Все про вагістність
Все про вагістність

Загальний гороскоп на грудень 2017 від Марфи Бомбушкар


Почну з оголошення. Гороскопи на грудень для знаків Зодіаку будуть включати в себе перших 10 днів січня, для кожного Зодіаку я напишу додатково. Загальний гороскоп на січень буде в кінці грудня. Є ризик запізнення з гороскопами, все ж різдвяні (два Різдва) і новорічні свята. Загальний гороскоп на грудень буде коротким, менше аналізу листопада. Грудневий гороскоп буде складним в першу декаду або, навіть, половину, а потім тільки хороші вказівки, завершить старий і почне новий важливий і довгий період, що впливає дуже сильно на особисті гороскопи.

Що було в минулому гороскопі на листопад 2017

Особливих глобальних вказівок в листопаді не було, тільки в кінці місяця, місяць був особисто орієнтованим.

На особистому рівні зросла еротичність, сексуальність, особливо у Скорпіонів і інших водних знаків з 8 листопада до 1 грудня, більше пристрасті, ревнощів, в матеріальному світі фінансових питань.

У листопаді було багато сексуальних скандалів, багато моїх колег це пов’язують з транзитом Юпітера по Скорпіону, транзит розпочався ще 11 жовтня, перші скандали почалися в жовтні. Але в листопаді були лунаціі, молодик і повний місяць пов’язані зі Скорпіоном, мабуть це і посилило тренд. Схоже нас, світ, чекає сексуальна революція \ емансипація (для жінок) \ експансія, поки Юпітер буде в Скорпіоні – до листопада 2018 року.

Було багато енергії у повітряних знаків, особливо у Терезів, початок періоду був в жовтні і триватиме він до 9 грудня.

З 6 листопада багато навчання і інформації для вогненних знаків, знайомств, поїздок, хороший інтелектуальний період до 11 січня, але в грудні краще переучуватися або повертатися до старого з 3 по 23. Особливо цей період помітний Стрільцям.

Піковими періодами в листопаді були 4 і 18 числа, плюс-мінус. Що вони принесли? Перший пік був помітний стріляниною в США, 27 (?) Загиблих осіб, в церкві. Сам період я описувала як завершальний і позитивний, але… Другий пік 18 листопада, який був описаний як початківець і переломний, більше агресивності. Переворот в Зімбабве, якщо чесно я не люблю вдаватися і звертати уваги на країни 3го світу. Але, цьому перевороту можна приділити дещицю уваги, 35 років правління однієї людини і «м’який» переворот. Все ж помітна подія. А потім була трагедія в Єгипті, 24 листопада (вже на 6й день і думаю, що пік був пройдений), але все одно, 300 осіб загинули, знову теракт на грунті фанатизму і екстремізму.

У гороскопі на листопад було зазначено, що після 14 листопада агресивність зросте, особливо помітно буде після 28 і до 5 грудня (плюс-мінус 1-2 дні).

Сприятливий період завершився 26 листопада (можливо ще плюс 2-3 дня), який найсильніше впливав на Овнів і Стрільців, Козерігів і Водоліїв, та й для інших знаків був час швидкого розвитку подій, зміцнення і поліпшення. Найпомітніше він був на соціальному рівні, згладжував конфлікти, структурував і організовував, дозволяв цілеспрямовано розвиватися ідеям і правилам, багато чого хорошого приносив для соціуму, кому цікаво почитайте гороскоп на жовтень місяць, 29 жовтня період почався.

У листопаді почався тільки 1 сприятливий період, з 23 листопада до 14 грудня (можливо плюс пару днів), найбільш позитивний для Скорпіонів і Риб, Раків. На рівні суспільства помітний в питаннях релігії, міжнародних відносин, містики, фінансів, нафти. Найсильніше помітний на духовому і емоційному рівні.

З 26 листопада до 9 грудня період, який багато в чому залежить від особистих гороскопів, комусь хороший (зміцнює), комусь поганий (прийшов час платити по рахунках). З основним акцентом на домовленості, новини, знання. Час бути серйозніше. На світ цей період дуже не повинен впливати, хіба що хороший час укладати серйозні договори або розривати слабкі. Обережніше треба бути Дівам і Близнюкам.

Що буде в гороскопі на грудень 2017

Тільки перша декада місяця буде складною, продовжаться старі періоди, до 5 (7) грудня агресія, до 9 (10) грудня необхідно бути відповідальніше з документами та інформацією.

Нові складні періоди, не зовсім вже й складні, вони стосуватимуться ліні і обману, самообману і небажання брати відповідальність на себе, перевалювання її на інших. Періоди будуть до 12 грудня і з 20-26, але вони не агресивні, просто тримайте фантазію, лінь і обман під контролем.

Гороскоп я оцінюю, як позитивний. Може воно і добре, що лінь, все ж кінець року і можна відпочити, та й останні негативи стосуватимуться інформації та документів.

