Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на травень 2020 року – Марфа Бомбушкар


Загальний гороскоп на наступний місяць я почну з короткої згадки про оголошеннях. У соціальних мережах, в середині квітня, я зробила оголошення про свою роботу, нові умови, нові ціни, коротко описала ситуацію, що склалася. Кому треба, ті прочитають. На сайті немає сенсу публікувати оголошення, воно загубиться в стрічці новин.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на квітень 2020 або раніше

Було багато важливого, в гороскопі на квітень тривало багато важливого.

Можливо, що в кінці місяця почалося \ почнеться щось важливе. Про те, що в кінці місяця почалося \ почнеться щось важливе в загальному гороскопі на квітень не згадувалося, щоб його не навантажувати. Ця «можлива» вказівку може і не розпочатися. Про неї написано було в гороскопі на 2020 рік, якщо воно почалося, то це будуть серйозні події в державах і суспільстві в квітні і травні.

Нафта і події з нафтою були описані в гороскопі на 2020 рік, що в квітні, травні і червні важливі негативні вказівки, з 3й декади квітня по 3ю декаду травня найбільш несприятливі. В загальному гороскопі на квітень був опис ситуації. Треба чекати червня, з кінця червня по кінець листопада тренд повинен змінитися.

Криза в економіці… Або насувається рецесія. Багато років я пишу, що криза в 2021 році, може бути з грудня (листопада 2020) і, як ми вважали, по 2022 рік (ще в другому півріччі). Перші ластівки, ознаки кризи повинні бути з березня по травень 2020 року, про що було згадано в гороскопі на 2020 рік і в загальному гороскопі на березень 2020 року. Запам’ятовуйте те, що зараз відбувається, це повториться. З травня місяця криза має «відступити», сповільняться зміни (скажімо так, досить руйнівні зміни). Але, буде уповільнення економік і переоцінка фінансів, з 13 травня по 25 червня. Це уповільнення – це не криза, але можлива рецесія, з липня буде зростання. Але все одно, гороскоп на 2021 рік мене турбує для економіки світу і суспільства.

Що буде нового важливого в гороскопі на травень 2020

Квітень був останнім швидким місяцем, з травня розпочнуться періоди уповільнення і повернення, різні періоди торкнуться різні сфери. Важливий період для уповільнення розвитку важливих відносин, переоцінки відносин, повернення – уповільнення в збагаченні і багатстві для людей, а так само для економіки, повернення до старого, переоцінки людського багатства і економічних перспектив. Травень буде хорошим місяцем, сприятливим. Єдиний поганий тренд, найгірший, розпочався 29 квітня і триватиме до 25 травня. Тренд поганий для економіки, бізнесу, нафти. Для важливих відносин так само поганий. В самому кінці травня, 31 числа, буде другий несприятливий тренд який вказує на конфлікти і агресію.

У травні буде два піки, перший нейтральний і другий сприятливий, але обидва будуть посилювати негативний тренд, що триває з 29 квітня по 25 травня – впливає на відносини, багатство, економіку, нафту.


  • 7 травня декілька днів до і після – кульмінації і завершення, пік дасть рішення. Він нейтральний, залежить від особистих гороскопів і подій в житті. Акцент на доходи і витрати, збагачення і втрати. На глобальному рівні важливі новини і усвідомлення в питаннях економіки, витрат, боргів. Можуть бути важливі новини що стосуються смерті, мас, медицини і досліджень. Вплив піку на землю, планету Земля, природу.

  • 22 травня декілька днів до і після – нове, сприятливий пік. Дуже багато різних новин, найважливіше будуть новини про суспільство, світі, глобальне, влади і політики. Акцент для людей на навчання, спілкування, поїздки, торгівлю. Сприятливий пік для суспільства, політики, влади. Перший, за пару останніх місяців, стабілізуючий і зміцнюючий пік. На глобальному рівні має відбутися полегшення і стабілізація, переоцінка влади і суспільства. Проблеми можуть бути у відносинах, бізнесі, економіці – він посилить негативний (паралельний тренд).

Фоновий період з 11 травня по 29 вересня, помітніше всього Козерогам і Водоліям. Для людей в цей час краще не починати новий професійний або кар’єрний шлях, багаторічні плани і проекти, багаторічну громадську діяльність, важливі договори. На глобальному рівні, період сповільнить розвиток в питаннях законів, змін у владі і державні інститути, суспільство і соціум, принесе зміцнення тоталітаризму. Особливо до липня буде стримування суспільства, зміцнення тотального контролю, уповільнення або стримування революцій. Після липня до вересня сильніше вплив на владу і державні інститути. Все це може бути переосмислено, повернення вдале до старого, затримки в новому.

