Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – лютий 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


Гороскоп для Козерогів буде акцентований на багатстві і збагаченні. По 21 лютого будете переоцінювати багатство і джерела доходів, уповільнення проектів, переукладайте договори і угоди, нові починайте після 21. Буде багато можливостей заробити і сильні вказівки на витрати. Намагайтеся менше витрачати на розваги і не скандалити через любов, остерігайтеся скандалів через інтриги і розваги, скандалів з дітьми. Весь місяць дуже активні будете в любові, розвагах, відносинах з дітьми.

У гороскопі на січень для Козерогів почалося багато важливих періодів і трендів для багатства і іншого.

З 1 до 25 лютого період для багатства, період хороший щоб стати багатшими, легше збагачуватися, купувати і накопичувати, інвестувати, заробляти гроші, розвивати джерела доходів, зайнятися діловими договорами (по 21 лютого краще старими, після – новими), крім днів з 4 -8 і 17-22 (погані дні для періоду).

З 4-8 лютого погані дні для необдуманих витрат, багатства, відносин, бізнесу, розваг, любовних романів.

З 9-13 лютого вдалі дні для збагачення, судів, переговорів, тимчасового підняття цін, покупок дорогого, великих інвестицій. Хороші дні для розвитку різних відносин.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – новини і нове. Починайте новий бізнес, проект, нове джерело доходів, підробіток або роботу, інвестиції, нову колекцію. Нові цінності для себе, щось нове, що стане Вам дорогим, цінності в житті матеріальне і духовне. Поліпшення здоров’я з цього піку.

З 13-17 лютого багато корисної інформації про багатство, вдалі дні для повторних угод і переговорів, уточнити і розібратися в інформації про сферу багатства.

З 17-22 лютого скандальні дні для розваг і багатства, витрати. Не ризикуйте і не витрачайте багато на любов, захоплення і розваги, стережіться азартних ігор і ризику грошима. Погані дні для скандалів в бізнесі і особистих відносинах, судів, скандалів з дітьми і коханими.

З 21-28 лютого додасться фізичних сил і сексуальності, наполегливості, завзятості, енергії для змін. Гарний час щоб впливати на дітей та коханих, змінювати цих людей, домагатися їх. Розвивайте творчість і складні проекти.

З 25 лютого до 21 березня хороший період для спілкування та шапкових знайомств, нових знайомств, розвитку відносин з не дуже важливими людьми. Помиритися, познайомитися, завести роман, сподобаєтеся або сподобаються в стосунках з сусідами, знайомими, далекими родичами. Хороший період для угод, торгівлі, поїздок. Більше бажання спілкування з різними людьми. Якщо Ви письменник чи поет – зросте творча енергія. Поліпшення відносин з учнями і вчителями.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, рішення, важливі новини та усвідомлення, кульмінації. Хороший пік Козерогам, щоб прийняти рішення і дізнатися більше про своє навчання вище і курсах, різних поїздках, відносинах зі знайомими і іноземцями, судах. Щось завершувати і щось перевести на інший рівень. Приділіть увагу своїй вірі, відношенню до життя, особистому розвитку, ідеалам. Будьте обережніше з багатством, бажання позбутися від джерел доходів і накопичень, порушення правил, необдумані вчинки.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на лютий 2021

З 1 до 25 лютого – збагачення і втрати багатства.

Пік 11 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, акцент на збагачення і багатство.

З 25 лютого до 21 березня – розвиток неважливих відносин, товариськість.

Пік 27 лютого, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – результати, рішення, новини, знайомства, навчання, поїздки.

Гороскоп опублікований 30 січня 2021 року – М. Бомбушкар. Співавтор A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,474