Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – вересень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Для Козерогів гороскоп хороший і важливий. Період для боротьби за місце під Сонцем, кар’єри, статусу, енергія для цілей. Період для відносин з друзями і суспільством, публічності. Переоцінка знань, інтересів, знайомств в сфері кар’єри і статусу.

Для Козерога з липня і серпня тривають вказівки для кар’єри і статусу, саморозвитку, публічності, бізнесу.

З 3-9 сили для досягнення бажаного, змін себе, саморозвитку, боротьби, впливу на інших.

Пік 7 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, Козерогам маса енергії, прискорення. Хороший пік для нових стартів. Козерогам важливий для життєвої філософії, вищої освіти, саморозвитку, судів, закордону, бізнесу. Хороші починання в любові, творчості, іграх, з дітьми.

З 10 вересня до 7 жовтня стосунки з друзями і суспільством, колективами. Спільні плани, публічні виступи, харизма, любовні зв’язки з друзями. Період Козерогам краще, ніж більшості знаків Зодіаку, в вересні не витрачайте багато на це, остерігайтеся зрад, публічних любовних скандалів, розчарувань в дружбі, припинення відносин. У жовтні період Козерогам стане дуже хорошим для розвитку і початку відносин з друзями і суспільством.

З 12-16 вересня мрії і духовний розвиток, але без результатів. Погані дні для бізнесу і поїздок.

З 15-19 вересня вітальність, маса ідей, успіх в навчанні, зміни філософії і віри, настанови себе та інших.

З 15 вересня до 30 жовтня боротьба за місце під Сонцем, сили для цілей, досягнень, битв за репутацію, сварок з керівництвом і тими, хто заважає Вашій кар’єрі. У жовтні період дуже хороший, дасть доходи від кар’єри і статусу, легко перемогти ворогів, впливати на керівництво, корисні сварки і захист своїх прав. Весь період енергія для роботи над цілями, складними завданнями, кар’єрою. У жовтні посилення, хорошого і поганого, скандали руйнівні, сили для дій і стояти за себе більше. У жовтні обережніше зі скандалами, в яких мало шансів на перемогу.

З 18-24 вересня і з 30 вересня до 6 жовтня хороші вказівки для бізнесу, знання для професії дадуть багатство, легко знаходити професійні навички, просувати ідеї, реалізовувати інтелектуальні цілі, далекі поїздки.

З 19 вересня до 4 жовтня зміна, усунення, знань, знайомств, проблеми з близькими поїздками і спілкуванням зі знайомими.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі новини, кульмінація, рішення, завершення або новий етап. Для Козерогів поїздки близькі і далекі, спілкування, знайомства, саморозвиток, життєва філософія, навчання інших, суди, публічні виступи, бізнес.

З 23 вересня до 2 жовтня хороші вказівки для серйозного в багатстві, кар’єрі, цілях, більше сил для дій.

З 27 вересня до 18 жовтня не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Козерогам повернення і переоцінка в роботі, здоров’ї (небезпека хронічних захворювань), ідеях, навчанні, закордону, прагненнях. Сильна переоцінка інформації про кар’єру, репутацію, статус, цілі. Добре повторно вивчити їх, поліпшити знання. Сильніше проблеми з новими бізнесом, відрядженнями, курсами. Краще повторити старе або завершити. Старий бізнес краще нового.

З 30 вересня до 4 жовтня гарна вказівка для відносин з друзями і суспільством, змін, впливу, відродження. Гарна вказівка для багатства, зміни цінностей, позбавлення від непотрібного. Харизма для Козерогів.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на вересень 2021

Пік 7 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, життєва філософія, закордон, навчання.

З 10 вересня до 7 жовтня – відносини з друзями і суспільством.

З 15 вересня до 30 жовтня – сили для кар’єри і статусу.

Пік 21 вересня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі новини, завершення або новий етап в сім’ї і кар’єрі.

З 27 вересня до 18 жовтня – відкладіть початок нового бізнесу, навчання, відряджень для кар’єри, переоціните, повернеться старе.

Гороскоп опублікований 28 серпня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,411