Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на червень 2020 року – Марфа Бомбушкар


Гороскоп на червень буде несприятливим. Конфліктів буде в червні багато і, може навіть, до початку січня 2021 року. Не час для відносин і розтрат грошей. Для бізнесу місяць повністю не підходящий, краще відпочивайте і розвивайтеся духовно. З середини червня по середину липня поганий період для початку нових переговорів, відряджень, навчання, угод. Цей червень, як і травень, а потім ще і липень будуть дуже «довгими» місяцями по відчуттях, місяці регресу, уповільнення, переоцінок та повторів. Повториться глобальний тренд, який впливає на державність.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на травень 2020 або раніше

У гороскопах на квітень і травень почалися важливі періоди, які триватимуть влітку.

З 3 квітня по 7 серпня більше харизми, товариськості і іншого для знаків стихії повітря, і іншим знакам кожному у своїй сфері.

З 13 травня по 25 червня переоціните відносини і фінанси, буде уповільнення, не починайте важливе нове, не робіть дорогих покупок по середину липня (буде ще один період з кінця червня).

З 28 травня по 5 серпня інтелектуальний тонус для стихії води, для всіх знаків Зодіаку цей період дасть інформацію і спілкування в якійсь зі сфер життя.

З кінця квітня по середину червня конфліктний час, тренд, хоча конфлікти можуть бути таємними або на словах (не фізичні), але краще будьте обережніше з 31 травня по 13 червня.

Деталі в загальному гороскопі на квітень і в загальному гороскопі на травень.

Що буде нового важливого в гороскопі на червень 2020

Травень був останнім легким і сприятливим місяцем, а квітень останнім швидким. З травня багато періодів які уповільнюють і переоцінюють, які триватимуть в червні і в червні будуть додаткові. З кінця червня по січень 2021 року триватиме період конфліктів, агресії, егоїзму, воєн – це буде час відкритих конфліктів, не таємних, сильні для людей і на глобальному рівні, особливо на державному рівні. Сам червень для деяких знаків буде непоганим, більше сприятливих вказівок для Козерогів і Риб, менше для Тельців і Раків, але зовсім вже мало для інших знаків Зодіаку. Знакам Зодіаку вказівки будуть описані в гороскопах. У червні не розпочинайте нічого нового, розберіться з тим що є. Справи і переговори, навчання, відрядження, якщо необхідно починати, то постарайтеся до 18 червня, але не пізніше. У першій половині місяця намагайтеся не конфліктувати, але можуть бути таємні конфлікти, які все ж стануть явними в липні. У червні повториться важливий тренд, на глобальному рівні буде впливати на державність і міжнародне, а знакам Зодіаку кожному у своїй сфері, принесе повторення або зміна того що є або було.

У червні буде два піки, перший поганий, а другий нейтральний.


  • 5 червня і декілька днів до і після – кульмінації і завершення, пік дасть рішення. Пік дуже конфліктний, агресивний, скандальний, але це може бути таємним і потайним або дуже емоційним, і в будь-якому випадку скороминучим. Акцент на новини, знання, релігію, міжнародне.

  • 21 червня і декілька днів до і після – нове. Нейтральний пік. Хоч пік і нейтральний, але він може посилити тренд який впливає на держави, міжнародні питання, релігію, здоров’я – це буде повторення тренда. Пік акцентує питання сім для людей, а на глобальному рівні питання нації, націоналізм, події з населенням.

Перший з «нових» трендів в червні буде дуже важливим, але це буде повторний пік для тренда, який вже триває з березня місяця. Про цей тренд було написано в гороскопі на 2020 рік і в загальному гороскопі на березень. Зараз його другий пік, але будете ще один пік восени (але, восени він принесе нове і прискорить розвиток). Другий пік навряд чи принесе нове, але посилить і поверне старе. Цитую минулий гороскоп: «Вказівка для розширення меж і влади, це будуть масштабні зміни державні, «здоров’я населення», міжнародних відносин, політики, права, таємної влади». Це важливий тренд для державності, в державах і між державами будуть відбуватися масштабні і глибокі зміни, можуть бути таємні зміни. Зміна влади, політики, інститутів державних і систем. Зміна відносин і зв’язків міжнародних і таємних, їх ідеалів і прагнень. Зміна прагнень і ідеалів у володарів. Зміни будуть через розширення і зростання, усунення слабкого і відродження (зміцнення) сильного, це будуть КАРДИНАЛЬНІ зміни, які не крайність і не дріб’язковість. Для людей цей тренд буде мати подібне значення. Людям він дасть зміну своїх ідеалів і прагнень, сильний акцент на кар’єрі і цілях в житті, репутації і досягненнях, віри та релігії, сили волі і готовності до дій. Для кожного з знаків Зодіаку буде акцентована окрема сфера, в якій будуть відбуватися зміни.». Згадуйте які кардинальні масштабні події відбулися у Вас в березні-квітні, особливо щодо позбавлення (втрати чогось, позбавлення від чогось) і змін (трансформацій) – це повториться. Цього разу період дає більше можливостей для відродження.

