Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на жовтень 2020 року – Марфа Бомбушкар


Дуже насичений і важливий місяць, можна вважати 4м або 3м за важливістю в 2020 році. Весь місяць буде з масою несприятливих вказівок, лише деякі сфери будуть більш-менш сприятливо розвиватися. На глобальному рівні все буде негативно. На людському рівні – сфери відносин і багатства, для багатьох із знаків Зодіаку будуть сприятливими, але не всім.

Оголошення

За незакінчений 2020 рік російський рубль подешевшав на 21%. І тільки за вересень на 7%. Я вирішила для себе, що, якщо рубль надто впаде, перестану писати гороскопи і стану наставником. Може бути щось інше. Точно продовжу консультувати. Ще влітку 2015 року в коментарях і в новині «Гороскопи на рік і курс валют» я писала про нерентабельність моєї праці в гороскопах для знаків Зодіаку при тому курсі. Якби мені не допомагав асистент, я б, напевно, вже зараз нічого не робила.

Як же час пролетів…

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на вересень 2020 або раніше

Я писала в своїх соц. мережах про початок, відродження, війни Азербайджан-Вірменія. Вказівки на війни були написані в гороскопі на 2020 рік. На жаль, період «воєнний» ще не завершився, він буде до січня, а найсильнішим його вплив буде до середини листопада. Сподіваюся, що не відродяться інші війни і не почнуться нові.

Жовтень буде куди конфліктніше і перша половина листопада. У жовтні конфліктність буде на особистому рівні і глобальному. Конфлікти будуть масштабними і такі які усувають.

З вересня світ, державні питання, почали розвиватися швидше. І разом з ними Covid-19.

Що буде нового важливого в гороскопі на жовтень 2020

Дуже насичений на події місяць. По черзі будуть змінюватися конфліктні тренди, ще в гороскопах на червень і вересень, гороскопі на 2020 рік, було зазначено, що осінь буде дуже конфліктною і найгірше жовтень з листопадом. Навчання, переговори, відрядження, проекти намагайтеся почати до 14 жовтня, не після. З кінця жовтня тренд державних змін, усунень, позбавлення, трансформації. У жовтні буде три пікових періоду, що буває не так вже й часто, всі три негативні.

Три піку в жовтні і всі несприятливі:


  • – 2 жовтня, кілька днів до і після – кульмінації і завершення, рішення. Дуже конфліктний пік, кульмінації у конфліктів. Людям небезпека травм, руйнувань, акцент на відносини і особливо конфлікти в стосунках, розриви і руйнування в стосунках. Небезпека травм. На глобальному рівні пік посилить всі конфлікти, конфліктні відносини, війни, протистояння.

  • – 16 жовтня, кілька днів до і після – нове, новини. Ще один пік з акцентом на відносини. Дуже насичений, більш конфліктний, що усуває. Відмінність його від першого в тому, що в цей пік додадуться усунення і конфлікти на міжнародному рівні і сильніше стануть державні конфлікти, державності і влади, може бути територій і права, міжнародні відносини. Конфлікти і втрати будуть сильніше і масштабніші. Якісь нові важливі зміни для державних питань і політики, відносин. Цілком можливі смерті або усунення важливих людей для держав або щось з цим пов’язане. Невдалими будуть будь-які переговори і угоди, проблеми з проектами.

  • – 31 жовтня, кілька днів до і після – кульмінації і завершення, рішення. Пік буде з дуже несподіваними результатами, швидким в розвитку подій. Можуть бути якісь зміни політичні і державні. Акцент на фінансах і багатстві. Людям увага до боргів, виплат, заробітків і багатства, чужі гроші, торкнеться він сексуальної сфери і психології. На глобальному рівні фінанси, несподівані події, може бути перша ластівка кризи, стане ясно як розвивається глобальна економіка. Можуть бути скандали сексуальні. Паралельно буде сильний тренд який змінює міжнародні відносини, державність, політику. Знову вказівки на важливі смерті або усунення для політики і держав. І знову вказівка на невдалі переговори, проекти, угоди.

З 3 по 27 жовтня період харизми для знаків стихії землі, більше уваги до відносин особистим і діловим, трохи цинічне і критичне ставлення, особливо Дівам. Це єдиний і найсприятливіший період в гороскопі на жовтень. Людям акцент на робочих відносинах і можна зайнятися косметичними процедурами. На глобальному рівні увага буде до здоров’я і правилам про роботу, робочим відносинам.

З 3 по 15 жовтня перший тренд який підсилює конфліктний період. Людям в цей період небезпека травм, операцій, таємних конфліктів. На глобальному – це таємні конфлікти, таємна і прихована агресія, тероризм, можуть бути техногенні аварії або помітні катастрофи. Помітні усунення, смерті, конфлікти на рівні держав.

З 5 по 12 і з 16 по 22 жовтня час несподіваних новин. Негативний час для інформації і комунікації, розриви, неприємні і швидкі зміни. Для людей це можуть бути несподівані поїздки, переговори, навчання з неможливістю завершити як хочеться, розривом і змінами. Важливі переговори на глобальному рівні будуть різко змінюватися, складно домовитися, проблеми з технікою і комунікаціями.

Був фоновий період, який робив дії на державному рівні більш тоталітарними і таємними з 25 квітня. Після 4 жовтня ці дії, на державному рівні, будуть більш явними і швидкими. Прискориться зміна державних питань, трансформації держав, влади, особливо це буде помітно з листопада до січня (лютого).

