Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп для Зодіаку на 2018 рік від Марфи Бомбушкар


Це мій перший гороскоп на рік для Зодіаку, з 2015 року, коли я перестала писати річні гороскопи. У перших абзацах цього труда я підведу деякі підсумки, висловлю свої подяки, зроблю прохання і надам різні дані, які можна і не читати, а відразу ж переходити до розділу гороскопу «Гороскоп на 2018 рік». В майбутньому ця стаття, ймовірно, буде оновлюватися, на цю статтю буду посилання з майбутніх гороскопів, так що можете її додавати в закладки.

Загальна інформація про гороскопі

Інформація буде організована безномерним списком, щось більш важливе, щось менш. Головне потім не ображайтеся, коли Ви, дорогий мій читач, задасте мені питання, а я відправлю Вас весь цей розділ статті перечитувати або проігнорую Вас.

  – Почну з подяк, я хочу подякувати за допомогу в написанні гороскопу на 2018 рік. Дякую свого асистента А.S. – за допомогу в оформленні гороскопу і обчисленні періодів. Дякую подруг Анну і Марію за слушні питання про гороскоп, які я використовувала, щоб детально описати загальні тренди на цей рік і гранично просто побудувати структуру. Чорновий варіант гороскопу становив 27 сторінок, це свого роду мій magnum opus в 2018 році для загальних гороскопів, і це були вказані лише найбільш важливі факти і періоди, але за порадами, була перероблена структура подачі матеріалу, введені розділи замість місячних періодів. Були прибрані персональні вказівки, які потрібно буде описувати в гороскопах на місяць для певного знака Зодіаку. Раніше, в середньому, мій гороскоп на рік для одного знака займав 7 сторінок.
  – У цій статті будуть відсилання на мої попередні гороскопи 2017 року для кожного знаку та загальні, жовтень і грудень, коли почалися важливі періоди, переходи планет в «нові» знаки. Ці періоди триватимуть 1 і 2.5 року. Це зроблено за рекомендаціями, щоб не роздувати гороскоп на 2018 рік.
  – У майбутньому, можливо, цей гороскоп буде оновлюватися, мій асистент буде додавати нову інформацію до існуючої, стара інформація буде зберігатися. Нові оновлення будуть вказані в спеціальному розділі, з посиланнями на них або просто вставками. Поки вирішено створити тільки розділ «Оновлення в гороскопі», де будуть ставки або посилання, замітка в кінці гороскопу. Як мені показав A.S., це буде досить зручно. При бажанні можете додати цей гороскоп в закладки, але коли будуть публікуватися поновлення то час публікації гороскопу будуть змінювати, він знову буде з’являтися на головній сторінці сайту.
  – Прохання до користувачів – не ставте питання про Ваші особисті гороскопах в цьому записі, я можу їх ігнорувати. Можливість знову отримати відповіді на свої питання, новий запис з відповідями-питаннями астрологічними, буде зроблений в січні-лютому 2018 року.
  – Можете ділитися своїм досвідом, особливо мені цікаво що було у Вас в минулому.
  – Можете ставити уточнюючі питання по гороскопу, буду намагатися відповісти. Все ж гороскоп «обрізаний» і лише найважливіше вказано.

Оновлення в гороскопі на 2018 рік

В майбутньому будуть вказані дати оновлень гороскопу з посиланнями.

Загальний огляд року

2017 рік мені запам’ятався постійним поверненням одних і тих же проблем. Це був «Рік Бабака» (як у фільмі «День Сурка»), коли потрібно було вчитися на своїх помилках, щоб рухатися вперед і вони повторювалися. Було досить багато агресії, жорстокості, хворобливих змін в суспільстві, руйнувань структур і ескалацій. Повторюваних проблем, особливо соціальних. Мітинги в Каталонії, «жуйка» Брексіта (хоча я ще давним-давно писала, що це буде або на дуже довго або ніколи не завершиться, в гороскопі огляді), рік міжнародних конфліктів, ядерних загроз і численних терактів… Зростання Біткоіну.

Наступаючий рік буде ще більш цікавим. Він, у всякому разі на особистому рівні у більшості Зодіаку, не буде таким складним як 2017 рік, але все ж гороскоп 2018 року змінює суспільство і людей. Буде багато довгострокових і важливих періодів, 2 з цих довгострокових періодів почалися ще в 2017 році. Перший – рух Юпітера, настав в жовтні 2017 року, другий – рух Сатурна в кінці грудня 2017 року. Юпітер вже проявив себе як «обновителем» сексуальності (дуже багато гучних скандалів приніс), почав змінювати релігію (були періоди що впливають на неї в листопаді-грудні і подивіться на зміни в Ісламі), вніс зміни в фінансовий світ (з жовтня Біткоін почав швидше додавати в зростанні і його почали визнавати на рівні держав) і подивимося які зміни він принесе в суспільстві, владі і психології (період почнеться з 31 грудня по 14 лютого). Сатурн тільки почав свій шлях 20 грудня, поки нічого не ясно, але він повинен буде сильно вплинути на держструктури, влада, авторитет на рівні суспільства. Хоча, 20 грудня в США була прийнята реформа податкова, яка сильно впливатиме на політику і держструктури, багатіїв (то ж лобіювання в політиці), так що перші промені Сатурна прийшли досить швидко. Про рух Юпітера і Сатурна було детальніше в гороскопах на жовтень і грудень, трохи повторюся в загальних рисах.

Як я думаю гороскоп 2018го року буде менш жорстоким і агресивним, в 2018 році менше «агресивних» періодів (як мінімум в першій половині року), але з середини і до кінця літа буде довгий період, що вказує на агресію, повернення \ оновлення старих конфліктів.

Багато що залежить від особистих гороскопів, але за загальними трендам, найбільш важливе для знаків Зодіаку:

  – Найбільш успішний рік буде для водних знаків. Найкраще Скорпіонам, особливо якщо вони готові до нового, час трансформуватися і очищатися. Ракам з водних знаків буде найскладніше, йде паралельний не зовсім сприятливий тренд.
  – Найбільш складний рік, що вимагає брати відповідальність і стискає, стримуючий буде для Козерігів, Раків, Овнів і Терезів. При праці зможете досягти бажаного, а при потуранні втратите все.
  – Найбільш несподівані зміни, стрімкий розвиток подій, ураган – з січня по травень у Овнів, Раків, Терезів і Козерігів останніх днів знака. Більше егоцентризму, ексцентризму, екстремізму, руйнувань і хвилювань, прискорення подій. Особливо у Овнів. Цей же період повториться з листопада 2018 по березень 2019 року.
  – Навіть у стільки постійних знаків, як Телець, Лев, Скорпіон і Водолій, будуть зміни в житті, теж стрімкі, швидкий розвиток подій і ураган – з травня до листопада, у тих, хто народився в перші дні знака. Більше егоцентризму, ексцентризму, екстремізму, руйнувань і хвилювань, прискорення подій. Особливо у Тельців.
  – Найбільше енергії і активності протягом року буде у повітряних знаків, особливо Водоліїв, але це почнеться лише з травня місяця, зате триватиме (з перервою в серпні-початку вересня) до листопада!
  – Час, є ймовірність (період багаторічний і персональний), підвішеність і невизначеність, підвищена чутливість, мрійливість схильність до релігії і духовному, творчості та наркотиків (дурманящого) для початку другої декади Риб, Діви, Близнюків і Стрільців.
  – Є ймовірність (період багаторічний), продовження або настання, глибинних трансформацій, усунень і втрат у Козерігів, Раків, Терезів і Овнів кінця 2й і початку третьої декад.

