Все про вагістність
Все про вагістність

Козеріг – гороскоп на грудень 2017 і початок січня 2018 від Марфи Бомбушкар


В кінці місяця настане дуже важливий і довгостроковий період для Вашого знака Зодіаку, що впливає на всіх Козерігів (без різниці коли вони були народжені). Що змінює Ваші амбіції, репутацію, егоїзм, життєві прагнення і статус, що впливає на професію і прагнення. Ймовірно, вплине на Вашу задоволеність життям, здоров’я, вираження себе і відчуття себе, багато чого залежить від особистих гороскопів. Але це буде потім, а поки. Грудня сприятливий місяць для Козерігів, багато сприятливих періодів почнеться в цьому місяці, напруженими будуть тільки перші дні. Краще усього грудень підходить для відпочинку і дружби, а не для роботи і нових завдань. Ближче до кінця місяця, імовірний занепад сил.

Був активний час для професійного зростання, відстоювання своєї репутації і боротьби за свій статус з 23 жовтня до 9 грудня. Останні дні могли бути дуже скандальними, з рідними і важливими людьми, так як йде період з 28 листопада до 5 грудня скандалів і небезпек. А з 9 грудня до 27 січня у Вас буде час соціальної активної позиції, участі в соціальних заходах, громадської діяльності, а може і просто більше часу будете присвячувати дружбы, буде парочку вдалих періодів для дружби і планів.

З 6 листопада до 11 січня Вас чекає багато секретів, поїздок. Але можуть бути і проблеми з цим, повернення старого з 3 грудня до 23 грудня. З 3 грудня до 23 грудня в гороскопі, для всіх, є вказівки на складності в реалізації завдань і оформленні документів, втрату документів і інформації, спотворення і нерозуміння. Вказівки на те, що нові робочі проекти краще не починати, не вивчати нове. Козерігам краще переучуватися, переробляти старі завдання, покращувати це. Ймовірне загострення або повернення старих захворювань.

З 23 листопада по 14 грудня – духовний період, навіть для Козерігів, думайте про своє майбутнє і плани на найближчі пару років, покращуйте їх. Гарний час для дружби, набуття нових знайомств. Вдалий час для навчання, продуктивного.

Відпочивайте, у Вас буде час відпочити з 1 по 25 грудня, кращий період щоб відпочити і набратися сил. Це не лінь, а бажання самотності і самоти. Після 25 грудня теж буде бажання відпочити, але можливостей буде менше.

Бережіть здоров’я з 2 по 6 грудня, остерігайтеся обманів. Не великий, але все ж, приріст сил з 3 по 11 грудня, займайтеся здоров’ям і складними завданнями.

Перший пік буде 3 грудня, плюс-мінус 3 дні і 10 днів спад. Бійтеся обманів і пере навантажень, можете підірвати своє здоров’я або нервову систему. Пік акцентує увагу на роботі і здоров’ї, принесе багато важливих новин і можливостей розібратися і вирішити, не тільки про здоров’я і роботу, а й про багато іншого. Просто час кульмінації і прийняття рішень.

Обережніше з дурною тратою грошей і інтригами з 9 по 12 число. Це період романтики, але можуть бути обмани або самообмани в любові.

Багато новин і спілкування, особливо від рідних з 9 по 17 грудня, вдалий час щоб відпочивати або інтелектуально творити, писати книги або щось вивчати. Гарний час підлікувати себе.

18 грудня, плюс-мінус 3 дні буде другий пік і 10 днів спад, нове розуміння своїх недоліків, секретів, здоров’я і духовного світу. Сам пік принесе нове і в інших сферах життя. Намагайтеся не падати духом в ці дні і берегти своє здоров’я, секрети. Постарайтеся почати щось серйозне для роботи над своїми недоліками і таємницями. Можуть бути важливі новини від сім’ї і матеріальної сфери, покупки або інвестиції. Але тільки витрачайте гроші з розумом до 24 грудня.

А тепер про найголовніше періоді для Козерігів, довгому, періоді до якого я буду посилатися і в майбутніх гороскопах протягом наступних 2-х років, а не тільки в гороскопі на грудень 2017 і січень 2018.

З 20 грудня 2017 року до 16 грудня 2020 року в знак Зодіаку Козеріг зайде планета Сатурн. Сатурн управляє цим знаком. Останній раз Сатурн був в Козерозі з кінця 1988 року до 91. Як вплине планета на знак яким керує і людьми, мені сказати складно. Як астролог я ще не стикалася з проходженням Сатурна через знак Козеріга.