З 1 по 25 грудня більше харизми, питань відносин, фінансів, творчості для вогненних знаків, особливо Стрільцям. Для всього Зодіаку це гарний час для міжнародних відносин, налагодження відносин між країнами, міжнародних угод і пошуку компромісів. Після 25 грудня, до 18 січня, у земних знаків настане час харизми, творчості, відносин, фінансів, особливо у Козерігів. Для Зодіаку буде більш сприятливий період для кар’єрних і репутаційних питань, налагодження відносин з керівництвом.

Місяць хороший для вогненних знаків, щоб вчитися, знайомитися, подорожувати і спілкуватися, час новин і завдань, особливо Стрільцям, період почався ще 6 листопада і буде до 11 січня. У період з 3-23 грудня – час ретроградності, повернення старого і затримок.

Грудень не найкращий місяць для нових початків в «інформації», роботі і здоров’я. Але хороший для нового повернення до старої «інформації». Поїздки, навчання, знайомства, документи, налагодження зв’язків, переробка завдань і оцінка здоров’я – повертайтеся назад з 3 грудня до 23 числа, не беріться за нове, час переробляти і переучувати, пере усвідомлювати! А хто зважиться взятися за зовсім нове, то готуйтеся до проблем, простроченням, втрат, некоректності, необхідності потім переробляти і доробляти знову (скоріш за все навесні). Не купуйте нову електроніку, знаряддя праці (що використовуєте в роботі) та книги з 3-23, остерігайтеся втрати «інформації». Чекайте повернення старих знайомих або необхідності \ можливості для повторних \ старих поїздок. Проблеми з технікою.

З 9 грудня до 27 січня зросте активність і енергійність у водних знаків, більше фізичних сил і напору, завзятості. Особливо цей час буде помітно Скорпіонам, які стануть більш егоїстичні, агресивні, мстиві і вимогливі, може навіть дратівливіше звичайного. Для всього Зодіаку період вказує на підвищену сексуальність, скритність в мотивах і діях, бажання володіти і маніпулювати.

Найважливіший період розпочнеться 20 грудня. Але, спочатку, про те що завершиться. 20го грудня завершилися період який сильно впливав на Стрільців і Близнюків, в меншій мірі на Дів і Риб, період який змусив ці знаки стати серйозніше, зруйнував слабке в житті, структурував, міг стримувати і засмучувати, вимагати серйозності і послідовності. Для когось з цих знаків він був дуже поганий, для когось допоміг знайти стабільність. На рівні світу і Зодіаку, він торкався питань релігії, міжнародних відносин і правил (права, документи, структуру), навчання, філософії – зміцнював, коригував, руйнував слабке і зміцнював сильне. Самі можете провести оцінку в цих змін, на рівні світу і особистому. Розпочався в вересні 2015 року, читайте старий гороскоп.

Починаючи з 20 грудня 2017 року до 16 грудня 2020 року період, коли Сатурн буде йти по Козерігу. Ймовірно, що це буде складний час для Терезів, Раків і Овнів, якщо вони були не відповідальні і не серйозні по життю, занепад сил, розчарування, можливо і Козерігам настануть складні часи. Чому «можливо», тому що Сатурн їх планета і, може бути, він буде більш прихильний до них. Про все це детально в гороскопах для знаків Зодіаку. А на рівні світу, загальних трендах, період принесе більше амбіцій, влади, бажання престижу і авторитету. Будуть великі зміни пов’язані з державними структурами, диктатури, влади авторитетів – зміцнення і корекція, слабке буде зруйновано, нове сильне побудовано, можливої втрати влади і авторитету. Подивимося, що дасть Сатурн на політичному рівні. Гороскоп на 2018 рік куди краще, ніж був на 2017 і 2016, так що особливих змін бути не повинно, або будуть «м’які» зміни. Але, думаю, що через страх влади втратити свою силу \ авторитет \ владу, буде посилено бажання захищати свої структури і владу, говорячи простими словами «портфелі» і посади – це спонукає до «диктатури». Сатурн завжди змушує звернути увагу на свої недоліки, змушує заплатити за свою безтурботність і лінь, вимагає роботи, руйнує слабке і через обмеження і біль, розчарування, втрати, жорсткість. У гороскопі є вказівки на зміни, скоріш за все в кінці 2019 року і 2020 року, кардинальні (шляхом трансформацій, усунень, відмирання, позбавлення), а до тих пір буде відбуватися зміцнення авторитетів і правил. А ось з кінця 2020 року почнеться час революцій … Точно з приходом 2021 года!

Я зізнаюся в тому, що у мене немає особистого досвіду по проходженню Сатурна через Козеріга, як астролога. Останній раз Сатурн проходив по Козерігу 30 років тому, з кінця 1988 року по початок 1991 року. Якраз в той час, коли був зруйнований лад радянського союзу, розвалився СРСР. Це сама помітна подія в політиці в ті роки, увійшла в канони історії. Подивимося, що впаде зараз. Але і було зміцнення впливу США. Початок розвитку відносин \ угод \ переговорів, робота над цим, які привели до Маастрихтського договору, який був «оформлений» в 1992 році, для тих, хто погано пам’ятає історію – це початок Європейського Союзу або ЄС.