Повернень і затримок, перегляду і переоцінок в цьому році буде більше, набагато більше ніж в 2017 році. Але в гороскопі на 2018 рік затримок, переосмислення, повернення, корекцій буде ще більше, набагато більше! Постарайтеся всі важливі проекти починати до березня місяця, максимум до квітня, а потім вже з вересня місяця. Найбільш помітно це буде в липні-серпні, пік на кінець липня і початок серпня, коли все нове «замре», настане штиль і закрутить вихор минулого. Рік хороший для інтровертів, більше руху (багато від особистих гороскопів залежить). Повернуться старі скандали і конфлікти, активності і бажання влітку, перегляд їх імовірний. Восени буде повернення в стосунках і фінансах, переоцінки з жовтня по листопад. На особистісному рівні, влітку і з жовтня по початок грудня (мінімум по середину листопада) краще нового нічого не робити.

Про найцікавіші події в 2018 році

Коротко про те, про що мене питали найчастіше взимку 2017 року.

  – Що буде з Bitcoin?
  Я не знаю, що з ним буде… Я навіть не знаю, можна його віднести до валюти, як фінансів або до чогось матеріального, хоча розумію, що це всього лише «інформація»… У гороскопі на 2018 рік настане сильний і багаторічний період , настане від в травні 2018 року і буде до квітня 2026 (з перервами), що впливає на фінанси, матеріальний світ, накопичення, землю, продукти, цінності. Період трансформує це, змінює, прискорює, приносить нове. За ці роки будуть як позитивні періоди, так і дуже негативні (ймовірно в кінці 2020 року початку 2021). До цього періоду я ще повернуся в цьому гороскопі. Можу лише сказати, що зміни будуть і що ринок електронних валют буде розвиватися, може бути навіть буде якась сильна фінансова криза. Перші сильні зміни настануть вже в травні 2018 року.
  – Агресія і конфлікти, теракти?
  Багато агресії буде влітку, але в цілому 2018 рік менш агресивніше в порівнянні з 2017. Якщо говорити про теракти на грунті релігії, то думаю, що їх буде менше. У 2018 року багато періодів сприятливих для релігії, віри, змін у духовному на краще.
  – Що буде з Трампом?
  Поганий період в кінці квітня-травні, може бути з травня затягнеться до вересня або просто другий поганий період буде в серпні вересні. Якщо не втратить посаду в травні, а почнуться вказівки до імпічменту, то втратить восени… У травні все стане ясніше.
  – Війна з Північною Кореєю?
  Дуже складно вибрати дані, які слід аналізувати для цього! Кого дивитися? Трампа і США, або Північну Корею і їх керівника? Перший помітний конфліктний період буде в кінці березня і початку квітня, другий в кінці квітня і травні. Але найсильніше конфліктні ситуації будуть влітку, правда це буде «повернення». Так що як я думаю – травень і серпень найбільш складні місяці. Цілком можливо, що в кінці весни влітку… Щось і станеться. Якщо це буде з червня по серпень, то тоді затягнеться на довгі роки. Якщо в травні або вересні, тоді буде блискавично. Про конфлікти буде детальніше потім.
  – Вибори в Росії?
  Може бути один тур. Правда є сильні вказівки на конфлікти в самому кінці березня і початку квітня, але вони будуть безрезультативні і безвихідні (ні до чого не приведуть). Просто може будуть агресивні мітинги або ще щось. При цьому вибори 18 числа, як раз після молодика, який досить сприятливий. Але до 18 числа буде маленький конфліктний період і в кінці березня початку квітня.
  – Міжнародні відносини?
  Особливих змін бути не повинно, зміцнення, стабілізація. Більше ясності. Вже не буде таких ривків з крайності в крайність як були в 2017 році.
  – Економіка?
  Для кожної країни цей гороскоп краще робити індивідуально. Але, в 2018 році триватиме сильний період міняє фінансові ринки, боргові зобов’язання, питання боргів, кредитів, різних виплат. До того ж почнеться ще один багаторічний період (до 2026 року, з невеликими перервами), який буде ще сильніше змінювати, реформувати, руйнувати економіки, банківські системи (нагромадження), цінності. Перші ластівки будуть в травні і влітку…

Значні довгострокові тренди і періоди в 2018 році

У 2018 році почнеться 2 довгострокових періоди, з 2018 року до 2026 – рух Урана по Тельцю і перехід Юпітера в Стрільця. Але, крім цього, буде тривати два інших, що почалися в 2017 році – Юпітер у Скорпіоні і Сатурн в Козерозі. Про ці два я писала в загальних гороскопах на жовтень і грудень 2017 року та для кожного знаку окремо в гороскопах на місяць. Зараз буде невелике загальне повторення, детально для знаків Зодіаку шукайте в своїх гороскопах.

Юпітер у Скорпіоні

З 10 (11) жовтня 2017 року до 8 (9) листопада 2018 року по Скорпіону «рухається» планета Юпітер. Про рух Юпітера по Скорпіону було детально написано в гороскопах на жовтень місяць для знаків Зодіаків і в загальному гороскопі на місяць.

На особистому рівні, для знаків Зодіаку – це все було описано в гороскопах на місяць, період сильний. Можу лише повторити. З початком руху Юпітера по Скорпіону, завершився вдалий час для Терезів, який почався ще в вересні 2016 року, та й іншим повітряним знакам було краще. Тепер час водних знаків, це «зоряний» час для Скорпіонів, Вас чекає успіх і зростання в нових підприємствах, нових починаннях, трансформаціях себе, своїх планів і ідей, знань, зв’язків, бажань, це час розвитку і експансії. У гіршому випадку Скорпіони будуть занадто потурати своїм бажанням, лінуватися, набирати зайву вагу і бажати задоволень. Навіть існуючі життєві і психологічні, фізичні стани покращаться, але найкраще починати нове. Цей тренд сприятливий і для інших знаків води, Раків і Риб.

