Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – червень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Важливий період, місяць, для сфери відносин. Багато витрат в цьому і наступному місяці. Проблемними будуть фінансова і психологічна сфера, багато вказівок на витрати, травми, психологічно фрустрації, скандали через чужі гроші, період активності в цьому. Можливості для нової роботи, обов’язків, здоров’я, розібратися в собі і відносинах.

З гороскопів на квітень і травень для Козерогів тривають різні періоди і тренди.

З 1-5 червня невеликий прилив сил і вітальності, впевненості в собі. Покажіть себе, зміцніть в роботі, багатстві, здоров’ї, краще в старому, без старту нового.

З 2 до 27 червня важливий, дуже хороший, крім 22-25 червня, період для сфери відносин. Період згладить сварки, погані події, поліпшення поганих відносин або легке позбавлення від них. Початок нових відносин і перехід на рівень вище в існуючих відносинах. Будете публічні, удача в суспільстві, судах, спільних цілях. Під час поганих вказівок кардинальні погані події в стосунках, розриви, зради, сварки, незадоволеність.

З 2-8 червня дуже небезпечні дні для травм і аварій, прихована агресія, дратівливість, руйнівні сварки, сексуальна агресивність.

Пік 10 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – старе і нове, багато новин, багато старого. Якщо раніше думали починати новий бізнес, нову роботу, нове важливе завдання – цей пік для цього підходить, пік для пере починань, перезапусків, старого в роботі. Переоціните свою роботу. Переробляти угоди, договори, переговори, завдання, обов’язки. У здоров’ї починайте лікувати хронічні і старі хвороби. Багато новин про старе. Для старту зовсім нового в здоров’ї і роботі пік невідповідний.

З 11 червня до 29 липня активний період для багатства, витрат, боргів, спадщини, використання чужих коштів, травм, ризику, сексуальності, психології, втрат. Зростають шанси на травми, непомірний ризик. Повернення боргів, отримання багатства від інших, силовими методами. Період буде дуже поганим з 28 червня до 7 липня, дуже хорошим з 10-17 липня, інші дні залежать від особистих гороскопів, весь період краще не ризикувати з витратами, травмами, психологічними фрустраціями. Цей період дасть сексуальну енергію, психологічні зміни.

З 12-16 червня лінь, фантазії, безвідповідальність, обмани, гірше для роботи, здоров’я, спілкування, складних завдань.

З 21-25 червня хороші дні, успішні для великого і справедливості, кращі для навчання, поїздок, роботи, здоров’я, спілкування.

Пік 24 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – один з найважливіших піків для Козерогів на рік для того щоб розібратися в собі, житті, відносинах. Кульмінації, важливі новини, усвідомлення, результати, просто завершити важливе або новий етап. Пік хороший, енергійний, добрі емоції, віра, доброта, надії, ідеали, удача, великі бажання і їх реалізації.

З 27 червня до 22 липня хороший період для збагачення за рахунок інших, збагачення разом з іншими, отримання спадщини, кредитів, погашення заборгованостей, договорів про борги. Період згладить фінансові проблеми, краще за все він буде з 10-17 липня, найгірше з 27 червня до 10 липня. З 27 червня до 10 липня не ризикуйте грошима, своїми і чужими, стережіться непомірних боргів і скандалів. До 27 липня і після 10 липня добре впливатиме на Вашу психологію, сексуальну сферу, легко переносити будь-які кризи і втрати.

З 28 червня до 7 липня чреда поганих вказівок на втрати, сварки, руйнування, гірше для багатства, боргів, любові, розваг, дітей, сексуальної сфери і психологічного стану.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на червень 2021

З 2 до 27 червня – важливий період для відносин.

Пік 10 червня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, початок старого, робота і здоров’я.

З 11 червня до 29 липня – витрати, активність з фінансами, психологічні трансформації, ризик, травми.

Пік 24 червня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – усвідомлення, результати, важливі новини, завершення або продовження, життя і відносини.

З 27 червня до 22 липня – багатство від інших.

Гороскоп опублікований 9 червня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,414