Останній значущий період в грудні буде з 31 грудня по 10 лютого, найбільш сприятливий він для Скорпіонів і Козерігів, трохи менше для Риб і Стрільців. Для всього Зодіаку це гарний час для трансформації, звільнення, зміни поглядів на життя і цілей на майбутнє, зміни своїх бажань, зміцнення і поліпшення сили волі, дуже гарний час для психологічних тренінгів. Це час змін і зростання в духовному і сексуальному, оновлення та покращення. Час абстрактних питань, але точно буде сприятливий для духовного і психологічного стану, час міняти себе і для кожного знака міняти якісь свої сфери життя. На рівні соціуму буде помітно в політичній і міжнародній площині, церковних інститутів і релігії, можуть відбутися масштабні зміни, м’яке усунення, переоцінка і поліпшення шляхом оновлення та нового.

Пікові періоди в грудні будуть 3 і 18 числа, обидва пікових періоду не особливо приємних, перший агресивний і оманливий, другий буде краще, але може бути таким, що розчаровує:
– 3 грудня, перший пік, завершення і кульмінації, новин. Але остерігайтеся як обманів так і самообману, ліні і агресивності, серйозніше будьте з завданнями та інформацією.
– 18 грудня, другий пік, починання, можуть бути розчарування в своїх бажаннях, необхідність серйозніше оцінити свої бажання і новий старт. Цей пік перелесне сторінки календаря, принесе нове. Слід серйозніше поглянути на фінанси і партнерів, коханих, оцінити їх більш тверезо і свої бажання. Спочатку піку може бути занепад сил, великий, фізичних, психологічних і духовних.

Я вже на 5й сторінці, досить великий огляд вийшов. Буду гранично коротко описувати незначні періоди і тренди.

З 2 по 6 грудня – час для творчості і романтики. Можуть бути інтриги, можуть бути обмани. Багато ліні і схильності все звалювати на інших або вищі сили, це і духовний період, але занадто фанатичний і сумбурний.

З 3 по 11 грудня – хороший час для фізичних навантажень, роботи над складними завданнями, репутацією, своєю кар’єрою. Багато енергії для амбіцій і бажань.

З 9 по 12 грудня – другий романтичний період, знову багато творчості і знову можливості інтриг або обманів. Обережніше будьте з відносинами і діловими переговорами, не надто ідеалізуйте, але і не думайте про погане. Краще не робити дорогих покупок або інвестицій.

З 9 по 12 грудня – хороший час для швидкого перегляду ідей, перероблення завдань і роботи, перенавчання, прислухайтеся до старих ідей і новин.

З 12 по 14 грудня – багато спілкування, новин і час для інтелектуальної творчості.

З 15 по 16, максимум по 17 – два-три дні, дуже швидкоплинний період, коли можна успішно провести переговори або поспілкуватися з улюбленими, про щось старе, повторно. Іншими словами кажучи, якщо минулого разу у Вас не вийшло про щось домовитися з партнерами, спробуйте повторити зараз.

З 15 по 17 грудня – прилив сил, прискорення.

З 18 по 24 грудня – занепад сил, можуть бути розчарування і песимізм, особливо в самих собі, кар’єрі, повазі. Потрібно бути більш цілеспрямованими і не падати духом, берегти свою любов, творчість, дітей, репутацію і амбіції. Час вдалий для серйозних і відповідальних, а для безвідповідальних і несерйозних – це не вдалий період.

З 19 по 23 грудня – ще один романтичний період, час швидких закохуваностей, змін у відносинах, гарний час для того щоб спробувати нове у стосунках. Можна швидко розірвати відносини або знайти нові, зросте бажання свободи і експериментування. Багато енергії для заробітку грошей і розвитку відносин. Вдалий час для здійснення покупок з натхнення.

З 20 по 26 грудня – обережніше будьте з документами і переговорами, поїздками. Можуть бути обмани, спотворення і неточності. Перевіряйте всю інформацію! Поганий час для серйозних переговорів. Час інтелектуальної та інформаційної ліні і неуважності.

З 24 по 28 грудня – час серйозно поглянути на відносини і фінанси, матеріальні блага. Комусь цей період буде вдалим, а когось розчаровує, багато залежить від особистого гороскопа і існуючих обставин, слабке може бути зруйновано, а сильне укріплено. Намагайтеся здійснювати тільки важливі покупки або інвестиції, серйозніше ставтеся до грошей. Будьте більш поважні до партнерів (коханим і діловим), давайте тільки обіцянки які зможете дотримати і не будьте занадто вимогливими.

З 25 грудня по 1 січня – час для активних таємних дій, таємної творчості, м’якого і прихованого відстоювання своїх бажань. Творчий і духовний період, емоційний і чутливий. Схильність захищати слабких і допомагати слабким, альтруїзм і жертовність зростуть в ці дні. Гарний час для активного заняття будь-якою творчістю. Сексуальний романтизм. Скандали повинні притихнути, будь-які або стати менш помітними. Гарний час для політиків. Час вирішувати проблеми приховано.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 30 листопада 2017 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,181