Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – жовтень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Сильні скандали, аварії, операції, травми в гороскопі для Козерогів на жовтень. Два важливих піку для кар’єри, статусу і репутації, важливий поганий пік для сім’ї та будинки. Гарне буде для таємниць, таємних відносин, відпочинку, ізоляції, лікування, усамітнення. Прискорення в житті, багатстві, бізнесі. Лідерство в суспільстві і дружбі.

Для Козерогів в гороскопі на вересень 2021 почалися важливі періоди для кар’єри і статусу.

З 2-14 жовтня перша погана вказівка, посилення всіх скандалів, травм, аварій. Проблеми з операціями і здоров’ям. Поганий ризик, азарт, поспішність. Гірше для відносин, сім’ї, кар’єри, репутації. Руйнування в цілях, відносинах з керівництвом і сім’єю.

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини, нове. Козерогам посилення сварок, агресії, шансів на травми. Швидкий початок поганого, результати в кінці місяця. Козерогам для кар’єри, цілей, репутації, статусу, важливих відносин, професії, бізнесу.

З 7 жовтня до 5 листопада дуже хороший період для таємних відносин, відпочинку, таємного бізнесу. Приємні духовні практики, вивчення релігії, містики. Успіх в укладанні таємних договорів, покупок, продажів. Гарний розвиток таємного партнерства, спільних таємних операцій, таємних союзів. Приємні зради, таємні романи, любов. Гарний час для лікування і усамітнення.

Після 11 жовтня розпочнеться прискорення в житті і багатстві, уповільнення було з травня. Швидше просування до цілей. Період уповільнення був з травня.

З 13-22 жовтня гарне вказівка для багатства, презентації бізнес ідей, показати себе керівництву, судів, дорогих покупок, інвестицій.

З 15-25 жовтня друга погана вказівка на сварки, агресію, травми, аварії. Гірше для кар’єри, сім’ї, стосунків з керівництвом.

З 18 жовтня прискорення в бізнесі, багатстві, реалізації ідей для багатства, покупок, інвестицій, джерел доходів. Період уповільнення був з червня.

З 18 жовтня можна починати нові завдання, відрядження, бізнес, курси. Період затримки та переоцінки був з 27 вересня.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап. Козерогам сім’я, будинок, ремонти, переїзд, кар’єра, професія, цілі, репутація і статус.

З 28 жовтня до 1 листопада погане для багатства, дружби, планів, громадської активності.

З 30 жовтня до 13 грудня період з багатьма поганими вказівками, але Козерогам ослаблені. Для Козерогів дуже гарна вказівка з 13 листопада до 7 грудня. Період лідерства та активності в дружбі і суспільстві. Небезпека скандалів і руйнування дружби, положення в суспільстві, від зрад, любові, витрат, сварок. Спільні плани краще розвивати тільки з близькими друзями і партнерами, краще з 13 листопада до 7 грудня, в ці дні легше отримати підтримку від суспільства та йому сподобатися. В інші дні бійтеся публічних скандалів.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на жовтень 2021

Пік 6 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, скандали, кар’єра і репутація.

З 7 жовтня до 5 листопада – хороші таємні відносини.

Пік 20 жовтня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап, кар’єра і сім’я.

З 30 жовтня до 13 листопада – активність в дружбі і суспільстві.

Гороскоп опублікований 24 вересня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 16 T. 0,501