Все про вагістність
Все про вагістність

Анонс. Гороскопи на 2016 рік і гороскоп на січень 2016


Добрий день мої читачі!

З наступаючим Вас святами, гарного Вам 2016 року! Рік, дійсно, буде набагато краще 2015го, але потрібно дожити до кінця зими мінімум, а для багатьох кінця весни. У всякому разі, «тяжкість» буде розподілена між усіма знаками Зодіаку (хоча, на деяких буде «сфокусовано» більше негативу, на інших менше), а не як було, коли весь тягар ліг на плечі Овнів, Раків, Терезів, Козерігів і Скорпіонів зі Стрільцями (на Стрільців з осені).

Головне в 2016 році – для більшості знаків Зодіаку – не лінуватися і брати відповідальність на себе, не бути ескапістами і не носити рожеві окуляри. Та й пережити весняні зміни!

Але я не про це. Я хочу анонсувати кілька новин:

1) Я починаю публікувати гороскопи на рік, часу у мене дуже мало, а роботи дуже багато. Не женіть мене і не пишіть по 1000 раз коментарі «Коли? Коли? Коли? ». Хочете швидше – замовляйте індивідуальний гороскоп!
2) Гороскопи на рік у плані опублікувати до 14 січня, оскільки на католицьке Різдво я відпочиваю, і писати нічого не буду. Потім, у мене, як і у всіх нормальних людей – Новий рік, а потім православне Різдво!
3) Гороскопи на рік я буду публікувати по 4 штуки, скільки у мене готових на цей момент я не скажу! Чекайте свою чергу.
4) Я змінила структуру гороскопів на рік! Торік, на 2015 рік, я писала гороскопи по 4 основних сфер + загальний опис: загальний опис, кар’єра і соціальне становище, любов, здоров’я. Потім, я дуже шкодувала про цю структуру гороскопу, особливо у зв’язку з багатьма питаннями в соціальних мережах від читачів. Так що, я повертаюся до натоптаної стежки – загальні тренди + по місяцях.
5) Новий рік, празднування, випадає на четвер-п’ятницю 31 грудня – 1 січня! По суботах і неділях я в житті ніколи нічого не писала, крім публікації готових заздалегідь матеріалів. Так що, найвірогідніше гороскоп на січень буде від 3 до 6 січня!
6) Я трохи хочу поміняти гороскопи на місяць, змінити структуру. Як Ви могли помітити, я в кінці гороскопа на місяць вказувала «Важливі дати» для знаків Зодіаку. Ймовірно, що я приберу цей розділ з гороскопів або скорочу його до дійсно важливих дат (поки що не прийняла остаточного рішення)!
7) Загального гороскопа на січень не буде, скоріш за все … В цілому я описувала в ньому соціум, політику, конфлікти, общинне, але зараз немає часу писати його.
8) Я думаю зробити собі сторінку для відгуків, де люди могли б поміщати відгуки про мою роботу. Коментарі на сайті перевіряю не я, але на цій сторінці буду особисто перевіряти їх! І там повинні бути тільки відгуки про мою роботу! А не питання до мене! І я дуже критична до критики!

Спасибі всім, хто прочитав цей анонс, сподіваюся, що Ви не будете «кричати» про гороскопи на місяць і рік. Чекайте і дочекаєтеся!

Всіх з НАСТУПАЮЧИМИ!

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 92 T. 0,424