Після 14 жовтня по 3 листопада очікуйте проблеми з інформацією, поїздками, технікою, бюрократією і документами. Не потрібно починати нові проекти, навчання, переговори і угоди, краще відкласти відрядження. Бережіть документи і техніку. Завершуйте старі проекти, переучуватися, переоцінюйте інформацію і знання. Повернутися старі знайомі. На глобальному рівні, знову, проблеми з технікою, інформацією, комунікацією, транспортом. Важливі переговори і договори, розпочаті в цей час, будуть безрезультатні, буде переоцінка старих.

З 14 по 24 жовтня другий тренд який підсилює конфліктний період. Масштабні конфлікти, особливо міжнародні та посилення міжнародних скандалів. Можуть бути конфлікти через права і правила, закони, якісь масові мітинги і заходи. Для людей – це конфлікти через свої права і бажання, прагнення, ідеї. Небезпека перевантаження фізичного і травм. Для глобального – це війни міжнародні та скандали, ідеологічні конфлікти, політичні. Сильний вплив на держави і політику.

З 27 жовтня по 21 листопада період харизми для знаків стихії повітря, більше уваги до відносин і відносини будуть відігравати важливу роль, всі види відносин, особливо Терезам. Для людей акцент на всіх видах відносин і відносини будуть мати дійсно важливе значення, важливі події, поновлення, починання або завершення в стосунках. На глобальному рівні період теж буде мати сильний вплив на відносини, між країнами, між владою і народом, важливі договори. У періоду багато негативних трендів з кінця першої декади листопада. У листопаді з відносинами у людей і на глобальному рівні будуть проблеми.

З 28 жовтня по 10 листопада буде інтелектуальний тонус і маса інформації, переоцінки інформації (поглибленого вивчення) і повернення (по 3 листопада), для знаків стихії повітря, особливо Терезам. Всім період дасть інформацію про відносини, переговори, товариськість, по 3 листопада дізнавайтеся більше і переоцінюйте. На глобальному рівні він не буде результативним для переговорів, багато неприємних новин, теж буде переоцінка інформації (по 3 листопада), але все ж важливим для переговорів, важлива інформація про відносини і договори. Весь період негативний.

З 19 березня важливий тренд (вперше цей тренд згадувався в гороскопі на 2020 рік і в загальному гороскопі на березень 2020), можливо триває з лютого і буде до січня 2021 року. З 29 жовтня по 3 або 17 грудня у нього буде друге посилення впливу, перше посилення було якраз навесні по травень місяць. Цитую річний гороскоп «вказівка для розширення меж і влади, це будуть масштабні зміни державні, «здоров’я населення», міжнародних відносин, політики, права, таємної влади». Це важливий тренд для державності, в державах і між державами будуть відбуватися масштабні і глибокі зміни, можуть бути таємні зміни. Зміна влади, політики, інститутів державних і систем. Зміна відносин і зв’язків міжнародних і таємних, їх ідеалів і прагнень. Зміна прагнень і ідеалів у володарів. Зміни будуть через розширення і зростання, усунення слабкого і відродження (зміцнення) сильного, це будуть КАРДИНАЛЬНІ зміни, які не крайність і не дріб’язковість. Для людей цей період буде мати подібне значення. Людям він дасть зміну своїх ідеалів і прагнень, сильний акцент на кар’єрі і цілі в житті, репутації і досягненнях, віри та релігії, сили волі і готовності до дій. Для кожного з знаків Зодіаку буде акцентована окрема сфера, в якій будуть відбуватися зміни.

З 29 жовтня по 11 листопада поганий тренд для інформації, транспорту, проектів, здоров’я. Для людей в цей час порушення і проблеми з переговорами, навчанням, відрядженнями, угодами. На глобальному рівні порушення договорів, переговорів, правил, проблеми з комунікацією, помітно це буде на державному рівні.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на жовтень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
– Нейтральний тренд – з 22 по 26 жовтня – важливі новини, можливість показати інформацію.

Пік 2 жовтня.

З 9 по 12 жовтня – сприятливий тренд для швидкого розвитку та змін відносин, швидких угод і відносин, поспішних покупок і інвестицій. Найкраще знакам стихії землі.

З 9 по 13 жовтня – Не перебільшуйте у відносинах, проектах, гордині, хвастощах і егоїзмі.

З 12 по 15 жовтня – конфліктний тренд, буде як підсилювач для паралельних конфліктних трендів. Сильні конфлікти в стосунках, посилення старих конфліктів. Велика ймовірність травм.

З 13 по 17 жовтня – остерігайтеся травм, операцій, таємних конфліктів. Тренд сильний для держав, терактів, воєн.

Пік 16 жовтня.

З 16 по 20 жовтня – занепад сил, бережіть репутацію і кар’єру.

З 16 по 20 жовтня – обережніше з грошима, відносинами, романами, в цьому обмани і розчарування.

З 17 по 21 жовтня – можна здійснювати масштабний і довгострокові покупки з інвестиціями, але треба бути обережніше. Тренд краще для земних знаків. Вдалими будуть суди і угоди, тільки без фантазій та обману, будьте чесні.

З 20 по 23 жовтня – позбавлятися від багатства і відносин, змінювати сферу відносин і багатства, управляти і глибше розуміти відносини і своє багатство.

З 22 по 26 жовтня – зміцнювати відносини і багатство, робити серйозні покупки і інвестиції, серйозні договори.

З 29 жовтня по 2 листопада – несподівані вчинки і ексцентрична поведінка. На глобальному рівні революційні дні, несподівані події і результати.

Пік 31 жовтня.

Гороскоп опублікований 30 вересня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,196