Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на вересень 2019 – Марфа Бомбушкар


Хоча вересень і відноситься до сезону завершень, початку осені і в’янення природи, але зірки в гороскопі на вересень обіцяють багато нових початків для людей. У першій половині місяця буде багато важливих періодів для людей, нових починань, завершень, змін. Протягом місяця великий акцент на спілкування, знання, інформацію, спілкування, відносини, бажання, прагнення, багато духовного і філософського, мрій і розчарувань. Місяць насичений, більшість трендів будуть негативними, але всі тренди будуть швидко проходити, багато суєти і мінливості.

Загальний гороскоп і гороскопи для знаків Зодіаку на вересень будуть лаконічні, дуже мало часу на особисті хобі.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на серпень 2019 або раніше

Як і в минулому загальному гороскопі, в цьому гороскопі на вересень не буде аналізу подій в серпні. Кому цікаво, можуть самі ознайомитися і проаналізувати попередній гороскоп. Місяць серпень повинен був бути сприятливим і м’яким, тільки з кінця місяця напруга.

Що буде нового важливого в гороскопі на вересень 2019

Дуже багато спілкування, інформації і навчання, угод, переговорів, можливості відряджень і різних поїздок протягом місяця для Зодіаку, багато змін в цьому, сприятливих і негативних трендів. Весь місяць досить напружений, для відносин і бізнесу. Намагайтеся багато не витрачати, серйозніше перевіряти документи і партнерів, бути серйозніше в ділових і особистих стосунках. У відносинах дуже велика схильність все роздувати і розчаровуватися, обманювати, звалювати провину на інших або не помічати реальності. У бізнесі, справах, занадто багато суєти і змін. У цьому місяці намагайтеся планувати свій графік заздалегідь, тому що справ у всіх буде багато, а ще й перепади фізичної активності, неуважність в активності і діях. Вересень найкраще підходить для відпочинку і творчості, а з серйозними речами треба бути обережніше.

У цьому місяці буде 2 піку, як часто буває, через те, що піки підсилюють тренди, я вважаю, що обидва піки будуть несприятливими, особливо перший пік:
– 14 вересня, кілька днів до і після – посилення трендів, кульмінації і завершення, можливість завершити і отримати результати, дізнатися важливе і зрозуміти, великі можливості для позбавлення від чого-небудь, усунення та зміни. Потрібно берегти здоров’я і серйозніше ставиться до роботи \ проектам, духовний світ і таємниці – в цьому можуть бути результати і завершення. Пік буде сильно впливати на суспільство, політику, ставлення влади з народом. Сам пік непоганий, але він посилить паралельні негативні тренди. Негативні тренди будуть впливати на конфлікти, зроблять їх більш широкими \ розмитими, хвилювання мас. Конфлікти через право і права, закони, ідеологію, міжнародні відносини, відносини між народом і елітами.
– 28 вересня, кілька днів до і після – посилення трендів, нове, кардинальні зміни і бажання, багато активності і енергії. Акцент на важливі відносини (любов, шлюб, бізнес, ворожнеча). Пік нейтральний. Але паралельно буде негативний тренд, знову, що впливає на релігію, право, міжнародні відносини, більше впливу для суспільства, ніж для простих людей.

З 5 вересня по 4 (13) жовтня втретє повторюється тренд, це вже востаннє, перший раз був з 2 по 26 січня, другий з 1 червня по 3 (10) липня. Тренд впливає на міжнародні відносини, право, релігію і духовне, особливо на релігію, вплив сильніше на суспільство і світ, ніж на людей. Можуть повторитися ситуації, які були в попередні рази, але і велика ймовірність нового. Тренд рідкісний, він і його повторення бувають приблизно кожних 5-6 років. Він буде впливати на релігію, духовні питання, містику, благодійність, жертовність, схильність до навчання і усвідомлення, творчості і мрії, міжнародні відносини і право, нафта, море й океани. Цього разу дуже сильний акцент на духовне і містичне. Досить абстрактний тренд, який стосується питання релігії і духовності, наставництва, навчання, «усвідомлення і прозріння». У цьому всім можуть бути проблеми, перебільшення, обмани, розчарування і порушення під час тренда. Багато фанатичності, бажання більшого. На більш прагматичному рівні він зачепить судові питання, питання навчання і поїздок, зарубіжжя, підтримки та спонсорства, наставництва. Людям він дасть схильність до перебільшення всього, ймовірних обманів, бажання більшого, сильний стимул до духовних і містичним питань, фанатизму. На рівні світу він зачепить міжнародні питання і договори, кордони, питання моря, нафти, міжнародне право, фанатизму і релігійності. В цілому, для людей і для соціуму, під час цього тренда не варто перебільшувати, потрібно бути обережніше з обіцянками і обманами, бажаннями. Бути готовим до порушення планів і правил. Складно буде дотримуватися графіка, бажань, схильності до змін і перебільшення зростуть багатократно. Можуть бути «гойдалки» в міжнародних відносинах, релігії та релігійних питаннях, нафти, творчості. Найпомітніше Рибам і Стрільцям.

