Все про вагістність
Все про вагістність

Ретроградна Венера з 19 грудня 2021 року до 29 січня 2022 року


Венера буде у ретроградному русі, фазі, з 19 грудня 2021 року до 29 січня 2022 року у Козерозі. Це рідкісний і важливий період, сильна вказівка на можливість повернення старих відносин, судів, ворогів, конкурентів, любові, зрад, старих способів заробітку грошей, джерел, можливостей для багатств. Це поганий період для початку нових відносин та багатств, колекцій, дорогих покупок, інвестицій, судів, відносин з клієнтами, шлюбу, громадянського шлюбу, кохання та зрад. У існуючому уповільнення, переоцінка, відстрочені результати. У найгірших варіантах результати для нового будуть у наступний цикл ретроградності Венери – 2023 або буде безрезультатно. Востаннє Венера була ретроградною з 13 травня до 25 червня 2021 року, ті що почалися відносини і багатства, завершилися, не дали результатів, у 2021 році, зараз можна відновити, розвинути, завершити. Для кожного зі знака Зодіаку у гороскопах на грудень від М. Бомбушкар зазначені деталі цього астрологічного періоду. Світу це дуже важлива вказівка на відносини влади та гроші, багатство, держав та влади.

Що означає транзит Венери Козерогом описано в «Транзит Венери Козерогом з 5 листопада 2021 – 6 березня 2022». Ретроградність додатково дасть уповільнення, переоцінку, повторення та повернення для властивостей Венери у Козерозі – відносини з керівництвом, відносини та гроші для та від кар’єри, статусу, репутації, влади, інвестиції у професію, кар’єру, серйозні договори на роботі, кохання на роботі, офіційні шлюби, відносини з впливовими людьми, відносини за вигодою…

Найважливіші вказівки, аспекти: З 20-29 січня прискорення старого у відносинах та багатстві, зміни, звільнення від набридлого, поганого.

Люди

Для багатьох людей, але не для всіх знаків Зодіаку, вплив періоду, вказівки, залежить від гороскопу народження (було воно під час народження чи ні). Не треба починати нове важливе у сфері відносин та сфері багатства. Переоцініть існуюче. Повернення старого або повернетеся до старого, завершення старого. Не чекайте швидкого розвитку у відносинах та багатстві у цей період. Іноді краще не купувати акцій, не робити інвестицій, не робити дорогих покупок. Накопичуйте ресурси. У відносинах і багатстві – вичікуйте, оцініть, повертайте, припиняйте, не починайте нове.

Для нового

Все, що буде розпочато нове або нові зміни в існуючому, не підуть на користь, не будуть задовільними повністю, розвиток затягнеться на довго і шанси на безрезультатність. Ділові відносини не дадуть бажаних результатів. Сварки триватимуть довше за очікуване. Особисті стосунки розірвуться зненацька або не будуть корисними. Кохання може розвиватися дуже довго і шлюб буде з великою затримкою. Кохання припиниться після завершення ретроградності. Всі розпочаті відносини, добрі та погані, можуть завершитися кардинально із завершенням ретроградності. Ділові проекти, проекти для доходу затягнуться і можуть бути без результатів або результати не будуть очікуваними. Нові дорогі покупки та інвестиції не дадуть бажаних результатів та можуть принести розчарування. З договорами (угодами) слід очікувати пролонгації та переробки в майбутньому. Дорогі покупки, важливі покупки та інвестицій краще відкласти на лютий.

Для існуючого

Не шукайте нові колії (етапи), їдьте старими, і вони приведуть до цілей, навіть якщо раніше не виходило. Якщо все дуже погано легко зможете остаточно завершити. Нові етапи в існуючому не починайте у всіх питаннях стосунків та багатства. У існуючому переробляйте, реалізовуйте відкладене (старе). У існуючих відносинах будуть затримки, не поспішайте розвивати все та починати нове, не починайте планувати весілля чи організовувати його. Не починайте новий етап у бізнесі (ділових відносинах) та розвиток його (їх). Не починайте нове у існуючих конфліктах. Гарна повторна спроба для старих цілей та шляхів у бізнесі. Продавайте те, що раніше не змогли та купуйте. Існуючі стосунки та багатство можна оцінювати, поглиблюватися і розумітися більше на цьому, переоцінити. Добре покращувати та завершувати існуюче, за особистою оцінкою, що не дає потрібних результатів.

Для старого

Під час цієї астрологічної вказівки можна повернутися до того, що колись не було завершено та завершити чи відродити (повернути). Повернути старі стосунки, повернення старого кохання, почуття кохання чи людини. Повернути старі бізнеси (клієнтів, роботу, інвестиції), що давали доход, джерела доходів. Використовуйте потенціал астрологічної вказівки для повернення та переосмислення того, що мали у багатстві та стосунках. Використовуйте та відроджуйте свої старі відносини та джерела доходів.

Світ

Це дуже важлива вказівка світового гороскопу. Приклади з історії, Венера в Козерозі була ретроградною з 2013-2014 року (зима), 2006, 1998, 1990, 1982 року (криза почалася у 80 та пік 82 рік). В усі ці роки були кризи. Кризи влади (13-14, 2006) та кризи фінансових державних систем (2006, 98, 90, 82). Я не коментуватиму 98 і 13-14 зі зрозумілих причин. 2006 рік – початок іпотечної кризи в США (кінець 2006), її наслідком у 2007-2008 був останній Світова економічна криза, як приклад економіка США з тих пір ще не піднялася за прибутковістю для домогосподарств, а про рівень в інших країнах все розуміють.

Це важливий період для світу, сильний вплив на економіку, державні фінанси, резерви, ціни. Найменше вплив на корпорації, сильніший на державні, ніж міжнародні, однаково помітний. Відносини усередині країн, відносини між країнами. Не так міжнародні відносини (маса країн), а конкретні. Світова економіка сповільниться, відбудеться переоцінка економіки та багатств, регрес економіки та повернення до старого. Нові економічні плани та їх реалізація не дадуть бажаних результатів і затягнуться в часі. Повернуться старі проблеми в економіці. Відносини всередині країни та міжнародні, переговори, договори, будуть переоцінені та повернуться старі. Нові договори між країнами та всередині у кращому разі будуть перероблені в майбутньому, у нормальному – запізнення результатів, у гіршому – безрезультатні. Нові відносини розвиватимуться повільно і, мабуть, безрезультатно чи велика затримка з результатами. Усередині країн проблеми із юрисдикцією, законами, правами, судами. Повернення старих правил. Інвестиції, кредити, підтримка будуть уповільнені та реструктуризовані на рівні країн. Впаде інвестиційна активність. Розвиток ринків уповільниться. Розпочнеться їх переоцінка. Перестануть зростати індекси бірж, фондів, ринків, відбудеться регрес. Будуть переоцінені та повернутись теми старих торгових угод та економічних проектів, деякі будуть відроджені, інші можуть бути остаточно закриті. Але все це не станеться за один січень, січень це лише час переоцінки, статистики та рецесії. Є правда, брехня, є статистика. Наслідки розпочнуться з січня, посиляться на початку весни (навесні), найсильніший пік або завершення у грудні 2022 року.

Автор: A.S. – 24.12.2021 для сайтів goroskop2 – сom & com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,377