Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – грудень 2020 від Марфи Бомбушкар


Треба побоюватися травм і конфліктів в кінці місяця, можуть бути втрати або руйнування. У цьому грудні для Козерогів завершаться два важливих періоду, які повинні були сильно змінити Ваше життя в цілому. Перший тривав протягом останніх 2-х років, а другий з грудня минулого року. Наступні роки Вас чекають великі зміни в багатстві, джерелах доходів, вже з січня буде багато змін з цим. Сам грудень для Козерогів не особливо важливий, важливі вказівки почнуться в кінці місяця. Протягом місяця багато таємного і духовного.

З 27 червня по 7 січня активний період в сімейній сфері, а ще період дасть Козерогам конфліктність з усіма, в кінці грудня повторяться конфлікти або небезпечні інші ситуації, які були в серпні і жовтні. З 21 листопада до 15 грудня будьте публічні, поліпшення відносин з друзями і суспільством.

З 1 – 20 листопад дізнавайтеся чужі таємниці, вивчайте духовне і містичне, плануйте і проводьте таємні переговори і угоди.

З 3 грудня до 7 січня (максимум лютого) період масштабних і серйозних змін в житті у Козерогів, можна починати щось серйозне і масштабне нове, події можуть бути хорошими і поганими. Його можна розділити на дві частини. Спочатку, з 3 – 19 грудня (або пізніше) – цей час має більше значення для Козерогів, великі зміни в житті, хороший час почати щось нове серйозне і довголітнє, змінити своє життя. В цей час слабке в житті буде зруйновано. Друга частина вказівки з 19 грудня – 7 січня (лютий) зміни в багатстві, тим чим Ви дорожите, системі цінностей, Вашому матеріальному стані, джерелах доходів, заробітків, інвестицій, заощаджень. Друга частина в січні і лютому буде з поганими вказівками, не робіть дурних витрат, бережіть своє багатство і джерела доходів.

Пік 14 грудня плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, починання, якісь новини. Починайте свою відпустку і відпочивайте до лютого або середини січня, поки все погане не завершиться. Можна починати новий духовний шлях, духовне зростання. Ще в цей пік можна почати щось таємне або дізнатися про таємниці.

З 15 грудня до 8 січня хороший період для відпочинку, ще одна можливість відправитися в поїздку, можна просто більше бути наодинці і отримувати від цього задоволення. Цей період підходить для розвитку таємних ділових і особистих відносин, важливих прихованих ділових договорів, любовних таємних романів.

З 16 – 23 грудня виступайте таємно, таємні переговори, таємні угоди, займіться анонімним листуванням, буде можливість вплинути на ідеї інших людей, але таємно.

З 17 – 29 грудня будете жорстокі, агресивні, владні, але це може бути потайним. Ця агресія буде спрямована на інших і на себе. Небезпека травм. Найзначніші проблеми в сімейній сфері.

Після 17 грудня Ви відчуєте полегшення, в житті буде більше свободи, більше енергії і оптимізму, легше буде здійснювати кардинальні і масштабні вчинки, розвивати життя. З 17 грудня до 8 березня 2023 року важливий період, який був уже в березні-липні 2020 року, згадуйте як тоді змінилося Ваше життя, в чому прийшло полегшення і менше стало відповідальності. А ще варто згадати про зміни в сфері багатства, джерел доходів, заробітків. З 17 грудня до 8 березня 2023 року «серйозніше» треба бути з грошима і багатством, період буде впливати на Ваше багатство, доходи, накопичення, колекції та цінності. У 2021 та 2022 роках багато негативних трендів для фінансів і багатства. Ці роки дадуть «тріщини» в Вашому багатстві, які потрібно вчасно залатати. На щастя Козерогів, тренди для Вас не матимуть такого негативного впливу. Але все одно, буде необхідність зміцнювати «багатство», економити, використовувати гроші обдумано і серйозно, інвестиції та проекти необхідно буде більше контролювати і реструктурувати протягом наступних років.

З 19 грудня 2020 до 13 травня 2021 року і потім з 29 липня 2021 до 29 грудня 2021 ще один період який впливає на багатство Козерогів. Це хороший період, дасть розвиток для багатства, нові можливості. Але, перед тим, він багато що може зруйнувати в січні і лютому, намагайтеся в ці два місяці економити і не ризикувати багатством. У наступні місяці намагайтеся з розумом використовувати всі можливості для збагачення. Можна почати щось дороге і цінне колекціонувати, зможете розвинути свої колекції. Зміняться Ваші ідеї, ідеологія про те, що Вам дорого, система цінностей. Зможете змінити свою роботу або отримувати більше від посиленого праці. За цей «рік» станете багатшими, але тільки серйозніше ставлення до витрат і обережніше будьте взимку. Беріться за всі нові можливості та ідеї для збагачення.

З 20 грудня до 8 січня інтелектуальний тонус, багато новин, можливості для поїздок і подорожей, розвивайте свої знання і вчіться новому, зросте товариськість і можете завести нові знайомства. Непоганий час для угод, торгівлі, оформлення документів, письменства.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – емоційні дні для Козерогів, кульмінації, завершення, рішення, важливі новини. Один з найбільш важливих піків, підходить для кардинальних вчинків, завершень, прийняття рішень, обміркувати свої цілі і бажання. Акцент піку для Козерогів на життя, самих себе, сфері відносин і важливих для Вас людей.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на грудень 2020

З 1 – 20 грудня – інформація про таємне.

Пік 14 грудня плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на таємниці, духовне, самотність.

З 15 грудня до 8 січня – таємні відносини.

З 17 грудня до березня 2023 – зміни в багатстві, треба бути серйозніше з багатством.

З 19 грудня до 13 травня і після з липня до грудня – беріться за нові шанси для багатства, але обережніше взимку.

З 20 грудня до 8 січня – інтелектуальний тонус і товариськість, важливі новини.

Пік 30 грудня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації, рішення, завершення, акцент на Вас і відносинах.

Гороскоп опублікований 3 грудня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,171