З 14 вересня по 3 жовтня інтелектуальний тонус для повітряних знаків, особливо Терезам. Період принесе з собою спілкування, багато новин, можливості для навчання новому. Всім слід приділити увагу для інформації та знаннях про важливі відносинах і переговорів. Період, дуже насичений на сприятливі і негативні тренди.

З 14 вересня по 8 жовтня більше харизми і чарівності, гармонії на душі, для повітряних знаків, особливо Терезам. Всім цей період посилить акцент на відносини, різні важливі відносини, можливість їх оновити, знайти нові, провести важливі переговори. В кінці вересня і перших три дні жовтня будуть негативні тренди, але в усі інші пори період дуже сприятливий.

З 30 квітня тривав фоновий період, помітніш за все Козерогам, який завершиться 18 вересня. Під час цього періоду була переоцінка кар’єри і цілей у людей, у Козерогів ще і в цілому переоцінка життя, повернення до старого і затримки в розвитку нового. Для світу і суспільства період приніс затримки і переоцінку, повернення в питаннях розвитку інститутів влади, законів і порядку, правил, міг повернути старе. Він міг посилити тоталітаризм. Після 18 вересня період завершиться, ці питання будуть розвиватися швидше.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на вересень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
– Хороші: 4-6 і 8-10, 10-17;
– Погані: 5-7, 6-8, 21-24, 25-28;
– Нейтральні: 2-5 (багато енергії і активності, ймовірність конфліктів і суєти), 10-17 (дуже хороший для важливих переговорів і спілкування з тими, хто важливий для Вас, але може бути схильність занадто йти на компроміси).

З 1 по 6 вересня – схильність все роздувати, багато мріяти і бажати більшого, обманювати і обманювати себе, в важливих відносинах, переговорах, укладанні угод, здійсненні покупок. Тренд негативний, треба стримувати себе. Є можливість для любовних романів і інтриг.

З 2 по 6 вересня – багато енергії для інтелектуальної роботи, хороша можливість для публічних виступів, можуть бути творчі ідеї. Можете починати нове навчання чи любий інтелектуальний проект, чи важливі нові знайомства.

З 5 по 8 вересня – сприятливі дні для зміцнення себе і своєї репутації, показати себе керівництву.

З 5 по 8 вересня – сприятливі дні для змін у відносинах і фінансах, особливо на роботі і ділових, позбавлення або відродження. Підходить для косметичних операцій і процедур.

З 6 по 12 вересня – хороший тренд для фізичних навантажень і статусу, багато сили волі. Направте енергію на кар’єру і статус, відстоюйте своє ім’я та реалізуйте проекти. Але не перебільшуйте і плануйте.

З 6 по 12 вересня – поганий тренд, схильність все перебільшувати і роздувати, робити з мухи слона. Багато уразливості і обманливості. Звалювання все на інших або ж занадто велика жертовність. Підвищена мрійливість і ескапізм. Порушення правил. Погані дні для судів, правил і прав, зарубіжних відносин, ідеології, релігії, важливих угод і переговорів, необдуманих і непланованих дій.

З 8 по 17 вересня – ще один, подібний описаний вище, поганий тренд. Він так само торкнеться найсильніше питання судів, правил і прав, зарубіжних відносин, ідеології, релігії. Бажання порушувати домовленості і порядок. Але цей тренд дасть схильність до конфліктів, можливість посилення конфліктів і розширення їх. Особливо конфліктів через права і закони, ідеологію, релігію, зросте фанатизм. Посилення міжнародних конфліктів. Цей тренд буде впливати на фізичний стан, він буде мінливим, від енергійності до апатії.

З 10 по 17 вересня – сприятливий тренд для важливих переговорів, укладення угод, оформлення документів. Підходить для ділових та особистих відносин, дізнатися більше про важливих для Вас людей, знайти компроміси, обговорити важливе. У ці дні можна здійснювати покупки і займатися бізнесом. Можуть розпочатися важливі ділові чи особисті стосунки, проекти.

З 11 по 22 вересня – сприятливий тренд для зміни себе, вітальності, хороший для операцій. Трансформуйтеся, оновлюйтеся, позбавляйтеся, перероджуєтесь. Багато енергії і сили волі, яку головне направити в правильне русло, а не лінуватися.

Перший пік 14 вересня.

З 24 по 27 вересня – негативний тренд для здійснення важливих покупок, особливо дорогих. У багатстві і відносинах можуть бути розчарування і обмеження, краще важливе відкласти.

Другий пік 28 вересня.

З 29 вересня по 2 жовтня – ще один негативний тренд для відносин і багатства. Можливість втрат, ревнощів, уразливості, грубості приводить до позбавлення.

Гороскоп опублікований 26 серпня 2019 року. М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com і goroskop2.com.ua копіювання гороскопів тільки з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 14 T. 0,167