Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – травень 2021 від Марфи Бомбушкар


Не занадто важливий, непоганий місяць для Козерогів. Бережіть своє багатство, дітей, любов, творчість, розваги, повториться несприятливий тренд для цього, особливо для сфери багатства. Розпочнеться важливий період, що розвиває і розширює Ваші сфери спілкування, навчання, поїздок. У травні для Козерогів буде багато періодів, що впливають на роботу і здоров’я. Акцент місяця на творчості, дітях, любові, розвагах, роботі і здоров’ї, таємницях.

З 14 квітня по 9 травня любовний, творчий, романтичний період, період відносин з улюбленими і дітьми, намагайтеся багато не витрачати на це, можуть бути розчарування. З 19 квітня по 4 травня спілкування і інформація про творчість, дітей, любові, інтелектуальний тонус, але теж можуть бути проблеми з витратами і неприємні новини. З 23 квітня по 11 червня період активності у відносинах, реалізація бажань, скандали можуть бути гірше, ніж звичайно.

З 1 по 5 травня можуть бути розчарування в любові, творчості, багатстві, намагайтеся не порушувати правила, берегти репутацію, не витрачайте багато грошей на розваги.

З 4 травня по 11 липня робота і здоров’я, нове і старе, буде багато роботи і можна зайнятися здоров’ям. Все плануйте, не давайте великих обіцянок, намагайтеся братися за маленькі проекти після 20 травня, а після 30 травня не починайте нове. Проходьте курси і вчіться новому для роботи по 30 травня, після 30 травня переучуватися. Після 30 травня повернення старих проектів і клієнтів. Весь період буде багато новин по роботі, переговорів з клієнтами, угод, торгівлі, відряджень, головне не потонути в завданнях, особливо в кінці травня і початку червня. У цей період дізнаєтеся більше про своє здоров’я, вивчайте дієти і способи лікування, після 30 травня можуть повернутися хронічні захворювання і добре б їх пролікувати.

З 5 по 8 травня сприятливий період для любовних відносин, ділових, кар’єри, харизма, привабливість, сила волі для змін в любові й творчості, змін в будь-яких відносинах і їх відродження, позбавлення.

З 6 по 10 травня намагайтеся багато не витрачати, особливо на роботу і здоров’я, обережніше з переговорами і угодами по роботі, не давайте великих обіцянок, можуть бути проблеми в любовних романах, з клієнтами і співробітниками.

З 9 травня по 2 червня сприятливий період для роботи і здоров’я. Відносини на роботі будуть легко розвиватися, переговори, укладання угод, сподобаєтеся своєму керівництву, колегам, клієнтам. Беріться за приємні і творчі проекти, проводите важливі переговори. Миріться з колегами і клієнтами, розвивайте з ними відносини, можуть бути любовні романи на роботі, легко знаходити компроміси, легко наймати і звільняти працівників і клієнтів. Сприятливо період позначиться на здоров’ї, вдалий для косметичних процедур, дієт, невеликої зміни зовнішності.

З 11 по 14 травня займіться серйозними проектами на роботі і для багатства, серйозними переговорами, угодами, поїздками, навчанням, публічними виступами, покажіть свої ідеї.

Пік 11 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – дуже сприятливий пік для Козерогів, енергія, впевненість в собі, віра і гарний настрій. Пік нового і новин. Допомагайте іншим, подорожуйте, вчіться новому. Сприятливий для початку нового в любові, творчості, з дітьми, вагітності, розваг, захоплень. Можна завершувати старе.

З 13 травня по 29 липня, а після з 29 грудня по 11 травня 2021 року і з 28 жовтня по 20 грудня 2022 буде тривати період який розвиває масштабно Вашу сфери спілкування, знайомств, навчання, поїздки. Не занадто важливий період для Козерогів, але все одно сприятливий для розвитку цих сфер. Більше товариськості у Вас, з’являться нові знайомства і повернуться старі. Корисний період для навчання новим навичкам і знанням, як мінімум більше будете читати і дізнаватися навколишній світ.

