Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на січень 2019 – Марфа Бомбушкар


Дуже насичений гороскоп на січень 2019 року. Січень буде одним з найбільш насичених місяців в 2019 році, найконфліктнішим і агресивним (тренди до середини лютого), самим «розпочинаючим» нове в році. Багато нових періодів і трендів, дуже багато інформації, переговорів. У січні будуть вперше 2 сильних тренда, середньострокові і / або довгострокові, що впливають на духовну сторону життя, навчання, статус, досягнення, сильніше вплив на соціум, після вони будуть повторюватися протягом року 3 рази – це свого роду «символи» цього року, як рік почнеться так він і пройде. Багато нових починань.

Ще в загальному гороскопі на грудень 2018 я попереджала про те, що загальні гороскопи на грудень 2019 і січень 2019 будуть вкорочені. Я не буду порівнювати гороскоп на місяць з минулим місяцем.

Тому відразу ж приступаю до важливих подій в гороскопі на січень 2019.

Що буде нового важливого в гороскопі на січень 2019

Основне про гороскоп було сказано в першому абзаці, місяць буде насичений і важливий, багато нових стартів. Скоріш за все, як я вважаю, в січні почнеться період, який триватиме до середини лютого, який може принести нові конфлікти, посилиться конфліктність, це самий «грізний» період в 2019 році. Найбільше нових подій в житті буде у Козерігів, для них цей місяць буде важливіший за всі інші в році.

Піковими періодами в січні будуть:
– 6 січня, перший пік, час нових стартів, але намагайтеся до всього підходити серйозніше. Можуть бути мріяння і гарний час для творчості, допомоги іншим, духовного розвитку. Намагайтеся не перебільшувати і не вступати в конфлікти на словах. Приділіть увагу кар’єрі, статусу, досягненням.
– 21 січня, другий пік, час завершень і розумінь, несподіваних змін і подій. Основний акцент це несподівані події, ймовірність конфліктів, масштабних фінансових і матеріальних операцій. Дуже насичений на різні події, активності, результати в різних сферах життя. Бійтеся конфліктів і обманів.

Приплив енергії для вогненних знаків, особливо Овнам, з 1 січня по 14 лютого. Ймовірно, що енергія буде нестабільною, особливо для Овнів, з перепадами. У світі це той самий «самий конфліктний» період про який я писала протягом гороскопу. Особливо його тренди, тривалістю в декілька днів в січні і лютому. У світі можуть бути конфлікти, війни, агресія і скандали, оновлення існуючих, виникнення нових, відновлення старих. Через егоїзм і бажання домінувати. На особистому рівні зростуть бажання, прагнення, схильності до авантюр і діям, початку нових прагнень, ініціатив, схильності гнути свою лінію. Увага, на особистому рівні період небезпечний тільки людям схильним до скандалів, насильства і подібного.

Один з основних 2х трендів цього року розпочнеться 2 січня і буде по 26 січня (максимум плюс 7 днів), після він ще буде повторюватися 2 рази в цьому році. Тренд рідкісний, він і його повторення бувають приблизно кожних 5-6 років. Тренд негативний. При цьому, дивлячись яку методику обчислень астрологічних використовувати для строку цього періоду, максимум він може бути від 18 грудня до 18 лютого. Це період акцентуватиме релігію, духовні питання, містику, благодійність, жертовність, схильність до навчання і усвідомлення, творчості і марень, міжнародні відносини і право, нафту. Цього разу дуже сильний акцент на духовне і містичне. Досить абстрактний тренд, який стосується питання релігії і духовності, наставництва, навчання, «усвідомлення і прозріння». На рівні обивателів він дасть схильність до перебільшення всього, ймовірних обманів, бажання більшого, сильний стимул до духовних і містичним питань, фанатизму. На більш прагматичному рівні він торкне судові питання, питання навчання і поїздок, зарубіжжя, підтримки та спонсорства, наставництва. На рівні соціуму він торкнеться міжнародних питань і договорів, кордони, питання моря, нафти, міжнародне право, фанатизму і релігійності. В цілому, для обивателів і для соціуму, під час цього тренда не варто перебільшувати, потрібно бути обережніше з обіцянками і обманами, бажаннями. Складно буде дотримуватися графіка, бажань, схильності до змін і перебільшення зростуть багатократно. Можуть бути «гойдалки» в міжнародних відносинах, релігії та релігійних питаннях, нафти, творчості. Найпомітніше Рибам і Стрільцям. Цього разу період не буде настільки сильний, його наступні повторення будуть сильніше.

З 5 по 24 січня інтелектуальний тонус у земних знаків, особливо у Козерігів. Для людей це час навчатися новому корисному для кар’єри, проводити переговори щодо кар’єри і статусу, використовувати свої знання для кар’єрного і статусного зростання, заробляти знаннями повагу. Дізнавайтеся про досягнення, кар’єру, статус.

З 7 січня по 3 лютого харизма і привабливість у вогненних знаків, особливо у Стрільців. Для людей період сприятливий для спілкування, публічності.

