Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – липень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Хороший місяць для Козерогів, з кінця липня гороскоп стане краще. Три періоду для сфери багатства і витрат, допомоги від інших, психологічних і сексуальних змін, позбавлення. Багато можливостей для розвитку себе, далеких поїздок, навчання, виступів. Дізнаєтеся важливе про відносини. З кінця місяця енергія і харизма, гармонія.

З травня й червня йдуть різні вказівки для Козерогів.

З 5-10 липня чреда поганих вказівок на витрати, борги, проблеми з багатством, спадщиною, відносинами з боржниками і кредиторами, інвестиції, розваги, стосунки з коханими і дітьми.

З 10-17 липня посилення хорошого або поганого в стосунках, багатстві, витратах, отриманні або втрати багатства від інших. Посилення сексуальності.

Пік 10 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – найважливіший пік для сфери відносин в році, для нового старту. Пік емоційний, важливі новини і нові старти. Козерогам важливіше для відносин.

З 11 до 28 липня товариськість, важлива інформація про відносини, партнерів, ворогів. Важливими будуть переговори з пошуком компромісів, публічні виступи, ділові відносини, особисте спілкування, суди.

З 13-17 липня хороші дні для публічних виступів, спілкування, поїздок, навчання, творчості, допомоги іншим.

З 16-20 липня небезпека травм і руйнівних сварок, підвищена агресивність і домінування у Козерогів.

З 22 липня до 16 серпня харизма, гармонія, віра в свої ідеали і правоту, впевненість в собі. Хороший період для публічних виступів, судів, навчання, далеких поїздок.

Пік 24 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, рішення, кульмінації, завершення або новий етап. Козерогам питання багатства, інвестицій, джерел доходів, боргів, витрат, спадщини, чужих грошей, багатства від інших.

З 27 липня до 1 серпня низка вказівок на сварки і витрати, Козерогам ослабленно, ймовірність травм.

З 28 липня до 11 серпня інформація про борги, витрати, використання чужих коштів, збагачення від інших, спадщині. Спілкування з боржниками і кредиторами.

З 29 липня до 15 вересня період сил і енергії, рішучості, реалізації ідеалів і прагнень. Хороший період, крім початку, розвивайте свої прагнення і себе. Стійте за себе публічно. Продвигайте свої ідеї. Розвивайтеся і вчіться. Ставайте лідером. Найважливіші дні з 17-25 серпня.

З 29 липня до 29 грудня 2021 року повторення періоду, що був з 19 грудня 2020 до 13 травня 2021. Період впливає на багатство Козерогів. Це хороший період, дасть розвиток для багатства, нові можливості. Але, перед тим, він багато що може зруйнувати в січні і лютому, намагайтеся в ці два місяці економити і не ризикувати багатством. У наступні місяці намагайтеся з розумом використовувати всі можливості для збагачення. Можна почати щось дороге і цінне колекціонувати, зможете розвинути свої колекції. Зміняться Ваші ідеї, ідеологія про те, що Вам дорого, система цінностей. Можете змінити свою роботу або отримувати більше від посиленої праці. За цей «рік» станете багатшими, але тільки серйозніше ставтеся до витрат. Беріться за всі нові можливості та ідеї для збагачення.

З 30 липня до 3 серпня чреда важливих поганих вказівок на спілкування, інформацію, публічні сварки про чужі гроші, спадщині, боргах, проблеми в бізнесі.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на липень 2021

Пік 10 липня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, новини, відносини.

З 11 до 28 липня – інформація про відносини, важливе спілкування.

З 22 липня до 16 серпня – харизма, успіх на публіці.

Пік 24 липня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, важливі новини, завершення або новий етап, багатство і витрати, чужі гроші.

З 28 липня до 11 серпня – інформація про чужих грошах і багатстві від інших.

З 29 липня до 30 серпня – енергія, сили, рішучість, реалізація.

З 29 липня до 29 грудня 2021 – важливий період для багатства.

Гороскоп опублікований 2 липня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,169