У суспільстві. Цей час принесе нове в питаннях за які відповідає знак Скорпіона, секс, фінанси, особливо різних боргах і витратах, підтримки, кредитах, виплати, інституті спадщини. Буде акцентована сфера езотерики, особливо питань, пов’язаних зі смертю, трансформаціями, відродженням. Період вплине на психологію, особливо аналіз, лікування (психіатрію або допомогу клієнтам). У цьому все буде щось нове, щось буде покращено, щось буде змінено. І вже точно це все стане більш помітним, масштабним. За цей час будуть сприятливі аспекти, що вказують на зміни в духовному і релігійному світі, соціумі, владі, маніпулюванні. Суспільству варто працювати над перерахованим, розвивати, покращувати. Навіть на особистому рівні це сприятливий час і впливове, комусь більше, комусь менше, для цих питань і сфер.

Як приклад, тільки Юпітер в жовтні увійшов в Скорпіона і почалися сексуальний скандали, вони «спливли на поверхню» (секс). Почався посилений ріст Біткоїну (фінанси). У Саудівській Аравії були зняті багато заборон в листопаді і грудні, які були засновані на релігійному грунті.

Важливі зміни, переосмислення, повернення в усьому перерахованому в абзацах вище, з 9 березня до 10 липня, а може бути це буде просто затримка розвитку. Наприклад, в цей час можуть з’явитися нові дані про сексуальні скандали, які змусять по-новому поглянути на них. Може бути буде корекція курсу валют. Цей час буде більш духовний, ніж практичний, більш спрямований всередину. Для людей в цей період, з березня по липень, не слід починати нові масштабні проекти, ідеї, нове навчання або поїздки, судові питання, час повернутися назад, переглянути старе і почати його реалізовувати або позбавлятися від нього. Гарний час для духовних практик і психології. Цей період зробить Скорпіонів більш інтровертними і духовними, поверне Ваші ідеї та бажання, загальмує розвиток зовнішній (соціальне), але посилить внутрішній. Скорпіонам краще за все не братися за нове, а змінювати або позбавлятися від пережитків минулого, працювати над собою, а не зовнішнім світом.

У 2018 році несприятливих сильних періодів не буде, тільки слабкі короткострокові. Зате буде 4 сприятливих. Перший з них з кінця січня по середину лютого, хороший для трансформацій, змін, переосмислень в соціумі, релігії, фінансах, влади. Другий з середини травня по середину червня, більш сприятливий для духовних практик, творчості, релігії, віри, мрій. Цей другий період повториться з початку серпня до початку вересня, так що літо буде дуже натхненне. Вірогідні зміни в ринку нафти. Третій сприятливий період буде таким же як перший, з початку і до кінця вересня, знову нас чекають зміни і трансформації в питаннях соціуму, влади, релігії і фінансів. Ці 4 періоду не мають особливо точних кордонів, як всі довгострокові, плюс-мінус 5 \ 10 днів, тому і описані вони в гороскопі на рік без конкретних чисел.

Юпітер у Стрільці

Юпітер завершить свій похід по Скорпіону в 2018 році, і з 8 (9) листопада 2018 року його перейде в знак Стрільця, в якому пробуде до 2 (3) грудня 2019 року.

Завершиться сприятливий, який поліпшує період для Скорпіонів і інших водних знаків. Розпочнеться час Стрільців, планета має на цей знак посилений вплив, керує ним, так що буде помітна дуже сильно! Як для людей, народжених під знаком Стрільця, так і для всього світу і інших знаків. Це «зоряний» час Стрільцям, вдалий для нового, нових прагнень, планів, бажань, дуже вдалий для подорожей і навчання, наставництва, період спонукатиме до більшого і нового, кращого. Період поліпшує життя і інших вогненних знаків. На жаль, у мене немає можливості детально описати цей період для Стрільців та інших знаків Зодіаку, це було зроблено і віддалено, щоб не завантажувати гороскоп зайвими 5тью сторінками.

На особистому рівні. Найкраще буде Стрільцям і добре іншим вогненним знакам. Час зростання, нового, поліпшення існуючого. Сильний вплив на бажання, творчість, романи, відносини, навчання, поїздки, нові погляди на життя, нова віра, більше впевненості в собі, розширення та експансії, прагнень, розуміння і усвідомлення які допоможуть правильно діяти і розвиватися. У гіршому випадку це зверниться в лінь, фанатизм і гординю, в надмірну віру в себе і верховні сили. Для інших знаків буде подібний резонанс, але для кожного у своїй сфері. Можливо буде період якогось розчарування у Близнюків, тому що вони будуть хотіти надто вже багато чого і відразу в цілому в житті і для себе, особливо в стосунках і любові, але це і буде стимул для зростання або нового. Для Дів і Риб, так само, слід просто не падати духом в сімейних і кар’єрних питаннях, відповідно, це теж буде стимул для змін.

У суспільстві. Юпітер буде перебувати в «своїй» тарілці, так що вплив його буде посилено! Світ, суспільство, люди, будуть більше приділяти уваги питанням філософії, цілям життя і питань життя (заради чого нам жити? Хто ми?). Питання права, ймовірно медицини, педагогіки, духовенства. Міжнародних фінансів і міжнародної торгівлі (фінансових міжнародних зв’язків, особливо корпорацій), туризму, далеких поїздок (може бути придумають новий спосіб подорожей або зміни в правах переміщення громадян). Посилитися міжнародне співтовариство і міжнародні питання, кордони, сильний вплив на міжнародну дипломатію, торгівлю, доступ до інших країн, кордони, інтереси до чужого. Будуть акцентовані питання культури і релігії, віри, цінностей, ідеалів. Час посилить педагогіку, коучинг, прагнення навчатися самим і навчати інших, принесе зміни в цьому (може бути люди знайдуть новий спосіб навчання), а може почнуть насаджувати якісь певні знання, цінності… Рамки всього перерахованого будуть розширені або змінені, оновлені і покращені. З негативу – буде бажання, посилиться бажання, насаджувати своє в міжнародних відносинах, навчанні, релігії. У гіршому випадку дасть стимул до фанатизму, особливо релігійного, бажанням насаджувати свою віру і цінності. Посилення ідеалів і ідей, в гіршому випадку пропаганда і фанатизм. На жаль, протягом цього періоду, будуть сильні і довгі під-періоди, що вказують на обман в цих питаннях, спотворення, особливо в духовному і релігійному, схильності до фанатизму, занадто великий вірі, коли навіть інформація не аналізується або спеціально спотворюється і насаджується цілеспрямовано.

У 2018 році сильних і тривалих трендів, пов’язаних з Юпітером в Стрільці не буде, в 2019 їх буде теж не дуже багато, але вони будуть негативними.

Сатур в Козерозі

З 20 грудня 2017 року по знаку Козеріга буде йти Сатурн до 16 грудня 2020 року. До цього з грудня 2014 і вересня 2015 він йшов по знаку Стрілець. У гороскопі на грудень для кожного з знаків Зодіаку більш детально описано цей тренд, а так само в загальному гороскопі на грудень 2017.

Руху Сатурна я приділила багато уваги в гороскопах на грудень, приділю і зараз. Я вважаю це одним з найважливіших трендів в особистих гороскопах і в цілому для Зодіаку.

