Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг — листопад 2021 року від Марфи Бомбушкар та A.S.


Козерогам з гороскопу на листопад до березня важливий період для багатства та стосунків. З листопада до весни 2022 року низка періодів, які змінять Ваше життя, увагу, розвиток. Багато новин про різне, дружбу, суспільство, плани, таємниці, обмани, містику.

З гороскопу на жовтень 2021 року для Козерога триває різне.

Пік 4 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, новини. Пік несподіванок, швидких змін. Козерогам для планів на майбутнє, дружби, колективів, суспільства. Для Козерогів пік краще для змін, звільнення від поганого, що обмежує. Обережніше з вагітністю, зрадами з друзями, просто зрадами.

З 5 листопада до 6 березня 2022 року важливий період для відносин і менше для багатства. Інакше оціните життя, стосунки, багатство. Хороше – змінить, відродить, поглибить, розвине. Погане – зруйнує обмани, зради, втрати, маніпуляції. У листопаді період дуже добрий. У грудні період залежить від особистих гороскопів, у любому випадку кардинальні дії. З 19 грудня 2021 – 29 січня 2022 року поверне, переоцінить, проблеми з початком нового. Січень та лютий швидкий розвиток, активні дії, у січні прискорення повернення старого. Весь період (крім грудня, він від особистих гороскопів) хороший для важливих відносин, бізнесу, шлюбу, кохання, судів, компромісів, примирень. У багатстві набуття нових цінностей матеріальних і духовних, покращення колекцій матеріальних, позбавлення від непотрібного. Легше заробляти гроші, вдалий бізнес, добре робити покупки нового дорогого, нові не робіть з 19 грудня 2021 – 29 січня 2022 – це час для старих покупок і бізнесу (що раніше не вийшло). Гарний період жінкам Козерогам, шарм, впевненість у собі, приємна строгість, діяльність у поведінці. Жінки можуть змінювати зовнішність та стиль, операції краще у грудні.

З 5 до 24 листопада товариськість, публічні виступи, новини про друзів, плани, колективи та суспільство. Прилюдно просувайте ідеї, знання, громадський бізнес. Обережно плануйте свої витрати, бізнес, особливо довгострокове.

З 7-17 листопада низка поганих вказівок для багатства, витрат, покупок, бізнесу. Обережніше із друзями, сварками у суспільстві, нерозрахованими планами.

З 9 листопада до 4 лютого, сильніше з 8 грудня до 9 січня, повториться тренд, що був з січня до березня, з травня до червня, для світу з січня до серпня. Він описаний у гороскопі на січень, часткова цитата: «Важливий і рідкісний тренд у гороскопі, що має для знаків Зодіаку велике значення. Козерогам він кращий, менш руйнівний та імпульсивний, для Вас цей час несподіваних змін у житті через зовнішні обставини чи особисті спонукання. Зовнішні події руйнівніші, особисті Ви зможете спланувати. Тренд змінить Вас, зробить більш бунтарськими, готовими руйнувати, прискорить Ваше життя та зміни в ньому. Тренд торкнеться найсильніше сфер: багатство, любов, діти, захоплення та розваги, доходи, джерела доходів, накопичення, Вашу індивідуальність та життя. Намагайтеся багато не витрачати на розваги в цей час. Бережіть джерела доходів, не руйнуйте їх, не обдумавши все. Не ризикуйте грошима. У багатстві можуть відчуватись обмеження та відбуватися втрати. Вказівки на травми.».

З 10-14 листопада добрі дні для відпочинку, духовного розвитку, публічних виступів, спілкування.

З 13 листопада до 7 грудня дуже гарна вказівка Козерогам для відносин, багатства, реалізації планів індивідуальних і спільних, громадських активностей. Цілеспрямованість, сила, харизма, наполегливість, впливовість у відносинах, бізнесі, багатстві, судах, скандалах.

З 14-20 листопада сварки, поспішні вчинки, проблеми, гірші для кохання, зрад, азартних ігор, розваг, публічних сварок.

З 14-18 листопада Козерогам для змін себе всередині та зовні, операцій, відродження, виходу з психологічної кризи, позбавлення згубних звичок. Сила волі для реалізації, презентації, схиляти інших до планів. Вплив на друзів та суспільство.

З 16-21 листопада гарна вказівка для швидких відносин, бізнесу, покупок, продажів, багатства, любові, розваг. Слухайте інтуїцію, раптові закоханості, швидкі покупки та укладання договорів. Легко розривати погане у відносинах, багатстві, бізнесі, розвагах.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – кульмінації, важливі новини, результати, завершення чи новий етап. Козерогам дружба, плани, суспільство, творчість, ігри, розваги, кохання, діти.

З 24 листопада по 13 грудня добре вивчати духовне, містичне, таємниці, обмани. Хороший для таємних переговорів, знайомств, прихованого бізнесу та спілкування. Багато інформації про те, що було приховано від вас. Можна створювати таємниці, плітки. Період підходить для відпочинку від спілкування та розумових навантажень. Дізнайтеся про своє здоров’я, внутрішній світ, страхи, духовність.

З 25 листопада до 2 грудня найкращі дні для впізнавання та розкриття чужих таємниць, таємного бізнесу, містики та езотерики.

З 26 листопада по 2 грудня сили для реалізації творчих проектів, допомоги та захисту суспільства та друзів.

Важливі дати та періоди в гороскопі для Козерога на листопад 2021

Пік 4 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – нове, новини, дружба, плани, суспільство.

З 5 листопада до 6 березня – дуже важливий період для багатства та стосунків.

З 5 до 24 листопада – спілкування, новини про друзів, плани, суспільство.

З 9 листопада до 4 лютого – зміни багато в чому.

Пік 19 листопада, плюс-мінус 3 дні та спад 10 днів – кульмінації, етап, кохання, дружба, плани, творчість, розваги, діти.

З 24 листопада до 13 грудня – таємниці у спілкуванні, інформації, бізнесі.

Гороскоп опубліковано 28 жовтня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар та A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) та goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено із зазначенням авторів та активним гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 92 T. 0,436