З 11 по 28 травня інтелектуальний тонус і маса інформації для знаків стихії повітря, особливо Близнюка. Всім дасть багато різної інформації і схильність до навчання, поїздок, новин і знайомств. На глобальному рівні маса інформації, різної, переговорів, угод.

З 13 травня по 25 червня важливий період, рідкісний, впливає на багатство і відносини. У цей період у відносинах і багатстві будуть невдалими нові починання, але вдалими повернення до старого і завершення старого, з кінця травня буде сприятлива переоцінка відносин і фінансів. Для людей в цей час можуть повернутися старі ділові та любовні стосунки або бажання. Не починайте нові відносини. Людям краще не робити дорогих покупок, інвестицій, нових договорів. На глобальному рівні період сповільнить розвиток відносин, договорів, буде їх переоцінка і повернення. Сильно сповільниться економічний розвиток і буде переоцінка економіки.

З 13 травня по 26 червня буде багато енергії, фізичних і духовних сил, енергії для віри і ідеалів, це все для знаків стихії води, особливо Рибам. Всім в цей період варто зайнятися духовним розвитком, розвитком таємниць, розвитком ідеалів. Направте свою енергію на допомогу іншим. На глобальному рівні період посилить релігійну активність, таємну активність, можуть бути скандали через релігію, релігійні конфлікти, фанатизм, таємниці буття можуть бути розкриті або конфлікти. Період не матиме важливих трендів до кінця травня, з кінця травні і в червні будуть негативні тренди.

З 14 травня по 13 вересня фоновий період. Найсильніше помітний Козерогам, Стрільцям і Рибам. Цей період буде впливати на релігію, переоцінка релігії, у людей більше духовних сил і в суспільстві, на рівні держави. Крім релігії, цей період торкнеться державність, розвиток держав, влади, міжнародні відносини, університети і вище навчання, суди, медицину. Для людей в цей час краще не починати масштабні плани і великі проекти, важливі цілі, далекі поїздки і обережніше бути з вищою освітою. Людям варто зайнятися духовним розвитком, переоцінити свою владу, кар’єру, прагнення. Зросте схильність до мрій та життєвих цілей, які не будуть реалізовані або перенесуться на більш далекі терміни. У всьому перерахованому буде уповільнення і переоцінка, повернення, особливо в питаннях державності і влади для світу, в кар’єрі і цілях з релігією для людей.

З 28 травня по 5 серпня інтелектуальний тонус і посилення емоційного інтелекту та інтуїції для знаків стихії води, особливо Ракам. Всім дасть інформацію про сім’ю, рідних, нерухомості. На глобальному рівні не надто важливий, але більше інформації про свою країну, владу, патріотизм, рівні життя в країні. Період тривалий, буде нове і старе, старе (повернення) і переоцінка з 18 червня по 12 липня.

Єдиний новий негативний тренд буде з 31 травня по 13 червня. Конфлікти, агресія, скоріш за все на словах або таємна, можуть бути травми. Для людей треба побоюватися пліток і скандалів, агресії і фізичного насильства, таємних конфліктів і прихованого насильства. На глобальному рівні період скандалів через таємниці, релігію, ідеали, вірогідні скандали в торгівлі і переговорах.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на травень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
Негативні: з 10 по 12, з 21 по 23.
Сприятливі: з 8 по 10, з 9 по 11.

З 3 по 6 травня – багато новин, можливість показати свої знання, публічні виступи, ораторство.

Перший пік 7 травня.

З 13 по 17 травня – можливість для змін, відроджень, сила волі. Найкраще цей тренд для знаків стихії землі.

З 15 по 19 травня – приріст енергії, можливості для масштабних ідей і мрій, бажань, успішність і оптимізм. Найкраще цей тренд для знаків стихії землі.

З 20 по 24 травня – можливість для зміцнення і стабілізації, зайнятися кар’єрою, суспільним становищем, репутацією. Тренд для важливих переговорів і угод, навчання, публічних виступів. Найкраще цей тренд для знаків стихії повітря.

Другий пік 22 травня.

Гороскоп опублікований 23 квітня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,179