Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на жовтень 2019 – Марфа Бомбушкар


Гороскоп на жовтень обіцяє посилення конфліктів і занепаду сил. Треба бути обережніше всім, можуть бути не тільки конфлікти і занепад сил, а й травми з аваріями, депресія або хандра. З’явиться акцент на фінанси і борги, допомога від інших і в цих сферах все буде добре. Повторення тренда, що дозволяє зміцнити свою творчість і розвинути кар’єру. Постарайтеся всі бізнес проекти, оформлення документів і важливі покупки зробити до кінця жовтня, в кінці гороскопу початок періоду затримок і повернення. Обидва піку будуть негативні і багато негативних трендів, але вони будуть короткостроковими.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на вересень 2019 або раніше

Знову, цієї частини гороскопу не буде, кому цікаво самі можуть все проаналізувати. Багато що збулося, дуже.

Що буде нового важливого в гороскопі на жовтень 2019

Хороший місяць для фінансів, боргових питань, багато інформації і можливостей. Приділіть увагу до фінансів, спадку, важливих переговорів про гроші і операціях до 31 жовтня, після краще всі переговори і угоди відкласти на грудень місяць. Брати в борг і виплачувати борги, оперувати чужими грошима, проводити переговори про борги найкраще з 3й декади місяця, обережніше у 2й декаді. Конфліктні вказівки, конфлікти, почнуться з першої декади, сильніше після 8 жовтня, а найсильніші в середині і наприкінці місяця. Конфлікти особисті та громадські, між громадянами і державою, між державами. На особистому рівні відносини в жовтні і листопаді найбільш акцентовані і конфліктні. Посилення існуючих конфліктів, бережіть свої відносини і обережніше з ворогами до середини листопада. У листопаді і вже точно в грудні буде відбуватися більше змін, ймовірно, почнуться глобальні зміни і особисті, особливо сильні будуть глобальні (політика, державний лад, міждержавні відносини і права, влади).

2 піки, перший 13 жовтня, другий 28 жовтня, під час яких буде посилення трендів, обидва негативні, але по-різному, обидва конфліктні і з сильним впливом на суспільство, глобальні.

    – 13 жовтня, кілька днів до і після – кульмінації і завершення, можливість завершити і отримати результати, дізнатися важливе і зрозуміти, великі можливості для позбавлення від чого-небудь і змін. Грубий пік, що усуває і змінює, будь-які втрати і зміни можуть бути негативними, бережіть те що Вам дорого, можете з болем позбутися чогось. Великий акцент на відносини, партнерство, ворожнечу. Обережніше з грошима. Пік буде мати сильний вплив на соціальні та політичні події, зміни державного рівня. Вірогідні таємні конфлікти або події, тому про них буде відомо через пару днів.

    – 28 жовтня, кілька днів до і після – нове, зміни і бажання будуть крайніми, багато активності і енергії. Нові події будуть дуже швидко розвиватися і будуть дуже несподіваними – всі події, бажання, будь-які зміни та починання. Пік дасть несподівані зміни. Знову він буде мати сильний вплив на соціум. Він теж буде конфліктним, агресія, скандали, насильство, бунтарство, аварії і травми. Тепер великий акцент на фінанси, фінансові ринки, економіки, ділові відносини, борги і кредити. Людям потрібно бути обережніше з боргами і підтримкою, а на глобальному рівні можуть відбутися важливі фінансові ринкові події. Нові початки будуть раптові і довгострокові, може повторитися щось старе.

З 3 жовтня по 9 грудня інтелектуальний тонус для водних знаків, особливо Скорпіонам. Всім дасть багато інформації про психологію і сексологію, кредити, фінансах, спадщині, боргах і виплатах. Час вивчати свої фінанси і чужі, борги, доходи за рахунок інших людей. Вивчайте психологію і сексологію. Більше маніпулювання інформацією та новинами, і можливість глибше все зрозуміти або заховати глибше. Мало важливих трендів і все буде відбуватися більш-менш гладко, але інтенсивно. Нове по 31 жовтня і з 20 листопада по 9 грудня, повернення старого з 31 жовтня по 20 листопада.

З 4 жовтня по 19 листопада буде багато енергії для повітряних знаків, особливо Терезам. Всім людям варто зайнятися відносинами, у всякому разі всі стануть більш активні в стосунках. Більше енергії для відносин, бажань, прагнень і відстоювання прав у відносинах. Період вплине на конфлікти, посилення старих конфліктів і початок нових. Але конфлікти тільки якщо порушуються права чи немає реалізації бажань. В інших випадках це час оновлення відносин і активного розвитку. Помітніш за все це буде в шлюбах і партнерстві, важливих відносинах, а особливо в ворожнечі. Більшість трендів будуть поганими, так що конфліктів буде багато. Можуть бути важливі і значущі конфлікти, аварії, на початку і наприкінці жовтня, і на початку листопада.

