Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на квітень 2020 року – Марфа Бомбушкар


Гороскоп на квітень 2020 року буде дуже переломним. Я думаю, що багато моїх читачі, читали мій гороскоп на 2020 рік і бачать, що багато збувається. Я сподіваюся, що травень буде останнім складним місяцем і вже з червня життя в світі стане краще. Квітень «останній» швидкий місяць в цьому півріччі, до глибокої осені. З кінця квітня, травень, червень і липень – це час корекцій, переломів, повернень і уповільнення. Квітень останній сприятливий місяць для приватних фінансів, приватного бізнесу, нових проектів. З травня по середину липня несприятливі періоди для нового.

Оголошення

Коронавірус – це не жарт, бережіть себе, бережіть рідних, особливо літніх батьків. Мийте руки і стежте за оточуючими (які чхають і кашляють). Розумію, що звучить це як в радянському анекдоті, коли доктор радить для дружини працівника партбюро – море, а дружині інженера – свіже повітря, щоб вони вилікувалися. Але на жаль, реальність така. Якщо можете дозволити – купуйте ШВЛ.

Залишайтеся вдома! Вірус небезпечний. У мене багато клієнтів було з різних країн світу, деякі стали друзями. Зараз погано в багатьох країнах, я спілкуюся з людьми, багато друзів по всьому світу. Комусь гірше, як в Італії та Іспанії, десь замовчують, як в Ірані, а десе все тільки починається. Англія, яка «думала», що карантин вводити не потрібно, зараз намагається наздогнати паровоз. А в деяких країнах повне ігнорування. Зауважте, чим багатша країна – тим активніше діє влада! Чим сильніше політики і менше у них залежності від бізнесу – тим більше вимоги до карантину. Політикам важливі люди. Бізнесменам – доходи.

Я перебуваю на віддаленій роботі. Постарайтеся і Ви. Навіть якщо не працювати, а відпочити і набратися сил. Розібратися в собі.

На жаль, у зв’язку з моїм новим графіком – гороскопи будуть виходити з затримкою. Тепер я більше часу присвячую приватним консультаціям. Приватні клієнти мені важливіше, ніж сайти. Падіння рубля і доходів від сайтів – знецінює мою працю.

Що було і / або почалося в минулому гороскопі на березень 2020 або раніше

Все найважливіше збулося, про що я ще згадувала в гороскопі на 2020 рік. Зміна тренда нафтового ринку. Початок карантину, ізоляцій в світі. 24 березня буде ще один пік, подивимося, що він принесе (повинен був принести нове і конфлікти).

На початку місяця, перед піком, Росія розірвала угоду по нафті. У травні для нафти буде оманливий тренд. Невелика вірогідність нової угоди – вересень. Якісь важливі переговори почнуться з середини червня по середину липня. Набагато вірогідніше, що нова угода буде в наступному році – березень.

Коментувати передкризовий стан, коронавірус (COVID-19), зміни на рівні держав я не буду. Про це було в річному гороскопі і в гороскопі на березень …

Що буде нового важливого в гороскопі на квітень 2020

Я пропущу загальний огляд місяці, відразу ж перейду до періодів і трендам. Він швидкий місяць, останній з швидких місяців, наступні будуть лише глибокої осені. На глобальному рівні квітень складний місяць, особливо з середини місяця. Для відносин він буде сприятливим з середини до кінця місяця, тривалий тренд. Але в кінці квітня розпочнеться несприятливий тренд для відносин, який триватиме до кінця травня.

Два піки в квітні, перший нейтральний, другий негативний.


  • 8 квітня, кілька днів до і після – кульмінації і завершення, пік дасть рішення. Він нейтральний, залежить від особистих гороскопів і подій в житті. Акцент на важливі відносини, конфлікти, особисті зв’язки, суперництво. Розберетеся в собі і важливих відносинах. На глобальному рівні пік не особливо впливовий, можуть бути (не особливо сильна вказівка) масштабні завершення в державних питаннях. Конфлікти глобальні будуть швидкими і руйнівними. Для людей пік не повинен принести конфлікти.

  • 23 квітня, кілька днів до і після – нове, важливий пік для людей і для глобального. Для людей він більш сприятливий. Пік обмежує, розчаровує, вимагає серйозних і зважених дій та починань, але це можуть бути і зовнішні події. Може бути, що події будуть дуже несподіваними. На глобальному рівні його негативні якості більш помітні. Пік буде сильно впливати на економіку, планету Земля, суспільство (соціальний лад і порядок), науку. В економіці почнеться новий виток, ймовірно негативний і стриманий, що обмежує (але сподіваюся не криза, про кризу все написано в гороскопі на 2020 рік). З планетою Земля, природою, землею і тд. несподівані події. Суспільство, може бути, буде обмежено в правах, стримування суспільства або інша крайність – руйнування. Наука, як і суспільство – стримування або руйнування.

З 3 квітня по 7 серпня більше харизми, творчості, бажання спілкування і товариськості, чарівності і привабливості, для знаків стихії повітря, особливо Близнюкам. Період дуже тривалий, принесе нове і поверне старе, переоцінить існуюче. Всім цей період посилить акцент на шапкових відносинах, швидкоплинних любовних відносин, більше ділових не надто серйозних відносин, швидких знайомств, набуття нових зв’язків. На глобальному рівні – цей період буде мати вплив на ділові контакти, переговори, угоди, публічні виступи. Дасть активність в переговорах і угодах, але це все буде не дуже серйозним, краще здійснювати не масштабне. Період дуже тривалий, в квітні сприятливий, в травні негативний (оманливий), далі буде більше різних трендів. Нове в стосунках, торгівлі, бізнесі намагайтеся починати до кінця квітня, в кінця квітня погані тренди, а з 13 травня по 25 червня не варто починати нове. З середини червня будете ще один період, несприятливий для нових ділових проектів до середини липня. Тому, поки місяць сприяє – робіть покупки, починайте проекти, інвестуйте, збагачуйтесь, укладайте угоди та договору в квітні. З травня по середину липня несприятливі періоди для нового, а в травні ще й дуже оманливі.