Це другий дуже довгий період, який почався в 2017 році і триватиме весь 2018 рік і наступні. Він, як і транзит Юпітера важливий як на особистому рівні, так і на соціальному. Але більш помітний на особистому. У 2018 року не буде занадто несприятливих або сприятливих періодів, пов’язаних з Сатурном в загальних гороскопах, лише один конфліктний-домінуючий в кінці березня-початку квітня. Рух Сатурна дуже важливий в персональних гороскопах, які «тренди» і що він активує \ починає в гороскопі людини, це завжди корекція, стиск, страх, необхідність серйозно поставитися до цього (цих питань), необхідність зміцнити щоб не втратити, або можна втратити, якщо це слабо або в минулому не звертали на це увагу.

Навіть без даних особистих гороскопів, його рух буде помітно як негативний для деяких вогненних і повітряних знаків, особливо негативно Терезам і Овнам, необхідності корекції (підлаштування \ зміни) для Близнюків і Левів, в меншій мірі для Стрільців і Водоліїв (може бути цим двом лише потрібно буде знайти новий досвід в не особливо важливих для цих знаків (не людей, все ж особисті гороскопи вносять свої акценти) сферах). Для земних знаків цей період найбільш сприятливий, дозволить зміцнити себе, особливо в вірі, творчості, надії, розумінні себе і світу, майбутнього. Хоча у Тельців народжених спочатку першої декади і будуть зміни чи бажання змін починаючи з травня по листопад. Хочу виділити Козерігів, до яких в гості прийде Сатурн. Козерігам може бути і складно, особливо тим, які люблять щоб було завжди по-їхньому, але нічого для цього не робили, Козерігам схильним до алкоголізму і тиранії. Може бути таким Козерігам буде найгірше… Найкраще для Козерігів намагатися бути собою і працювати, працювати, бути обережними і цілеспрямованими, зміцнювати себе і своє життя, не поспішати! Більше деталей і іншу інформацію Козеріги можуть отримати з гороскопу для Козерігів на грудень 2017 року. Рух цієї планети буде «помітно» для всього Зодіаку, але в 2018 році найсильніше його відчують люди першої декади, в 2019 році – другої декади і в 2019 – третьої декади, умовно вважаючи його вплив.

Найбільш значимий негативний період, що впливає на особисті гороскопи і соціум, буде в кінці березня і першій декаді квітня. Про нього вже було згадано раніше, період агресивності, підвищеної схильності до насильства, домінування, руйнування, бажанням влади і контролю. Але він швидкоплинний, завершиться швидко. Ймовірно, в цей період зростуть скандали з керівництвом і батьками, зросте бажання диктувати свої правила і руйнувати чужі підвалини, великий егоїзм, перепади енергійності від активності до пасивності.

На особистому рівні. Буде активація кар’єризму, бажання почестей, репутації, бажання керувати і контролювати, мати владу. Для кожного знака в своїй сфері. Цей період буде руйнуючим для слабкого, зажадає зміцнення. Він сприятливий щоб серйозно поглянути і розібратися, почати зміцнювати свої проблемні сфери, а якщо нічого зробити не можна, то руйнувати. Період отримання результатів від свого минулого. Для всіх знаків Зодіаку цей період посилить бажання кар’єри, статусу, амбіцій. Намагайтеся берегти свою кар’єру і статус, намагайтеся менше розпорошуватися на дрібниці і при цьому більш старанніше працювати над довгостроковими проектами. Бійтеся слабкостей в своїй репутації, статусу. Будьте готові до змін в амбіціям. Багато чого буде залежати від особистих гороскопів, але коротко по основних паттернах:

  – Якщо Ви по життю в кар’єрних сфері були як пил на вітрі, то ймовірно що в цей період буде якась стабілізація, може і навіть стабілізація у вигляді статусу безробітного. Просто менше змін буде;
  – Якщо Ви кар’єрист, то зараз для Вас час робити кар’єру, зміцнювати своє ім’я, хоч це теж може бути складно для Вас, але результати будуть багаторічними і надійними;
  – Якщо Ви «пофігіст» на статус, то ймовірно, і кар’єри у Вас не буде. Але можуть виникнути проблеми в іншій сфері, або проблеми з репутацією. Просто у Вас при народженні гороскоп, можливо, не орієнтований на кар’єру \ статус. А в гарному випадку, це таки Вас зацікавить на ці 2 з лишнім роки.

У суспільстві. Це дуже сильний і впливовий період для всього що зачіпає в суспільстві політику, владу (органи та інститути влади, всі структури), право і порядок, устрій країни або організацій (федерацій, спілок і тд.тп). Посилиться вплив диктатур, посилиться бажання зберігати свої позиції і свою владу як у правителів так і у країн. Буде посилення диктатур, будуть трансформації і усунення диктатур (особливо в кінці 2019 і 2020 році), поновлення. Буде посилення інститутів влади у всіх країнах і у політиків, бажання відстоювати свої права і цінності. Ймовірно зросте вплив класичних, старих політиків і поглядів на розвиток країни і влади. Іншими словами кажучи, можливо, буде більше акцент пов’язаний з радикальними партіями, ЛГБТ, націоналістами, консерваторами. Слабке, як і у звичайних людей, теж може бути зруйновано в цей час, слабкі правителі, слабкі країни, союзи… Але крім руйнувань, період транзиту Сатурна, принесе і нове, створить нове. Це, так само, можуть бути нові союзи, країни, нові закони і права. Може бути створять якийсь закон про ІІ або міжнародного співробітництва, нові види федерацій і союзів. У 2018 особливих змін бути не повинно, найбільш сильні вказівки випадають на 2020 рік, можливо з кінця 2019 роки (грудня 2019) і на протязі всього 2020 року.

Останній раз Сатурн був в Козерозі з 1988 по 1991 рік, найгучніші події на той час:

  – Розвал СРСР і початок СНД (я розумію, що офіційно «створили» СНД тільки 8 грудня 1991 року, але все ж Сатурн це збір врожаю, він іноді діє з запізненням).
  – У 1992 році «оформлений» Маастрихтський договір, підписання якого було оголошено ще в 1991 році. Це «початок» Європейського Союзу.
  – Маса нових країн після розвалу Радянського Союзу, навіть перераховувати немає сенсу. Були створені республіки і федерація, союзи.

Я не можу робити прогноз для кожної країни або влади, але загальні тренди, все ж таки приведуть до посилення:

  – егоїзму і домінування у країн \ влади;
  – більше впливу консервативних поглядів, націоналістичних завзять, тих хто цінує свою країну і старе;
  – бажання зміцнити свій вплив у влади;
  – уповільнення міжнародного співробітництва та співпраці влади, менше компромісів, але це може привести до – зміцненню \ руйнування;
  – союзи, країни, органи влади – зміцнення сильних \ руйнування слабких;
  – уповільнення змін або занадто контрольовані реформи в законі і порядку.

