Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – січень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Січень буде хорошим місяцем для Козерогів. Сила волі, щоб змінити своє життя, воля для позбавлення і початку нового. У першій половині місяця багато подій задають розвиток у відносинах, багатстві, навчанні, можливості реалізувати і показати себе. З другої половини багато періодів для сфери багатства. Негативні вказівки в гороскопі для Козерогів будуть слабкіше, згладжені Вашими якостями знаку Зодіаку. Якщо Ви вагітні треба бути обережніше до березня, якщо плануєте зачаття, то відкладіть його до кінця квітня-травня.

У гороскопі для Козерогів на грудень 2020 почалося багато важливих вказівок, короткострокових, річних і на кілька років вперед. Прочитайте старий гороскоп по посиланню.

З 7 січня до 4 березня у Козерогів зросте фізична енергія і активність. Найбільше активності буде в розвагах, любовних відносинах, відносинах з дітьми. Більше наполегливості і дій, бажання змінити ці сфери, розвинути. Буде бажання керувати, командувати, в любові і з дітьми, розвагах. Вступати в конфлікти при непослуху і позбавлятися від небажаного. У цього періоду буде багато негативних трендів, хоча Козерогам вони будуть ослаблені, але все ж таки постарайтеся не надто скандалити в любові і з дітьми. Якщо Ви азартна людина, то треба бути обережніше з ризиком грошима на розваги, на любов і творчість.

З 7 – 12 грудень кращі дні для Козерогів, можливо до 15 січня. Невелика удача в будь-яких відносинах, розвагах, бізнесі, судах і скандалах. Багато чарівності і привабливості у Вас.

З 8 січня до 1 лютого сфера відносин стане важливіше для Вас, буде можливість збагатитися, розвинути відносини, що дають статус і повагу. Під час періоду оновлюйте свої відносини, починайте нові відносини, зможете легше розірвати відносини або помиритися, забути старі відносини. Займайтеся любовними романами, діловим партнерством, судами і скандалами, усіма важливими для Вас відносинами. Обговорюйте, укладайте і оформляйте важливі договори. Здійснюйте бажані покупки. Відносини по вигоді, шлюб по вигоді, ділове партнерство можна починати в цей час. Період має сильний вплив на жінок Козерогів, дасть Вам привабливість в очах чоловіків, впевненість в собі, саме час міняти свій стиль і зовнішність.

З 8 січня по 15 березня період інформації про сферу багатства, в перших двох декаді лютого дасть переоцінку її. Вивчайте нові можливості для інвестицій, спілкуйтеся з клієнтами, шукайте нові підробітки, нові знання для заробляння грошей. Вивчайте свої колекції і накопичення, цікавтеся бажаними покупками, щоб в лютому реалізувати це (буде період для збагачення).

З 8 січня до 5 лютого, максимум 15, для Зодіаку дні скандалів і конфліктів, агресивності, руйнувань в особистих гороскопах і в світі буде неспокійно. Козерогам ця низка вказівок слабкіше, вказівки на проблеми з багатством, витрати, втрати, розтрати, треба бути обережніше з грошима. Якщо у Вас є проблеми в любові або з дітьми, теж постарайтеся бути обережніше.

З 8 – 13 січня багато важливої інформації про багатство, джерелах доходів, бізнесі.

Важливий рідкісний тренд з 9 січня до 1 лютого, максимум 15, масштабні події, багато енергії і планів, імпульсивність в сферах багатства, любові, творчості, дітей, розваг. Намагайтеся в цей час витрачати гроші з розумом. Беріться за досяжні цілі, хоч енергії, можливостей, буде багато, але все це буде нестабільним. Обережніше з любовними інтригами. Не вимагайте занадто багато від дітей та коханих, не пускайте все на самоплив, самі проявляйте активність і відповідальність. Це дійсно важливий і рідкісний тренд, торкнеться багато: любов, дітей, творчість, багатство, джерела доходів, духовний світ, життєву філософію, цілі в житті, коло спілкування і знання.

Пік 13 січня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – Козерогам цей пік найважливіший в році, особливо тим, хто народився в ці дні. Пік нового і новин. Сила волі, сильні бажання на кардинальні зміни в житті, зовнішні кардинальні зміни. Починайте щось важливе в своєму житті, позбавляйтеся від чогось важливого. Ініційовані Вами зміни, починання, усунення будуть реалізовані швидко і добре. Зовнішні події менш приємні, втрати болючі, остерігайтеся травм і операцій.

З 22 – 26 січня час показати себе керівництву, клієнтам, презентувати свої плани, але треба бути серйозніше і скромніше.

Пік 28 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – багатий на події пік, акцент на багато чому. Пік розумінь, рішень, кульмінацій, завершень. Найбільше акценту на доходи та витрати. Але крім них, акцент на планах, дружбі, зміни себе і свого життя, зміна цінностей, духовні та релігійні зміни, творчість, діти, розваги, отримання допомоги від інших, спадок, борги, сім’я, таємниці. У ці дні головне не конфліктувати, не руйнувати дороге. Зовнішні події можуть бути руйнівними, треба проявити обережність і стриманість.

З 28 січня до 21 березня, максимум 31, другий важливий і рідкісний тренд в гороскопі, для знаків Зодіаку має велике значення. Козерогам він краще, менш руйнівний і імпульсивний, для Вас цей час несподіваних змін в житті через зовнішніх обставин або особистих мотивів. Зовнішні події більш руйнівні, особисті Ви зможете спланувати. Тренд змінить Вас, зробить більш бунтарським, готовими руйнувати, прискорить Ваше життя і зміни в ньому. Тренд торкнеться найсильніше сфери: багатство, любов, діти, захоплення і розваги, доходи, джерела доходів, накопичення, Вашу індивідуальність і життя. Намагайтеся багато не витрачати на розваги в цей час. Бережіть джерела доходів, не руйнуйте їх не обдумавши все. Не ризикуйте грошима. У багатстві можуть відчуватися обмеження і відбуватися втрати. Вказівки на травми.

З 30 січня до 21 лютого період переоцінки інформації про багатство, джерелах доходів, знаннях про заробітки. Поки краще не починати нові інвестиції. Поцікавтеся старими способами заробляння грошей, джерелами доходів, спробуйте відродити їх. Нагадайте про себе старим клієнтам, з новими клієнтами затримки і безрезультативність. Завершуйте старі проекти, відкладіть початок нових на кінець лютого. У цей період будуть проблеми і затримки з документами, технікою, поїздками, новими переговорами і навчанням.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на січень 2021

З 7 січня до 4 березня – фізична енергія, активні дії з дітьми, в любові, творчості.

З 8 січня до 1 лютого – харизма, відносини, здійснення покупок.

З 9 січня до 1 або 15 лютого – масштабні зміни в духовному і матеріальному багатстві, любові, життєвої філософії, творчості.

Пік 13 січня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, новини, кардинальні починання або зміни.

Пік 28 січня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, акцент на багатьох сферах в житті, найбільше на доходи і витрати.

З 28 січня до 21 або 31 березня – серйозні зміни в житті, в багатстві, любові, цілях.

З 30 січня до 21 лютого – переоцінка багатства, проблеми з інформацією і комунікацією.

Гороскоп опублікований 24 грудня 2020 року – М. Бомбушкар в співавторстві з A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,419