З 7 по 28 квітня сприятливий тренд для розвитку всіх видів відносин, відстоювання своїх прав, любовних романів, судів і конфліктних переговорів, дружніх відносин та громадської активності, знайомств і просто спілкування. Розвивайте свою любов, дні романтичні, можете знайти кохання в колі друзів або знайомих, а може бути і нове любовне знайомство. Тренд підходить для конфліктних відносин, настояти на своєму, захистити свої права. Досягайте бажаного у відносинах, дружбі, діловому співробітництві. Вдалими будуть бажані покупки і інвестиції, будь-які доходи і витрати. Для знаків стихії повітря ці дні краще всього. Після знаки стихії вогню.

З 11 по 27 квітня інтелектуальний тонус і маса інформації для знаків стихії вогню, особливо Овнам. Всім дасть інформацію про себе. У цей період складніше буде проводити переговори, всі будуть бажати стояти на своєму, боротися за свої знання. На глобальному рівні більше суперечок, конфліктів в переговорах і спілкуванні, словесних диспутів, небажання приймати чужу думку.

З 27 квітня по 11 травня буде інтелектуальний тонус для знаків стихії землі, особливо Тельцям. Всім дасть інформацію про багатство, ідеї як збагатитися. На глобальному – інформація про гроші, багатство, капіталі. Я думаю, що саме в цей період світ дізнається про ту шкоду, яку завдав коронавірус для економіки світу. Буде оцінка багатства. На жаль, буде паралельний несприятливий тренд, який може обдурити.

З 25 квітня по 4 жовтня фоновий період. Сильніше вплив для Скорпіонів і Козерогів. Вплив на глобальному рівні у нього буде сильніше. Період сповільнить розвиток медицини, різних досліджень (не тільки в медицині, а в науці в цілому), але дозволить глибше розібратися в психології, особливо психології мас, переоцінити те що є. У цей період буде повторення змін в державних питаннях і інститутів влади. Багато таємних внутрішньодержавних змін, тому зміни не будуть настільки помітні. Але нові зміни, нові розпочаті, в державних питаннях і інститутах влади можуть затягнутися на довго – уповільнення.

З 29 квітня по 25 травня протилежний тренд того, що був з 7 по 28 квітня. Цей тренд буде впливати на відносини, любовні романи, ділові відносини, конфлікти, бізнес, багатство. Він принесе обмани, юління, схильність до марень. Можливі любовні інтриги і зради в особистих відносинах, розчарування у відносинах, ідеали не будуть відповідати реальності. Зросте схильність до таємних інтриг і відносинам. Обмани в бізнесі, ділових угодах, багатстві, невизначеність і схильність виходити за межі етики і дозволеного. Бійтеся дурних покупок, розтрат грошей на непотрібне, але таке бажане, на дурні мрії. Бійтеся розтрати грошей на духовне, дурні жертви і пожертвування. На глобальному рівні цей тренд розмиє уявлення про економіку, переговорах, угодах. Невизначеність і інтриги, обмани. Сильно повинен вплинути на нафту, ринок нафти.

Короткі періоди і тренди в гороскопі на квітень

Короткі тренди, що впливають на інформацію, спілкування, навчання, торгівлю (продаж-купівля) і ділові переговори, документи, недалекі поїздки:
Негативні: 24 по 26, з 25 по 27, з 27 по 29 – це низка різних несприятливих трендів.
Нейтральний з 30 квітня по 1 травня, намагайтеся не поспішати і концентруватися, все буде швидко змінюється і мінливе.

З 2 по 6 квітня – сприятливий тренд для серйозних покупок, інвестицій, операцій, але потрібно все серйозно аналізувати і не дуже довіряти. Дні гарні для важливих вчинків у відносинах, зміцнення відносин.

З 2 по 5 квітня – лінь в справах, обмани в спілкуванні, неуважність.

З 4 по 10 квітня – конфліктні дні, конфлікти будуть швидко виникати і зростати. Є ризик травм. Можуть бути соціальні і економічні руйнування, бунти.

Перший пік 8 квітня.

З 12 по 16 квітня – ще один конфліктний тренд, відкладіть операції і остерігайтеся травм. Цей тренд гірше для держав – на глобальному рівні, конфлікти, втрати, грубі трансформації.

З 13 по 17 квітня – остерігайтеся роздувати і перебільшувати все, остерігайтеся хвастощів. На глобальному рівні якісь масштабні події, але не особливо сприятливі, проблеми міжнародних і державних питань.

З 19 по 23 квітня – депресія, занепад сил, бажання домінувати і панувати. Несприятливі дні для питань кар’єри та репутації, суспільної активності, здоров’я. Важливий тренд для світу, важливі нові події або зміна трендів в економіці і суспільстві в цілому. Вірогідні руйнування або занепад на глобальному рівні в цих сферах.

Другий пік 23 квітня.

З 24 по 28 квітня – поспішність, бажання виділитися, егоїзм, порушення правил і бажання свободи. Ще один важливий тренд для світу, важливі нові (ймовірно) події, які будуть несподіваними, величезне прискорення розвитку існуючих подій в економіці і суспільстві. Я б назвала його «прискорює і неконтрольований»… Як стрибок з парашутом, тільки не зрозуміло, чи є парашут.

Гороскоп опублікований 25 березня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,470