Сатурн завжди вимагає поваги, амбіцій, контролю та управління, влади, стабільності і стримування. Ймовірно, що Козеріги за ці наступні роки будуть відчувати на собі це, стануть більш амбітними, ще більше кар’єристами і бажати пошани. Ви можете стати більш грубі до себе та інших, стримані в почуттях і бажаннях, ще більш прагматичні, менше часу і сил витрачати на пусте. Оновите своє життя і позбудетеся від непотрібного, звичок, друзів, знайомих, знань, роботи, джерел доходів, джерел витрат, захоплень, відносин і багато чого іншого, все що вважатимете безглуздим в довгострокових перспективах та крихким. З вересня 2015 року, Ви могли, відчувати підвішеність і невизначеність в життя, тепер же будете намагатися міцніше стати на землю. Ви самі будете більше брати на себе зобов’язань за себе або зірки змусять Вас відповідати за себе. Приклад, це може бути і спроба жити самим або втрата тих хто утримував Вас. З іншого боку, Ви можете стати ще більш косними і триматися сильніше за існуюче, не хотіти змінюватися. Ви точно станете ще худіше, ніж були до цього періоду. Багато що залежить від особистих гороскопів і життєвих обставин, але слабке буде зруйновано, необхідно буде бути більш відповідальними, виникне бажання впевненості і стабільності в житті і оточуючих. Посиляться кар’єрні прагнення і почестей, нагород. Це роки зміцнення себе і свого світу. Працюйте над цим. Бійтеся упадків сил і прагнень, не падайте духом (при поганих гороскопах особистих, можете падати духом не отримуючи бажаного). Все слабке і крихке буде зломлено і розрушено.

До цього періоду, описаного в гороскопі вище, йшов період невизначеності, роботи над недоліками і здоров’ям, своїми таємницями і секретам, можливого бажання самотності або необхідного самотності, вимушеного самотності (лікарні, в’язниці, усамітнення для духовного зростання або небажання вести публічне життя). Була переоцінка релігії, життя, таємниць і недоліків, прихованих прагнень, віри в себе і майбутнє. Період був з 2015 року, найбільш помітний з вересня 2015.

Бережіть здоров’я і проекти, обмани і неточності з 20 по 26 грудня.

Час для серйозних стосунків і переговорів з 24 по 28 число, серйозних покупок, а не дріб’язкових і непотрібних розтрат.

Вашу увагу буде більше звернено до відносин і фінансів з 25 грудня по 18 січня (хоча після 18 січня біля Вас все ще буде тривати фінансовий період до середини лютого). Варто оновити і налагодити, позбутися і знайти нове, поліпшити або заспокоїтися, придбати і познайомитися – це все для відносин і фінансів. Період романтики і любові, вдалі в заробітку і покупок. Особливо це буде помітно з 1 по 18 січня! Жінкам Козерігам рекомендую звернути увагу на свою зовнішність і стиль, попрацювати над цим і розвинути впевненість в собі, привабливість. Більше харизми Вашому знаку.

Багато творчості та ідей, активності в творчості з 25 грудня по 1 січня.

Досить довгий період, з 31 грудня по 10 лютого (може бути ще плюс тиждень) для роботи над дружбою і планами на майбутнє, оновлення та поліпшення. Крім цього це період духовних сил, сили волі і віри в себе. Вдалий для операцій, перегляду свого ставлення до життя, переоцінки філософських поглядів. Вдалий час щоб змінюватися і пробувати нове, будувати і реалізовувати нові плани. Оновлення дружбу, зміцните дружбу, глибше розберіться в друзях і знайдіть нових друзів.

Гороскоп Козеріга на початок січня 2018 року

Початок місяця для Козерігів буде чудовим, перших дві декади так точно. Багато сил, впевненості в собі, багато енергії. Багато емоцій і багато бажань. Хочете відпочивайте, а хочете працюйте, вирішуйте самі. Але головне розберіться в собі і відносинах, приймете важливі рішення і розуміння.

З 1 по 18 багато харизми, відносин, романтики, веселощів. Вдалий час для відносин і фінансів.

Перший пік буде 2 січня, плюс-мінус 5 днів і 10 днів спад. Найбільший акцент буде на відносини і Ваші бажання, раджу приймати рішення з відносинами. Продовжувати відносини чи ні, знаходити нові відносини і визнаватися в любові, хороший час і для ділових відносин, а так само ворожнечі і конкуренції, можете помиритися або розібратися. Пік буде дуже емоційним і романтичним. Розберіться в собі! Кульмінації і новини.

Багато новин від друзів, багато планів на майбутнє, час нових багаторічних стартів для Козерігів з 3 по 11 січня. Для всього Зодіаку багато сил і бажань, посилиться сексуальність і егоїзм.

Дуже романтичний і сексуальний період для Козерігів з 5 по 15 січня. Гарний час для бізнесу і дружби, здійснення дорогих покупок, для творчості і захоплень. Можна відпочивати, а можна працювати. Багато сил і віри, впевненості, час змінюватися і перероджуватися з 7 по 12 січня. Дуже насичені дні, особливо для відносин і фінансів. Намагайтеся менше ризикувати і ревнувати, можна відроджувати, а можна і прибирати. Багато пристрасті і бажань для відносин і фінансів. За великим рахунком це вдалий період.

Важливих періодів в гороскопі для Козеріга на грудень 2017 року і в частині гороскопу на січень 2018 року не буде. Щоб не роздувати гороскоп.

М. Бомбушкар. Гороскоп був опублікований 3 грудня 2017 року, тільки для цього сайту.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,173