з урахуванням довгостроковості протягом року), був з 8 січня по 4 березня (опис в загальному гороскопі на січень 2019). Цього разу ймовірно повторення старого, повернення до старого, переоцінка того що було, але буде і новий досвід. При інших методиках обчислення строку він може тривати весь 2019 рік. Рідкісний тренд, в наступний раз подібне буде через 14-17 років (точно не вважала) … Позитивний, гармонійний, але потрібно працювати щоб були результати – діяти. Тренд впливатиме на духовний світ, релігію, віру, сприятливо і стабілізуючі, зміцнює і структурує. Вплив на церкву і державу, благодійні організації та структури, правові питання, влада. На особистому рівні час зайнятися кар’єрою якщо вона пов’язана з творчістю і релігією, гарний час зміцнити творчість і віру, працювати над своїми мріями та ідеями, прагнути до ідеалів. Слухайте свою інтуїцію про довголітніх проектах і цілях, працюйте над тим, що вона Вам радить \ пропонує. Період сприятливий, але вимагає праці, не манна небесна, а потрібно працювати. На рівні соціуму це період зміцнення релігійних інститутів і релігії, творчості, морського права, питань нафти. Пом’якшить і зробить «добрішими» державні структури \ системи, держава (а) буде більше допомагати іншим і своєму населенню. Гарний час для державних службовців, щоб допомагати іншим. Релігійним діячам для зміцнення свого статусу. Час політиків і релігійних діячів. Зміцнення нафтових «питань». Найпомітніше період Рибам і Козерогам.

З 16 травня по 2 липня період додасть енергії для водних знаків, особливо Ракам. В цьому році це перший приріст енергії для стихії води, останній був в листопаді-грудні 2017. Під час періоду буде багато сильних негативних трендів, конфліктних, дуже емоційних і можливі агресивні емоції. Для людей це час емоційних вчинків і бажань, більше емоційності, більше сильних скандалів на емоціях. Але буде і можливість поділитися своїми емоціями, направити емоційну енергію на позитив. Особливо варто приділяти увагу сімейним скандалам і захисту сім’ї, нерухомості, того що належить Вам. У суспільстві період посилить конфлікти патріотичного спрямування, можуть бути конфлікти між народом і владою, між державами.

З 21 травня по 4 червня період посилить інтелект для повітряних знаків, особливо Близнюкам. Всім людям період дасть інтелектуальний тонус, час для навчання себе новим навичкам. Це не час для вищої освіти, глибоких знань, але можна щось вивчати і чогось навчитися, хоча б читати книги і дізнаватися цікавить, підвищує фаховий рівень. Буде багато новин, поїздок, спілкування і знайомств. Активніше в бізнесі, торгівлі, відрядженнях. Для суспільства період дасть багато новин, переговорів, різної інформації. Час для журналістів, мандрівників, торговців.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на травень

Короткі періоди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля), документи, недалекі поїздки:
– Негативні: з 1 по 3 травня, з 29 по 31 травня і з 30 травня по 1 червня – ці два тренди небезпечні обманами і експансією, лінню.
– Сприятливі: з 2 по 4, з 16 по 19 і з 17 по 19 – ці два періоди гарні для укріплень і змін.
– Нейтральні: з 7 по 9 – багато ідей, різкі і імпульсивні вчинки, може бути щось нове або руйнування існуючого.

З 3 по 8 травня – конфліктний і скандальний тренд, конфлікти і скандали будуть починатися швидко і так само швидко сменіваться, ймовірно вони будуть масштабними. Може бути підвищена агресія і грубість, жорстокість, в суспільстві і серед людей. Вірогідні проблеми релігійного спрямування, судового, мітинги. Несприятливі дні для переговорів, судів, угод, навчання.

Перший пік 4 травня, посилення всіх трендів, нове.

З 6 по 9 травня – варто серйозніше ставитися до грошей і відносинам, договорами і діловим зв’язкам. Тренд може принести засмучення, розчарування, обмеження. Можуть бути скандали, порушення домовленостей. Дорогі покупки і дурні витрати на себе краще відкласти, стримуйте бажання витрачати матеріальне. До судів, важливих переговорів, висновків угод і особистим відносинам слід ставитися серйозніше, багато не вимагати, не порушувати правила.

З 8 по 11 травня – два паралельних тренда, один сприятливий – інший негативний, їх якості можуть розмити один одного. Обидва тренда будуть впливати на відносини і фінанси, посилення сексуальності, більше спілкування. Негативний – багато ревнощів, готовності до грубих вчинків, ризику і усуненням у відносинах і фінансах. Негативний може дати матеріальні втрати або розриви у відносинах, ревнощі, маніпулювання і владність. Особливо потрібно бути обережніше з діловими відносинами, з відносинами з керівництвом і важливими людьми. Це останній напружений тренд в гороскопі на травень. Сприятливий – це можливість розширити відносини, знайти нові, повернутися до старих. Можливість зробити вдалі покупки або інвестиції. Можливість для успішних судових рішень або важливих переговорів, довести свою правоту або схилити інших до своєї думки. Можливість добре відпочити.

З 9 по 13 травня – час працювати над своєю вітальністю і статусом, кар’єрою, можна займатися творінням (якщо Ви творча особистість). Покажіть себе керівництву, хороші дні для лідерів і цілеспрямованих особистостей. Час зміцнювати і переоцінювати репутацію і довгострокові плани, творчі та кар’єрні.

З 12 по 16 травня – час змінювати себе, тренд додасть глибини, сили волі, впевненості в собі. Знову можна займатися творчістю. Варто зайнятися психологією і психіатрією, сексологією, змінювати себе. Можна робити складні позбавлення в житті, від звичок і паттернів до позбавлення від чогось важливішого (людей, кохання, кар’єри, хірургічних операцій, планів на майбутнє, колекцій і проектів). Час використовувати свою силу волі для отримання бажаного. Дуже хороший тренд для внутрішніх змін.

З 17 по 20 травня – нейтральний тренд, може бути хорошим і поганим, все залежить від особистих гороскопів. Вплив на фінанси (збагачення) і відносини. Раптові закоханості і нові відносини, швидкоплинні романи. Готовність розірвати обтяжливі стосунки, здобути свободу. Раптові покупки або фінансові витрати, можете вирішити щось почати збирати і колекціонувати, а можете вирішити витратити то що у Вас є. Думайте самі і вирішуйте самі. Час швидких змін і імпульсивних.

Другий пік 18 травня, посилення трендів, кульмінації.

З 20 по 23 травня – час для навчання, переговорів, угод і торгівлі. Хороші дні показати свої знання іншим. Будьте більше на публіці і заводьте нові знайомства, багато спілкування і новин в ці дні. Тренд хороший для інтелектуальних навантажень, найкраще братися за багато проектів швидкоплинних.

З 30 травня по 2 червня – хороший тренд для фінансів (збагачення) і відносин. Під час цього тренда варто все зміцнювати, оформляти, розбиратися у всьому, бажано братися за довгострокове і капітальне. Здійснюйте довгострокові інвестиції або капітальні (серйозні) покупки, договори, переговори. Зміцнюйте стосунки, оформляйте ділові та особисті стосунки, проводьте переговори, приділіть увагу правилам і домовленостями.

Гороскоп опублікований 26 квітня 2019 року. М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua копіювання гороскопів тільки з дозволу і посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,164