Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – березень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Останній місяць з впливом на Ваше багатство, наступны важливі вказівки лише з кінця квітня – початку травня. З березня почнеться активність в роботі і здоров’ї. У березні багато уваги будете приділяти спілкуванню і навчанню, кар’єрі і цілям, сім’ї та нерухомості. У березні-квітні буде гарний час для сім’ї, відносин з рідними, тем нерухомості.

З гороскопів на січень і лютий для Козерогів тривають важливі вказівки для сфери багатства, менш важливі для інших сфер.

З 2-7 березня багато інформації в ці дні, корисна інформація про багатство, суди, переговори, поїздки.

З 4 березня до 23 квітня активні будете в роботі, беріться за різні проекти, Вам по плечу будуть складні завдання і легкі, можете братися за багато маленьких завдань все встигнете завершити, а можете за кілька серйозних. Оновіть свою роботу. Стійте за свої права на роботі, будете керувати співробітниками, стимулювати і змушувати інших. Намагайтеся уникати скандалів з клієнтами і співробітниками. Для здоров’я буде більше енергії, займіться різними видами спорту, спробуйте різні дієти.

З 9-15 березня романтичне спілкування буде хорошим, з усіма іншими відносинами будьте обережніше, намагайтеся менше витрачати.

Пік 13 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини, нове. Пік багатий на новини, спілкування. Добрими будуть поїздки, початок навчання, нові знайомства, якщо це творче і не серйозне.

З 15 березня до 4 квітня багато новин, поїздок, переговорів, угод, нових знайомств і оновлення зв’язків зі знайомими, навчання різному. Спробуйте навчатися новому і оновити, поліпшити, свої знання. Розвивайте знайомства, заводьте нові, дізнавайтеся більше інших людей. Багато нової інформації. Використовуйте можливості для недалеких поїздок.

З 18-25 березні дні фізичних сил і цілеспрямованості, використовуйте енергію на сфери багатства, роботи, здоров’я.

З 18 березня до 3 квітня розвивайте стосунки, спілкуйтеся, після 21 березня краще розвивати відносини з рідними, показати себе в сімейній сфері, покращувати будинок.

З 22-26 березня скандали на роботі і в фінансовій сфері, проблеми зі здоров’ям.

З 21 березня до 14 квітня гарний час для сфери сім’ї. 2020 рік приносив багато поганих вказівок для сімейної сфери, останнє півріччя було скандальним для неї. З 21 березня до 14 квітня розвивайте стосунки з родиною, навіть скандали і відстоювання своїх прав в ці дні краще, допомагайте близьким або просіть про допомогу. Займіться облаштуванням будинку, декором, невеликим ремонтом, красою житла. Легше будуть проходити договори, суди, переговори, по нерухомості, захищайте свої інтереси.

Пік 28 березня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – важливі відомості, усвідомлення, кульмінації, рішення, результати. Хороший пік, приділіть увагу відносинам, договорами з нерухомості і трудовим, кар’єрі і відносинам з керівниками, репутації, сім’ї та відносин з рідними, нерухомості. Займіться в цей пік рішеннями по кар’єр і сім’ї. Оцініть свої цілі і бажання, досягнення, репутацію, завершуйте, отримуйте результати, вирішуйте про продовження.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на березень 2021

З 4 березня до 23 квітня – активність і енергія для роботи і здоров’я.

Пік 13 березня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, комунікація та інформація.

З 15 березня до 4 квітня – багато комунікації та інформації.

З 21 березня до 14 квітня – відносини з сім’єю і облаштування будинку.

Пік 28 квітня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – результати, звістки, усвідомлення, кар’єра, цілі, сім’я.

Гороскоп опублікований 3 березня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,477