Одне можу сказати, нас чекають посилення всіх трендів щодо держав і влади, партій. Руйнування і творення. Менше м’яких революцій або тільки агресивні зламні зміни. Після транзиту Сатурна по Козерігу, він перейде в Водолія (знака інновацій, революцій, раптовості, екстремізму, ексцентризму, рівності і завжди мінливості). У 2021 році на нас чекає багато змін, це будуть свого роду революційні ріки, ймовірно починаючи з кінця 2020 року.

Уран в Овні

Уран «зайшов» в Овна в 2010 та 2011 роках. Піде з нього 15 (16) травня 2018 року і повернеться з 6 (7) листопада 2018 з 6 (7) березня 2019 року. Рух Урана помітно більше для суспільства, ніж для людей, народжених під знаками Зодіаку. Для особистих гороскопів, знаків Зодіаку, Уран помітний тільки у вузьких рамках періодів. Останні періоди Урана в Овні будуть помітні лише для закінчення останніх декад в особистих гороскопах. Уран більше впливає на суспільство.

У суспільстві. Я не буду публікувати аналіз руху Урана по Овна, його розмір 2 сторінки, але все ж це вже історія, яка може і так роздути занадто гороскоп на 2018 рік. Лише скажу на що звернути увагу, для допитливих читачів. Спрощуючи – Овен відповідає за військові питання, Я (бажання показати себе, відстоювати свої права, особисті дії), агресію, активність, схильність до конфліктів і поривам, змагання, незалежність… Уран відповідає за революції, перевороти, ядерну енергетику, теж прагнення і незалежність, оригінальність, інновації, технології, окультизм і багато іншого. Планета яка повільно рухається хороша помітна на різних трендах, взаємодії з іншими планетами або особистими планетами в гороскопах. Саму її дію, без зв’язку з іншими планетами, більш «фонове», менш помітно. У персональних гороскопах він працює «періодами», тільки коли є на це вказівка, а не всі 7/8 років.

А тепер подивіться, як багато було змін, як відродилися ядерні програми і нові види воєн, які були революції в стабільних країнах. Як змінювалися держави, політики, духовенство в останні роки, після 2013 і вже з 2014, коли у Урана почалися довгострокові негативні тренди.

На особистому рівні. Останні два періоди, коли Уран перебуватиме в Овні (до травня 2018 і з листопада по березень 2019), помітнішою всього він буде народженим в останніх 5-3 днів свого знака (в самому кінці знака народження). Серед знаків Зодіаку найбільш помітний він Овнам, після них Терезам, Козерігам і Ракам – цим знакам буде величезний прилив сил, поспішності, схильності до руйнування і творення одночасно, варто чекати безсоння. Постарайтеся направити свою енергію на свої бажання, на творчість, на захоплення, на любовні питання і дітей. У Вас можуть бути раптові починання або завершення в цих питаннях. Зміни особистості, ставлення до себе і вираження себе, особливо це буде помітно Овнам. Життя буде змінюватися дуже швидко, ураган листочків календаря. Складніше буде контролювати свої бажання і свої дії, самовираження. Хтось, наприклад, може зважитися зробити татуювання, а хтось кинути чоловіка \ жінку через те, що вони їм заважають або друзів. У Вас буде більше свавілля і бунтарства, схильності до несподіваних вчинків навіть для самих себе, значно більшу схильність до свободи, ексцентризму. Бажання змін і несподівані зміни в житті і Ваших прагненнях, Вашому Я. Переломні події в житті. Краще цей період буде для Стрільців і Левів, так само буде багато енергії, яку буде простіше направити на поліпшення себе, зміни зможете контролювати, менше будете бунтувати, легко розвивати себе, а все інше так само як в гороскопах для Овнів, Раків, Терезів і Козерігів. Для інших знаків Зодіаку цей період буде менш помітний, хіба що в особистих гороскопах, він може приносити переломні події і прискорення в житті.

Уран у Тельці

2018 рік принесе один багаторічний період, з травня 2018 до квітня 2026 року по знаку Тельця буде рухатися планета Уран – «8» років. До цього з 2010 року Уран рухався по знаку Овна. Будуть «перерви», перший раз, коли Уран повернеться в Овна з 6 листопада 2018 до 6 березня 2019 року, вдруге, коли Уран з 7 липня 2025 року до 8 листопада 2025 року зайде в Близнюки.

Невеликий екскурс в астрономію, астрологію і історію. Уран планет яка повільно рухається, щоб обійти весь Зодіак йому необхідно 84, в одному знакові він може бути від 7 з хвостиком років до 8 років (якщо рахувати по роках, як в гороскопі з 2018 до 2026, але з «виходами» і входами в знак Зодіаку). Уран сильно впливає на суспільство, він сильно впливає на зміни в тому за що «відповідає» знак Зодіаку в якому знаходитися Уран. Шляхом руйнувань, інновацій, прискорень. Наприклад, коли Уран буде йти по Близнюках, я думаю, люди зможуть навчитися переміщуватися або іншими шляхами швидко просуватися на невеликі відстані (наприклад, телепортації) (Уран – відповідає тут за інновацію, а Близнюки відповідають за пересування). Або буде оновлена система навчання, особливо навчання теоретичного, але не вищої, а ближче до казуальних. Буде прискорення (Уран) розвитку комунікацій (Близнюки), новий вид «Інтернету».

Останній раз у Тельці уран був з 1935 по 1942 роки. Період великий, і багато подій було в цей час. Найголовніше, це звичайно 2а світова війна. Розподіл територій, інтервенції і анексії в кінці 30тих років. Багато що просякнуте кров’ю і війнами в цей час, не хочу торкатися політики. Перерахую те, що пов’язано з Тельцем, землею, фінансами:

  – В СРСР були створені перший гусеничний трактор і дизельний.
  – Скасування законів в США пов’язаних з банками, фермерської діяльністю (там були активні реформи в ці роки), введення пенсійних накопичень, пенсій для працівників, соціального страхування, допомоги по безробіттю.
  – У Саудівській Аравії знайшли нафту.
  – Завершення великої депресії, яка почалася в 29 і завершилася в 39 році.
  – У Радянському союзі протягом цих років було введено багато нагород за працю і землеробство.
  – В Європі і США остаточно завершилася ера вугілля, все «важке» перейшло на нафту. Це узагальнено кажучи, вугілля використовують в нерозвинених країнах активно і зараз, але нафта все ж потрібніше і електрика.

У Європі багато затьмарили війни. Думаю, досить. При бажанні можете додати свої в коментарях.