З 8 жовтня по 1 листопада більше харизми і чарівності, гармонії на душі, для водних знаків, особливо Скорпіонам. Всім цей період посилить акцент на фінансах, боргах, різних виплатах і підтримки від інших, фінансові теми. Період матиме тільки сприятливі тренди, тому він може вважатися хорошим. Беріть в борг і домовляйтеся про кредити, виплачуйте борги, прохайте про підтримку і інвестиції. Сприятливі будуть суди про спадок, роялті, аліментах, боргах і подібному. Період посилить еротичність і сексуальні теми.

З 14 жовтня по 30 листопада (може бути до 12 грудня), третє повторення одного з найважливіших трендів 2019 року (з урахуванням довгостроковості протягом року), перший раз був з 8 січня по 4 березня (опис в загальному гороскопі на січень 2019), а другий раз з 15 травня по 19 (30) липня. Рідкісний тренд, в наступний раз подібне буде через 14-17 років. Позитивний, гармонійний, але потрібно працювати щоб були результати – діяти. Тренд впливатиме на духовний світ, релігію, віру, сприятливо і стабілізуюче, зміцнює і структурує. Вплив на церкву і державу, благодійні організації та структури, правові питання, владу. На особистому рівні час зайнятися кар’єрою якщо вона пов’язана з творчістю і релігією, гарний час зміцнити творчість і віру, працювати над своїми мріями та ідеями, прагнути до ідеалів. Слухайте свою інтуїцію про довголітні проекти і цілі, працюйте над тим, що вона Вам радить \ пропонує. Період сприятливий, але вимагає праці, не манна небесна, а потрібно працювати. На рівні соціуму це період зміцнення релігійних інститутів і релігії, творчості, морського права, питань нафти. Пом’якшить і зробить «добрішими» державні структури \ системи, держав(и) буде більше допомагати іншим і своєму населенню. Гарний час для державних службовців, щоб допомагати іншим. Релігійним діячам для зміцнення свого статусу. Час політиків і релігійних діячів. Зміцнення нафтових «питань». Найпомітніше період Рибам і Козерогам.

З 31 жовтня до 20 листопада відкладіть початок нових ділових проектів, покупок і продажів, відряджень, навчання, обговорення угод і оформлення документів. У цей період бережіть свою техніку і всі види інформації. Уважніше з інформацією, навчанням, документами, є ризик помилок і втрат. Можна повернутися до старого і переробити старе, головне не починайте нове. Дуже гарний час повернутися до старої інформації і справах щодо боргів, кредитів, виплат, спадку, спілкуванню з кредиторами і боржниками. Гарний час повторно вивчати психологію, езотерику, сексологію, психологію мас. Головне не починайте нове з перерахованого.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на жовтень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
– Погані: 6-8 жовтня – несподіванка і мінливість, крайність;
– Нейтральні: 29 жовтень по 1 листопада вдалі для повторного.

З 5 по 10 жовтня – занепад сил і вітальність, багато розчарувань. Обережніше з кар’єрою і репутацією, конфліктами діловими і особистими. Можливість втрати репутації, публічних скандалів. Бережіть здоров’я, серце, кістки, нирки, вагітність.

З 11 по 14 жовтня – розтрати, несподівані фінансові та матеріальні зміни, борги і виплати, які доходять до крайнощів. Теж і в стосунках, несподівані вчинки і зміни. Треба бути обережніше, якщо не хочете втратити, або провокувати, створювати зміни у відносинах і фінансах при бажанні змін.

З 12 по 16 жовтня – грубий тренд, трансформації, конфлікти, багато завзятості і кардинальних дій – це все може бути таємним або вийти назовні. Особливо для суспільства і політики. Бережіть відносини і здоров’я.

Перший пік 13 жовтня.

З 14 по 17 жовтня – тренд творчих ідей, посилення інтуїції. Хороший для духовного та інтелектуального розвитку і творчості.

З 20 по 23 жовтня – романтичний тренд. Тренд хороший для питань про допомогу і підтримку матеріальної і фінансової, щоб допомогти комусь або отримати допомогу.

З 24 по 30 жовтня – конфліктний тренд, посилення конфліктів, порушення правил і диктат, агресія. Конфлікти особисті і соціальні. Обережніше з керівництвом і батьками, діловими конфліктами і конкурентами. Є ймовірність травм і аварій. Дуже великий вплив на суспільні (світові) конфлікти і порушення правил.

Другий пік 28 жовтня.

З 26 по 30 жовтня – тренд несподіваних вчинків, змін, подій. Обережніше з самовираженням, егоїзмом, бунтарством і порушенням правил, особливо пов’язаних з фінансами, боргами, сексом. Сильний вплив на суспільство (світ), бунтарство, посилення революційних тенденцій. Можуть бути зміни в економіці (особливо глобальній), фінансах.

Гороскоп опублікований 24 вересня 2019 року. М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua копіювання гороскопів тільки з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,393