Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – квітень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Гороскоп на квітень для Козерогів буде легше, ніж для більшості знаків Зодіаку, всі погані вказівки будуть ослаблені. Тільки перша декада квітня буде хорошою. З середини місяця стосунки з дітьми і любовні, творчість, багато про це дізнаєтеся, інтелектуальний тонус. З кінця місяця важливий період для сфери відносин, активність у відносинах.

З гороскопу, для Козерога, на березень 2021 тривають періоди для різних сфер, багато уваги до сім’ї.

З 4 до 19 квітня дізнавайтеся про сім’ю, спілкуйтеся з рідними, інформація про нерухомість, ремонтах, переїздах, купівлі або продажу нерухомості, оренді, оформлення документів і договорів, переговори. Купувати і продавати нерухомість можна до 10 квітня, після погані вказівки.

З 5-13 квітня погана вказівка для роботи і здоров’я, спілкування, поїздок, навчання, проблеми з обманами, таємницями, невизначеністю і скандалами.

З 8-19 квітня якщо діяти, а не чекати, зможете домогтися результатів у роботі, сімейній сфері, здоров’ї, зможете добре показати себе і стояти свої права.

З 10-18 квітня чреда поганих вказівок для відносин, сфери сім’ї, багатства, проблеми дадуть втрати.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 4 дня і 10 днів спад – неприємне нове, новини, намагайтеся не втратити. Приділіть увагу родині, переїзду, допомоги рідним, скандалам з рідними, початку ремонту. Свої бажання про переїзд, покупку або продаж нерухомості поки не реалізовуйте. Не починайте скандали з рідними, допомагайте їм.

З 12-21 квітня хороша вказівка для багатства, роботи, здоров’я, досягнення бажаного. Складні завдання, переговори, сварки, суди, просування ідей в ці дні будуть вдалі і результативні.

З 14 квітня до 9 травня період матиме багато поганих вказівок, але Козерогам вони слабкіше, не витрачайте багато і ставитеся серйозніше до репутації. Період впливає на любовні відносини, творчість, розваги, хобі, відносини з дітьми, дасть бажання для цього, розвиток і оновлення, початок нового, завершення старого.

З 19 квітня до 4 травня період інформації, спілкування, нових знань про любов, творчість, розваги, хобі, дітей. У нього буде багато поганих вказівок, але Козерогам вони слабкіше. Інтелектуальний тонус для творчих завдань.

З 21-28 квітня чреда поганих вказівок, але ослаблених для Козерогів, в сферах відносин, багатства, любові, розваг, відносин з дітьми.

З 23 квітня до 11 червня активний період для сфери відносин, у цій сфері Ви будете багато діяти, вимагати, руйнувати і будувати, зросте тиск від інших на Вас і Ваш на інших. Це важливий період для Козерогів, в 2021 році він посилить погане і може бути руйнівним. Дасть сили для початку нового, енергію для відновлення й розвитку. Скандали будуть сильними. Реалізація бажань швидкою. Нетерпимість до образ, приниження, непослуху і тиску. Боріться за себе і свої права. Погані вказівки в червні.

З 27 квітня до 6 жовтня фоновий, малопомітний, період змін внутрішніх, зміни психології, сили волі, страхів. Займіться внутрішнім розвитком і самоаналізом, запишіться до психолога. Робіть операції, які раніше відкладали. Додасться сили волі для зміни себе і життя.

Пік 27 квітня, плюс мінус 3 дні і спад 10 днів – пік хороший для Козерогів, дасть енергію, кульмінації, усвідомлення, корисна інформація, рішення, продовження або завершення. Розберетеся в дружбі, планах на майбутнє, суспільне становище, подумайте про свої бажання, реалізуйте їх. У відносинах з дітьми і коханими, любові, вагітності, творчості, захоплення постарайтеся показати себе і розібратися.

З 28 квітня до 2 травня вказівка залежить від особистих гороскопів і життєвих ситуацій, руйнує або розвиває. Ексцентричні і несподівані вчинки в любові, творчості, розвагах, з дітьми.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на квітень 2021

З 4 до 19 квітня – інформація про сім’ю і нерухомості.

Пік 12 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, новини, сім’я і нерухомість.

З 14 квітня до 9 травня – відносини з дітьми та коханими, розваги, творчість.

З 19 квітня до 4 травня – інформація про дітей і коханих, розвагах, творчості.

З 23 квітня до 11 червня – активність в сфері відносин.

Пік 27 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – рішення, кульмінації, дружба, діти, вагітність, любов, творчість, захоплення.

Гороскоп опублікований 31 березня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,380