Як вже було написано вище, в частині Урана в Овні, рух Урана в 2018 буде помітно в особистих гороскопах не для всіх Тельців, а лише для тих, хто народився спочатку знака Тельця, для народжених в першу декаду з 2 по 3 (максимум 5й) день Тельця . Для суспільства, змін пов’язаних з тим за що відповідає Телець, він буде помітний протягом усіх «8» років, Уран завжди приносить несподівані і стрімкі зміни, інновації, руйнування або «сіє» нове, сприятливо це чи ні залежатиме від трендів, які відбуватимуться в ці роки (наприклад в 2020 році будуть важкі і сильні зміни в суспільстві). У 2018 сильних і тривалих трендів не буде, хоча в травні, серпні та вересні будуть «скандальні» і ламають тренди, сильні, але не довгі (тиждень-півтори).

На особистому рівні. Найбільший вплив він принесе для Тельців, після них Скорпіони і Водолії, а потім Леви, може бути Водолії на другому місці після Тельців. Але не для всіх народжених під цими знаками, а тільки для тих, хто народився в перших 2-5 днів Зодіаку (хоча необхідно ще враховувати особисті гороскопи). Він посилить у Вас бажання змін, спонукання змінюватися і змінювати сфери в житті. Виникне бажання свободи або руйнування кабали, обмежень. Те, що накопичувалось вантажем на Ваших плечах, Ви зможете скинути в ці 6 місяців або потім в 2019 році. Потреби до змін, навіть у настільки постійних знаків, невгамовність, безсоння, схильність швидше спалахувати (особливо Водоліям), активніше діяти, прагнути до своїх бажань (особливо Тельцям і Скорпіонам). За сферами, необхідно дивитися особисті гороскопи, але скоріш за все акцент буде на любов, відносини, творчість, дитячі питання і вираження себе. Ви можете розірвати відносини і любов, знайти новий роман. Змінити вираз себе, свій імідж, зробити нарешті з собою те, що раніше відкладали, бажання показати свою оригінальність. Можуть бути бажання позбутися від вантажу виховання дітей або інших дитячих запитань. Свобода, бажання нового і змін, егоцентризм будуть Вашими основними стимулами. Багато що залежить від особистих гороскопів, сприятливо це буде чи ні. Наприклад, якщо Ви зважитеся розірвати старі відносини заради нових – Ваша сумісність з новим партнером буде важливіше, ніж просто бажання нових відносин (важливими нові відносини будуть для Вас). Зміни можуть виходити як від Вас, так і бути зовнішніми. Просто щось в житті несподівано зміниться, для Вас, щось нове, що вже давно мало статися, але не відбувалося, час засіє Ваше поле життя новими насінням. Прискорення життя і розвитку подій. Це не час результатів, вони будуть потім, це все-таки не Плутон або Сатурн, а час нового старту. Якщо говорити «філософськи», то це більше час «причин», але не наслідків. Помітний цей період буде для Козерігів і Дів, хоча і слабкіше, але сприятливіше буде вплив на них, так само народжених в перші дні знака. У цих знаків буде менше бунтарства і егоїзму, менше схильності до руйнування, а більше до созідательства і поліпшення, інновацій та розвитку. Для всіх це період сильної інтуїції і прозрінь, правда для Козерігів і Дів більш чіткою і ясною, а для Тельця і Скорпіона – більш орієнтованої на свої бажання, для Лева і Водолія на прагнення виділитися – це може перешкодити Вам в аналізі своїх прозрінь.

У суспільстві. Для суспільства період буде більш помітний, він буде впливати на фінанси, землю, матеріальні цінності та накопичення, геологію (ресурси, такі як залізо, вугілля і все що «перебуває» в землі), врожаї і аграрну сферу, землю, економіку (особливо на виробництво, праця, індустріалізацію та, знову, аграрний бізнес), секс (в основному насолоди), мистецтво (в основному музика і живопис, можливо ліплення). Відбудеться зміна побуту. Відбудеться прогрес, стрибок. Можуть бути перепади, від повної невпевненості і браку, до бажання руйнувати і позбавлятися від них. Від бажання накопичувати і зберігати до бажання витрачати і змінювати. Наприклад, аграрної продукції в ці роки може бути дуже багато або люди вирішать перестати щось вирощувати, а може її буде вкрай не вистачати. Люди можуть намагатися побудувати стабільну економічну систему і побут (як було в США протягом 35-42 років) або руйнувати і позбавлятися (як було тоді ж, але в Європі і СРСР). Конфлікт між консервативністю і змінами стане помітнішою в цих питаннях. Більше інновацій, нового, технологій, руху до нового в цих сферах, більш швидкий їх розвиток. Уран завжди приносить зміни, стимули, нові старти, здатний руйнувати все існуюче, а потім зводити на ньому нове. І це завжди з крайнощів в крайнощі, душе швидко і помітно. Як сказав мій колега, це буде період плуга (Уран) після зими по землі (Телець), щоб засіяти новий урожай, і будуть часи за ці 8 років, коли рухатися цей плуг (Уран) буде легко (сприятливі тренди) або важко (несприятливі тренди), засівання і новий врожай.

Але давайте я поділюся і своїми думками на цей період.

Буде більше землетрусів, поки Уран буде рухатися в Тельці або ці землетрусу будуть сильніше. Це можна вже буде перевірити з весни до осені 2018 року.

Зміниться ринок валют, фінансових накопичень, інвестицій, відсотків. Уже зараз з’явився Біткоіни і маса інших цифрових валют, які створюються на базі різних технологій. Це не як всім звичні PayPal або WebMoney інтернет платіжні системи, ціна одиниць яких залежить від курсу реальних валют, грубо кажучи «синоніми». Ні, тепер буде створено повністю новий ринок, коли нові цифрові валюти будуть створюватися, як гроші друкують з паперу, так ці цифрові валюти будуть робити з коду. Вибачте, я не програміст, це лише моє бачення. З’являться банки цифрових валют, які будуть давати кредити, робити депозити, просто можна буде класти гроші на зберігання. А ось торгівля за допомогою цифрових валют, я думаю все ж розквітне після 2025-2026 року, коли Уран буде в Близнюках. Точніше кажучи ця торгівля стане більш доступною для ВСІХ громадян планети землі. Зараз навіть PayPal не всім доступний.

Аграрний сектор зазнає зміни, можливо, будуть голодовки або щось призведе до того, що люди будуть відчувати потребу в продуктах (може і не всіх, а якихось певних). Може бути люди відмовляться щось вирощувати або виробляти. Це якщо погано. А якщо добре – це нові технології і розвиток в аграрному секторі, може бути ще більш сильна комп’ютеризація (Уран відповідає за комп’ютери) або навіть атомна енергетика (Уран) на службі у аграріїв або авіація (Уран). Може бути дрони будуть сіяти.

М’ясо і тваринництво, вважається що Телець один з «управителів» тваринництва. Буде прорив і нові технології. Наскільки я знаю в США вже зараз навчилися виробляти штучне м’ясо, але поки мало і дорого. Ці роки 18-26 принесуть новий виток в цих питаннях.

