Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Козеріг – серпень 2021 від Марфи Бомбушкар і A.S.


З другої половини гороскопу на серпень і до кінця осені для Козерогів важливі вказівки, періоди, для сфери кар’єри, репутації, цілей, досягнень, статусу. Інтелектуальний тонус. Хороший місяць для публічності, саморозвитку, навчання, закордонних тем, бізнесу. Поганий місяць для початку і завершень в сферах багатства і витрат, допомоги від інших.

З гороскопу для Козерогів на липень 2021 тривають хороші вказівки.

Пік 8 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, старт, новини, поганий непередбачуваний і руйнівний пік. Козерогам для боргів, отримання багатства від інших, спадщини, витрат, аліментів. Вказівка на травми і аварії, операції, втрати. У психології фрустрації, трансформації, сексуальні зміни, бажання позбавлення. Не завадить обережність з зрадами, любов’ю, дітьми, розвагами та витратами на це.

З 11 до 30 серпня інтелектуальний тонус, самоосвіта, навчання інших, легко вчитися новому, публічні виступи, товариськість, різні поїздки, бізнес. Козерогам період хороший, посилення з 17-21 серпня, просувайте свої ідеї і захищайте свої інтереси, реалізуйте складні завдання в цьому.

З 16 серпня до 10 вересня дуже хороший період відносин для тем кар’єри, професії, репутації, статусу, досягнення цілей, нагороди. У періоду багато хороших вказівок, одна погана в самому кінці. Починати, розвивати, завершувати відносини з керівництвом, офіційний шлюб, ділове партнерство, для спільних цілей. Легко сподобаєтесь керівництву, успіх в професійному, робочому, колі стосунків.

З 17-21 серпня посилення інтелектуального тонусу, наполегливість в ідеях, бізнесі, навчанні, спілкуванні. Захищайте свої права і досягайте поставленої мети.

З 19-25 серпня енергія для задач будь-якої складності, легко здійснювати будь-які зміни, фізичні сили. Підвищення сексуальності, віри, ідеалізму.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини, рішення, кульмінації, завершення або новий етап. Козерогам питання багатства, інвестицій, джерел доходів, боргів, витрат, спадщини, чужих грошей, багатства від інших. Бійтеся великих витрат, втрат, дурного використання чужих коштів.

З 30 серпня до 5 вересня погана вказівка для бізнесу, навчання, спілкування, поїздок. Скандали, безвідповідальність, дурний ідеалізм.

З 30 серпня до 5 листопада період важливих і корисних знань, інформації, новин навчання, спілкування для кар’єри і статусу, репутації, професії, цілей. Нове до 27 вересня і після 18 жовтня, старе з 27 вересня до 18 жовтня. Під час нового виступайте перед начальством, дізнавайтеся про начальство і кар’єрні можливості. Займайтеся бізнесом, освітою, відрядженнями, оформленням документів. Під час старого не розпочинайте нове, поверніться до старого. Хороші вказівки, знання дадуть багатство, успіх в публічних виступах і переговорах з 18-24 вересня і 30 вересня до 6 жовтня. Погана, сильна для Козерогів, вказівка з 19 вересня до 4 жовтня для суперечок з керівництвом, втрати інформації і документів.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Козерога на серпень 2021

Пік 8 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – нове, новини, багатство від інших і витрати, психологічні зміни, травми.

З 11 до 30 серпня – інтелектуальний тонус, публічні виступи.

З 16 серпня до 10 вересня – відносини для кар’єри і статусу.

Пік 22 серпня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – масштабне, кульмінації, завершення або новий етап для багатства і витрат, психологічних змін, травм.

З 30 серпня до 5 листопада – інформація для кар’єри і статусу.

Гороскоп опублікований 4 серпня 2021 року. Співавторство М. Бомбушкар і A.S. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Копіювання дозволено з зазначенням авторів і для пошукових систем гіперпосиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 81 T. 0,195