Все про вагістність
Все про вагістність

Транзит Венери по Козерозі з 5 листопада 2021 – 6 березня 2022


Транзит, рух, Венери по знаку Козерога з 5 листопада 2021 – 6 березня 2022 року. У 2021-2022 роках транзит Венери Козерогом дуже важливий, рідкісний, тому що у Венери буде ретроградна фаза руху і багато довгих аспектів. Востаннє Венера була ретроградною у Козерозі 2013-2014 роки, 2006, 98, 90. Людям період кращий, для світу сильні зміни у владі та багатстві. Краще Тільцям, Дівам, важливий Козерогам, любов, харизма і привабливість, серйозна оцінка та ставлення до репутації, статусу, відносин, багатства, прагматичність, впевненість, гарний для публічності. Транзит Венери в Козерозі дуже сильний для цього знака, в 2021 році здебільшого хороший, але будуть аспекти, що залежать від особистих, гороскопів на дії, зміни, втрати, хороші чи погані, для відносин та багатства, кохання, судів, партнерства, будь-якого бізнесу, інвестицій, покупок, стимули у саморозвитку, оцінці життя, справедливості, відносин для статусу та кар’єри, багаторічних інвестицій та серйозних покупок. Додаткова інформація в гороскопі для Козерогів на листопад 2021 року. Жінкам Козерогам транзит Венери хороший для зміни зовнішності та стилю (крім ретроградного часу), привабливості, впевненості в собі, переоцінки себе.

Найважливіші вказівки, аспекти: хороший для людей з 13 листопада до 7 грудня; хороший у 2022 році з 20 січня до 8 лютого; нейтральні, залежать від особистих гороскопів та тенденцій у світі, перша з 6 грудня до 30 грудня, з повторенням 1-6 лютого 2022 року, друга з 8 лютого до 6 березня.

Ретроградна Венера з 19 грудня 2021 року по 29 січня 2022 року.

Обивателям

Для всіх людей, знаків Зодіаку, хороший для відносин для бізнесу, довгострокових цілей, кар’єри, статусу. Хороший для обдуманих, практичних, прагматичних, довгострокових інвестицій та покупок. Дуже прагматична, стримана, цинічна оцінка стосунків та багатства. Стримане вираження почуттів, поведінка у ділових та особистих відносинах. Добре стартувати, оновлювати, розвивати, розривати відносини з керівництвом, впливовими людьми, офіційні шлюби та ділове партнерство. Непоганий і поганий для особистих відносин, стриманість почуттів, цинізм, прагматизм, терпіння з користі, цілеспрямованість, управління. Підходящий для суворих договорів ділових і індивідуальних, шлюбних контрактів, контрактів на посади. Легше рухатися до спільних цілей із партнерами у житті та бізнесі, домовлятися про цілі, знаходити компроміси. У ділових відносинах серйозне кохання, зради, відносини з керівництвом можуть стати особистими. Зросте інтерес, бажання, кар’єри та статусу. Відносини будуть давати та впливати на кар’єру та статус. Вдалі інвестиції в кар’єру та статус, для репутації та влади. Вказівка з 13 листопада до 7 грудня хороша людям, тільки дії, цілеспрямованість, наполегливість, приховане управління дадуть хороші результати для стосунків та багатства. З 6 грудня до 29 грудня та 1-6 лютого залежить від особистих гороскопів, гарна чи погана – зміна, усунення, втрати, безжалісність, відродження, вплив, маніпуляції. З 20 січня до 8 лютого для швидких змін, розвитку, звільнення до 29 січня для старого, а після – нового. З 8 лютого до 6 березня, залежить від особистих гороскопів, розвиток та активні дії на руйнування чи будівництво. Ретроградна Венера буде з 19 грудня до 29 січня це час для старих покупок та бізнесу, відносин, що раніше не вийшло, переоцінки існуючого, затримок у новому, поганий для початку нового. Транзит Венери Козерогом важливий для тих, хто працює з керівництвом, у кого статус, кар’єра, репутація залежать від відносин.

Світ

Дуже важливим є транзит для влади, корпорацій, держав. Його посилена важливість склалася з руху Венери Козерогом і ретроградної фази в Козерозі. Згадуйте минулі роки з 13 на 14, 6, 98, 90. Важливість періоду для державних фінансів та багатства, законів та права, відносин із населенням, впливу та управління народом. Здебільшого період буде добрим, крім 6-30 грудня та 1-6 лютого, 8 лютого до 6 березня, у ці вказівки посилень тенденцій на руйнування та сварки, авторитаризму, безжалісність до населення, руйнування договорів соціальних та правових. Термін з 6-30 грудня здатний дати втрати, приховані маніпуляції, прихований авторитаризм у відносинах та фінансах. З 20 січня по 8 лютого спочатку, до 29 січня, прискорення змін, звільнень, реформ старого економіки, відносинах у державі, праві, законах, важливих договорах, а після 29 січня прискорення нового у реформах цього. Термін із 8 лютого до 6 березня посилить дії у держав, вплив на населення, міжнародні відносини, захист прав, атаку на неслухняних. Ретроградний період Венери з 19 грудня 2021 року до 29 січня 2022 року – рецесія в економіці, переоцінка, повернення старого, і це у праві, законах, відносинах до населення, міжнародних відносинах. Транзит є важливим для корпорацій, великих компаній, корпоративного права. Період сильно вплине на економіку, побічно, через економічні ситуації в державах. Поганий вплив у грудні. З кінця грудня до кінця січня – рецесія. З кінця січня до початку лютого – прискорення. З лютого до березня – контроль та управління. Бізнес активність розпочнеться з весни. Падіння ринків у грудні-січні, якщо воно станеться, тоді у січні прискориться та у лютому посилиться. Час ведмедів.

Автор: A.S. – 11.11.2021 для сайтів goroskop2 – сom & com.ua, копіювання дозволено з активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,417