З 7 серпня 2018 по 6 січня 2019 року був фоновий період, що впливає на революції, мітинги, вчених і науку, політику. Повернення старого, переоцінка існуючого, затримки в розвитку нового.

Другий з основних 2х трендів 2019 року розпочнеться 8 січня і буде по 4 березня (максимум плюс 10/14 днів). Теж рідкісний тренд, буває навіть не можу точно сказати, наступний буде через 14-17 років… Позитивний тренд. При цьому, теж, дивлячись яку методику обчислень використовувати, можливо він вже працює з грудня 2018 і буде по 2020 рік, іншими словами кажучи протягом усього 2019 року. Тренд так само буде впливати на духовний світ, релігію, віру, але вже сприятливо і стабілізуючи, що зміцнює і структурує. На особистому рівні час зайнятися кар’єрою якщо вона пов’язана з творчістю і релігією, гарний час зміцнити творчість і віру, працювати над своїми мріями та ідеями. Слухайте свою інтуїцію про довголітні проекти і цілі, працюйте над тим, що вона Вам радить \ пропонує. Період сприятливий, але вимагає праці, не манна небесна, а потрібно працювати. На рівні соціуму це період зміцнення релігійних інститутів і релігії, творчості, морського права, питань щодо нафти. Найпомітніше період Рибам і Козерігам.

З 13 по 23 січня сприятливий час для відносин, любові, романтики. Посилення сексуальності. Непоганий період для ділових питань, але намагайтеся не перебільшувати і не скандалити (паралельні тренди), уважніше будьте при укладанні угод і договорів. Можете робити дорогі покупки, покупки за особистим бажанням, вони будуть сприятливі.

Останній період в січні з 24 січня по 10 лютого. Час інтелектуального тонусу у повітряних знаків, особливо у Водоліїв. На рівні суспільства – ці дні дадуть більше спілкування, політичної інформації і можливості публічно виступати, схильності до експериментів і науці. Хороші дні для політиків і ораторів, учених.

Короткі періоди в гороскопі на січень

Короткі періоди, що впливають на спілкування, передачу інформації, навчання, поїздки, інформацію. Весь місяць буде насичений ними:
– Негативні: 6-10, 22-24 – конфлікти.
– Позитивні: 3-5 – прискорення.
– Нейтральні, що залежать від особистих гороскопів і особистих життєвих обставин: 12-14, 17-19 – це дні, коли можна глибше зрозуміти і розібратися в інформації, що цікавить Вас, для серйозних початків.

Перший пік 6 січня.

З 9 по 13 січня – період залежить від особистих гороскопів, багато сили волі в ці дні, можливості змінити себе і впливати на інших. Дні напружені, бажання домінувати і керувати, схильність до ризику. У світі буде більше грубості, втрат.

З 17 по 24 січня буде маса почала різних трендів \ періодів. Більшість з них проблемні.

З 17 по 21 (22) січня – період несподіваних вчинків, ексцентричної поведінки, бунтарства. Можливих романів, конфліктів любовних, інтриг. Бажання показати себе в суспільстві, порушувати правила, егоцентризм.

З 18 по 24 січня – конфліктний період, посилення конфліктів. Схильність порушувати і руйнувати, не підкорятися авторитетам і тиснути на інших людей. У суспільстві посилення конфліктів між народом і владою. Період буде згладжений іншими сприятливими паралельними періодами, але все ж краще бути обережніше.

З 19 по 22 січня – романтичні дні, але можуть бути дуже оманливими, мрійливими, посилення схильності до інтриг і обманів в любові або самообманам. У справах, бізнесі, в цей час потрібно бути обережніше.

З 20 по 24 січня – ще один романтичний період, особливо для Стрільців. Час поліпшити й обновити відносини, а можна позбутися і знайти нові. У ці дні буде схильність бажати більшого і перебільшувати, але воно буде сприятливе. Гарний час для дорогих покупок, масштабних змін у відносинах. Вдалі дні для ділового співробітництва та збагачення, але потрібно бути серйозніше.

Другий пік 21 січня.

З 21 по 29 січня – більше енергії, хороший час для реалізації планів і бажань, активних дій, роботи над масштабними цілями і проектами. Ефективні дні для навчання, розширення знань, відстоювання своїх поглядів.

З 27 січня по 1 лютого – час для публічних виступів, багато новин, гарний час для інтелектуальної творчості, показати свої знання, «сяяти» знаннями.

З 30 січня по 5 (7) лютого – місяць завершиться конфліктним трендом, конфліктний тренд, знову бажання домінувати, тиснути, порушувати, руйнувати, усувати (навіть силою). Посилення скандалів, агресії, конфліктів. Цей період буде найбільш конфліктним. Бійтеся травм, не робіть операції, намагайтеся не втратити важливих людей через конфлікти і фінанси. Агресивний період для суспільства.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп опублікований 19 грудня 2018 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 12 T. 0,169