Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскопи на рік і курс валют


Доброго дня.

Я прекрасно розумію, що даний запис викличе бурю негативних емоцій у читачів. Але, ті хто зі мною спілкувалися, знають, що я людина дуже пряма і кажу те, що думаю.

Гороскопів на 2016 рік не буде *.

Я говорила, що зроблю їх до 14 числа. Але …

На даний момент падіння курсу по відношенню до Євро (офіційної валюти ЄС) дуже велике і стрімке.

У той же час у мене дуже багато роботи.

Мені просто невигідно, витрати 2-4 дня на гороскоп або на роботу «за межами Інтернету».

Я вже багато разів писала, ще влітку 2015 року, що навіть при тому курсі валют мені було не особливо вигідно витрачати свій час. Можете подивитися мої коментарі до записів.

Я не буду приносити свої вибачення, я розумію, що зараз буде маса не особливо листяних і приємних коментарів. Можу сказати тільки одне: уявіть собі, що Ви працюєте і у Вас є шанс піти на роботу на 2-4 дні і заробити миску супу (написати гороскоп на рік) або витратити той же час на іншу роботу, а заробити на обід в хорошому ресторані ( моя робота в реальному житті). Іншими словами кажучи, моя праця, яку я вкладаю в сайт – стала дуже дешевою і непродуктивною, навіть збитковою для мене.

Мені шкода, що так виходить, але я не винна в курсі валют. Про те, що тренд в нафти сильно зміниться, я вже писала в загальному гороскопі на листопад. Але це Ви ще не бачили квітня 2016 й червня 🙂

Коли я тільки починала писати гороскопи для цього сайту, для мене це було просто хобі, заради задоволення, я не розраховувала на дохід, славу, пошану. Я писала, коли могла і коли хотіла. Цілком імовірно, що зараз доведеться повертатися до старої моделі. У всякому разі, 5 років тому (навіть 3 роки, коли я почала писати регулярні гороскопи на місяць) у мене вільного часу було значно більше. Тепер є робота і обов’язки на роботі. Офіційна діяльність приносить значно більше, ніж цей проект. За гороскопи на сайті я нічого ні в кого не прошу.

Всі бажаючі, можуть, проконсультуватися у мене в Інтернеті. Мої контакти за посиланням.

P.S. Я розумію, що буде маса емоцій. Але принижувати себе не дам! Тримайте себе в руках.
P.P.S. Я розумію, що я даю Вам можливість знайти інші сайти, інших астрологів, які пишуть регулярно і, можуть, вказувати на події у Вашому житті. Я даю Вам шанс – знайти новий шлях! 🙂

* – Я пишу гороскопи на 2016 рік, але тільки в ті дні, коли є час. Поки що зроблено лише 2 \ 5. Опублікувати я їх буду, коли допишу все.

Оновлене

Мабуть, через неуважність, багато хто не так мене зрозуміли. Я не кидаю писати гороскопи , я буду писати гороскопи на місяць і гороскопи характерів \ характеристик \ якостей знаків Зодіаку. Але, більше уваги буду приділяти персональним консультаціям та роботі за межами Інтернета, ніж безкоштовним гороскопам на сайті. Просто зараз немає можливості писати гороскопи на рік . На даний момент з урахуванням обставин, що склалися.

  1. 2 коментарі до “Гороскопи на рік і курс валют”

  2. Марічка в 19.01.2016 | Відповісти

    Дякую за вашу працю 🙂

  3. Катя в 21.01.2016 | Відповісти

    жаль (((

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,171