Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на листопад 2019 – Марфа Бомбушкар


У листопаді найкраще відпочивати. Бізнесменам, торговцям, вченим, тим хто хоче почати новий проект, зайнятися новими бюрократичними питаннями, студентам, всім хто працює з інформацією – до 20 листопада краще нове не починати. Можете повернутися до старого, переробити і завершити. Людям схильним до конфліктів – схильності будуть посилені, краще поки відкласти все і відпочивати. Гороскоп на листопад не настільки негативний, негативних трендів буде мало, але вони будуть сильними. Місяць хороший для публіцистики і публічних виступів, самонавчання, поглиблення знань. Намагайтеся дуже акуратно відстоювати свої права і бажання. Починайте займатися своїми кар’єрними відносинами.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на жовтень 2019 або раніше

Цілком ймовірно, дуже схоже, що в цьому році у мене не буде часу порівнювати гороскопи. Тому аналіз лягає на плечі читачів. Кому цікаво, «Загальний гороскоп на жовтень 2019», може самі прочитати і проаналізувати. Можливо, що синтезу не буде і в 2020 році.

Що буде нового важливого в гороскопі на листопад 2019

«Загальний гороскоп на жовтень» варто прочитати, в жовтні розпочалося багато періодів і важливі тренди, які триватимуть в листопаді. З 3 жовтня по 9 грудня інформація про фінанси, психології, сексології. З 4 жовтня по 19 листопада активність у відносинах і конфліктах. З 14 жовтня по 30 листопада (максимум 12 грудня) зміцнення духовне і владне. З 31 жовтня по 20 листопада варто завершувати і переробляти старі проекти, відкласти початок нових, не здійснювати дорогих покупок і угод, берегти техніку і документи. Але і в листопаді буде багато нових періодів, важливих і сприятливих. Дуже багато фінансових змін, змін трендів у відносинах, розвитку різних відносин – іноземних і ділових. Посилення сексуальності у всього світу, а так само владності і фінансової активності. У цьому місяці буде пара сильних напружених і конфліктних трендів, спочатку в стосунках, а в кінці в фінансах. Обидва піку будуть багаті на новини.

У листопаді буде 2 піки, перший нейтрально-сприятливий, другий нейтрально негативний:


  • – 12 листопада, кілька днів до і після – кульмінації і завершення, крайнощі, можливість завершити і отримати результати, дізнатися важливе і зрозуміти, великі можливості для позбавлення від чого-небудь і змін. Дуже багатий на новини пік. Можливість хороших, сильних, глибоких змін. Великий вплив на світ, владу і політику, фінанси. Особливо на політику і владу. Якісь політичні та владні результати або завершення. Можуть бути важливі фінансові новини, переговори, результати. Плануйте важливі заключні \ завершальні переговори. Сильний вплив на фінанси, кризи.

  • – 26 листопада, кілька днів до і після – нове, зміни і бажання будуть крайніми, багато активності і енергії. Багато метушні, великих надій, ідей, бажань. Якщо в ці дні будуть конфлікти, то вони будуть швидкими і йдуть в крайність. Посилення соціальної напруги, бунтарства, конфліктів. Великий акцент на право, міжнародні відносини, політику. Щось нове, що почалося буде тривалим і масштабним.

З 1 по 26 листопада більше харизми і чарівності, гармонії на душі, для вогненних знаків, особливо Стрільцям. Всім цей період посилить акцент на судах, публічних виступах, поїздках, договорах, відносин з іноземцями і наставниками – цим усім варто займатися. Буде тренд для масштабних нових початків або змін, дуже хороший і значимий тренд. Але буде і тренд обманів.

З 19 листопада по 3 січня 2020 року багато енергії для водних знаків, особливо Скорпіонам. Всім людям варто зайнятися питаннями сексу, боргів, спадщини, відстоювати свої фінансові та майнові права. Зростуть видатки. Можливість заробити за рахунок інших, відстояти свої права на борги і кредити. Період матиме тільки один негативний тренд спочатку. Посилиться сексуальність у багатьох.

З 26 листопада по 20 грудня більше харизми і чарівності, гармонії на душі, для земних знаків, особливо Козерогам. Всім людям варто зайнятися діловими відносинами і тими які впливають на Ваш статус, репутацію і кар’єру. Це буде період важливих угод і договорів, нового і завершення старого, набуття ділових партнерів, поліпшення відносин з керівництвом, шлюбів по вигоді чи остаточних вирішень шлюбних питань та контрактів. Багато хороших і поганих трендів, хороших буде більше. Але і багато змін, змін кардинальних, усунень.

З 21 червня був фоновий період, уповільнює питання релігії, моря, нафти, таємниць. Він завершиться 27 листопада. З 27 листопада ці питання будуть розвиватися швидше, більше нового в них. Зміни нафтового тренду можна очікувати.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на листопад

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
– З 10 по 12 листопада – старе, гарний час для публічних виступів і важливих переговорів.

З 2 по 8 листопада – перший конфліктний тренд, агресія, деспотизм. Небезпека аварій, скандали, таємні і явні конфлікти. Найсильніше для політики і відносин. Сильний вплив на суспільство, можуть бути масштабні аварії, терористичні акти, конфлікти.

З 7 по 10 листопада – дні творчості, релігії, хороші дні для відпочинку духовного.

З 8 по 17 листопада – прилив енергії, особливо для відносин, судів, переговорів, міжнародних зв’язків, навчання і наставництва. Хороший тренд для конфліктів щодо істини і правди. Але можна і в усе інше перераховане направити енергію, будуть результати і зможете домогтися бажаного.

З 12 по 15 листопада і з 26 по 30 листопада – повторення тренда, тренд творчих ідей, посилення інтуїції. Хороший для духовного та інтелектуального розвитку і творчості.

З 13 по 16 листопада – багато мрійливості і романтики. Але обережніше з любовними інтригами і обманами в стосунках. Негативні дні для важливих покупок і переговорів.

З 22 по 27 листопада – другий конфліктний тренд, в цей раз дні будуть бунтівними, конфлікти будуть доходити до крайності. Сильний вплив на суспільство, революції, бунти, агресію. Обережніше з конфліктами через гроші та витратами, сексом.

З 22 по 25 листопада – хороший тренд для нових відносин і великих покупок, укладання угод, судових питань. Романтичні дні.

З 27 по 30 листопада – ще один хороший тренд для нових відносин, особливо ділових, швидких укладення угод. Романтичні дні, але трохи цинічні.

Гороскоп опублікований 25 жовтня 2019 року. М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua копіювання гороскопів тільки з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,164