Банківська система – я думаю буде колапс, коли не знаю. Але він повинен бути, скоріш за все в 2020 роках, 2020-2021. А потім в 2024 році щось нове побудовано. Сильний вплив на економіку і світ, через Уран у Тельці, буде в 2020-2021 році і в 2024. Просто, банки як зберігачі матеріальних грошей (які можна помацати) можуть віджити своє.

Геологія і ресурси. Цього може бути багато, може бути люди придумають якісь формули, для створення, наприклад, заліза з води або люди таки почнуть видобувати ресурси в космосі (Уран відповідає за космос), може це і не буде поки поставлено на рівні промислового видобутку, Уран все-таки не планета стабілізації, а планета нового, це буде просто нововведення в ці роки. Перші зорельоти для видобутку ресурсів. В землі так само відбудуться зміни, може бути нові способи видобутку або заборони на видобуток якихось ресурсів, або заміна. Наприклад, зараз на початку ери електричних автомобілів, виникає проблема з акумуляторами. Реагенти для акумуляторів добувають в Африці, вони дуже дорогі і, наскільки я знаю, їх мало і добувати складно. Ймовірно, що люди можуть придумати щось нове, наприклад поїзда на мирному атомі або автомобілі, або ж нові реагенти чи штучне вироблення. Хоча ера, повна для транспорту на «атом» настане лише з приходом Урана в Близнюки – 2025-2026 рік по 2032-2033 року. Я думаю навіть автомобілі будуть харчуватися від атомної енергії в ті 20тие року. Звичайно, поки Уран буде йти по Тельцю, люди придумають нові способи для видобутку ресурсів, а може і нові ресурси виявлять.

Індустріалізація – просто буде прорив. Нові заводи, зміна вектора. Зміна лідерів ВВП. Подивимося, як буде розвиватися Китай, який зараз лідер. Може бути Трамп і справді поверне виробництво в США.

Фінансова криза, на подобу великої депресії або кризи 2008 року (нерухомості) або пузиря Інтернету. Теж думаю, що щось повинно бути, обов’язково. Знову ж 2019-2021 рік.

Виникнуть нові способи для використання грошей і цінностей, нові способи для зберігання їх. Може бути вноситимуть візуальний образ купюр в комп’ютер… Може вартість валют буде забезпечена новими електронними валютами. Не знаю. Це ж може бути і з картинами (іншими цінностями), наприклад, будуть сканувати картину і оригінал ховати, а копію представляти як «оригінал» (хоча і вказувати, що це копія) але копія буде в 1м екземплярі.

Валюти – я думаю, що країни будуть активно виходити \ переходити \ випускати свої електронні \ крипто валюти. Наскільки я знаю, Китай вже розробляє таку. Так що і інші країни до цього підключаться.

Зміна цінностей. Знаєте, ще пару століть тому картини не вважалися такою великою цінністю, якою вони наділені зараз. Так що, я думаю, що Уран змінить і систему цінностей людей. Вже зараз багато хвилюються за електронні валюти, переживають з приводу курсу Біткоіна. Ось Вам і приклад, хоча Уран тільки навесні 2017 року підійшов до «окраєць» Тельця. Люди почнуть цінувати щось інше.

Не всі з цим згодні, не всі астрологи, але я вважаю, що Телець сильно впливає на музику і малювати (подивіться на своїх знайомих Тельців, які мали б вміти танцювати (хоч чоловіки, наприклад, гладкі) або малювати, музикувати). Так що це теж зазнає змін.

Зміни в сексуальній сфері. Але тут по більшій мірі буде пов’язано з отриманням задоволення від сексу. Використання комп’ютерів для реалізації бажань. Сильніший розвиток віртуальної реальності? Створення роботів для інтимних послуг. Розвиток сфер інтимних послуг, може бути більше країн зроблять ці сфери офіційними або навпаки більше заборон.

Земля і соціальні проблеми з нею. Ймовірно, що зростуть конфлікти через землю (війни, окупації, інтервенції), а може бути і м’які зміни меж земель (масові еміграції). Якщо під час руху Урана по Овну конфлікти були через особистостей (бажання показати своє Я), то зараз через землю. Це може бути через засухи, які посиляться або землетрусів, інших лих. Може навіть м’яка буде не еміграція, а ціле переселення народів!

Про «Чорних і білих лебедів». Часто в астрології Уран асоціюють з несподіваними негативними змінами. Я в це не вірю, я вірю, що Уран приносить зміни, а чи будуть вони негативними або позитивними вже залежить від контексту. «Лебідь» називають події які не можна було спрогнозувати точно, але можна було припустити (інтуїтивно), як раз те за що відповідає Уран! Чорні лебеді – це погане, білі – добре. Цих лебедів буде найбільше в тих сферах за які відповідає Телець, які були названі в самому початку цієї частини гороскопу. Уран ніколи толком не дозволяє планувати, подивіться на поведінку справжніх Водоліїв… Їх спонтанність, стрімкість, імпульсивність, мінливість в рішеннях, є люди у яких 7 п’ятниць на тиждень, а у Водоліїв швидше в один тиждень і однієї п’ятниці може не бути, а може і 10 бути в один день. Схильність бути постійними тільки собі і своїм ідеям, прагненням.

На рівні особистості, але загальне для знаків, вказівки в гороскопі на 2018 рік

У цій частині будуть описані самі запитував сфери в житті у людей, про що найчастіше запитують мої клієнти. Це загальні тренди і періоди, які будуть впливати на весь Зодіак, але сила впливу (помітно або непомітно), важливість (важливо чи не важливо) і якість (добре чи погано) багато в чому залежить по-різному для конкретного знака та особистого гороскопа.

Щоб не роздувати гороскоп, виділю лише найбільш сильні і довгі, з тих що будуть, періоди. І в основному негативні. У успіху безліч батьків, а невдача завжди сирота…

Кар’єра, кар’єрний ріст і соціальне зростання

Це слабка вказівку для Зодіаку, вона фонова. Помітно його буде тільки в персональних гороскопах і для Козерігів. Проблеми з розвитком в кар’єрі, повернення до старого, ймовірні переоцінки професії і соціального статусу з 18 квітня до 6 вересня. Реалізації затягнуться, буде перегляд або необхідність припинення, повернення. Так що, якщо не хочете ризикувати, то краще за все нового не починати пов’язаного з професією або статусом. Є можливість повернутися назад.

Масштабні надії і прагнення, далекі подорожі і освіту, істинна

Це ще одна слабке вказівку для Зодіаку, фонова. Найпомітніше вона буде Скорпіонам і Рибам, можливо Стрільцям, а так само в персональних гороскопах.

Якщо Ви хотіли нове пов’язане з тим, щоб відправитися в далеку подорож, почати отримувати якусь важливу освіту (вища наприклад), сподівалися реалізувати масштабні проекти, надії або прагнення, хотіли знайти істину в суді або філософії в період з 9 березня по 10 липня, то краще цього не робити. Результати будуть незадовільними або із запізненням, а може і взагалі все доведеться потім (вже в 2019 році) переробляти. Гарний час повернутися до старого, переробити старе, повторити, навіть спроби можна спробувати повторити. Наприклад повторно подати документи на візу, повторний розгляд справ в суді.