З 18 червня по 12 липня несприятливий період для нових відряджень, нових угод і торгівлі, нових знайомств і переговорів, нового навчання і будь-якої публіцистики. Проблеми для всього нового з документами та інформацією, та й старе теж бережіть, можете втратити документи або допустити помилки. Нові проекти не принесуть результатів, та й взагалі повільний буде розвиток у проектів, необхідність переробляти. Бережіть здоров’я, повернення старих хвороб і шкідливих звичок.

Фоновий період з 23 червня по 29 листопада, сильніше помітний Рибам. На глобальному рівні період вплине на нафтові тренди, відбудеться розворот, уповільнення змін на ринку нафти, вони, зміни, будуть більш глибокими і може бути таємними. Період вплине на релігію, релігійні інститути будуть впливовіше. Більше віри у людей. Період вплине на мистецтво (особливо масове, поколінь) з тими ж якостями. Вплине на езотерику і містику. Вплив буде на таємниці, таємні організації, таємні події. Період фоновий, який стосується абстрактного, не все буде помітно. Крім нафти, з помітного, він вплине на моря і океани, наркотики і те що дурманить розум.

З 27 червня по 7 січня 2021 року, цього разу період триватиме в 3 рази довше ніж зазвичай, період дасть енергії для знаків стихії вогню, особливо Овнам, дасть знакам вогню фізичних сил, енергії для розвитку бажань і дій. Всім цей період дасть енергії для дій в реалізації бажаного, активність, зросте егоїзм, змагальність, під час поганих трендів конфліктність і агресивність. Направте енергію на досягнення бажаного, завоювання, відстоювання свого імені і бажань, розвивайтеся. З 10 вересня по 14 листопада більше внутрішньої енергії і спрямованої на себе, весь інший час – зовнішньої і зовнішніх дій. На глобальному рівні це той самий період, про який я вже пару раз писала в гороскопі, який вказує на війни, різні конфлікти і агресію, найсильнішими будуть конфлікти на рівні держав, ймовірно міжнародні. З 10 вересня по 14 листопада можуть відродитися старі конфлікти, а нові війни триватимуть дуже довго (і будь-які конфлікти). На жаль, у періоду не буде сильних сприятливих трендів, але багато негативних. Але і з завершенням цього періоду в гороскопі на січень, його змінить інший період, який теж принесе конфлікти, але вже соціально-економічні. 2021 рік з гороскопом соціально-економічних змін.

Коротких загальних трендів в гороскопі на червень буде дуже мало. Лише для деяких знаків Зодіаку місяць буде багатшим на події.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на червень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
Сприятливі: З 2 по 4 червня; з 30 червня по 2 липня.

З 1 по 4 червня – конфліктні дні, але конфлікти на особистому рівні. Витрати і любовні романи можуть принести шкоду.

Перший пік 5 червня.

З 9 по 13 червня – дні мрій, краще відпочивати. Небезпека обманів і самообману, ілюзій в самовираженні. Обережніше з любовними інтригами і обіцянками. Обережніше з інформацією і спілкуванням.

З 10 по 16 червня – нейтральний тренд, але може бути поганим спочатку. Неуважності в бажаннях і вчинках. Бажання боротися за неправдиві ідеали або просто боротися за будь-які ідеали і релігію (які навіть не важливі Вам). А якщо все сприятливо, то в ці дні буде багато енергії для духовного розвитку і допомоги іншим. Фізична праця і планування в ці дні не будуть результативні.

Другий пік 21 червня.

Гороскоп опублікований 25 травня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,176