З 14 травня по 13 липня, повториться тренд, який може бути йде з січня по 8 серпня. Він описаний в гороскопі на січень, цитата: «З 28 січня до 21 березня, максимум 31, другий важливий і рідкісний тренд в гороскопі, для знаків Зодіаку має велике значення. Козерогам він краще, менш руйнівний і імпульсивний, для Вас цей час несподіваних змін в житті через зовнішні обставини або особистих мотивів. Зовнішні події більш руйнівні, особисті Ви зможете спланувати. Тренд змінить Вас, зробить більш бунтарським, готовими руйнувати, прискорить Ваше життя і зміни в ньому. Тренд торкнеться найсильніше сфер: багатство, любов, діти, захоплення і розваги, доходи, джерела доходів, накопичення, Вашу індивідуальність і життя. Намагайтеся багато не витрачати на розваги в цей час. Бережіть джерела доходів, не руйнуйте їх не обдумавши все. Не ризикуйте грошима. У багатстві можуть відчуватися обмеження і відбуватися втрати. Вказівки на травми. ».

З 15 по 19 травня сприятливий тренд, щоб показати себе, змінювати себе, впливати на інших, сила волі і наполегливість. Це хороші дні для змін в творчості, любові, з дітьми, і щоб показати себе. Можна зайнятися кар’єрою і публічним.

З 18 по 21 травня сприятливий тренд для відносин, особистих і ділових, важливих договорів і переговорів. Можна в ці дні робити серйозні покупки і інвестиції, заробляти гроші працею.

З 19 по 23 травня не беріть на себе занадто багато на роботі, тримайтеся подалі від пліток, бережіть репутацію, обережніше з хвастощами і спілкуванням, відрядженнями.

З 20 травня по 9 червня несприятливий тренд для спілкування, навчання, подорожей, роботи і здоров’я. Намагайтеся не обманювати, обережніше з таємним спілкуванням і не дуже довіряйте іншим. Не лінуйтеся, але і не беріть на себе занадто багато. Будьте обачні у переговорах і з документами, здоров’ям.

З 23 травня по 11 жовтня буде уповільнення життя у Козерогів, повернення до старого і старого, переоцінка життя. Помітним період буде для сфери багатства, краще не починати нові проекти в цій сфері, а переробляти і зміцнювати старі.

З 26 по 29 травня обережніше з любовними романами, особливо на роботі, бережіть свою репутацію, краще не робити дорогих покупок.

Пік 26 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, усвідомлення. Акцент на таємниці, духовне, самота, здоров’я, роботу. Завершуйте важливі проекти і постарайтеся більше відпочивати в ці дні. Може бути невелика хандра в ці дні, багато роздумів про життя, про минуле.

З 27 по 30 травня хороші дні для спілкування, любовних романів, відносин, переговорів, особливо на роботі.

З 27 травня по 3 червня сприятливий тренд для відносин і спілкування, пом’якшення скандалів. Хороші дні щоб допомагати партнерам, послабити скандали, розвивати відносини. В угодах і переговорах проявите наполегливість.

З 30 травня по 23 червня не починайте нові проекти, оформлення документів, поїздки, переговори, але старе можна завершити переробити і відродити. Нове не дасть того, що бажали, буде запізнення, затримка, потім треба буде все переробляти. Не робіть покупки нового знаряддя праці, транспорту, електроніки, книг, курсів. Не починайте нове навчання, а глибше вивчайте те, що знаєте, переоцінюйте і відроджуйте старі знання. Не починайте нові знайомства, відроджуйте старі, повернуться старі знайомі. Бережіть свою техніку, інформацію і документи. Для Козерогів ці дні можуть повернутися старі хвороби, хронічні захворювання, постарайтеся берегти своє здоров’я і постарайтеся вилікувати свої старі хвороби. На роботі не починайте нові проекти, переговори, угоди, відрядження, курси. Краще не брати нових клієнтів. Переробляйте старі проекти, відроджуйте їх. Повернуться старі клієнти і співробітники, спробуйте відновити з ними контакт. Проводьте повторні переговори, угоди, проекти, поїздки. По-іншому погляньте на своїх клієнтів, співробітників, роботу.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на травень 2021

З 4 травня по 11 липня – інформація про роботу і здоров’я, багато роботи.

З 9 травня по 2 червня – відносини на роботі, поліпшення здоров’я.

Пік 11 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, акцент на любов, дітей, творчість, захоплення.

З 13 травня по 29 липня – масштабне розвиток знань, знайомств, поїздок.

З 14 травня по 13 липня – обережніше з любов’ю, розвагами, багатством, творчістю, репутацією, кар’єрою.

Пік 26 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації, рішення, усвідомлення, акцент на роботу, здоров’я, таємниці, духовне, хандра.

З 30 травня по 23 червня – по-іншому поглянете на роботу і здоров’я, повернення старого, не починайте нові проекти.

Гороскоп опублікований 17 травня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 15 T. 0,163