Активність, конфліктність, енергійність

Найбільше перерахованого в 2018 буде у Водоліїв і Козерігів!

Особливо у Водоліїв, періоди підвищеної активності, конфліктності, сексуальності, енергійності з 16 травня по 13 серпня і з 11 вересня по 16 листопада. Цей період так само принесе енергії для інших повітряних знаків. А Тельцю, Леву і Скорпіону ці дні дадуть більше агресивності і конфліктності, скандалів і можливості травм, так що варто бути обережніше.

У Козерігів «підвищення» буде з 18 березня по 16 травня та з 13 серпня по 11 вересня. А для Діви і Тельця це просто більш енергійні дні. Конфліктність і схильність до травм зросте у Раків, Терезів і Овнів.

Плануйте свої графіки, займайтеся тим що вимагає активності (навіть може і скандалів) на цей час, фізичних сил, великого вкладення енергії.

Найбільш конфліктні періоди в 2018 році для Зодіаку в цілому (але для кожного знака в своїй сфері) будуть:

  – починаючи з середини і до кінця лютого;
  – в кінці березня-початку квітня;
  – в кінці квітня;
  – в середині травня;
  – в кінці липня початку серпня;
  – в кінці другої декади вересня;
  – в кінці другої декади листопада.

Хочу приділити більше уваги для окремого періоду з 27 (28) червня по 28 (29) серпня.

На особистому рівні. Цей період направить енергію всередину, зробить весь Зодіак більш дратівливим, схильним до скандалів. В цей час краще не надто навантажувати себе фізично, але можна направити фізичну енергію на духовний розвиток і відновлення, можна і фізичне відновлення робити (наприклад, зарядку для відновлення після травм), але головне не перенавантажувати себе. Не варто починати нові будь-які проекти вимагають сили, краще повернутися до старих. Вдалий час розібратися в своїй сексуальності, фізичних силах, наполегливості, розвивати ці якості в собі, працювати над собою. Але не вдалий час для нових сексуальних зв’язків. Цей період підвищених скандалів, так що з наполегливістю по відношенню до інших можуть бути проблеми. Ймовірність повернення старих конфліктних ситуацій, скандалів з партнерами діловими і подружніми, особливо у Водоліїв, Левів, Тельців і Скорпіонів! Складніше шукати баланс, адже кожен буде бажати для себе більшого, але це будуть в якійсь мірі приховані конфлікти. Вони будуть приховані таким чином, що спочатку будуть образи і ці образи можуть бути «за очі», але образи будуть збиратися і будуть відбуватися «вибухи» при накопиченні. Іншими словами, кажучи, будь-яка людська агресивність не буде так легко виходити з Вас як зазвичай (схильність лаятися, плакати, битися, ламати) з самого початку, а лише, коли набереться критична маса. А це значить скандалів може бути і менше, але вони будуть куди лютіші. Варто відкласти скандали і все що може привести до скандалів в цей час. Хірургічні операції теж краще не робити. Будь-які великі фізичні навантаження, від занять новим спортом, до старту будь-якого проекту \ завдання, що вимагає фізичні сили і стійкість.

У суспільстві. Це повернення старих конфліктів, відродження і посилення існуючих, а часто (історично так склалося) початок нових. При цьому конфліктів між людьми і між державами. Так що варто очікувати загострення в цей час. Астрологи вважають, що початок конфліктів під час цього тренда принесе поразку стороні яка його розпочала. Але, я не зовсім з цим згодна і це все ж філософські роздуми, хто переможець і якою ціною. Зате я згодна з тим, що конфлікти, які розпочалися в цей час можуть існувати як мінімум пару років, а в основному пару десятиліть. Щоб не забігати далеко в екскурс історії, війна в Україні, як найсвіжіший приклад. Так що якщо щось понад значуще військове почнеться в цьому році, я б робила ставку на цей тренд, який до того ж буде пару раз посиленим іншими періодами.

Завдання, торгівля, знайомства, поїздки, навчання, документи, здоров’я

Варто очікувати проблем із завданнями на роботі або будь-повсякденною метушнею, звичної для Вас. Проблем з торгівлею, купівлею і продажем, укладанням договорів. Оформленням документів, наймом співробітників. Близькими поїздками і відрядженнями. Навчанням, різними курсами для підвищення рівня знань. Новими знайомствами і діловими переговорами. Хронічні захворювання або старі хвороби можуть повернуться. Це все буде проблемно:

  – з 23 (24) березня по 15 (16) квітня;
  – з 26 (27) липня по 19 (20) серпня;
  – 17 (18) листопада по 7 (8) грудня.

Все нове буде проблемним, з необхідністю корекції або позбавлення, незадовільним для Вас, можливо втраченим і непотрібним. Це значущі періоди, хіба що особисті гороскопи можуть їх «скасувати» або поліпшити. Раджу в ці дати повернутися до старого, переробити існуюче, поліпшити його, але не починати нове.

Близькі важливі відносини, ділове важливе співробітництво, розгляду у відносинах і дорогі покупки, фінанси

Теж несприятливий період для нового з 5 жовтня по 16 листопада, який в особистих гороскопах може бути «скасованим» або скоригованим. Сам період впливає на весь Зодіак, але найсильніше на Терезів і Скорпіонів.

Це час несприятливий для здійснення нового, що стосується (пов’язано з) дорогими покупками, розглядів в судах або відстоювання своїх бажань, пошуку нових ділових партнерів або підтримки, спроб продати щось дороге, початку нових близьких важливих стосунків. Можуть виникнути проблеми з новими проектами від яких Ви планували поліпшити свої заробітки.

Це час для переоцінки відносин і фінансової сфери. Можете спробувати повернути старих партнерів по бізнесу, провести переговори для корекції існуючих домовленостей. Непоганий період для повернення старої любові або відродження старих близьких відносин.

Це час підходить щоб більш глибоко розібратися в стосунках і партнерах (ділових і інтимних). Сприятливий для аналізу їх, може бути навіть для порівняння існуючого з минулим, щоб зрозуміти на які граблі знову Ви наступаєте і як вирішити старі і існуючі проблеми. Старі проблеми у відносинах і фінансах можуть дати про себе знати.

Намагайтеся не робити в цей час дорогих і великих покупок, особливо прикрас, предметів мистецтва або для розваг.

По загальним трендам – червень найбільш несприятливий місяць, скандальний і розчаровуючий, штовхає на необдумані вчинки, які можуть зруйнувати відносини або матеріальні сфери.

Ось і все, спасибі тим, хто прочитав!

Гороскоп на 2018 рік у Марфи Бомбушкар був опублікований 29 грудня 2017 року. Без права на публікацію на інших джерелах.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 91 T. 0,653